Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.5.2006, 23:38   #41
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Svi koji imaju NEC (bilo koji)...

I ja imam 3540A, mada sam hteo da kupim 4550, ali ga nije bilo u crnoj boji. Sve u svemu, zadovoljan sam, samo neka tako nastavi.
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2006, 18:40   #42
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Unhappy Re: Svi koji imaju NEC (bilo koji)...

Citat:
Rocker kaže:
Evo šta meni pada na pamet. Prvo: Win je negde prs'o, format C:;Drugo: RW ti je malo izgreban pa NEC ne može pravilno da zatvori sesiju, promeni disk ili nastavi da "ubijaš Nero" (ovo se i meni redovno dešava sa jednim DVD+RW, bez obzira na kom rezaču ga režem a disk je posle savršeno čitljiv);Treće: Laserska glava se već malo raštimovala, ili servis ili teraj dok radi!
Bio mi je racunar u servisu u martu, jer je Win XP puk'o. Radio je normalno i onda negde od druge polovine aprila je poceo da se cudno ponasa Nero. Bio je 6.6.3.?. Stavio sam najnoviji i opet isto.

Danas pre podne mi je cak Nero Express odbio da napravi image fajl, a to je radio do "juce" normalno.

RW disk je potpuno nov i nema ni jednu ogrebotinu. Iz Windows Explorera snimanje i brisanje prolazi savrseno, dok iz Nera javlja Windows Runtime library C++, ma sta to znacilo.

Hvala na odgovoru.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 5:28   #43
Kum Ruzvelt
Član
 
Član od: 22.1.2006.
Poruke: 212
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Svi koji imaju NEC (bilo koji)...

3540a, imao pionira 110 tri dana, nije hteo da cita original cd-ove, nista nisam mogao da instaliram. Nec maltretiram maksimalno, ostavljao sam ga da reze po 30 dvd na 8x bez pauze, nikav problem nije imao. Pukla su mi do sada 2 verbatima (od jedno 300) i jedan neki budjavi iz piljare. A kako cita ne znam, nisam ga za to uzeo.
Kum Ruzvelt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45
mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...) xw0lf ŠDK - Foto i audio/video 27 12.2.2006 22:15
AMD ili Intel za Video obradu ? Robert Osnovne komponente 19 6.1.2006 22:00
Neka se jave svi koji imaju TV TUNER Conexant Fusion 878a Dusan Zivkovic Grafika 5 25.12.2005 11:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com