Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.12.2007, 15:52   #221
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

ZAKLjUČAK

Zbog opšte nestabilnosti Xbox-a, tj. neverovatnoj šansi za kvar, MP-a koji se plaća, manjem predvidjenom life timea konzole i činjenice da 90% Xbox ekskluziva na kraju završe portovani na PC moje je mišljenje da je PS3 bolja konzola.
Šansa za kvar je skoro nepostojeća, MP je besplatan, ima odlične ekskluzive, Blu Ray player su činjenice koje govore u njenu očiglednu prednost.Jedini razlog koji ja vidim za kupovinu Xboxa jeste piraterija i famozni Gears of War.Naravno, odluka je na vama.Cilj ove kolumne nikako nije da unese dodatnu zbunjenost u mozgove potencijalnih kupaca, nego da jednostavno pojasni prednosti i mane svake konzole.Vi odlučite, razlozi zbog kojih kupujete konzolu su jedino vama jasni i oni trebaju da vas vode prilikom odluke za kog se proizvodjača odlučiti.Moj glas ide Sony-u.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku donator99 na korisnoj poruci:
che daboli guz (19.12.2007)
Stara 19.12.2007, 15:53   #222
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Wink Re: Kolumnisti forumasi

Odlicno skuckan textich!

Vidim ja da si se ti nahapao spanaca pa pa bi malo kao Mornar Poppey Tuu Tuu.

Sve u svemu bez rijeci....like a bird on a wire...
Pa ipak sa afinitetima ka boljem i ljepsem.
Steta sto mora ovdje da bude smjesteno kako nebi izazivalo prijeko nepotrebne probleme diljem zajednice(doduse svojevoljno si ovdje smestio).Valjda ovdje i takvi samo zalaze `kano u podrumu Zorka....

....Seee the Light....

Poslednja ispravka: che daboli guz (19.12.2007 u 15:56) Razlog: Uhh zaboravio si da spomenes POTPORU DIVXa na ps3 )(;-)
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 19:05   #223
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Paa, ok tekst, mada je cisto tehnicke prirode i u sustini nisi napisao nista sto vec nismo procitali u SKu (i u svim ostalim gamer casopisima/sajtovima). Ali dobro je to sto je neko konacno oziveo ovu temu
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 22:31   #224
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kolumnisti forumasi

Evo mog opisa igre World In Confilct koji sam uradio za ortaka, a koji je on trebalo da uradi za jedan naš sajt, ali pošto igru nije ni video tada, a deadline je bio sutradan, zamolio je mene da to napišem. Pošto nikakav ugovor o prenosu autorskih prava nije potpisao, a oni mu čak nisu ni honorar isplatili (mislim da text i nije objavljen, ili možda i jeste, who cares) imam puno pravo da ga javno objavim gde god ja hoću, jer vlasništvo nad istim nije prenešeno. Iako mislim da je jako nezahvalno opisivati igre, jer se dobar deo svodi na subjektivni utisak i tu uvek dolazi do nesuglasica među ljudima, ovo sam odradio jer mi nije bilo teško, ošto me igra oduševila. Naravno, stil se dosta razlikuje od onoga što čitamo u SK-u i dosta je slobodniji, ali to je bila moja kreativna sloboda koju vam sada dajem na evaluaciju! Unapred hvala na svakom komentaru.



Citat:
Zamislite šta bi se dogodilo da berlinski zid nije srušen? Da Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika nije doživeo krah kakav nam je svima poznat i da SAD nisu dominantna super sila u svetu u kome živimo. Možete li? Ili ovo ipak deluje kao nestvarna bajka? Ako vam je ikada palo na pamet "šta bi bilo kad bi bilo" i ako je u tim razmišljanjima svoje mesto našao i svetski poredak koji je danas aktuelan, odgovor možete potražiti u novom naslovu Massive Entertainmenta - World in Conflict. Za jedno remek delo koje konkuriše za prestižnu titulu "igra godine" u svim važnijim medijima koji se bave zabavnim softverom, je malo je reći da je samo kompjuterska igra. To je priča koja je zamalo zaista mogla da se dogodi i da današnji svet bude potpuno drukčije mesto.
Priča se zasniva na noveli Lerija Bonda, u kojoj je Kubanska raketna kriza iz '62.-ge možda okončana mirno, ali vojni džin SSSR nije dozvolio da demokratija zavlada svetom, nego je '89.-te godine, sluteći da mu se sprema kraj, preduzeo očajnički pokušaj da nametne svoju prevlast u Evropi, a način koji mu se činio najboljim je uključivao u jednačinu i 20-ak hiljada T-72 tenkova i milionsku armiju. Pokušavši da spreči prelazak svojih saveznika na "mračnu stranu", SAD se direktno umešao u konflikt, šaljući u Evropu najveći deo svojih oružanih snaga. Da su zagrizli prevelik zalogaj, ubrzo im je postalo jasno, kada su se nad sunčanom Kalifornijom nadvila jata "medveda", tj. TU-95 strateških bombardera praćenih masivnim desantom. U lokalnim klubovima, vodka je vrlo brzo istisnula Coca Colu, a svima omražena crvena zastava je uspela da se zaviori i na istočnoj obali, na statui slobode. Američkom predsedniku se nije baš dopala ideja da umesto lokalne policije svakodnevno gleda pripadnike Spetnatza kako šetaju Vašingtonom, tako da je odlučio da pokuša da spase što se spasti može. Naravno, pošto je najveći deo oružanih snaga i dalje u Evropi, izbor onih koji su dorasli visini zadatka baš i nije naročito veliki, tako da će upravo Vama zapasti nezahvalna dužnost ponovnog uspostavljanja demokratskog poretka u svetu.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 22:34   #225
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kolumnisti forumasi

nastavak...
Citat:
Ako vam se priča nije učinila naročito zanimljivom, i ako smatrate da je sve ovo jedan deja vu i samo još jedna varijacija na temu epskog sukoba koji se nikada nije desio, možda ste i u pravu, ali će vas zato sve ostalo što čini ovu igru ostaviti bez daha. Ono što ovo ostvarenje čini revolucinarnim i što ga izdvaja od svega do sada viđenog na polju RTS-a, je svakako kamera koja jaz koji postoji među ljubiteljima RTS i FPS igara toliko smanjuje, da je granica sada vrlo nejasna. Kameru ćete kontrolisati tasterima WASD u kombinaciji sa mišem (zvuči poznato odnekud, zar ne?) što će omogućiti pogled iz proizvoljne perspektive, u zavisnosti od ličnih afiniteta. Ako vam i dalje nije jasno, to znači da ćete moći da igru posmatrate iz prvog ili trećeg lica, ptičije ili izometrijske perspektive. Nivo zumiranja je urađen u koracima koji će odgovarati najvećem broju igrača, jer nema naglih trzaja kamere, nego je sve apsolutno glatko. Naravno, pri maksimalnom zumu ćete jedinice gledati sa mnogo manje distance što uslovljava i daleko veći broj detalja na samim jedinicama, kojima su autori posvetili izuzetnu pažnju. Skoro da nema razlike u kvalitetu grafike u odnosu na danas popularne FPS igre, zbog čega autori zaslužuju svaku pohvalu, ali sigurno se pitate kolika je (hardverska) cena koju ćete morati da platite da bi uživali u ovim detaljima. Na radost svih nas sa jeftinijim "ulaznicama", u ovom "filmu" ćemo skoro podjednako uživati kao i oni sa najskupljim (grafičkim) kartama. Igra će sasvim korektno raditi na karticama koje su obeležile početak ere pixel shadera, tj. GF5 i Radeon 9x00 serije, a koje su mnogi već odavno otpisali kao igrački hardver. Ako mislite da je ovo neka šala, moramo da napomenemo da će i trenutno najmoćnije zverke među grafičkim kartama biti propisno namučene ako se odlučite za visoke rezolucije sa velikim brojem detalja uz AA i AF. Ovo je još jedan podvig razvojnog tima, jer je uspeo da napravi takav 3D engine, koji će biti dovoljno fleksibilan da dozvoli uživanje u igri na hardveru koji je bio aktuelan pre neku godinu, ali isto tako, koji će na odgovarajućoj opremi zablistati punim sjajem i bukvalno svakog ostaviti bez daha. Da se nije štedelo ni u jednom aspektu, potvrđuje i zvučna kao i muzička podloga. Surround zvuk je toliko dobro implementiran u igru, da je prosto greh uživati u njoj uz obične stereo ili 2.1 zvučne sisteme. Muzička podloga je takođe vrlo bogata i uključuje izvođače poput Whitesnake-a, dok su sekvence između misija kao i svi dijalozi delo profesionalnih glumaca, na čelu sa Alekom Boldvinom koji glas pozajmljuje poručniku Parkeru, glavnom protagonisti, koga ćete voditi kroz čitavu igru. Da je granica između FPS i RTS igara sve tanja, svedoči neverovatna dinamika igre koja se s punim pravom može porediti sa onom koja se sreće kod klasičnih pucačina.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 22:34   #226
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kolumnisti forumasi

nastavak...
Citat:
Nema građenja baza, nema štancovanja jedinica dok čekate da protivnik potroši resurse pa onda krenete u odlučan i konačni napad, nema rudnika uglja, naftnih bušotina, raznih ruda i ostalih toliko puta viđenih resursa. Ne, ovde se sve svodi na čistu akciju. Jedinice koje dobijete na početku svake misije su sve što ćete videti ukoliko odlučno ne krenete u napad. Naravno, izvesna doza taktike je imperativ, jer neprijatelj nije više prost algoritam koji će nas vas bacati tone i tone vozila koje ćete lako uništiti, nego naprotiv, vrlo sofisticiran protivnik koji će se truditi da iskoristi svaku Vašu grešku protiv Vas. U zavisnosti od uspeha koji ostvarite na bojnom polju, bićete nagrađeni određenim brojem poena koje možete iskoristiti za pojačanje postojećih jedinica i eventualnu dopunu izgubljenih.Dakle, igra nagrađuje vaše strateške sposobnosti i u velikoj meri vas primorava da se držite stare poslovice koja kaže da je napad najbolja odbrana. Kada odigrate kampanju, sigurno ćete želeti još akcije, ali autori su i na to mislili i napravili jednu od najboljih multiplayer opcija ikada viđenih u nekoj strateškoj igri. Nećemo Vam otkriti sve detalje i pokvariti užitak, jer to jednostavno mora da proba svaki igrač koji sebe smatra ozbiljnim virtuelnim strategom.
Na kraju, šta zameriti jednom ovakom remek delu? Zaista malo toga. Sem nekih minornih bagova koji će sigurno biti ispravljeni u nekim budućim patchevima, ova igra gotovo da i nema mana. Sve druge strateške igre ona ostavlja u prašini, daleko iza sebe i opasno konkuriše da pomrsi račune nekim budućim hitovima koji pripadaju nekim drugim žanrovima, a koje svi s nestrpljenjem očekujemo. Konačna ocena je naravno stvar ličnih afiniteta i ličnog utiska, ali sa sigurnošću tvrdimo da je pred nama jedna divna igračka jesen, jer ova igra zadaje ozbiljan domaći zadatak svim budućim timovima koji se budu usudili da naprave neki novi hit u svetu RTS-a.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 22:37   #227
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Dobar tekst, pogresna tema

Prebaci ovo na

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12100
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 22:54   #228
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kolumnisti forumasi

Eh, zeznuh se! Ajd' videće valjda neko od kolega, pošto ovde nemam nikakvih nadležnosti.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2007, 23:49   #229
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Paa, ok tekst, mada je cisto tehnicke prirode i u sustini nisi napisao nista sto vec nismo procitali u SKu (i u svim ostalim gamer casopisima/sajtovima). Ali dobro je to sto je neko konacno oziveo ovu temu
Pa, cilj mi je bio da sve moguce podatke strpam u jedan tekst i da dam najrealniju procenu sta je bolje...Znam da mi je stil pisanja jadan, ali razumite me, tek sam 8. osnovne
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2007, 3:05   #230
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Pa, cilj mi je bio da sve moguce podatke strpam u jedan tekst i da dam najrealniju procenu sta je bolje...Znam da mi je stil pisanja jadan, ali razumite me, tek sam 8. osnovne
Osmi osnovne?!?
Tako gledano, s jedne strane ne da nije jadno, nego si mu j**o kevu, ja sa svim svojim narcisoidnim tripovima da dobro pishem znam da nikako nisam mogao da napishem nesto ovako dobro u osmom razredu.
S druge strane, ostaje pitanje koliko jedan petnestogodisnjak moze da da realnu procenu celokupne konzolashke scene..
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
donator99 (20.12.2007)
Stara 15.1.2008, 18:10   #231
UniqueS
Član
 
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Ultra ljubav

Bio je Decembar, hladan kao i svaki do tada, to je Milorad mogao osetiti na svakom delu svoga tela, pogotovo crvenim i promrzlim usima sa kojima se zima surovo poigravala, opet su mu oteli kapu, ali ovaj put ga nije bilo briga. Vec treci dan umesto autobusom on se odlucivao da zaobilaznim putem laganim korakom krene ka toplom stanu, drugari iz razreda su znali o cemu se radi, pricao im je o njoj neprestano, bili su pomalo i ljubomorni posto ako je zaista takva onda vredi svakog mokrog koraka po ovom ledenom vetru mislili su. Udaljio se od skole vremenom bi ubrzao, razmisljao je o njoj, to mu je dalo energiju to mu je dalo poletnost, znao je da ga ceka, da ce se videti, sama pomisao na njihov susret mu je mamila iskren osmeh pun decackog zadovoljstva, zimu nije osetio sve mu je toplije. Poslednja ulica je pred njim jos stotinak metara ga deli od ugla Fruskogorske i Radnicke, tu ce se naci, tu ga ceka.
Jos nekoliko klizavih koraka i stigao je, ona je tu, kao i prethodnih veceri, znao je da ce cekati, da ga nece razocarati cak i ovako hladne veceri. Sada vise nije mogao da sakrije osmeh, nije ni zeleo bio je zaljubljen, znao je to. Bio je zadovoljan sto je osetio povezanost, sto je osetio hemiju. Stojao je tako na uglu Fruskogorske i Radnicke ispred prodavnice PC-a, vetra vise nije bilo, poceo je da pada sneg koji je celoj sceni dodao romanticnu notu, reka ljudi je uzurbano prolazila pored njega on ih nije primecivao samo je tako stojao i gledao je sa svojim glupavim kezom na licu, mokrih stopala i crvenih usiju. Uzivao je u njenim oblinama, njenoj suverenoj crnoj boji, razmisljao je o vremenu koje bi njih dvoje provodili zajedno,o tome sta bi joj sve pokazao znao je da ga ona razume i da moze mnogo da mu pruzi, bio je siguran da i on njoj moze mnogo toga da pruzi, da je izazove, zagreje, zadovolji, da je nasmeje. Momenat ludosti i ovoga puta prekida poziv zabrinute majke, krenuo je.
Tu noc je proveo u krevetu citajuci o njoj, diveci joj se, uzivao je u testovim gde je ona pokazivala apsolutnu dominaciju koisteci svojih 128 ST-a, visok klok jezgra, sejdera, memorije, siroke i mocne memorijske magistrale, dozivljavao je to kao svoju pobedu i opet bi nabacio onaj glupavi kez. Zaspao je prigrljen uz 'review'. Cetvrtog dana nakon nastave ovoga puta bez snega i vetra ali opet na temperaturi koja ledi zelju neodlucnih i bez kape krenuo je sam istim onim putem, nekoliko drugara je ovaj put zelelo da podje sa njim, nije im dozvolio, nisu zasluzili mislio je, ne osecaju isto sto i ja, ovo je moj i njen trenutak.
Bio je blizu, leptirici u stomaku su mu to jasno govorili, stigao je ali umesto potpunog zadovoljstva doziveo je razocarenje, nije ga cekala, nije je vise bilo, znao je da nije do nje, povukli su je iz izloga, skinuli sa pijadestala, bez opravdanja cinilo mu se. Bio je ranjen, pa zar je neka prasnjava polica mesto za nju, zar da je zameni nekakav eksterni har od 320 GB-a?! Mrznja je iz njega izbijala. Nije je bilo, nije zeleo da poveruje, skinuta je sa svog trona sa kog se tako dobro rugala i sepurila sa svojih 128T-a. Zeleo je da udje u prodavnicu i zatrazi odgovor, opravdanje ali onda mu je sinulo, plasio se toga no od te uzasne mracne misli nije mogao da pobegne, proganjala ga je.
Shvatio je da je ipak do nje, da ga je prevarila, otisla za drugim zbog novca, drugim koji je sada greje uz osmeh pun zadovoljstva, obicna je ***** mislio je, i krenuo niz ulicu svojim mokrim stopalima i crvenih usiju. Sneg je poceo da pada...
UniqueS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku UniqueS na korisnoj poruci:
Chivan (17.1.2008), Highlander (16.1.2008), M1los (15.1.2008), MilanSM (21.1.2008), Morava (16.1.2008), Nash Knight (18.1.2008), Ne$A (21.1.2008), Peruzzi (24.1.2008), SirDuck (16.1.2008), steve89 (15.1.2008)
Stara 15.1.2008, 20:05   #232
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Hahahaha... Genijalno . Pravi primjer ljubavi jednog geeka
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2008, 16:39   #233
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Nije loše, štaviše, sviđa mi se. Ali od pravopisa nema ni p. Previše zapeta, premalo tačaka... :/
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2008, 17:59   #234
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Uje, ko da chitam Esmeraldu Nagon Quzma(tm) aka Isidoru Bjelicu
Zezam se malo, tekstic je super!

Poslednja ispravka: Beagle (16.1.2008 u 19:21)
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 18:21   #235
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Hahahah super, voleo bi da vidim vise ovakvih tekstova u ovoj temi!
Cestitam ti pisanje prve kolumne uz pesmu Bad Religion-a "I love my computer"
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 19:44   #236
Bogdan '95
Novi član
 
Član od: 18.1.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Hahahah super, voleo bi da vidim vise ovakvih tekstova u ovoj temi!
Cestitam ti pisanje prve kolumne uz pesmu Bad Religion-a "I love my computer"
u pravu si
Bogdan '95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2008, 16:48   #237
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Legendarna Igra... Titan Quest

Secam se, bilo je to pre dve godine, bio sam na pripremama u Golubcu (kosarkaskim pripremama) i posto smo imali samo dva treninga dnevno a u Golubcu nema mnogo toga sto mozete da radite, ograniceni malim sobama u kojima provodimo polovinu vremena i zainteresovani samo za Dunav i mesto na kome se nalazi igraonica gubili smo vreme razgovarajuci iskljucivo o stvarima koje nas cekaju kada dodjemo kuci. Nakon tri dana svi su bili smoreni i vise niko nije imao volje da ostane, ali morali smo jer pripreme traju jos 5 dana. Bilo kako bilo, jedan drug nije prestajao da prica o toj prelepoj igri, o Titan Questu... U pocetku mi je bilo dosadno da slusam ali kako je vreme odmicalo sve vise i vise mi se svidjalo. Na kraju sam ja poceo druga vecito da zapitkujem o njoj.

Nakon tih 4 dana koji su namo ostali i mog konacnog povratka kuci, pozvao sam prijatelja da zajedno "kupimo" TQ. Prvih mesec dana me igra i nije tako obradovala, mozda je razlog to da sam igrao sa siframa ali nije ni bitno. Odustao sam od nje. Onda je na letnji raspust, prosle, 2007, godine, moj burazer dosao kuci sa Immortal Thronom. I dalje nisam bio preterano zainteresovan i nisam se cak ni usudio da je instaliram. Jednog vikenda, nakon sto sam se probudio na tastaturi, doruckovao sam i odlucio da instaliram TQ i IT jer sam vec bio smoren svim tadasnjim igrama sa svog kompa.

Bila je to ljubav na prvi pogled. Nakon sto sam je instalirao i krenuo da je igram, potpuno sam se zaljubio u nju. I dalje je instalirana, i dalje lurkujem po titanquest.net forumu i dalje volim da dam neki komentar tamo i stvorim novog lika povremeno, cisto da bih nagradio ovu igru vremenom i paznjom.

Nije mi zao vremena koja sam protracio igrajuci TQ, zao mi je sto IronLore ne planira nastavak, ekspanziju. Neki kazu da je Immortal Throne preduga ekspanzija i da je igra sa njom preduga... Ja ne mislim tako, sta vise, vole bih da vidim jos jednu ekspanziju dugu kao immortal throne pa da igra bude jos duze, bar duplo. Da vidimo jos mnogo itema i novih boss bitaka koje tako volim... Zao mi je sto ce TQ jednog dana pasti u zaborav, sto ce se zavuci u neku zabacenu rupu mog secanja i tamo ostati, a nece biti nikoga da me podseti na nju ili cak napravi ekspanziju...

Bas bih voleo da igram TQ2, bez ikakvih promena, sa istim game playom i sarmom. *****i ove nove igre tipa Two Worlds i slicne RPG igre iz prvog lica, Diablo i TQ su ubedljivo najuzbudljivije i najbolje RPG igre ikada. TQ je malo bolji od Dijabla .


Poslednja ispravka: Alek92 (23.1.2008 u 17:23)
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2008, 19:05   #238
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Sedi, 3-
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2008, 22:48   #239
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Sedi, 3-
Ajde ne ubijaj u choveku inspiraciju za pisanjem. Ja ti dajem 4-
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2008, 0:09   #240
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Sedi, 3-
A ocena vise za ulozen trud? Everybody's a critic
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blog, kolumnisti


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ko su naši forumaši Slavisa Brbljaonica 5 5.7.2008 15:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com