Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.7.2012, 13:57   #61
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

I ja sam se prijatno iznenadio igrom, sasvim je potaman. Još uvek je igram iako brzo napreduju chapteri. Dobra je od optimizacije (sve max @ ~40FPS na mojoj, već vremešnoj mašini) do priče koja nije zamršena gomilom nepotrebnih imena/događaja i šta već znaju da ubace scenaristi većine ovakvih akcionih igara. I da, soundtrack mi se jako dopada, muzika ubačena diskretno, kao elevator music. A dok se "tepate" sa 33rd squadom cepa Deep Purple, Alice in Chains, Hendrix...

Spoiler za ...:
1
2


Vidim da je mnogi porede sa Binary Domain, meni baš ne deluju slično. Jel' sam pogrešno zaključio da je BD malo više brainless u odnosu Spec Ops? Ali svejedno ću videti da probam i BD.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
Chicharito 14 (14.7.2012)
Stara 14.7.2012, 14:35   #62
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
I ja sam se prijatno iznenadio igrom, sasvim je potaman. Još uvek je igram iako brzo napreduju chapteri. Dobra je od optimizacije (sve max @ ~40FPS na mojoj, već vremešnoj mašini) do priče koja nije zamršena gomilom nepotrebnih imena/događaja i šta već znaju da ubace scenaristi većine ovakvih akcionih igara. I da, soundtrack mi se jako dopada, muzika ubačena diskretno, kao elevator music. A dok se "tepate" sa 33rd squadom cepa Deep Purple, Alice in Chains, Hendrix...

Spoiler za ...:
1
2


Vidim da je mnogi porede sa Binary Domain, meni baš ne deluju slično. Jel' sam pogrešno zaključio da je BD malo više brainless u odnosu Spec Ops? Ali svejedno ću videti da probam i BD.
Akcija mozda jeste malo vise brainless, ali prica svakako nije. BD ima slican ton, slicno pocinje. Dva tipicna amera krecu i ruse sve pred sobom, a na kraju je puna obrta i zanimljivih trenutaka. Doduse nije ni izbliza toliko psihicki teska kao Spec Ops, niti su emocije i gluma odradjeni na istom nivou.

Spoiler za Da bi ugodjaj bio potpun, bolje ne citati, inace nema spojlera vezanih za pricu.:
Likovi koji su pravili igru su imali direktnu inspiraciju iz filmova kao Apokalipsa Danas, ali film ni izbliza ne moze da prenese emocije koji glavni junak prezivljava, njegovu potpunu transformaciju, transformaciju celog tima i to tako odlicno odradjeno da nije potrebno vise od par recenica, a ispricana je cela prica. Treba sve to doziveti, kazem ne bih da se izlanem pa da pokvarim ljudima dozivljaj i iznenadjenje. Stvarno sam mislio da je igra samo trci pucaj, nisam ni izbliza ocekivao ovako dobar zaplet i mozgalicu. Ja evo i sad razmisljam da li sam kroz igru vodio heroja ili anti heroja.


Sve u svemu ova igra je must za igranje, retko se nadje ovakav biser koji na prvi pogled izgleda kao prosek, a ispadne nesto sasvim drugo, nesto vredno pohvala.

Inace igra ima cetri kraja, ali nemojte se bojati, nisu samo ofarbani nekim bojama, svaki je drugaciji i donosi neke svoje odgovore. Svaki kraj je podlozan daljem umnom radu, ali svaki ima smisla i govori otprilike istu stvar. Tesko je objasniti, treba doziveti svaki kraj!

Moja ocena za igru, 95/100.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Chicharito 14 (14.7.2012)
Stara 15.7.2012, 2:17   #63
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke

Moja ocena za igru, 95/100.
Nabroj mi jos par naslova kojima bi dao 90+ ocenu cisto da vidim u kom pravcu razmisljas ?
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2012, 10:28   #64
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Nabroj mi jos par naslova kojima bi dao 90+ ocenu cisto da vidim u kom pravcu razmisljas ?
RDR
Mass Effect 1 i 2
Batman AA i AC
Total War serijal
Star Craft serijal
KOTOR 1 i 2
Fallout 1,2 i NW
Super Mario Galaxy 1 i 2
COD prvi deo, stvarno je doneo revoluciju
Crysis 2
Max Payne serijal
...

To su neke od meni omiljenih igara kojima bi dao ocenu 90+, ali stvarno ovakvu pricu, ovako dobru pricu, nisam do sad imao prilike da vidim u jednoj ratnoj igri. Mass Effect 1 me nije ovako oduvao kad sam ga odigrao, a veruj mi zbog njega sam kupio nov komp.

Ne znam koliko ljudi je preslo igru i dal se pitaju iste stvari kao i ja. Moram jos jednom da obrnem igru da bi razjasnio stvari sam sebi. Ne kao sto je to uradio Mass Effect 3 koji nam donosi neku tupavu filozofiju o nekom zvezdanom idiotu, nego prava moralna dilema. Ne smem da blebecem vise, stvarno covek treba da odigra i da vidi sam sve te sitne detalje, transformaciju igre kroz misije, transformaciju likova...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
NIDZA bOj (15.7.2012)
Stara 15.7.2012, 13:09   #65
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Ja sam uzivao. Iako vec odavno ne volim ovo pucanje i sve to ali stvarno igrica ima nesto sto te tera da igras. Isto tako mi se svidja sto ti daje model po kome ces da igras. Snajper puska ili sta vec volis... Ali od pocetka do kraja ni jednom nisam rekao da je igra dosadna... Svaka cast od mene ocena 90 samo zato sto nisam neki ljubitelj pucanja...
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2012, 14:28   #66
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

@Dragomix
Meni je recimo ME 2 najbolji deo u serijalu, on me je prosto odusevio..

A sto se tice The Line, oprobao sam demo, i nije mi bio nista posebno, zavrsio sam GR:FS pa cu sad da probam The Line.
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2012, 14:42   #67
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Igra kida, cepa, lomi, sabija, unistava, objasnjava, razvaljuje, rastavlja i sastavlja, ispravlja i krivi, drma i smiruje!
Samo cu reci jednu (od odprilike kvintilion stvari) stvar koja me odusevila, pa vi sami prosudite. Na jednom mestu imate izbor da li da ubijete vojnika ili civila. Medjutim, umesto ta dva, vi imate 6, bolje ovako SEST mogucih izbora.
Spoiler za ko nece da zna koji su:
1. Ubiti vojnika
2. Ubiti civila
3. Ubiti obojicu
4. Pucati u konopce na kojima vise kako bi pali
5. Ne ubiti ni jednog
6. Ubiti vojnike koji vas posmatraju
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Assassinator na korisnoj poruci:
dragomix (15.7.2012)
Stara 15.7.2012, 15:05   #68
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Demo je i mene skrenuo sa kursa. Pomislo sam tri komandosa kidaju neke zle amere koji su se pobunili. Stvar je daleko zamrsenija, dublja i sira no sto demo moze da prikaze. Opet kazem, transformacija kroz koju ceo tim prolazi od stereotipnih jenkija do necega sto trebate da vidite je fascinirajuci. I sve to odradjeno, ponavljam, u ne vise od par recenica. Mislim da bi ceo dijalog mogao da stane na 5 strana A4 formata u fontu 11, ali kako su ti dijalozi rasporedjeni i sta pricaju je fascinantno, kratko i ubitacno.

Ovo nije iznenadjujuci hit leta, ovo je hit godine koji melje sve igre koje su izasle do sad u ovoj godini.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2012, 21:58   #69
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Demo je i mene skrenuo sa kursa. Pomislo sam tri komandosa kidaju neke zle amere koji su se pobunili. Stvar je daleko zamrsenija, dublja i sira no sto demo moze da prikaze. Opet kazem, transformacija kroz koju ceo tim prolazi od stereotipnih jenkija do necega sto trebate da vidite je fascinirajuci. I sve to odradjeno, ponavljam, u ne vise od par recenica. Mislim da bi ceo dijalog mogao da stane na 5 strana A4 formata u fontu 11, ali kako su ti dijalozi rasporedjeni i sta pricaju je fascinantno, kratko i ubitacno.

Ovo nije iznenadjujuci hit leta, ovo je hit godine koji melje sve igre koje su izasle do sad u ovoj godini.
A zar tako nesto nije bio Binary Domain
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 11:16   #70
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
A zar tako nesto nije bio Binary Domain
Pa napisah na prethodnoj strani. U ovoj godini smo imali nekoliko AAA naslova koji su se reklamirali do besvesti i bili jasni kandidati za igru godine. Sve je pocelo Mass Effectom 3, mislim da vece razocarenje skoro nece biti priredjeno igrackom svetu. Zatim dolazi Max Payne 3 koji nije los, ali kao sto sam vec napisao, ne moze da pridje Spec Opsu u delu gde je trebao da bude apsolutni sampion, psiholoskom aspektu glavnog protagoniste i njegovih moralnih dilema i tako ostao samo dobra akciona igra. Ghost Recon FS takodje jedna prosecna igra sa nadprosecno glupom pricom i svetom u kom cetri amera imaju urnebesnu zabavu dok ubijaju ljude, dizu zgrade u vazduh itd.

Izmedju ova tri ocigledna "hita" provukle su se dve igre, gotovo ne zapazeno. BD i Spec Ops su po zaradi prosli daleko gore od ove velike trojke, ali su daleko bolje igre. Obe su me iznenadile neverovatno, mada je Spec Ops to uradio daleko bolje. Ukratko, dok nisam odigrao Spec Ops, BD je za mene bila igra godine do sad, kad sam odigrao SO, BD je sisao na drugu poziciju.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 11:50   #71
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Po tvojoj preporuci sam uzeo da igram Spec Ops, dosao sam cini mi se do 7-og chaptera.

Za sada, igra je prosecan TPS, nisam fasciniran bukvalno ni sa cim. Nadam se da ce druga polovina igre opravdati to sto pricas u vezi odluka za sam tok price. I dalje cekam taj veliki preokret.

btw. Binary Domain sam pokrenuo 2-3 puta i nisam se ni setio da ga pokrenem opet, dok sam npr Max Payne 3 odigrao sa ogromnim uzivanjem, udubljen i u pricu i u akciju.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
filpan (16.7.2012), JAZO (17.7.2012)
Stara 16.7.2012, 11:56   #72
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Po tvojoj preporuci sam uzeo da igram Spec Ops, dosao sam cini mi se do 7-og chaptera.

Za sada, igra je prosecan TPS, nisam fasciniran bukvalno ni sa cim. Nadam se da ce druga polovina igre opravdati to sto pricas u vezi odluka za sam tok price. I dalje cekam taj veliki preokret.

btw. Binary Domain sam pokrenuo 2-3 puta i nisam se ni setio da ga pokrenem opet, dok sam npr Max Payne 3 odigrao sa ogromnim uzivanjem, udubljen i u pricu i u akciju.
Spoiler za Obavezno nastavi:
Heh doso si bas do dela kad igra krece drugim tokom. Obavezno odigraj sedmi i osmi chapter, sve ce ti se okrenuti naglavacke!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Rainman (16.7.2012)
Stara 16.7.2012, 13:53   #73
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Binary Domain iznenadjenje...da, ali nesto mi se igra oduzila i stvarno bi chapter 7 bio suvisan Sada cu probati Spec Ops The Line-pa da vidimo! Idem tragom dragomix-a (nenamerno) :P
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
dragomix (16.7.2012)
Stara 16.7.2012, 14:19   #74
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Upravo sam saznao da igra ima vise od cetri kraja. Samo za drugacije krajeve mora cela da se odigra opet. Nista, nazad na posao, i onako sam hteo jos jednom da je predjem.

Izbori nisu tako ocigledni kao u nekim igrama, izbor je lican i ima dalekosezne posledice iako se na prvi pogled ne cini tako. Ima i par momenata koje treba iskusiti, samo da kazem da su povezani sa pogibijom u nekim delovima igre.

P.S. Odabrao sam sve lose izbore, dam it.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2012, 10:17   #75
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Ne pamtim- da sam odigrao 10 chapter-a odjednom! Znaci igra mi zanimljivija od Maksa 3 i ME 3 zajedno Do sada jedini kandidat za ponovni prelazak (a ni to se ne secam kada sam uradio)
A dobio 6.5 na GAMESPOTu....eee nekada sam se orijentisao prema tom sajtu
P.S. ovo vec moze da prodje http://www.imdb.com/title/tt2233084/
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2012, 10:28   #76
GATTUSO88
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Poruke: 250
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 119 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ne pamtim- da sam odigrao 10 chapter-a odjednom! Znaci igra mi zanimljivija od Maksa 3 i ME 3 zajedno Do sada jedini kandidat za ponovni prelazak (a ni to se ne secam kada sam uradio)
A dobio 6.5 na GAMESPOTu....eee nekada sam se orijentisao prema tom sajtu
P.S. ovo vec moze da prodje http://www.imdb.com/title/tt2233084/
Igra je stvarno odlicna, ali prekratka, presao sam je za 3 i po sata.
GATTUSO88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2012, 10:48   #77
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Vidim da ima 15 chaptera(ako se ne varam), tako da sam poceo stedeti od 10-og
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2012, 12:56   #78
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Postavicu jedan mali spoiler, ima mnogo nestrpljivih ljudi, pa da kazem odmah.

Igra od osmog chaptera postaje sasvim nesto drugacije od prethodnih, tako da obavezno odigrajte do tog osmog. Ovo ranije moze da se racuna kao u TPS klise, ali posle toga to svakako nije.

Inace davno, ali stvarno davno se nije dogodilo da sam odmah posle prelaska igre krenuo u jos jedan, trazim okolo sve detalje i otkrio sam dosta. Dva prelaska su bukvalno moranje da bi se sklopile sve kockice.

Ne mogu da verujem da je neko mogao za 3 ipo sata da je predje, meni je trebalo minimum 7, mislim da sam samo prve 3 misije igrao preko 3 sata.

P.S. Sto se tice gamespota, oni samo ako im platis daju vecu ocenu od 6. IGN je dao poprilicno dobru ocenu i cak napravio malu emisiju koja se zvala nesto otprilike "ako vam se vise ne igraju genericki shooteri". Inace dali su igri npr 7 za muziku, a muzika je nesto sto ovoj igri daje posebnu draz i sto je najvaznije fora je sto se celo vreme pusta sa radija kroz grad i dodaje toj nekoj atmosferi igre.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2012, 17:15   #79
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Evo jednog odlicnog opisa sa kojim se slazem 100%, cak su i ocene slicne onima koje bi ja dao. Jedino me MP ne zanima i mislim da je to razlog zbog koga igra nije dobila 10.

http://www.insidegamingdaily.com/201...e-line-review/

dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2012, 12:47   #80
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Znate kako kad vam neko nahvali film ili igru ili knjigu - pa je onda probate i bude vam - MEH...??? To je meni dragomix uradio

Salim se, dobra je igra, jeste sve bolja kako chapteri odmicu, i na kraju stvarno kulminira u PRICI (ne u akciji, akcija je konstatna i vec vidjena). Ali prica jeste korak napred u odnosu na COD-olike ratne igre i na kraju je ispala iznad ostatka, jer je imala hrabrosti da prikaze kakve su psihicke posledice kada se puca u tolike ljude.

Samo smetalo mi je da smo stavljeni pred izbore od kojih je svaki podjednako los. Sto nije lose samo po sebi, sta vise to je cesto realnost u zivotu, a tek u ratu ne smem ni da pomislim. Ali, kako je doslo do tih izbora me je vec nerviralo. Walker je napravio (sam) toliko losih izbora, da jednostavno nije moglo drugacije da bude.
Spoiler za ne citati ako niste presli:
momenat kada se resi da baca mortar na gomilu vojnika, za koje sumnja da imaju civile sa sobom je u najmanju ruku idiotski. Na kraju kad sam uzeo taj mortar, i odozgore gledam u GOMILU ljudi zbijenih zajedno - reko sam sam sebi - "ovo nisu vojnici" - ali sam morao da ih roknem da bi igra isla dalje. I posle ide SHOCKER - ubili smo 50 civila. Pa kad si glup naravno da jesmo.

Bilo je jos par manjih situacija, ali nikako nisam mogao da se poistovetim sa glavnim junakom i njegovim odlukama. Onaj crnja 5 puta pametnije rezonuje, ali jbg, kad ne vodimo njega.

Sve u svemu, cim sam se ovoliko raspisao, znaci da je igra ostavila utisak na mene. Akcija prosecna, prica dobra, muzika sjajna. Dovoljno za jaku osmicu.

Poslednja ispravka: Rainman (19.7.2012 u 12:56)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Asmodeus (23.3.2015), Atwa013 (23.3.2015), filpan (6.9.2016), minist@r (19.7.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
XFX To Introduce Power Supply Line Soon - 850W Black Edition Picard Ostale komponente 7 14.9.2009 21:07
Menjanje LINE IN u LINE OUT na notebooku... Pomoć! Vombat Zvuk na računaru 8 20.10.2008 11:08
Šah on line vuka13mv Mrežne igre 3 2.9.2008 14:45
Linux i off line optimus_prime Slobodni softver 25 7.9.2006 1:59
Problem sa sa LG combo!! mileki Kvarovi 22 23.4.2006 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com