Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2009, 18:33   #1
Vladrxpx
Novi član
 
Član od: 22.12.2007.
Poruke: 21
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa grafičkom, šušteci zvuk u pozadini prilikom rada

Pozdrav!

vec godinu dana imam geforce 8800gt 512 mb i sve je radilo kako treba.

pre par dana sam instalirao IE8 rc1 (internet explorer 8 beta release candidate1) i nakon restarta mi je izbacio plav ekran sa "dumping memory" il tako nesto upozorenjem na dnu.

kad se ponovo restartovao racunar, sve je radilo ok, sem sto je pola ekrana bilo crno na milisekundu, vratilo se u normalu, i od tada kad skrolujem u browseru ili kad otvaram prozore, cuje se iritirajuci sum u pozadini, ako slusam muziku..

to se isto desava kad igram malo zahtevniju igru, i kad se ucita nesto vece, cuje se sum.

to se sve desava kad mi je driver za graficku ukljucen, kad ga uninstaliram, sum nestane, ali kad ga ponovo instaliram (bez obzira dal je noviji driver ili stariji) sum se vrati... to mi smeta, pogotovo kad koristim photoshop.

isto sam primetio da u poslednja 2 meseca kompjuter malo bucniji...tacnije (kako ja mislim) bucniji je kuler na grafickoj, pa se cuje blago kao ..fen..

kad palim pc nekad se pojavi plavi ekran sa "dumping memory" upozorenjem, posle dva restarta, ucita se windows, ali sum ostaje...

uninstalirao sam win (vista64) dvaput, i problem je ostao isti..
kad koristim tv na pc-u, pola ekrana stuca i kasni (u programu) dok se ne stabilizuje nakon desetak sekundi..


ocistio sam kuler na grafickoj i izvadio vece komade prasine, i mislim da je cist, i skoro se ne cuje, i radi, okrece se...

ali ovog puta kad palim racunar, malo se duze i jace cuje kuler na grafickoj.. ekran je crn malo duze nego obicno i pojavi se reklama za maticnu.. tek se onda smiri i nastavi da radi..

instalirao sam speedfan i pise mi da je temperatura GPU: 60C, a pre je pisalo za core 0 i core 1 (intelcore2duo e6550) da je 30, i 27C, sve sa slicicom vatre.. i to kad ne radim nista...


cudno mi je sto sum nestaje kad uninstaliram driver.. jel se zna resenje neko ? ako postoji ?


unapred hvala
Vladrxpx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2009, 14:36   #2
Radiation Worker
Banned
 
Član od: 19.2.2009.
Lokacija: Zaklopaca City
Poruke: 71
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Problem sa grafičkom, šušteci zvuk u pozadini prilikom rada

Druze moj napaceni,da ti tvoj drug kaze Vista nikome nije dobro donela,pa nece ni tebi...
Dzaba sarenis,znam da volis najnovije programe i verzije...
Ali to je Vista... TO ne radi kako treba...
Srdacno ti preporucujem da batalis zaebantziju i instaliras XP sa SP3,em nema problema,em je brzo,a plavih ekrana nema toliko cesto(ako si uporan 1 ili 2 mesecno)
Sto se tice ventilatora,demontiraj isti,cetkica za farbanje ocetkaj ga malo,odes u garazu WD 40,ispricaj podmazi vrati i eto...

Srecno...
Radiation Worker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako prenjeti zvuk sa PC na SONY DAV-DZ100 mikimaricic Video/TV softver 0 16.2.2009 17:58
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01
Problem sa grafičkom (valjda) Nikola95 Kvarovi 7 6.12.2008 10:57
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41
Cudan problem sa Samsung 755DFX Flat 6am3 Fana71c Grafika 3 11.12.2007 12:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com