Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2007, 15:04   #1
griva
Novi član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Vozdovac
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Korisnik sam BeoCity-ja skoro 2 godine, i do sada nisam imao neke velike zamerke , ali ovo je prevrsilo svaku meru.

Ko nije upucen Beocity ADSL flat - imate ogranicenje za P2P, a ovih dana su uveli i ogranicenje za rapidshare, megaupload, sendspace, fileshare... (kako koji otkriju tako ga limitiraju na 4-5 kb/s). I to je za njih flat adsl.
Cenovnik su sada podelili na:

GOLD servis za fizicka lica garantuje:
- Web browsing, FTP, Gaming, e-banking, VoIP i Instant Messaging, Audio/Video streaming, eMail (POP3, SMTP, IMAP i secure eMail)...

GOLD+ servis za pravna lica garantuje:
- kao za fizicka lica + VPN, neswgroups, sistemske aplikacije i opciono: izbor bilo koje iz palete od preko 600 podrzanih aplikacija i protokola (Cisco SCE*)...

P2P za fizicka i pravna lica garantuje:
- kao za GOLD pakete + AntsP2P, BaiBao, Bittorent, Commercial http FileSharing (download/upload), Dijjer, DirectConnect, eDonkey/eMule, EmuleEncryped, Entropy, Exosee, FastTrack, Filetopisa, Freenet, further, Gnutella, guruguru, Hotline, Kazaa, Konspire2b, Kontiki, kuro .....

kompletan cenovnik:
http://my.beocity.net/

Bojim se da se i drugi provajderi ne ugledaju na ove barabe (pa da se svi lepo vratimo na dialUp)
Dok je god zastita potrosaca u Srbiji nikakva, provajderi poput Beocity-ja mogu da rade takve stvari

Dobro razmislite pre nego sto se odlucite kog provajdera izaberete i kome dajete tesko zaradjeni novac za uslugu koja je PREVARA !!!!

P.S.
Nadam se da ce "Svet kompjutera" napisati nesto o ovom bahatom ponasanju doticnog provajdera (a mozda i ostalih) u nadi da ce neko nesto uciniti po tom pitanju.
griva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 17:48   #2
drgonzo
Član
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 404
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Bravo majstore, ovo nam treba, da pokazemo da nismo stoka koju moze da dere kako ko stigne! A ko je razmisljao da uzme adsl kod njih, neka razmisli opet...
drgonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 6:32   #3
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Smile Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Nešto gledam ovaj beocity cenovnik ....meni se čini korektan za ono što pruža !
Vidi ovako koliko sam ja video njihov "najači" paket "BeocityNet ADSL P2P" košta 3587.00 Din za 3 meseca što će reći 1195.67 Din . Što se meni čini prilično korektnim ako uzmem u obzir da sam trenutno na Wireles-u kod Ninet-a i trenutno plačam za 256k FLAT 20 Eura mesečno ...... Nemoj da ispadne niti da Pljujem po Ninet-u (Oni su starno korektni što se tiče servisa , sve radi savršeno emula , utorent.....imam net 24/7 ono što sam platio to i dobijem ma bez greške .... ) , niti da sad nešto preterano hvali beocity.......
Samo hoću da kažem da mi se čini da su im cene korektne za one usluge koje nude..........
Poz.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 12:23   #4
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Ovo je takav bezobralzuk!!!!
Koje yayare, ne mogu da verujem da neko moze da bude tako bezobrazan!!
Ja sa SBB-om placam 256 protok, flat, mwsecno 1750 din, pri cemu mi je omoguceno da radim sta hocu, i P2P i torrent, pa cak postoji njihov HUB za sve korisnike SBB-a gde je brzina veca nego prema spoljnom internetu.

Ne mogu da verujem, treba ljude upozoriti na vreme, jer ne znaju.
Dok ima takvih (a u Srbiji ih, blago nama, ima na pretek) ovi zlikovci ce da rade ovako.

Citat:
fresko kaže:
Vidi ovako koliko sam ja video njihov "najači" paket "BeocityNet ADSL P2P" košta 3587.00 Din za 3 meseca što će reći 1195.67 Din .
Pogresno si shvatio, kosta 3776.00 din ako uzmes jedan mesec, a 3587.00 din po mesecu ako uzmes 3 meseca odjednom.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 13:12   #5
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
SirDuck91 kaže:
Ovo je takav bezobralzuk!!!!
Koje yayare, ne mogu da verujem da neko moze da bude tako bezobrazan!!
Ja sa SBB-om placam 256 protok, flat, mwsecno 1750 din, pri cemu mi je omoguceno da radim sta hocu, i P2P i torrent, pa cak postoji njihov HUB za sve korisnike SBB-a gde je brzina veca nego prema spoljnom internetu.
EliteHUB nije i nikad nije bio SBB-ov i molim te da ne siris dezinformacije.
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 13:31   #6
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
SuperG kaže:
EliteHUB nije i nikad nije bio SBB-ov i molim te da ne siris dezinformacije.
Hmm, nisam znao da nije bas njihov, izvinjavam se, pogresio sam.

Ali ipak oni su savrseno svesni toga, i nude mogucnost ubrzanja protoka u lokalu, a lokal se koristi na HUB-u.
Svejedno, koristim P2P bez ikakvog problema, kao i Rapidshare i megaupload, i sve ostalo.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 15:28   #7
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
drgonzo kaže:
Bravo majstore, ovo nam treba, da pokazemo da nismo stoka koju moze da dere kako ko stigne! A ko je razmisljao da uzme adsl kod njih, neka razmisli opet...
Ljudi..Klin se klinom izbija...
Ja sam na (namerno neću da kažem ko je da ne bude reklama,jer smo posle 2 godine uspeli da ih prevaspitamo- skroz!!) wirelessu...Pao je bojkot i digla se kuka i motika...u roku od 2 meseca smo dobili takvo povećanje nivoa usluge da je to na granici neverovatnog...PtP je ptoširen(ranije se vukao u tragovima),sada je UP/down 1:1 ( za torrente sa trackerima koji mere i limitiraju odnos uploada i downloada ,majaka Mara) nema oscilacija u signalu..1 u mesec dana pukne na 30 sec...itd...Mogu da ih hvalim do sutra ALI poenta je da smo se MI (KORISNICI) izborili za to i hvala Bogu da smo imali razumne ljude u tehničkoj podršci koji su imali hrabrosti da izađu pred gazdu i kažu mu da na toliko i toliko AP-ova može da ima toliko korisnika sa toliko i toliko Mbps...A Bogu hvala i gazda je normalan pa je shvatio da je najbolja preporuka zadovoljan korisnik..zato sada cvetaju po pola Vojvodine,( a vala primiču se i Beogradu)...POENTA:
ONI zavise od VAS a ne vi od njih...i to je to!
Ako ne valjaju.....
UDRI!
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 23:06   #8
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Thumbs down Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
SirDuck91 kaže:
Pogresno si shvatio, kosta 3776.00 din ako uzmes jedan mesec, a 3587.00 din po mesecu ako uzmes 3 meseca odjednom.

E pa ako je to tako onda je to ne lopovluk nego KRAĐA !
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 14:00   #9
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
SirDuck91 kaže:
... kosta 3776.00 din ako uzmes jedan mesec, a 3587.00 din po mesecu ako uzmes 3 meseca odjednom.
hahaa . Ovo je najsmesnija stvar koju sam cuo u zadnje vreme. Lopovluk... A sto se tice SBB-a ,ja ne znam gde ti zivis (BG,NS) ,u redu je to ti placas 1750 din za flatHome 256 ,a kako je nama ostalima (Uzice ,Cacak itd) koji za taj isti paket kod SBB-a placamo 2350din
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 14:41   #10
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
GordoN kaže:
hahaa . Ovo je najsmesnija stvar koju sam cuo u zadnje vreme. Lopovluk... A sto se tice SBB-a ,ja ne znam gde ti zivis (BG,NS) ,u redu je to ti placas 1750 din za flatHome 256 ,a kako je nama ostalima (Uzice ,Cacak itd) koji za taj isti paket kod SBB-a placamo 2350din
Nisam ja rekao da je SBB zlatan, daleko je od toga, ali je mnogo bolji od ovih *******!

Da, u BG-u sam, i u celom gradu ima samo jedan uplatni salter!!!
AAAAAa!!!!!!!

Poslednja ispravka: Iris (12.1.2007 u 15:24)
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 15:09   #11
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Zato ja odem u postu, uplatim 2000 din na ziro racun provider-a i u roku od 24h mi ukjuce net, ili, ako odma odnesem kod njih priznanicu, upale mi odma. Koliko god wireless zvucao lose, meni fura odlicno, barem trenutno down/up je 1:1, koliko platim toliki download i dobijem, nema foliranja, p2p radi savrseno, ma sve je ko u snu. A ovi pe.erasi sto zakidaju, trebalo bi korisnici da se organizuju i da ih bojkotuju, pa da vidis kako ce da puste p2p.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 18:25   #12
Che_
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 157
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Pa jedino vi kao korisnici mozete da ih kaznite tako sto cete raskinuti ugovor i niko drugi
Che_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2007, 18:22   #13
ivan79
Član
 
Član od: 17.2.2007.
Lokacija: beograd
Poruke: 70
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku ivan79
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

jel probao neko taj p2p gold kod beocityija?? bas me zanima na sta to lici???? i ja sam njihov korisnik i za sad nemam nekih vecih zamerki sem na cene paketa jer se sa porastom konkurencije nije povecala/pojeftinila ponuda.... a zanima me taj p2p paket u stvari sta znam mozda i uplatim 1 mesec experimentalno posto mi i onako net sluzi za surf skidanje torenata i za forume....
ivan79 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2011, 23:13   #14
ice*91
Član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 211
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Question Beocity ADSL - u cemu je caka.

Pre par dana sam na Fejsbuku video oglas za Beositijev ADSL 16 Mb/s, i nekako mi je to pre jeftino, bas sam se zacudio, citajuci po njihovom sajtu deluje mi isto kao i drugi flat paketi kod drugih provajdera ali je dosta jeftiniji. sad, da li ima neka caka i kako je moguce da su tako drasticno nize cene u odnosu na telekom ili ostale provajdere.
evo oglasa: http://my.beocity.net/detaljno.html
Sta vi mislite, da li neko ima iskustva sa ovim provajderom.
ice*91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2011, 1:57   #15
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Pročitaj postove pre svog pa pretraži forum, imaš još temu ili dve koje treba da pregledaš.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 21:50   #16
ice*91
Član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 211
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Question Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

ne razumem zasto ste me premestili u ovu temu posto je ovde rec samo o p2p... ali ok, ovo su malo stari postovi (4god), mene interesuje trenutna ponuda ovog provajdera, takodje i kvalitet mreze i podrske po mogucnosti iz prve ruke klijenata ako ima takvih... iz predhodnih poruka vidim samo da je griva nezadovoljan ali on ocigledno nije procitao da standardni paketi ne podrzavaju peer to peer, pa mu je zdog toga brzina kod p2p programa oslabljena(verujem da pored ne dostupnosti p2p i malo manje upload brzine (768 Kbps), da su to jedini razlozi jeftinije cene). Inace, mene interesuje Smart Flat paket od 16 Mb/s koji kosta 2600din mesecno, naravno bez p2p i sa 768Kb/s uploadom, ali to mi nije tako bitno, bitno je da kod drugih provajdera ovakav paket izadje oko 7000din mesecno, osim nekih promocija koje se trenutno nude, recimo eunet nudi 16 Mb/s po ceni od 3700din(ova akcija traje do 31.10.11.) sto je jos uvek dosta skuplje od beositija. jos jedna stvar, kod velike vecine provajdera je potrebno potpisati ugovor, kod euneta je 18meseci, kod telekoma 12 ili 24 meseca... Kod beocity-ja nema ugovrne obaveze(ovo vazi za Smart Flat paket)...
Posto planiram da delim konekciju na 5-6 ljudi, i da se net koristi uglavnom za surf i gejming, ovo deluje idealno (izadje oko 5oo din po osobi, a brzina bi bila dosta solidna). Pa ako neko ima licnih iskustava i zna nesto vise, neka postuje.
ice*91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2011, 12:37   #17
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
ice*91 kaže: Pregled poruke
ne razumem zasto ste me premestili u ovu temu posto je ovde rec samo o p2p... ali ok, ovo su malo stari postovi (4god), mene interesuje trenutna ponuda ovog provajdera, takodje i kvalitet mreze i podrske po mogucnosti iz prve ruke klijenata ako ima takvih... iz predhodnih poruka vidim samo da je griva nezadovoljan ali on ocigledno nije procitao da standardni paketi ne podrzavaju peer to peer, pa mu je zdog toga brzina kod p2p programa oslabljena(verujem da pored ne dostupnosti p2p i malo manje upload brzine (768 Kbps), da su to jedini razlozi jeftinije cene). Inace, mene interesuje Smart Flat paket od 16 Mb/s koji kosta 2600din mesecno, naravno bez p2p i sa 768Kb/s uploadom, ali to mi nije tako bitno, bitno je da kod drugih provajdera ovakav paket izadje oko 7000din mesecno, osim nekih promocija koje se trenutno nude, recimo eunet nudi 16 Mb/s po ceni od 3700din(ova akcija traje do 31.10.11.) sto je jos uvek dosta skuplje od beositija. jos jedna stvar, kod velike vecine provajdera je potrebno potpisati ugovor, kod euneta je 18meseci, kod telekoma 12 ili 24 meseca... Kod beocity-ja nema ugovrne obaveze(ovo vazi za Smart Flat paket)...
Posto planiram da delim konekciju na 5-6 ljudi, i da se net koristi uglavnom za surf i gejming, ovo deluje idealno (izadje oko 5oo din po osobi, a brzina bi bila dosta solidna). Pa ako neko ima licnih iskustava i zna nesto vise, neka postuje.
Posto si dao detaljno objasnjenje zasto te ne zanimaju ostali komentari ( uzgred mi nije jasno zasto si postavio bilo kakvo pitanje ovde ) preostaje ti samo da okrenes provajdera i dogovoris detalje .
Vise je nego jasno zasto je toliko jeftiniji od ostalih , ali moras nauciti da citas pre nego sto postavljas pitanja po forumu .
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2011, 15:32   #18
ice*91
Član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 211
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Vidi, to zasto su jeftiniji to sam shvatio i sam, i ako si procitao moj prvi i drugi post, onda bi znao da mene trenutno ne zanima to sto ima provajder da mi kaze, nego me interesuju licna misljenja njegovih korisnika. Provajder mi nikad ne bi rekao za nedostatke u svom servisu ili uslugama(bez obzira da li postoje ili ne, jer svako svoga konja hvali.) i zato je bolje prvo potraziti misljenja drugih ljudi da bi imao neki uvid u ono sto pruzaju a ne samo u ono sto nude, jer nuditi se moze i ono sto nemas, a to uglavno i vecina radi, tako sam jednom vec imao situacija sa predhodnim provajderom da mi u kriticnom momentu pukne veza i posle toga internet ne bude dostupan po nekoliko sati(dok su mi oni obecavali da ce problem resiti za nekoliko minuta), pa me vise ne zanimaju firme koje nisu u stanju da ispostuju svoja obecanja, i iz tog razloga i menjam provajdera, a o BeoCity-u kojeg sam svrstao u svoj izbor nisam nista znao, pa sam lepo zatrazio misljenje ako neko ima. Nisam trazio da neko kritikuje moj nacin niti me interesuju postovi stari od pre 4 godine. i ako mi ne mozes pomoci u izboru molio bih te da ne postujes jer nema smisla...
ice*91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ice*91 na korisnoj poruci:
Boskos (9.11.2011)
Stara 9.11.2011, 13:14   #19
Boskos
Novi član
 
Član od: 30.11.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
ice*91 kaže: Pregled poruke
Vidi, to zasto su jeftiniji to sam shvatio i sam, i ako si procitao moj prvi i drugi post, onda bi znao da mene trenutno ne zanima to sto ima provajder da mi kaze, nego me interesuju licna misljenja njegovih korisnika. Provajder mi nikad ne bi rekao za nedostatke u svom servisu ili uslugama(bez obzira da li postoje ili ne, jer svako svoga konja hvali.) i zato je bolje prvo potraziti misljenja drugih ljudi da bi imao neki uvid u ono sto pruzaju a ne samo u ono sto nude, jer nuditi se moze i ono sto nemas, a to uglavno i vecina radi, tako sam jednom vec imao situacija sa predhodnim provajderom da mi u kriticnom momentu pukne veza i posle toga internet ne bude dostupan po nekoliko sati(dok su mi oni obecavali da ce problem resiti za nekoliko minuta), pa me vise ne zanimaju firme koje nisu u stanju da ispostuju svoja obecanja, i iz tog razloga i menjam provajdera, a o BeoCity-u kojeg sam svrstao u svoj izbor nisam nista znao, pa sam lepo zatrazio misljenje ako neko ima. Nisam trazio da neko kritikuje moj nacin niti me interesuju postovi stari od pre 4 godine. i ako mi ne mozes pomoci u izboru molio bih te da ne postujes jer nema smisla...



Podržavam. I mene zanimaju mišljenja AKTUELNIH korisnika, ako ima takvih.
Boskos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Boskos na korisnoj poruci:
ice*91 (10.11.2011)
Stara 22.11.2011, 22:45   #20
WORLOK
Član
 
Član od: 22.11.2011.
Poruke: 57
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
ice*91 kaže: Pregled poruke
Vidi, to zasto su jeftiniji to sam shvatio i sam, i ako si procitao moj prvi i drugi post, onda bi znao da mene trenutno ne zanima to sto ima provajder da mi kaze, nego me interesuju licna misljenja njegovih korisnika. Provajder mi nikad ne bi rekao za nedostatke u svom servisu ili uslugama(bez obzira da li postoje ili ne, jer svako svoga konja hvali.) i zato je bolje prvo potraziti misljenja drugih ljudi da bi imao neki uvid u ono sto pruzaju a ne samo u ono sto nude, jer nuditi se moze i ono sto nemas, a to uglavno i vecina radi, tako sam jednom vec imao situacija sa predhodnim provajderom da mi u kriticnom momentu pukne veza i posle toga internet ne bude dostupan po nekoliko sati(dok su mi oni obecavali da ce problem resiti za nekoliko minuta), pa me vise ne zanimaju firme koje nisu u stanju da ispostuju svoja obecanja, i iz tog razloga i menjam provajdera, a o BeoCity-u kojeg sam svrstao u svoj izbor nisam nista znao, pa sam lepo zatrazio misljenje ako neko ima. Nisam trazio da neko kritikuje moj nacin niti me interesuju postovi stari od pre 4 godine. i ako mi ne mozes pomoci u izboru molio bih te da ne postujes jer nema smisla...
Konkretno ja koristim beocity od 5 sep. 2011 16/1 mb po ceni od 1899din za tu cenu mora da se potpise ugovor od najmanje 3 meseca. Pre sam bio kod telekoma al posto je njihov paket od 16mb preterano skup presao sam kod beocity i za sada sam zadovoljan uslugom od njih.
Bilo je problema u prvih 15-tak dana je pucala veza al problem je bio u njihovom modemu tj mom posto oni ne daju modeme sa wirelesom pa sam i njega platio, pozvao sam ih i objasnio da modem ne radi kako treba poslali su mi drugi nov modem ,tako da od tada nema pucanja veze.
Sto se tice brzine ona je po speed testu 13.9mb ali meni sa imd i JDownloaderom na rapidseru, megauploadu, megasares, yotubu brzina downloada 1.89mb sa torenta nekad ide maksimum nekad 200-600kb.
U principu ja sam zadovoljan za te pare a dobra je stvar bez obzira na ugovor posto se kupuje modem ili koristi vas ako imate mozete svakog trenutka da predjete kod drugog provajdera,ugovor sluzi samo da bi vam obezbedio nizu mesecnu pretplatu.
WORLOK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku WORLOK na korisnoj poruci:
ice*91 (25.11.2011), karabaja88 (26.11.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pismenos' je opasnos' aerochivija Opšta kultura 507 26.6.2018 11:55
upozorenje za beocity adsl Neki_Dr_Mr Internet usluge 31 20.11.2006 11:59
Instalacija "speedtouch" ADSL modema na Kubuntu M1los Slobodni softver 19 26.10.2006 12:57
sa kablovskog na adsl Bond_007 Internet usluge 20 22.8.2006 11:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com