Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2007, 15:09   #1
NjegovaWisost
Deo inventara foruma

Član od: 2.2.2006.
Zahvalnice: 859
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom OSMEH NA DAR - Humanitarna akcija pomoći deci sa Kosova

E ovako. Studentski parlament pravnog fakulteta prošle godine je organizovao akciju prikupljanja paketića za djecu iz najugroženijih, južnih enklava ove srpske pokrajine. Akcija je bila izuzetno uspješna, odaziv građana, studenata, državnih i privatnih firmi bio je nevjerovatan, a sama akcija je imala podršku vlade, prije svega kancelarije za Kosovo (sada ministarstva).

Južne srpske enklave su užasne. Po dvadesetak kuća su opkolili zidovima i napravili geto sa kapijom. Kada neko hoće da uđe, ti ljudi idu na kapiju pa ih propuštaju. Isključivali su im vodu i struju. A mene je najviše razbjesnio prošlogodišnji akt mirovnih snaga kada su okitili novogodišnjim ukrasima bodljikavu žicu tih zidova!!! Tužno i pretužno.
Osim poziva na učešće na ovu akciju (još nije određen datum, staviću kada bude, najvjerovatnije sredinom deembra) zamilo bih vas da mi pomognete (jer sam se uključio u akciju) nečim drugim, tj. svojim znanjem.

Naime, potreban nam je simbol, znak akcije, tj. potrebno nam je stilski napisano "Osmeh na dar".

Pošto sam ja nikakav i u crtanju bio i sada u forošopu, a mi učesnici akcije bukvalno nemamo nikoga ko bi to mogao da uradi, ja vas molim, da ako imate slobodnog vremena, da se malo pozabavite fotošopom i sl. programima i uradite ovaj natpis, te ga postavite na forum. Naravno, ne očekujte nikakvu novčanu nagradu jer je ovo ipak humanitarna akcija (uopstalom i ja ovo radim "za b"- za besplatno )
Volio bih kada bi bilo više predloga, pa bi odabrali najbolji.

Ovo nisam stavio u drugi podforum jer malo ljudi zalazi u "crtačke" postove kao ja npr. A i akcija je mnogo šira. Nadam se da mi ova teme neće biti obbrisana, i volio bih da bude lepljiva, barem 5 dana.

Hvala, onaj ko uradi najbolje, dobiće 10 zahvalnica na različitim postovima od mene, a ovi ostali nešto manje Tako, hvala unaprijed

--------------------------------------------------------------------------------
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja Simke Forum o forumu 1244 28.8.2009 14:36
Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas! Simke Modovi 123 11.3.2008 0:52
OSMEH NA DAR - Humanitarna akcija za decu sa Kosova NjegovaWisost Brbljaonica 1 3.12.2007 14:56
problem sa zvukom na laptopu m@chine_engineer Kvarovi 5 15.11.2007 9:25
Problem sa smedjim linijama koje se na ekranu pojavljuju sa desne na lijevu... Jann Grafika 4 15.12.2005 12:42

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:15.