Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2006, 14:54   #21
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
Kao prvo ja ću da kupim onaj kristal da te vidim i šta mi možeš?
Kao drugo prvo se gledaju oni heroji koji imaju da trse kripove. Npr. ja ću da uzmem Slayer-a, ima da te oderem. A ona njena zadnja, u zadnjem nivou skida 1250. B-R-U-K-A!!!
HAHAHAHAHAHHAHA
Kao prvo STEALTH ASSASIN nema poentu u nevidljivosti nego u 4 puta critical,
dalje,ti sa slayerom mozes samo da gledas kako gines od bilo kog agi ili str heroja jer i ako imas scepter,mozes da uzmes samo oko 700-800 HP-a jer ako nisi znao postoji nesto sto se zove ARMOR...

Poslednja ispravka: Patton (28.1.2006 u 18:29)
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2006, 18:41   #22
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Eto, posto mi je dosadilo malo da cistim postove od potencijalnih prozivki i prepucavanja javna opomena da se malo smire strasti... ili nastavite verbalno opaljivanje klempi, ali preko privatnih poruka.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 17:25   #23
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

E, da. Zabavno je slusati i citati o svim strateg. u DotA. Te stealth je dobar zbog 4X critical, nanosi preko 1000 dmg. na 20 lvl., te sniper sa burizom, hyperstone i butterfly sabija. Jeste, tacno je sve to, ali postoji i druga taktika. Ja licno vise volim da igram polako, na sigurno, ne da samo jurim protivnicke heroje. Heroji kao chen, furion ili druid sa medvedom ruse kule na svojoj strani, a da ne stignu ni do 7-8 lvl., a onda se prebace na sledecu stranu. Takodje su dobri neki int. heroji koji sa dva blasta sruse citavu grupu protivnickih creepova i oslobode prostor svojima. A str. i agi. heroji 5-6 lvl. mogu da se kriju iza kule( koja vrlo brzo pada). Igrao sam dosta partija ( protiv dobrih igraca ) koje su se zavrsavale a da su heroji jedva prelazili 16 lvl. Pa posle dzaba njima sto imaju vise killova i sto je neko taman kupio butterfly. tada je vec kasno.
Problem je samo nekad ubediti saigraca da te prati da rusite kule i probijate rano u partiji kad on samo misli koliko mu jos fali do demonedge ili sl.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 20:55   #24
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Tačno! Ali objasni ti to ovom naučniku, koji bi samo da se bije!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 20:58   #25
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
vagabundo kaže:
Kao drugo ako je heroj imun na magije sta mu mozes osim da ga samo gledas kako te ubija a ti ne mozes da mu skines ni helt???
A kao trece na 3. lvl-u taj damage mozestek ako sklopis recept za onaj scepter
A kao 4. dok ti skupis pare za 2 heart of tarrasque partijace se zavrsiti osim ako ti ne volis da igras po 3h jednu partiju
Opet si ispao glup! U Doti postoje 2-3 heroja koja su imuna na magije, ali nemaju za kripove. Što reče ovaj dečko iznad, ja potrsim kripove iz dva poteza i ... idemo na kulicu! A ti? Sa toliko jadnim atakom... Pa ja mislim da bi te ubila jedna grupa kripova...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2006, 13:51   #26
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Patton kaže:
Eto, posto mi je dosadilo malo da cistim postove od potencijalnih prozivki i prepucavanja javna opomena da se malo smire strasti... ili nastavite verbalno opaljivanje klempi, ali preko privatnih poruka.
Ma nije to nista ozbiljno,malo prozivanja,bezazleno zezanje,nista vise...

@Redislaw...dobro ajde posto smo zakljuchili da nemas pojma,da predjemo na neku drugu temu...
Ma zezam se ,nemoj da se odma ljutish...
I da,zeznuo sam se,nisam mislio na Stealth Assasina(Rikija),nego na Phantom Assasina(Warden-ku),koja kad ti lupi Critical klempu od >1000 damage-a,mozes samo da budes imun na chekanje da ponovo ozhivish...poz!!
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2006, 0:10   #27
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Cool Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
Opet si ispao glup! U Doti postoje 2-3 heroja koja su imuna na magije, ali nemaju za kripove. Što reče ovaj dečko iznad, ja potrsim kripove iz dva poteza i ... idemo na kulicu! A ti? Sa toliko jadnim atakom... Pa ja mislim da bi te ubila jedna grupa kripova...

Pa ako cemo da se vredjamo na toj osnovi......
Naravno da ima jos heroja imunih na magije,ali ovde je bilo reci o necem sasvim drugom-ultimate magiji,a ne o tome koliko heroja ima imunih na magiju i koji su to..
Damage se povecava od zavisnosti od tvog inventara,a ako imas veliki life leech damage je manje-vise bitan(leech 60% sa n'aixom)


Ali sve je to stvar licnih ubedjenja i o tome se moze raspravljati do u nedogled,prema tome mislim da bi ovde trebalo staviti tacku...
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2006, 7:57   #28
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
Opet si ispao glup! U Doti postoje 2-3 heroja koja su imuna na magije, ali nemaju za kripove. Što reče ovaj dečko iznad, ja potrsim kripove iz dva poteza i ... idemo na kulicu! A ti? Sa toliko jadnim atakom... Pa ja mislim da bi te ubila jedna grupa kripova...
Ovaj,dobro ajde ako vec prichas kako je neko ispao glup,molim te nauchi nas KOJIH 2-3 HEROJA JE IMUNO NA MAGIJE !?!?!?
Koliko ja znam NIJEDAN heroj nije imun na magije,ali mozda ti to znas bolje...covek se uchi dok je ziv...
P O Z ...
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2006, 19:52   #29
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
VMedic kaže:
Ovaj,dobro ajde ako vec prichas kako je neko ispao glup,molim te nauchi nas KOJIH 2-3 HEROJA JE IMUNO NA MAGIJE !?!?!?
Koliko ja znam NIJEDAN heroj nije imun na magije,ali mozda ti to znas bolje...covek se uchi dok je ziv...
P O Z ...
Pa dobro ajde, i ja sam preterao sa 2-3, eto ti Omniknight je imun na magije, što ću reći Arthas (moj omiljeni) iz WarIII. Dobro ajde nećemo više da se svađamo. Pozzz
I ...Naziv: 11_12_3[1].gif, pregleda: 1084, veličina: 12,9 KB
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2006, 3:57   #30
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Thumbs up Re: DotA STRATEGIJE

@REDisLAW MIR brate
Jedno pitanje za sve
Da li ste probali silencera?
Ultimate magije mu je da sve protivnicke jedince na mapi ne mogu da koriste magije
Jedna od magija je da kada ubije protivnickog heroja ukrade 1 int.=ubijenom heroju oduzima 1 int. i prebacuje u svoj int. status
Druga magija je nalik auri zahvaljujuci kojoj protivnici budu silenceovani na odredjeno vreme ukoliko iskoriste bilo koju magiju
.
.
.
.
.
Sta ste sa njim(ako ste igrali s o bim herojem) imali u inventaru i kao sta bi ste nosili u inventaru da koristite ovog heroja?
toliko od mene za sad
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2006, 21:39   #31
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Silencer moze da bude koristan, ali najvise u masovnim bitkama heroja. Tada njegova ultim. mag. dolazi do izrazaja, naravno u konjukciji sa njegovom aurom. Sjajna stvar - cim prvi protivnicki heroj baci magiju u njegovoj blizini ( mislim da je domet 800) svi ostali su silencovani. Posle se oni svadjaju - "Ti si bacio tu bezveznu magiju pa sada ja ne mogu nista da bacim" ili nesto tipa " E, sad kad krenemo u bitku pustite prvo mene, moja mag. je najvaznija"
Inace, njemu bi svakako dobro dosao ginsoo posto pravi veliki damage ako ima veliki int. Mozda cak jos neki item za damage ili attack speed, mada je to tesko sklopiti jer on ne moze mnogo da zaradi. Silencer je prvenstveno dobar kao podrska, i treba ga voditi u bitke gde su po mogucnosti svi protivnicki heroji na okupu ( i paziti ga naravno, ipak je to int. heroj)
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 15:09   #32
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Marko Belsak kaže:
Silencer moze da bude koristan, ali najvise u masovnim bitkama heroja. Tada njegova ultim. mag. dolazi do izrazaja, naravno u konjukciji sa njegovom aurom. Sjajna stvar - cim prvi protivnicki heroj baci magiju u njegovoj blizini ( mislim da je domet 800) svi ostali su silencovani. Posle se oni svadjaju - "Ti si bacio tu bezveznu magiju pa sada ja ne mogu nista da bacim" ili nesto tipa " E, sad kad krenemo u bitku pustite prvo mene, moja mag. je najvaznija"
Inace, njemu bi svakako dobro dosao ginsoo posto pravi veliki damage ako ima veliki int. Mozda cak jos neki item za damage ili attack speed, mada je to tesko sklopiti jer on ne moze mnogo da zaradi. Silencer je prvenstveno dobar kao podrska, i treba ga voditi u bitke gde su po mogucnosti svi protivnicki heroji na okupu ( i paziti ga naravno, ipak je to int. heroj)
Da....dobar je kao podrska,iako ima likova koji sabijaju sa njim
Ja sam probao par puta i ne svidja mi se bas nesto,jer MRZIM da sklapam Guinsoo.|
P O Z
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 15:29   #33
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Ljudi, o kojoj Doti vi pričate? U ovoj što mi igramo Silenceru je zadnja, da kad ga pogodi običnim atackom, nemože da koristi magije 2,3,4 sec. po lvl-ima...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2006, 3:10   #34
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
Ljudi, o kojoj Doti vi pričate? U ovoj što mi igramo Silenceru je zadnja, da kad ga pogodi običnim atackom, nemože da koristi magije 2,3,4 sec. po lvl-ima...

Tacnije zadnja magija mu je da niko od protivnickih heroja na mapi ne moze da baca magije,a ne da kada pogodi heroja da pogodjeni ne moze da baca magije
Ako ubije protivnickog heroja oduzima mu int. i dodaje sebi
I to je na verziji 6.27b
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2006, 14:08   #35
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
Ljudi, o kojoj Doti vi pričate? U ovoj što mi igramo Silenceru je zadnja, da kad ga pogodi običnim atackom, nemože da koristi magije 2,3,4 sec. po lvl-ima...
Silencer je potpuno promenjen od te verzije koju igras. Steta Mnogo sam voleo starog silencera. Kad sa njim dodjes na 12-13 lvl. i uletis sa tvojim saveznicima u protivnicku bazu nastaje rusvaj. Starfall, chain healing i infernali. Milina jedna Ne izlazite dok ne srusite pola baze. Eh, dobra stara vremena
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2006, 20:27   #36
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Da bre! To je DotA koju mi igramo! V6.09 i najbolja je!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 2:55   #37
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Na www.dotahomer.com se moze skinuti DotA Allstars 6.27b_AI sto je po meni najbolja verzija Dote sa botovima
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2006, 2:15   #38
madass
Novi član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku madass
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

ej samo da znate da cu sad da skinem tu igricu
neznam koja je i neznam o cemo se radi ali po ovome shta caskate mora da je dobra
madass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 18:04   #39
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
madass kaže:
ej samo da znate da cu sad da skinem tu igricu
neznam koja je i neznam o cemo se radi ali po ovome shta caskate mora da je dobra
To nije igrica, to je mapa za WarIII...!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2006, 1:55   #40
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Post Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
REDisLAW kaže:
To nije igrica, to je mapa za WarIII...!

Tacnije to je scenario za W3 TFT
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com