Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2005, 15:52   #1
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Da li ste imali neprijatnih iskustava sa dilerima kompjutera i kopjuterskih komponenti i periferija?
Jas am pri kupovini kompjutera u ******* u Subotici 2003 godine imao mnogho neprijatnosti!
Kada sam mu izdiktirao sta hocu a potom dosao da preuzmem komp ustanovilo se da nemaju Mustek skener nego su mi ubacili Genius (dobro radi ali ja sam taj trazio ne Genius,valjda je musterija uvek u pravu)
Sledeci sok je bio kad sam komp doneo kuci (mesto koje se nalazi 90 km od Subotice ,tamo studiram pa sam ga tamo i kupio jer su kompovi tamo jeftiniji) je da lik nije stavio audio kabl od CD-Roma do zvucne!
U roku od pet dana monitor je poceo da mesa boje,ali sam kasnije skontao da je to mozda zbog zvucnika,ali niko mi nije bio napomenuo da se to moze desiti,tako da je greska njihova!
Lepo ti ja popizdim upadnem u kola odem tamo ,a on kao “Pa znas ovo ono uradicu ti ali za monitor neznam sta cu” , Ma sta neznas nego manjaj d ate nebi besio z abele bubrege bre!
Posle te zamene monitora i postavljanja audio kabla u roku od 2 meseca na maticnoj pocne da riknjava kuler na cip setu a maticna je Gigabyte GA7VAX! E tu vala popizdim a poslednja kap zuci u casi bijase kad sam na everestu video da mi je graficka GF 4 mx 440 64 mb ustvari SE verzija! For a je u tome sto se u propertisu nije videlo da je SE verzija!
Popizdim,zapretim im trzisnom (jos malo *****m nemoj da ti zovem ovog onog) a lik zamalo mi nije polizao donji deo ledja i od tad nemam problema!
Sad je sve ok ali brate nikad vise im moja noga nece krociti u radnju!

Zato ovo pokrecem da se javno kaze koji jos dileri se neprofesinalno odnose prema kupcima,tako sto ih zavrcu,zezaju……..

Kazite i svoja iskustva da znamo ko su!

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:17) Razlog: cenzura
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 16:23   #2
dejobar
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bar
Poruke: 62
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Svuda je tako. Uvijek se nadju neki tzv. dileri koji bi da se obogate odmah.
dejobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 18:42   #3
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Sto se tice lopovluka,evo jos jedan primer:
Procitam u SK da u ****** imaj neki digitalni fotoaparat za 59 evra bez pdv a sa pdvom 69 evra!
Odem kod lika posle 5 dana u ****** na Radijalcu u Subotici a on meni znas to je bila promo cena sad je 82 evra
Ja ga pitam kad je promocija pocela a on nesto mumla trc vrc!
Zamalo ga nisam oterao u 3 piiiiiiiiii materine!
Lopovcina bre,obracunava pdv na cenu sa pdvom pa ga nemogu uhvatiti,jer se moze vaditi na pricu da je mislio da je cena od 69 evra sa pdvom jer stvarno toliko izadje kad obracunas 18 % na 69 evra!
Zao mi je samo sto nisam zvao ****** u BG-u da se zalim da odmah lik leti sa posla!

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:18)
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 19:00   #4
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Pa sta ti pricam kad je rodjak kupovao komp i ja kao neki 'aker krenuo s njim da mu preporucim konfiguraciju...pazi trazio sam amd-a 64-bitnog prvo me bledo pogleda i reko da mu treba vremena da vidi moze li to nabaviti...kad sam se vratio rekli su da imam specijalne zahteve i da oni to ne mogu da nabave...posle samo otisao kod drugog i kupio
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 20:01   #5
Pidikanac
Novi član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Bavaniste
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Situacija u Pančevu:
- Dobar dan - Dobar dan
- Jel' imate DVDRW romove - Imamo evo pogledajte spisak
- Jel' imate Pionirov sada i koliko košta - Imamo, 80 evra.
- Evo izvolite 80e - Pa znaš, nemam baš ovde moram do magacina dodjite sutra
- Pa javite vi magacinu pa ću ja ići da pokupim - Jao, pa magacin radi samo do 4 sata, a sada je 4 i 10
- Pa možda ima nekog, pozovite - Ne, znam ja, uvek odlaze do 4. Dođite sutra.

E tako radi velika prodavnica koja "ima" sve. Naravno, lik odma zapali za bg i kupi tamo, pa ti sutra proda. STRAŠNO
Pidikanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 20:26   #6
Goran
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 218
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Licno nisam imao problema iz prostog razloga sto sam racunar uvek kupovao kod dugogodisnjeg prijatelja, pa sam miran sa te strane, a promenio sam par racunara (procesor, ploca itd.), ali se javljam na ovu temu cisto da bih preneo pricu koju sam cuo od jedne poznanice.

Dakle, imala je virus na racunaru, i odnela racunar kod servisera, i zavrsilo se na tome da joj je serviser rekao kako joj je zbog virusa nastradala ploca i procesor, i 'ladno joj to zamenio i uzo pare, a ja jos nisam cuo za virus koji moze fizicki da osteti hardware, cista reinstalacija Windowsa bi bila dovoljna.

Pa sad, sta jos da kazem na ovu temu, postoje i posteni prodavci racunarske opreme, ali je veliki broj i onih koji cim primete da je kupac neupucen pokusavaju da uvale bilo sta na bilo koju foru samo da prodaju.
Goran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 21:09   #7
Suicide samurai
Član
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 217
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Suicide samurai Slanje poruke preko Yahooa korisniku Suicide samurai
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Evo jedne pricice vezane za malog kragujevackog lopova/dilera:

Moj drug je kod njega kupio konfiguraciju u kojoj se posle nekog vremena pokvario hdd, pa je racunar odneo na opravku (posto je isti bio jos uvek pod garancijom).
Tu mali lopov krece u akciju - pocinje da ga laze kako da je on cackao po BIOS-u i na taj nacin pokvario hdd... (a covek ni ne zna da udje u BIOS).

Na kraju ga je ubedio da kupi drugi hdd i sto je najgore zadrzao je stari hdd. Mogu samo da zamislim kako je taj isti zamenjen kod dobavljaca i novac od prodaje istog po 2. put kapnuo u dzep.

Za inspekciju je bilo kasno kad sam cuo za to.

Inace morao bih da da od kragujevackih firmi pohvalim ******, koji iako vaze za 1 od vecih firmi imaju obraza da u cenovniku drze cene bez PDV-a, s tim sto naravno nigde nije ni naglaseno da su cene bez PDV-a. Mislim gde to jos ima Audigy2 Value za 43e i Genius 5.1HT za 103e?

Sta bi bilo kada bih usao u njihovu firmu i trazio nesto poceni iz cenovnika? Jel bi mogli da se povade da su to cene bez PDV-a posto nigde na cenovniku ne pise da je na tu sumu potrebno dodati PDV?

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:19)
Suicide samurai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 0:37   #8
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Sta bi bilo kada bih usao u njihovu firmu i trazio nesto poceni iz cenovnika? Jel bi mogli da se povade da su to cene bez PDV-a posto nigde na cenovniku ne pise da je na tu sumu potrebno dodati PDV?
Pa cisto sumnjam da nebi nasli nacin da ti saopste da treba jos da platis 18 % od cene proizvoda,ali lepo ih mozes prijaviti trzisnoj da objavljuju lazne cene!
Sto lazne?
Pa ako nigde nije navedeno u oglasu da su to cene bez PDV-a onda je to drugo nista nego laganje radi sticanja dobiti!
Sve dok savesni kupci kao mi neuzmemo telefon u ruke i nepoprijavljujemo gadove oni ce terati vodu na svoju vodenicu!

Ja bih hteo da obratim paznju ljudima iz Subotice na ******.
Taj lik sto drzi tu prodavnicu je inace iz mog mesta i mene je presao 98 godine pri kupovini kada mi je umesto 486 uvalio 386 (uzgred tada nisam imao blage veze o kompovima) Covek se bavi samo polovnim racunarima,donosi ih iz nemacke i ovde valja po 10 puta vecoj ceni od nabavne!
Najgore sto mu svaki rikne kada proda! prijatelju u mom mestu a inace je dobar sa tim Vlasnikom ****** je uvalio P1 za 150 evra sa pricom to je Brand Name komp itd...... Komp rikno after 3 dana,pa zamalo da popije kuciste u glavu kad mu ga je vracao moj prijatelj!

Valjda nemoze vise da vacari ljude po svom mestu pa presao u SU koja je inace plodno mesto za biznis sa kompovima!

Poslednja ispravka: Magneto (12.12.2005 u 15:23)
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 17:11   #9
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Sto se tice firmi iz Subotice, mozete li mi reci koje su najpouzdanije?
U veliko luku zaobidji ****** u Strosmajerovoj ulici, ****** na Radijalcu i ******!
Sto se tice ostalih stvarno neznam,necu da pricam kojesta,ali ovi su provereni fenjerasi koji gledaju da te obrlate na brzaka!
Bila je neka prodavnica iza Maxija u onoj velikoj zgradi (da li je neki univerzitet tu,neznam,ali ima neka radio stanica) oni su bili malo skuplji od vecine ali profesionalci,sta trazis to dobijes!
Da i ****** nije car po uctivosti i poznavanju posla (znam jer sam pazario zvucnike kod njih,**** ga,imali su zvucnike po bolesno dobroj ceni)
Ljudi u ***** znaju posao,ali verujem da nisu medju jeftinijima!
Na kraju krajeva 50-70 evra razlike nije vredno tvojih zivaca i nerpospavanih noci!

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:22)
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 17:15   #10
stormwatch
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Heh, Subotica je nazalost prepuna ovakvih prica, ja sam prosle godine na reklamaciju odneo ravno 9 komponenti...od maticnih ploca (3 komada), grafickih kartica (2), hard diska (1), DVD rezaca (1), napajanja (1) - zamislite prodali su mi cak napajanje koje je exploridalo u kucistu (Thermaltake silent), i modem (1), nazalost ovo je dobrim delom posledica toga sto vecina robe dolazi u Suboticu iz Novog Sada i Beograda a BG i NS dileri su SVE samo ne OK ljudi (jedan megadiler iz NS mi je i sam priznao kroz zube kako vrse selekciju komponenti koje ostaju u NS a koje se salju po Vojvodini) koji uglavnom ono sto je dobro ostave u BG i NS a nama ovde salju djubre, pa tako na kraju ispadne da svo djubre koje se dopremi iz Kine na istok (znaci u SCG) se u NS i BG lepo profiltrira i onda djubre djubreta dodje do Subotice i Sombora... jako lepo i pohvalno za nase dilere, zato je odlazak u Madjarsku po komponente (U Segedinu npr. imate 5 puta veci izbor nego u BG i NS zajedno, a o Budimpesti da ne govorim) posle dugo godina opet postao popularan.

...eh da, zaboravih...neko je ovde pitao ko su ok dileri u Subotici, nazalost od preko 20 prodavnica racunara u centru grada po mom skromnom misljenju ******(iako je skuplji), ******* (kako kad ali ipak se drze) i ****** koji iako se bavi praznim DVD i CD plocama i ostalom galanterijom (nazalost imaju malo hardvera) ipak ima profesionalan pristup poslu. Sve ostale dilere bih voleo da zaobidjem u najsirem luku...tu mislim na sve ostale dilere, da ih sad ne pominjem poimenima jer bi lista bila podugacka.

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:24)
stormwatch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 0:23   #11
Lucifer_King®
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 143
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

slicna situacija-subotica-*******
krenem ja da kupim obican hladnjak,obican mali ventilator za kuciste,pitam ja coveka:"ima li?'
covek kaze :"ima,samo malo sacekaj..."
ceko sam ga sigurno 15-20 min i vec sam krenuo kad eto njega da mi pokaze izbor."izvoli." kaze i da mi kuler za graficku.......mozete da pretpostavite da nisu ni imali nista osim toga...

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:24)
Lucifer_King® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 0:26   #12
Lucifer_King®
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 143
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
krofnica84 kaže:
Sto se tice firmi iz Subotice, mozete li mi reci koje su najpouzdanije?
Zivim tu vec 2 god. Kakav je DG computers? Nabavljaju komponente od Pakoma. Takodje interesuje me misljenje o PinSoftu iz NS, reklamiraju ih kao jednu od boljih firmi, u Subotici imaju comp.shop ,ali se konfiguracije naruucuju iz NS. Planiram da uzimam novi racunar, pa me interesuje pouzdanst ,servis ...
najbolje iskustvo imam u *** softu

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:25)
Lucifer_King® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 0:55   #13
celitano
Novi član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 18
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku celitano
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Ehh subotica nije ni losha meni su zagorcali zivot vise puta evo zadnji slucaj npr cekam tastaturu i mis dve nedelje, a ona se nalazi 50km od mene u ponedeljak palim kola i za BG nije prvi put tj svaki put idem za BG mislio sam da se preselim
celitano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 1:42   #14
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Moj brat od tetke (inache iz Srema) je kupio komp u ******* ovde u NS. Dolazio je nekoliko puta josh, menjali su mu procesor, matichnu, memoriju... Dok nisu skontali da su svaki put kad bi sklopili komp kuler postavljali da duva u levu stranicu kucishta umesto u procesor! E a tek onda je bilo gusto, optuzhivali su njega da je on to tako namestio kod kuce i hteli su da im plati sve shto su menjali! Izvukli smo se nekako...
Mamu im...

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:30)
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 1:42   #15
wizzard
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Ja kad sam kupovao komp, naručio komp u beloj boji. I pošto sam puko dosta kinte na monitor, tastaturu i miš, a sve u silver-crnoj boji, nazovem prodavnicu i kažem da neću kućište bele, već crne boje ili neka kombinacija silver-crne da mi se slaže uz ostale komponente. Ljubazna prodavačica kaže, javiće mi. Prođe jedan dan, ne javljaju ništa, prođe drugi dan, ne javljaju ništa, treći dan ja otkažem porudžbinu i kupim na drugom mestu

Citat:
Bole-M kaže:
Subotice ,tamo studiram pa sam ga tamo i kupio jer su kompovi tamo jeftiniji) je da lik nije stavio audio kabl od CD-Roma do zvucne!
Pa nije ni trebao da ti stavlja osim ako ne koristiš win 95. Od win 98 pa nadalje, audio kabl iz CD-Roma nije potreban
wizzard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 3:53   #16
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Pa nije ni trebao da ti stavlja osim ako ne koristiš win 95. Od win 98 pa nadalje, audio kabl iz CD-Roma nije potreban
Neznam stvarno (bio instaliran win 98 neka verzija) ali kad sam ubacio audio CD nije bilo nikakvog zvuka,Winamp pokazuje da pesme sa audio CD idu ali zvuka nema!
Mozda je malo glupo to sto sam ubacivao Audio CD da ga slusam ali hteo sam da probam i sav sreca sto sam to tada primetio,jer da sam primetio posle svih reklamiranja,onaj devetoprsti diler nebi imao nijedan prst na ruci! tada sam za konfiguraciju 2003 godine dao 710 evra!Alo pa za taj novac neko radi pola godine,a ko zna kad bi ga ustedeo,jedino da nejede,ne****,ide go po ulici,jednostavno ko biljka da budes da bi mogao to usedeti!

Poslednja ispravka: Chivan (11.12.2005 u 11:52)
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 11:54   #17
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Da i ja ispricam svoju pricu koja ima negativnu stranu ali i pozitivnu pa je tako neutralna:
U Kuli imam pet prodavnica ali samo u jedan idem posto kada mi negde pocinju da spominju P4 kada znam da to nije izlazim iz radnje momentalno pre nego sto udarim nekoga. Znaci kod ovog petog kupujem drugi racunar i problem sa njim je da UVEK kasni (tipa bice u sredu...u subotu...u utorak,itd.) a meni bilo hitno. Zovem ja vlasnika, on je na putu ali su mi delovi stigli pa kao nazvao je podredjenog da ga sastavi ali bez testiranja. Znaci dao mi je da odnesem bez placanja i rekao kao navratice u nedelju. Nije dosao u nedelju, a meni je bila losa memorija pa sam ga zvao i rekao je da ce doci sa memorijom i da platim. U ponedeljak mu podredjeni dosao, zamenio memoriju i rekao da odem da platim kad stignem! Meni je vec u sredu bilo neprijatno pa sam otisao
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 0:42   #18
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

@Bole-M
Ajd malo igre, Šerlok Holms made in Vojvodina.

Par informacija koje si dao:
a. udaljenost tvog mesta od Subotice
b. da je tip prešao u SU da radi ...
c. Način rada, dao P1 umesto ...
d. da uvozi odavno polovnu opremu...
e. još nešto, sad ne mogu da se setim šta, da ne bih opet čitao

ova mala zagonetka me navodi na pomisao da je prodavac iz sela koje se zove K***** a da se lik zove R**** S**** ako je tako plaćaš piće u ''Momentu'' u V***** a ja dugujem objašnjenje par dobrih fora kako je zavrnuo ljude iz moje okoline.
Ako sam promašio, što sumnjam, ja dugujem piće.

Dogovor?
Imena ne spominjemo.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 2:49   #19
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
@Bole-M
Ajd malo igre, Šerlok Holms made in Vojvodina.

Par informacija koje si dao:
a. udaljenost tvog mesta od Subotice
b. da je tip prešao u SU da radi ...
c. Način rada, dao P1 umesto ...
d. da uvozi odavno polovnu opremu...
e. još nešto, sad ne mogu da se setim šta, da ne bih opet čitao

ova mala zagonetka me navodi na pomisao da je prodavac iz sela koje se zove K***** a da se lik zove R**** S**** ako je tako plaćaš piće u ''Momentu'' u V***** a ja dugujem objašnjenje par dobrih fora kako je zavrnuo ljude iz moje okoline.
Ako sam promašio, što sumnjam, ja dugujem piće.

Dogovor?
Imena ne spominjemo.
Ubo si ga iz prve!
Ajd bas napisi nesto ovde na forumu kako je zavrnuo te ljude.....
Uzgred dugujem pice........Javi se na private mesage!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 15:16   #20
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Zakljucavam ovu temu dok se malo ne prociste neki postovi.Hvala na razumevanju.

EDIT : Ok, zavrseno.Molim da se ubuduce ne pominju imena firmi, bilo u pozitivnom ili negativnom kontekstu.Hvala.

Poslednja ispravka: Marko_L (12.12.2005 u 15:33)
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com