Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.5.2020, 21:19   #4021
mlnmnc
Član
 
Član od: 31.1.2013.
Poruke: 168
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Da li može da se ubaci stari save game sa piratske verzije, da ne bih morao ponovo sve ispočetka?
mlnmnc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mlnmnc na korisnoj poruci:
NikolaDzoni (19.5.2020)
Stara 19.5.2020, 21:49   #4022
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom GTA V za PC

Ja danas ne mogu ni GTA V, ni RDR2 da pokrenem... jer im mutavi launcher pada na svakih 15 minuta. Odjavi me u sred igre sa Social cluba i izbaci iz GTAV (steam verzija). Zbog ovakvih stvari su piratske verzije zakon... a kad vec dele gta v besplatno, sredite ovo smece od launchera prvo


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2020, 22:04   #4023
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom GTA V za PC

Nema to veze sa lanucher-om. Server za logovanje je preoprerećen, biće tako još neko vreme posle ovog besplatnog deljenja igre jer trenutno najviše ljudi odjednom igra igru.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2020, 19:38   #4024
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
mlnmnc kaže: Pregled poruke
Da li može da se ubaci stari save game sa piratske verzije, da ne bih morao ponovo sve ispočetka?
https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Grand_Theft_Auto_V

Kaže da se lokacija za savegame nalazi u
%USERPROFILE%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\<user-id>\

%USERPROFILE% je C:\Users\TvojIme

Pa vidi koji je folder za piratsku verziju a koji za ovu novu, i prebaci.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2020, 23:28   #4025
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom GTA V za PC

Take-Two Interactive has just announced Grand Theft Auto V has sold over:



U broj ne ulaze besplatne kopije sa Epic-a.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2020, 21:52   #4026
Mare13
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Poruke: 345
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ljudi pomagajte, ugrabih i ja GTA V sad dok je free, rek'o u slobodno vreme da igram sa drugom - i on je skinuo isto.

Nikad pre nismo igrali i sve sto smo hteli je da dnevno odigramo po sat vremena neki mod, bilo sta, cisto da se opustimo posle posla. Ali, da sam platio za ovu igru, trazio bih refund istog momenta!

Zasto bre moram da prelazim online tutorial ako hocu da dobijem mogucnost da invajtujem svog druga!? Dosao sam do neke misijie gde moram da vozim lowrajdere a da me ne primeti policija i svaki put fejlujem misiju jer igrac koji je sa mnom bude primecen!

Znaci ja ne mogu da predjem svoj tutorial, jer je neki drugi lik sa ko zna kog kraja sveta, primecen. Znaci ubedljivo najgori user experience koji sam ikad video. Dakle teoretski postoji sansa da igrac kupi GTA V, i ne dobije sansu nikad da igra sta zeli ako ne predje tutorial zbog nekog igraca kojeg ni ne poznaje!?

Molim vas ako neko zna, kazite mi, koliko ima jos misija u tutorialu posle te sa voznjom lowridera? Da znam, da li da nastavim ovo mucenje ili da brisem
Mare13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2020, 23:42   #4027
shoker86
Novi član
 
Član od: 16.3.2019.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nema puno tutorial. Ja sam forceovao da igram solo, bas zbog idiota koje ti igra daje da igras. Imas tool od Codeswine, ja i drugar ga koristimo od decembra. Samo ja i on smo u sesiji, jer je igracka baza toksicna do bola, Red Dead je bolji sto se toga tice. Ako ne mozes da predjes, preporucio bih ti da ga solo predjes. Tako da nije intro dug, nego je taj lik idiot.
shoker86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 0:20   #4028
Mare13
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Poruke: 345
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
shoker86 kaže: Pregled poruke
Nema puno tutorial. Ja sam forceovao da igram solo, bas zbog idiota koje ti igra daje da igras. Imas tool od Codeswine, ja i drugar ga koristimo od decembra. Samo ja i on smo u sesiji, jer je igracka baza toksicna do bola, Red Dead je bolji sto se toga tice. Ako ne mozes da predjes, preporucio bih ti da ga solo predjes. Tako da nije intro dug, nego je taj lik idiot.
Nisam znao uopste da mogu solo da ga prelazim. Znaci treba mi ovaj tool da bih mogao solo da ga prelazim, ili mogu svakako da solo prelazim tutorial?

Hvala ti unapred
Mare13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 2:50   #4029
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Prijatelj i ja se dogovorimo da probamo igrati zajedno, isti grad i ista država, kompjuteri i internet brzina prilično identični i meni se svaki put učita za 2-5 minuta online, dok njemu treba i do 10-15 minuta da ga igra pusti unutra. Ono što mi najviše smeta je upravo to lagovanje i nemar Rockstara za krajnje korisnike. Razumijem ja da smo mnogi igru dobili džabe i da je to opterećenje za servere, ali slabo su reinvestirali sav keš dobijen od prodaje GTAV u zadnjih 10-tak godina. Nesrazmjeran matchmaking je potpuno haotičan: juče sam kao noob 8 level igrao rame uz rame protiv tipa koji je 247 level! Postoji li softver ili nešto drugo čime bih mogao da se osiguram da ćemo prijatelj i ja moći da prelazimo online misije nesmetano, da se srazmjerno levelujemo i da nema laga ni bagova pritom?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 4:05   #4030
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Igra je na zalasku sto se tice nekoge peak igranjal. Sama činjenica da su dali igru za free govori da su bitne mikro-transakcije, kvantitet a ne kvalitet online igranja. Ja sa pocetkom godine tek poceo sa online, nisam nikada prije, i bilo je jako lose iskustvo. Dosta hakera i trollova. Sada ni ne pomisljam da palim online jer sve misije zahtjevaju timsku igru.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 6:35   #4031
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nikada kvalitet nije bio bitan za GTA Online. Od prvog dana pa do danas je bilo hakera I svih ostalih problema.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 8:12   #4032
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Prijatelj i ja se dogovorimo da probamo igrati zajedno, isti grad i ista država, kompjuteri i internet brzina prilično identični i meni se svaki put učita za 2-5 minuta online, dok njemu treba i do 10-15 minuta da ga igra pusti unutra. Ono što mi najviše smeta je upravo to lagovanje i nemar Rockstara za krajnje korisnike. Razumijem ja da smo mnogi igru dobili džabe i da je to opterećenje za servere, ali slabo su reinvestirali sav keš dobijen od prodaje GTAV u zadnjih 10-tak godina. Nesrazmjeran matchmaking je potpuno haotičan: juče sam kao noob 8 level igrao rame uz rame protiv tipa koji je 247 level! Postoji li softver ili nešto drugo čime bih mogao da se osiguram da ćemo prijatelj i ja moći da prelazimo online misije nesmetano, da se srazmjerno levelujemo i da nema laga ni bagova pritom?
Druže, bez uvrede ali kad bi iole normalan iskusan igrač kinuo na tebe ti bi poginuo.
Igra postoji 5/7 godina, da je svake nedelje obavio jednu misiju/trku i izašao levelovao bi do 247 levela.
Neka drugar proveri portove.

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nikada kvalitet nije bio bitan za GTA Online. Od prvog dana pa do danas je bilo hakera I svih ostalih problema.
Hoćeš da kažeš da je GTA online nekvalitetan proizvod?
Navedi mi online igru u kojoj nema čitera/diskonektovanja/lagovanja...I'll wait.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 8:33   #4033
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Teško da postoji, ali u GTA Online je to oduvek bilo baš izraženo, mislim na čitere. Najveći razlog što sam još 2015. nakon 2-3 dana zauvek batalio da ulazim u Online.

A vidi ih tek ovi, pokupili igru za džabe, pa sad još iznose neke zahteve, da se igra sredi, nemar Rockstara... Niko te ne bije po ušima da je igraš.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2020, 11:13   #4034
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
.Hoćeš da kažeš da je GTA online nekvalitetan proizvod?
Navedi mi online igru u kojoj nema čitera/diskonektovanja/lagovanja...I'll wait.
Da GTA Online nije kvalitetan MP proizvod jer R* boli briga za iskustvo korisnika. Njihova igre prakticno nemaju anti-cheat. Jedan od najvecih razloga zasto je Max Payne 3 MP umro nakon par mjeseci su cheater-I za koje R* nije mario toliko. I kada govorim o cheater-ima u GTA Online govorim o tome da nisu poneka pojava tu I tamo nego skoro svaku partiju. I tako je od prvog dana. Isto se desava I u Red Dead Online.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
shoker86 (22.5.2020)
Stara 23.5.2020, 12:32   #4035
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne bi me čudilo da Rockstar ne izbaci GTA V remaster verziju, kada već svi to počinju da rade, čisto da privuče još love, ako može.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2020, 13:39   #4036
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Da GTA Online nije kvalitetan MP proizvod jer R* boli briga za iskustvo korisnika. Njihova igre prakticno nemaju anti-cheat. Jedan od najvecih razloga zasto je Max Payne 3 MP umro nakon par mjeseci su cheater-I za koje R* nije mario toliko. I kada govorim o cheater-ima u GTA Online govorim o tome da nisu poneka pojava tu I tamo nego skoro svaku partiju. I tako je od prvog dana. Isto se desava I u Red Dead Online.
Ja ovde često dva puta moram da pročitam postove, pošto ne mogu da verujem koliku količinu gluposti ljudi koji ne igraju igru mogu da izvale.
A još se prave pametniji od ljudi koji igraju igru godinama.

Ni jednu firmu nije briga ni za tebe, ni za mene, niti bilo koga drugog (čast zaista retkim izuzecima).
Ne budi naivan, bitan je profit (a GTA V je najprofitabilniji zabavni proizvod u istoriji).
Evo Cockstar se baš potresao što nam je povredio osećanja.
A pitanje je koliko je taj nekvalitetan GTA online doneo do sad milijardi $ R*.
Zašto gta online nije umro ako je tako kako kažeš? Profit...kakav bre crni Max Payne kad imaš zlatnu koku.
Bio sam admin godinama po raznim serverima u kanteru...od 30 ljudi UVEK će biti bar 1 čiter.
Šta sad svi treba kanter da prestanemo da igramo jer neko upali čit? Ma daaaaj te priče ne piju vodu.
Od kad postoji kanter postoje čiteri.

Svi vi koji budete čitovali u GTA online dobićete ban!
Za lakše prekršaje (uzimanje keša od modera, gličovanje heistova, gličovanje tekstura itd) ide mesec dana ban i reset naloga. Nakon toga za svaki sledeći prekršaj ide permanent ban.
Ovi banovi se dešavaju u talasima.
Za teže prekršaje, npr modovanje igre ide trajni ban.
Ko hoće da se igra sa nalogom neka izvoli, da vidimo koliko će da prođe dok ne popije ban.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Endless na korisnoj poruci:
bokela (23.5.2020)
Stara 23.5.2020, 14:05   #4037
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

^Od kad su je dali za dzabe, na svakom serveru sam naleteo na modera.

tako da...do sledeceg wave-a nema potrebe ni paliti igru
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2020, 15:08   #4038
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Ja ovde često dva puta moram da pročitam postove, pošto ne mogu da verujem koliku količinu gluposti ljudi koji ne igraju igru mogu da izvale.
A još se prave pametniji od ljudi koji igraju igru godinama.

Ni jednu firmu nije briga ni za tebe, ni za mene, niti bilo koga drugog (čast zaista retkim izuzecima).
Ne budi naivan, bitan je profit (a GTA V je najprofitabilniji zabavni proizvod u istoriji).
Evo Cockstar se baš potresao što nam je povredio osećanja.
A pitanje je koliko je taj nekvalitetan GTA online doneo do sad milijardi $ R*.
Zašto gta online nije umro ako je tako kako kažeš? Profit...kakav bre crni Max Payne kad imaš zlatnu koku.
Bio sam admin godinama po raznim serverima u kanteru...od 30 ljudi UVEK će biti bar 1 čiter.
Šta sad svi treba kanter da prestanemo da igramo jer neko upali čit? Ma daaaaj te priče ne piju vodu.
Od kad postoji kanter postoje čiteri.

Svi vi koji budete čitovali u GTA online dobićete ban!
Za lakše prekršaje (uzimanje keša od modera, gličovanje heistova, gličovanje tekstura itd) ide mesec dana ban i reset naloga. Nakon toga za svaki sledeći prekršaj ide permanent ban.
Ovi banovi se dešavaju u talasima.
Za teže prekršaje, npr modovanje igre ide trajni ban.
Ko hoće da se igra sa nalogom neka izvoli, da vidimo koliko će da prođe dok ne popije ban.
Sta mislis zasto sam prestao da igram GTA Online i Red Dead Online?
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
bokela (23.5.2020)
Stara 23.5.2020, 19:37   #4039
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nisu ti legle igre/lenj si.
Nađeš iole normalan crew. Igra će pri svakom konektovanju uvek težiti da te ubaci na public sa njima.
Moji obično sami sebi naprave public sesiju i tu visimo.
Čak i ako se par njih pridruži retko ko nam pravi problem.
Tu možeš prodavati sve posliće koje su ti se nakupili.
Postoje takođe invite only sesije i crew only sesije, heistove radiš samo sa ljudima koje znaš. To se podrazumeva ako ne želiš da se bakćeš 100 godina sa jednim heistom.
Izbegavaš low levele, ljude sa sumnjivim stats pri invitovanju random likova ako već moraš.
Ja ni ne primetim kad bude ban wave.
Doduše poslednje dve nedelje slabo ulazim jer su načisto preopteretili servere, ali ono...
Sve se može kad se hoće, stress free gta.
U public kao public idem samo kad hoću da divljam i da budžim KD ratio.
Tako da i mene ako biste videli kad divljam, zveknuli bi ste mi report.
Novajlijama u igri je jako teško da razlikuju čitere od iskusnih igrača.
9 od 10 low level likova će me optužiti da sam čiter ako ih raznesem eksplozivnim snajperom sa pola grada udaljenosti.
Ako vozim fully loaded ruiner...opressor mk2 itd.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2020, 22:55   #4040
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Drugari treba mi pomoć, u casinu na točku sreće, tačnije nesreće xD osvojio sam neki half war truck sa nekim topom bla bla, kako mogu da ga prodam? Kupio sam war shop garage level 1, mehaničare sve živo i dalje ne razumem kako mogu da ga prodam?
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com