Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2010, 18:06   #1
iska
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 110
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku iska
Određen forumom prikaz slike sa umrezenih racunara

Imam jedan relativno komplikovan problem pa nisam siguran da li je tema na pravom mestu. Imam dva racunara koji su na udaljenosti od nekih 30ak metara. Na jednom od njih je startovana neka aplikacija koja daje odredjenu sliku. Sad mi treba da mi se ta slika prikaze na monitoru ovog drugog racunara u nepromenjenom obliku. Znaci, imam mogucnost da tva racunara umrezim i pomocu nekok programa resim problem ako je to moguce ili da od jednog racunara razvucem vga kabl od 30m i tamo stavim samo monitor sto mi je jedino i bitno. Mada mislim da ova duzina unosi i suvise mnogo slabljenja. Sta mi vi predlazete kao resenje, ima li neki program koji na umrezenim racunarima moze prikazati sliku na jednom racunaru sa drugog racunara? ili dajte neki drugi predlog...
iska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
povezivanje racunara sa dvd-em? trange-frange Zvuk na računaru 13 15.8.2011 21:29
rollover prikaz vece slike braca86 Programiranje 3 28.10.2009 17:44
SyncMaster 2243NW - Prikaz slike - Pitanja Jenkiduduldu Grafika 14 5.10.2008 17:25
Kupovina racunara do 500 eura sa monitorom donmarko Šta da kupim? 10 24.8.2007 16:32
[PHP] PHP kod za prikaz slike u potpisu? <Rio_da> Serverske aplikacije i baze podataka 6 1.2.2007 19:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com