Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2009, 20:56   #1
vladakg
Član
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 233
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Question MYSQL i PHP i Apache

Posto sam nov u ovome, zanima me :
- gde da skinem MySQL program, skinuo sam neki ali kad instaliram dobijem sledece mogucnosti MySQL Administrator, Migration Toolkit, Query Browser, koliko sam provalio ni u jednom od ovih ne mogu da programiram i da pravim bazu podataka. Skinuo sam neke silne tutorijale ali nigde nisam video kako izgleda interface MySQL kad se programira. Ako neko moze da mi posalje screenshoot prozora u kome se programira da vidim bilo bi gotivno i download link kvalitetnog MySql gde mogu da programiram
- isto ovo mi treba i za PHP, skinuo sam zadnju verziju ali nigde nema gde ja mogu da programiram, a isto nemam pojma kako izgleda prozor u kome se vrsi PHP programiranje. Znaci isto me zanima odakle mogu da skinem PHP a da dobijem program u kome cu da pravim sajt i ako neko ima screenshoot
- i ako neko moze da mi prostim recima objasni sta je Apache i cemu on sluzi, ali bas prostim recima. Instalirao sam neki na jedvite jade a ne znam ni cemu sluzi

Ako neko moze da mi pomogne nek pise ovde ili na mail vlada2003@hotmail.com
Oni ostali koji ostavljaju poruke tipa mogao si da nadjes na google ili ovde da si malo bolje potrazio, ima slicnih tema, neka ne smaraju.Postavio sam 3 pitanja i zanimaju me 3 odgovora, sve preko toga me ne zanima. Ja nemam pojma sto se ovoga tice i zelim da naucim, a verujem da je nekome ko se razume dovoljno 2 minuta da mi da zeljene odgovore. Pozz
vladakg je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PHP MYSQL problem dark mesiah Serverske aplikacije i baze podataka 3 12.5.2009 18:00
PHP Security Consortium objavio PHP Security Guide 1.0 na srpskom jeziku holodoc Serverske aplikacije i baze podataka 0 17.4.2009 14:17
PHP, MySQL i Apache Jenkiduduldu Web razvoj 2 5.1.2009 10:53
[PHP] Kako početi sa učenjem PHP-a? MilanSM Serverske aplikacije i baze podataka 20 29.12.2006 3:13
Sigurnost web servera Apache kenta Web razvoj 3 27.2.2006 19:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com