Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2013, 16:29   #7021
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nije jedini,i meni se film jako svidja.Čak sta vise priča uopste nije losa,i po meni jedan od boljih SF filmova u poslednje vreme.
O glumi ne bih jer nisam bas neko ko zadire previše duboko do u najsitnije detalje.Dovoljno mi je da gluma nije na nivou spanskih sapunica,sve bolje od toga pije vodu.A recimo sve ostalo bih ostavio kritici ljudi koji se razumeju u film.
A oblivion, pa meni, neću reći dosadan,ali poprilično statičan,suviše mršava priča jer je režiser mislio da je dovoljno da u filmu ima T.Keuza,i zvučan naslov ,pa će time da dobije publiku.Medjutim s obzirom da volim filmove te vrste nije mi bio problem da film odgledam vise puta.

Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
galebns (5.12.2013), Highlander (4.12.2013), ZoNi (3.12.2013)
Stara 3.12.2013, 19:27   #7022
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^Ma film nije loš za ljubitelje akciono-fajterskog žanra(ih, pa gledali smo Jackie Chana mnogo puta ) ali priča se kroz ceo film svela na 15-tak min u'vr glave a tabačine više nego u honkoškim akcionim. Zabole me glava gledajući a kako je bilo glumcima, nagađam.

Možda postoji taj motiv koji ZoNI pominje, duboka klasna podela u Americi - dva sveta, predsednik "na navijanje" itd. ali svedeno na najprostiju moguću formu. Čak i srećno razrešenje na kraju su sabili u vreme koje mi se učinilo kraće od potrebnog da se izgovori ono bajkovito "...and they lived happily ever after..."


Edit: od SF žanra ostadoše polu-horori sa zombijima ili pak alienima ili ovakve post-apokaliptične borbe za opstanak. Ima toliko zanimljivih romana i kraćih formi sa izuzetno maštovitom idejom al' filmadžije se uhvatila baš za gore navedene oblike i cede ih do iznemoglosti.

Poslednja ispravka: ColdBoot (3.12.2013 u 19:46)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
zajchik (3.12.2013), Zemunelo (4.12.2013)
Stara 3.12.2013, 21:22   #7023
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Uvidjam da vam se omastilo o brkove da udarate po Oblivion-u...
...da kojim slucajem imate Mac kompjuter, mozda bi ste i uvidjeli u svoju gresku. Ili pak mozda nebi bilo lose da pogledate ponovo Odiseju?!

Iako Odiseja i Oblivion tematicki nemaju bas nikakvih dodirnih tacaka ipak dijele ideju na to kako bi se trebalo gledati na.

Elysium jeste ispod nivoa,zato sto nam se pod/svesno prepoznaje pod D9.
Medjutim ni Zonijev stav nije tako los...cak sta vise...!!!
Priznat cu da mi se cak sta vise i losija SF ostvarenja svidjaju od E.
Ali pak nije bas tolika katastrofa...mozda malo manja.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2013, 23:08   #7024
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Conjuring – Odgledao sam ga nakon sto je ovde ocenjen sa 10 kao savrsen horror i u potpunosti opravdava ocekivanja. Nisam dugo vremena odgledao horror koji je takav da ce me uplasiti, iscimati i paznju usmeriti 100% ka desavanjima u filmu, radjenom po istinitim dogadjajima, sto dodatno golica mastu. Puno je filmova ove vrste, ali ovaj je stvarno prava vrednost. Meni se zaista svideo i zaista vredi. Nije bilo nekih preterivanja, kao sto obicna biva u ovom tipu filma, tako da ovaj film nudi ogromnu kolicinu odlicnog materijala, sa neverovatnom dozom jeze kroz ceo film i prividom realnosti u smislu utopite se u pricu kao da se desava u tom trenutku dok gledate. Ogromna preporuka uz 1 savet: gledajte ga kasno nocu, sa slusalicama na usima i jacim zvukom.
Ocena 9/10.

Turbo – Jedan od onih filmova koji savrseno leze svakome i u svako doba se mogu gledati. Veoma simpatican film, sa odlicnom pricicom. Morate ga odgledati.
Ocena 8,5/10.

Wreck-It Ralph – Ekstra CGI film! Dosta zanimljiv, inovativan i smesan. Preporuka.
Ocena 8/10.

Despicable Me 2 – Tesko je reci jel bolji od 1. dela, jer su oba unikatna, svaki na svoj veoma gledljiv i prijatan.
Ocena 8/10.

Pulp Fiction – Dobar film sa mojim omiljenim glumcem, Bruce Willis-om. Dosta mi se svidela Travoltina gluma, car.
Ocena 8/10.

We’re The Millers – Ishvalise ga i jeste, dobar je, simpatican film, ali daleko od super komedije. Dakle, zanimljivo utroseno vreme uz zanimljive glumce i komicne situacije, ali daleko od nekog spektakla ili sta vec.
Ocena 7/10.

Mud – McConaughey-jeva gluma ostavlja pecat na ovom filmu uz fluidnu pricu. Nema nijednog spec. efekta, vec postoje sama prica i zivot par decaka i glavnog lika sa ostrva. Gledljiv film, ali daleko od savrsenstva, kako ga hvale inace.
Ocena 7/10.

The Help – Dobar film, ali previse traje. Strasno je kako su se tretirali crnci pre (a u mnogim slucajevima i sada) i sreca je sto postoje ljudi kojima je bitno da je neko dobar covek, nezavisno od boje koze. Preporuka.
Ocena 6,5/10.

R.I.P.D. – Simpatican filmic za ubijanje dosade. Reynolds je kralj, iako smatram da nije neki glumac. Nema sta puno da se opise. 2 glavna lika su super, a pricica tu i tamo.
Ocena 6/10.

The Heat – Pogledao na preporuku, ali...iako mi Sandra Bulock jeste omiljena glumica, ni ona, kao ni ona likusa, nisu spasile film da bih ga mogao pohvaliti...Nisam zadovoljan. Sve je nekako osrednje sa nekih par smesnih situacija i primesama blage dosade.
Ocena 6/10.

This Is the End – Nisam ocekivao da bude ovako glupo, iako mi nije smorilo kao sto obicno biva. Par forica kroz ceo film, smesna grupica likova...i jako dobar CGI moram priznati. Dakle, lose...ali sa necim svojim, sto ovaj film ne stavlja u rang totalnih propusta kao sto je to uglavnom.
Ocena 5,5/10.

Steta je sto je malo dobrih filmova za gledanje...
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2013, 23:27   #7025
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Waking Ned Devine



Jendom reciju urnebesan film, u jednom momentu sam vristao od smeha
Radnja se odvija u malo Irskom selu gde Ned Devine osvaja na lotu 6 miliona funti ali usled soka on umire. U selu se nalazi nekih 50-ak stanovnika i na njima je da odluce sta ce i kako ce sa novcem i njihovim Nedom.
Upitanju je crna komedija pa ko voli nek izvoli
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
Alterego (5.12.2013), ColdBoot (4.12.2013), galebns (5.12.2013), goranmax (6.12.2013), Jonny (2.1.2014), NOTTINGHAM (5.12.2013), pentraksil (4.12.2013), Skenderevo (4.12.2013), zvjer (4.12.2013)
Stara 4.12.2013, 4:28   #7026
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao La migliore offerta

Odlican film, fantastican Rush a Moriccone i dalje zadaje domaci zadatak sto se muzike tice, fantasticne kompozicije. Ja sam uzivao, velika preporuka. Kao sto rekose, svako dalje otkrivanje moze da pokvari gledanje. Od mene preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
zvjer (4.12.2013)
Stara 4.12.2013, 12:47   #7027
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Možda postoji taj motiv koji ZoNI pominje, duboka klasna podela u Americi
Ne samo u Americi, manje-više u celom svetu

@ pentraksil: hm, možda još jednom odgledam film, da obratim pažnju na muziku (uopšte je se ne sećam).
ZoNi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 21:24   #7028
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A da, pričaju englesko-španski jedan deo filma pa onaj plaćenik nemačkog prezimena sa čudnim slovenskim naglaskom... U pravu si, nisu se ograničili samo na svoj pod-kontinent.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 9:12   #7029
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Love

SF skorijeg datuma(2011) i skromnog budžeta što je uočljivo u svakom minutu filma. Rekao bih nepotrebno razvučen, na momente dosadan, ispresecan monolozima sporednih likova koji su interesantniji od praćenja glavne radnje i sa prilično opskurnim krajem. Ne znam da li je ovo ekranizacija nekog literarnog dela, ne mogu da se setim, prilično mi neubedljivo deluje i ako jeste, nisu se najbolje snašli u translaciji pisane reči.

No, razlikuje se od bućkuriša koji se plasiraju kao SF ovih godina pa, da ne otkrivam temu onima koji ga nisu gledali, tek da kažem, može čovek biti sam i okružen milijardama ljudi - mala razlika.

ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 10:50   #7030
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
onaj plaćenik nemačkog prezimena sa čudnim slovenskim naglaskom
Ako misliš na Krugera, on verovatno ima južnoafrički (holandski, afrikaans) naglasak, ne slovenski

*** *** ***

The Help (2011), http://www.imdb.com/title/tt1454029/



An aspiring author during the civil rights movement of the 1960s decides to write a book detailing the African-American maids' point of view on the white families for which they work, and the hardships they go through on a daily basis.

Odličan film. 8.5/10

*** *** ***

The Giant Mechanical Man (2012), http://www.imdb.com/title/tt1769363/



An offbeat romantic comedy about a silver-painted street performer and the soft spoken zoo worker who falls for him.

Simpatičan, opuštajući film. 7.9/10

Poslednja ispravka: ZoNi (5.12.2013 u 11:28)
ZoNi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 16:59   #7031
Alterego
Novi član
 
Član od: 11.11.2013.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prvi upis, pa oprostite na tremi
Forum je zaista odlican i veoma kvalitetan sa dosta dobrih preporuka i diskusija (reci nesto sto ne znamo).

Evo nekih mojih, nazovi nasumicnih, preporuka za par dobrih (ma sta god bio kriterijum za to) filmova. Svi su uglavnom u razlicitim zanrovima pa se mozda i pronadje za svakog po nesto

Pocnimo sa nekim, mozda ne za svaciji ukus ali, svakako kvalitetnim filmom.

Stuart: A Life Backwards
http://www.imdb.com/title/tt0853153/

Prica govori o piscu koji pise (zamisli pisac pise) autobiografiju unazad o svom, igrom slucaja stecenom prijatelju koji je inace beskucnik i alkoholicar i sa ozbiljnim psihickim problemima zbog traume koju je doziveo u detinjstvu.
Beskucnika tumaci Tom Hardy, kome odlicno stoji takva uloga i izneo je po meni na zaista zavidnom nivou.


Enter the Void
http://www.imdb.com/title/tt1191111/?ref_=nv_sr_1

Film se radi o mladom Amerikancu koji zivi u Tokiju, izmedju ostalog se bavi dilovanjem na sitno, gde u jednom trenutku kako ne bi bio uhvacen i izbegao strogu kaznu njihovih zakona zbog posedovanja droge biva ubijen, ali njegova dusa ostaje delimicno zarobljena da luta i prati dalja desavanja.
Jedna od najboljih kamera u poslednje vreme koje sam gledao.

A Clockwork Orange
http://www.imdb.com/title/tt0066921/?ref_=nv_sr_1

Stari kultni film cija se radnja odvija u buducnosti Britanije i radi se o ultra nasilju i sve vecem problemu kod mladih. Film u svakom smislu umetnicki i po meni vredan svake sekunde.

Wreck-It Ralph
http://www.imdb.com/title/tt1772341/?ref_=fn_al_tt_3

Od crtanih filmova u poslednje vreme, jedan koji mi je sigurno najvise zaokupirao paznju. Zaista je posvecena paznja detaljima i mislim da niko nece zazaliti ako ga pogleda.

p.s inace hvala 'kolegi' ''bela lampa'' za preporuku Waking Ned Devine, zaista odlican film

Toliko od mene za prvi put, pozdrav.
Alterego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Alterego na korisnoj poruci:
bela lampa (5.12.2013), mp3lopov (5.12.2013), Rainman (5.12.2013), ZoNi (5.12.2013)
Stara 5.12.2013, 18:34   #7032
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Love

SF skorijeg datuma(2011) i skromnog budžeta što je uočljivo u svakom minutu filma. Rekao bih nepotrebno razvučen, na momente dosadan, ispresecan monolozima sporednih likova koji su interesantniji od praćenja glavne radnje i sa prilično opskurnim krajem. Ne znam da li je ovo ekranizacija nekog literarnog dela, ne mogu da se setim, prilično mi neubedljivo deluje i ako jeste, nisu se najbolje snašli u translaciji pisane reči.

No, razlikuje se od bućkuriša koji se plasiraju kao SF ovih godina pa, da ne otkrivam temu onima koji ga nisu gledali, tek da kažem, može čovek biti sam i okružen milijardama ljudi - mala razlika.


Оно што је занимљиво са овим филмом је да га је у потпуности финансирао Том Делонг, познати гитариста групе Blink-182. Чак је и са својим тадашњим бендом Angels & Airwaves снимио дупли албум, као саундтрак.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 22:26   #7033
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	download.jpg
Viđeno:	43 puta
Veličina:	10,9 KB
ID:	47784Ovaj dokumentarac sam gledao pre par godina u biskopu i jos ga pamtim kao vrhunski,prica je o dva britanska planinara i njihov uspon na najtezi vrh za savladati na svetu,prica je istinita,ljudska,nepredvidiva,u dokumentarcu glume glumci da bi docarali sta se desilo,a posle i pravi akteri pricaju o tome,totalna preporuka ko voli snijeg,pentranje i nesalomivi ljudski duh i pitanje sta biste vi uradili kada bi.......
Da ne bi nista spoilerisaovao bilo sta pogledajte ovu istinitu pricu,necete zazaliti
http://www.imdb.com/title/tt0379557/
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 5:33   #7034
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dracula(1992)

nije dobar kao roman, ali dosta dobro prenosi atmosferu iz romana i glumacka ekipa je veoma zanimljiva(Geri Oldman, Hopkins, Rivs, Vinona, Monika Beluci u epizodnoj ulozi i to veoma zanimljivoj, Tom Vejts)... muzika veoma dobra. kostimi, sminka, scenografija - ispred svog vremena moglo bi se reci.

7.5/10
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 9:43   #7035
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Little man (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0430304/



Urnebesna komedija, ne pamtim da me je neki film toliko nasmejao.

Poslednja ispravka: Suad Novic (7.12.2013 u 10:54)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 10:48   #7036
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A proglasen za jedan od najgorih filmova 2006 ... Pravljen je izgleda za nas humor, a ne strani
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rellik na korisnoj poruci:
filpan (6.12.2013)
Stara 6.12.2013, 14:38   #7037
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ide Božić, Nova godina, pa uvek bude novih filmova na tu temu.

Angels Sing (2013)
http://www.imdb.com/title/tt1833888/reference



Bajka o ponavljanju porodične istorije Vokerovih, a nije po meni morala biti bajka. Previše je realnosti u njoj.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Angels Sing (2013).zip (32,6 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (7.12.2013 u 10:53) Razlog: prevelika slika!
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 2:05   #7038
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

BloodRayne

Bolje glumačke ekipe, a goreg filma odavno nisam gledao. Ben Kingsley, Michael Madsen i Michelle Rodriguez, prosto mi nije jasno šta traže u ovome sh1tu (osim $ ).
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 2:10   #7039
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Imdb ocena 2,8, metacritic 18, Rotten 4... Pa da u filmu glumi glavom i bradom glumi Leonardo di Kaprio opet bi bilo potpuno nerazumno da ocekujes dobar film.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 13:54   #7040
Alterego
Novi član
 
Član od: 11.11.2013.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah pre neki dan predstavu pa se podsetih istoimenog filma.

One Flew Over the Cuckoo's Nest
http://www.imdb.com/title/tt0073486/?ref_=nv_sr_1

Zasigurno kultni. Jack Nicholson (alias R.P. McMurphy) , osudjen na zatvorsku kaznu zbog 'silovanja' maloletnice, zbog njegovog slobodnog i razdraganog duha pokusava na sve moguce nacine da izbegne zatvorske obaveze zbog cega zavrsava u psihijatrijskoj ustanovi (gde inace i pocinje sam film) na proceni njegovog 'mentalnog' stanja. Tu se susrece sa neumoljivom sestrom Ratched koja zastrasuje svoje pacijente, od kojih je vecina mahom tu po sopstvenom izboru i kategorizovani su kao "dobrovoljni" pacijenti.
To je film starog kova, sto se moze videti i po samom nacinu snimanja, nema po meni nepotrebnih i agresivnih prebacivanja kamere u najobicnijim scenama kao sto je slucaj u danasnjem Holivudu.
Svakako film koji svi filmofili trebaju pogledati


Zaredjao sam nesto sa 'ludacima', pa rek'o da nastavim..

Bronson
http://www.imdb.com/title/tt1172570/

Prica o mladom Engleskom najnasilnijem zatvoreniku koji je zbog pljacke poste osudjen na 7 godina zatvorske kazne, nakon cega je svega par meseci proveo na slobodi, a (mislim i dan danas) po zatvorima i raznim mentalnim ustanovama.
Film je zabavan, ali se moze reci da je Tom Hardy zaista opet odradio fenomenalan posao. Zaista mu 'cuce' ovakve uloge, a ne samo kad je tabadzija, doduse ruku na srce i ovde udara sve redom, ali na malo drugaciji nacin Topla preporuka za ove hladne dane
Alterego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com