Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.7.2015, 8:21   #61
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Koliko ja vidim, ove animacije sa dzinovima su bile skriptovane, u tom delu se tacno vidi kako jedinice reaguju cim se kamira okrene prema njima....cisto sumnjam da ce onaj dzin samo da stoji i kupi jednog po jednog i grize im glave.....tokom tog dela svaka jedinica je ponovila par animacija dok je kamera bila fokusirana na njih...vidi se da je sve potpuno skriptovano.

Bar nije nasminkano kao sto je to bilo sa prvim klipovima Rome 2, ali po nekim reakcijama vidim da ne valja ni kada sminkaju ni kada ne sminkaju

@Jazo

Mislim da nije bas toliko drasticna promena sto se tice samog sistema borbe, jedino borbe u vazduhu sto su drasticnija promena (i naravno neke magije mada mislim da one nisu preveliki problem)...sve ostalo smo vec vidjali, samo sto su neke jedinice poprilicno vece . Isti je Engine sto ne znaci da ne moze da se unapredi na bilo koji nacin. Ali naravno, slazem se da postoje razlozi za sumnju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 10:41   #62
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja vidim, ove animacije sa dzinovima su bile skriptovane, u tom delu se tacno vidi kako jedinice reaguju cim se kamira okrene prema njima....cisto sumnjam da ce onaj dzin samo da stoji i kupi jednog po jednog i grize im glave.....tokom tog dela svaka jedinica je ponovila par animacija dok je kamera bila fokusirana na njih...vidi se da je sve potpuno skriptovano.

Bar nije nasminkano kao sto je to bilo sa prvim klipovima Rome 2, ali po nekim reakcijama vidim da ne valja ni kada sminkaju ni kada ne sminkaju

@Jazo

Mislim da nije bas toliko drasticna promena sto se tice samog sistema borbe, jedino borbe u vazduhu sto su drasticnija promena (i naravno neke magije mada mislim da one nisu preveliki problem)...sve ostalo smo vec vidjali, samo sto su neke jedinice poprilicno vece . Isti je Engine sto ne znaci da ne moze da se unapredi na bilo koji nacin. Ali naravno, slazem se da postoje razlozi za sumnju.
U potpuno se slazem s tobom. Sve je skriptovano. Nemoguce da onoliki dzin stoji sa onolikom palicom i da nikad ne zamahne onom palicom o pesadiji. Za men volio bih da dzinovi i ostale velike jedinice imaju veliku razornu moc, tako da im pesadija tesko moze sta.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 11:04   #63
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
U potpuno se slazem s tobom. Sve je skriptovano. Nemoguce da onoliki dzin stoji sa onolikom palicom i da nikad ne zamahne onom palicom o pesadiji. Za men volio bih da dzinovi i ostale velike jedinice imaju veliku razornu moc, tako da im pesadija tesko moze sta.
Slazem se i mislim da ce biti tako, ali koliko razorno to ne bih znao. Mora postojati balans, ili ce biti nenormalno skup ili ce imati neku ozbiljnu slabu tacku...mora nekako. Secam se trolova iz Third Age moda za Medieval II, isli su na to da bacaju trupe na sve strane i bili su nenormalno jaki, bilo je skoro nemoguce pobediti ih. A zamisili sad ovoliku grdosiju
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 12:33   #64
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Taj džin je meta za artiljeriju. Videli ste onaj top svetlosni što je pokosio džina iz jednog hica. Uvek ima unit counter. Ne ide se pešadijom od 2 metra na džina od 20. Samo eventualno da mu se da nešto da čaka zube dok ga artiljerija nacilja.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 13:46   #65
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Jednostavno jedan ogroman MOD za TW:Rome 2... Koji ce traziti potpuno novu masinu, jer igru mora da pokrene jaka pc masina jer ovo je nova igra.
Koji će nam servirati u tri nastavka.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 13:58   #66
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Koji će nam servirati u tri nastavka.
A to je lose zbog? Trebalo bi brinuti za DLC a ne za nastavke....ako je verovati pricama, svaki nastavak ce doneti jedan ogroman deo sveta i nekoliko frakcija....Svaka ekspanzija ce doneti neku promenu u svetu, nastaviti glavni "kvest" itd. Sta je toliko lose u tome? Meni to zvuci odlicno. DLC je druga prica i tu je vec pravi cahs grab u pitanju....jos ako Warhammer nema krvi, to ce tek biti katastrofa.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 15:49   #67
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Total War: Warhammer

Kao prvo ne zelim i necu da hejtujem igru. Jos igru nisam ni probao a da ju osudim na propast to ne ide. Mada neke stvarcice vec u pocetku nisu kako treba. Zelim joj jedan veliki uspjeh a nama pelijepo uzivanje.

Sto se tice dzina i trolla u modu Medival 2, pa upravo bi to dobro bilo da je tako. Mogla bi pesadija da pobjedi ali bi trebalo mnogo, mnogo pesadije za to i volio bih da ima tog veceg "razornog" elementa. Ono sto hvali sad za sad igri jeste "pravi horror". Volio bih da jedinice izgledaju mnogo strasnije. Npr u WH40K, Cheso je ima bas strasan izgled jedinica, dok ovde sve nekako "nasminkano". Treba ubacit vise tog horrora, tako da i igrac osjeti jezu i da pesadija osjeti strah da im moral brzo opada.

Sega ima sve spremno, samo da napravi igru kako treba. Odlicnu pricu, spreman ART WORK, zvukove i sve ostalo... Njihovo je samo da prebace u 3D elementu i da uklope igru kako treba. Realno, ima masu timova koji su pravili na razlicitim igrama modove o ovoj temi i napravili su super. A Sega ako zeli da se s njima ravna onda bi bila velika sramota. Sve u svemu, zelio bih da vidim velike EPIC bitke
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 17:07   #68
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

^^ Ali ja sam celu vojsku Gondora izgubio sam na 20-tak Olog-haia, to je vec (po meni) preterano . Nisam im mogao nista, cak ni koplja nisu radila kako valja. Mislim da je to ipak previse.
Ali slazem se sa ovim oko "horora" isto sam rekao i za krv i komadanje Jednostavno, Warhammer svet je jeziv i brutalan. Mada meni ovde jedinice izgledaju OK, ocekivao sam da Orci ovako izgledaju.




Videcemo recimo kako ce izgledati Vampiri (Nemrtvi) tu moze biti zanimljivih jedinica
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 17:17   #69
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Problem je što bi dobili nešto tipa 15 ili 18 and up. Onda se teže prodaje. Oni ciljaju što nižu ocenu igre da bi mogli lakše da prodaju. Mada mi i nije jasno što se o tome brinu kada deca od 8 godina igraju igre za 18+ stalno i to im i roditelji kupuju.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 19:33   #70
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Total War: Warhammer

Pa zato sto nece svaki roditelj to uraditi
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2015, 21:47   #71
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Problem je što bi dobili nešto tipa 15 ili 18 and up. Onda se teže prodaje. Oni ciljaju što nižu ocenu igre da bi mogli lakše da prodaju. Mada mi i nije jasno što se o tome brinu kada deca od 8 godina igraju igre za 18+ stalno i to im i roditelji kupuju.
Neke zemlje imaju poprilicno strog zakon, pa se prodaja potpuno zabranjuje (kao npr. Australija pa cak i Nemacka). Ovako preko DLC-a nije toliko strasno (jeste mamipara, nerviraju sa tim pakovima ali ajde, bar za krvi mogu da razumem donekle)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2015, 10:22   #72
Machinaeguns
Član
 
Član od: 14.7.2012.
Poruke: 146
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Uvek ima unit counter. Ne ide se pešadijom od 2 metra na džina od 20.
Ima counter, zovu se slayeri i visoki su metar i čirokana.
Machinaeguns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2015, 10:23   #73
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
^^ Ali ja sam celu vojsku Gondora izgubio sam na 20-tak Olog-haia, to je vec (po meni) preterano ....
Pa orci izgledaju ok nadam se da ce biti zanimljive animacije i zvukovi Orkova, jer su priglupi . WH40K je u animacijama i zvukovima fantasticno napravio posao. Ako SEGA odradi posao kako treba ovo ce biti garant igra godine.

Pa mislio sam da bude nesto slicno tome ali ne bas toliko da pobije vojske
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2015, 21:24   #74
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

A u medjuvremenu, Games Workshop ugasio Warhammer Fantasy fransizu...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2015, 21:42   #75
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Vidim da dosta ljudi sahranjuje Warhammer zbog Age of Sigmar.....donekle i razumem.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2015, 16:30   #76
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Hm, meni se totalna modifikacija Call of Warhammer za MTW2 mnogo bolje izgleda nego ovo.

Imam osećaj da će optmizacija biti katastrofalna...
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2015, 8:34   #77
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A to je lose zbog? Trebalo bi brinuti za DLC a ne za nastavke....ako je verovati pricama, svaki nastavak ce doneti jedan ogroman deo sveta i nekoliko frakcija....Svaka ekspanzija ce doneti neku promenu u svetu, nastaviti glavni "kvest" itd. Sta je toliko lose u tome? Meni to zvuci odlicno. DLC je druga prica i tu je vec pravi cahs grab u pitanju....jos ako Warhammer nema krvi, to ce tek biti katastrofa.
Ako će biti ekspanzija, to je ok, ali ja sam skontao da će izbacivati nastavke sa sadržajem obične ekspanzije po punoj ceni, što po meni nije ok.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2015, 16:29   #78
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Ako će biti ekspanzija, to je ok, ali ja sam skontao da će izbacivati nastavke sa sadržajem obične ekspanzije po punoj ceni, što po meni nije ok.
Kako su najavili, bice to punokrvne ekspanzije sa novim rasama, jedinicama, produzetak mape i produzetak price. Tako pricaju, sad, sta ce od toga biti na kraju nikad se ne zna.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2015, 15:17   #79
divad96
Član
 
Član od: 3.3.2013.
Poruke: 41
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Total War: WARHAMMER - In-Engine Cinematic Trailer: High King Thorgrim Grudgebearer

https://www.youtube.com/watch?v=lL7pBMxdX6o
divad96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2015, 18:16   #80
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Наводно је гејмплеј, али опет битке иако сви очекујемо бар мало минута кампање да прикажу...кад оно међутим...Али ок, ја ово нисам могао да гледам све детаљно, већ најважније, а посебно сам се насмејао на 08:30...брате, убијају нереалношћу...
Pre-Alpha Footage - Dwarfs
А систем борбе и све остало, па малтене исто...Ово подсећа на неки високо развијени мод, много више него на нову Total War игру.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com