Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2006, 10:49   #81
bg-sasa
Novi član
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Shtayga Konza
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Taj Telekom i provajder je narko-bos dilerat konekcija za internet,i ponashaju se prema nama kao da smo narkomani.Treba to sve pohapsiti pa u zatvor,a robu podeliti jer "sirotinji je uvek dovoljno hleba i igara".Ipak ima nade za sve,uskro dolaze stranci u nashu zamlju pa ce njihov monoplo puchi ko jaje,tako da mogu shtap na rame pa pravo u kloshare.
bg-sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2006, 21:47   #82
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
bg-sasa kaže:
Ipak ima nade za sve,uskro dolaze stranci u nashu zamlju pa ce njihov monoplo puchi ko jaje,tako da mogu shtap na rame pa pravo u kloshare.
Bas i nema,Telekom je dobio garancije od Vlade da moze ovako da radi dokle hoce, i da ce se Vlada pobrinuti da se njima konkurencija ne pojavi u dogledno vreme.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2006, 22:30   #83
rogehpelb
Član
 
Član od: 21.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 21 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Cekaj zar stranci ne kontrolisu Telekom?
rogehpelb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2006, 15:02   #84
peramitic
Banned
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Ajde ljudi sta se raspravljate jedni napadaju telecom a drugi ga kao brane.Kuzmi je samo ponestalo inspiracije u sezoni godisnjih odmora,pa je ubacio jedan anti-telekom tekst cisto da udovolji ljutim korisnicima dial-up-a.I tako svakih nekoliko meseci ubaci po jedan tekst protiv telekoma,pa onda u nekoliko brojeva pise o necem drugom,pa onda opet telekom,pa sve ponovo u krug.
Covek vrlo dobro pise o igrama i u i/o portu,pa se tu dosta istrosi a kolumna mu dodje onako uzgred,nesto mora da se napise pa je uvek dobro malo ispljuvati telekom,a uvek ima dobrih razloga za to.Ali dzaba je to,mogu i ceo SK posvetiti anti-telekom kampanji,nista se nece promeniti,ne vredi uopste trositi energiju na to.
peramitic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2006, 15:23   #85
rogehpelb
Član
 
Član od: 21.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 21 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

E pero slazem se, ali neki su jednostavno nedokazni, ko da je Kuzma sam bog, ili sam djavo... Poenta njegovih tekstova je da poveca tiraz, i to mu fino i uspeva, a ovaj thread to i dokazuje.
rogehpelb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2006, 16:51   #86
peramitic
Banned
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
rogehpelb kaže:
E pero slazem se, ali neki su jednostavno nedokazni, ko da je Kuzma sam bog, ili sam djavo... Poenta njegovih tekstova je da poveca tiraz, i to mu fino i uspeva, a ovaj thread to i dokazuje.
Kuzma ima mnogo dobrih tekstova u SK a njegova kolumna nije ni blizu I/o porta i opisa bezbroj igara,a o njoj se mnogo vise raspravlja nego o drugim njegovim tekstovima koji su mnogo bolji od kolumne.
Sve sto je Kuzma napisao o telecomu je u nacelu tacno,samo sto se svakih 3-4 meseca ponavlja,pa sam izgubio ikakav interes da vise citam o Velikom Zlom Telekomu.Ima mnogo gorih od telekoma,u nasoj opstini je komunalno tuzilo 10 000 ljudi,prakticno ceo grad,i svi racuni su preuvelicani sa ogromnom nezakonitom kamatom i traze davno zastarele dugove od pre 2-3 godine.Ko je to znao i bio dovoljno edukovan zalio se,ali rok je bio vrlo kratak-3 dana,pa je ogromna vecina propustila rok i sada je prema njima postupak zavrsen i mora da plate koliko su im trazili bez obzira sto uopste nisu toliko dugovali.Pa jos i opstinski pravobranilac trazi naknadu za pisanje svake tuzbe(popunjavanje obrazca) po advokatskoj tarifi,iako prima platu za to.Kad to vidim dodje mi da uramim i okacim na zid sliku sa zgradom telekoma,jer su oni stvarno uzor korektnosti u odnosu na komunalce,i nikako ne mogu da se pridruzim u pljuvanju telekoma iako je sve sto je Kuzma napisao tacno.
Bolje bi bilo da se Kuzma fokusira na ostale svoje tekstove a da batali kolumne,jer mu mnogo bolje ide sa igrama i i/o portom,koji su i sustina njegovog opusa u SK,a bez kolumne ce se i on i mi vec nekako snaci,ionako se vec primecuje da je izgubio inspiraciju za kolumnu i da se stalno ponavlja.
peramitic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2006, 23:14   #87
TtuEd
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko MSN-a korisniku TtuEd Slanje poruke preko Skypea korisniku TtuEd
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
iurisvulgaris kaže:
Najlakše je bacati drvlja i kamenje na Telekom,a niti njihove "guzate" šalterske službenice niti direktor ne odlučuju o tome već vlast u Beogradu.Istina je da mi u debeloj i zaostaloj provinciji moramo da plaćamo skupe PTT račune da bi izfinansirali uvođenje ADSL u Beogradu i još par gradova.A dial up je samo vrh ledenog brega i najmanji problem,jer su od novca dobijenog od privatizacije firmi iz provincije,izmirivani računi Beogradskih toplana i izgradnja mnogih objekata infrastrukture u Beogradu,a lokalne zajednice su dobile samo mrvice.Ako već treba nama u lokalu da bude u svemu gore nego u Beogradu,što bi bila drugačija situacija i sa internetom.
Vidim, tebi je Beograd najveci problem... Beograd ima svoj budzet i finansira se iz istog. To sto se organi vlasti fizicki nalaze u Beogradu, nema nikakve veze :P
Kazes, imas digitalnu centralu. Lepo, to je, za tvoju informaciju, i dalje luksuz u mnogim delovima Beograda.
TtuEd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2006, 3:55   #88
fedore
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Poruke: 47
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fedore
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
peramitic kaže:
Ajde ljudi sta se raspravljate jedni napadaju telecom a drugi ga kao brane.Kuzmi je samo ponestalo inspiracije u sezoni godisnjih odmora,pa je ubacio jedan anti-telekom tekst cisto da udovolji ljutim korisnicima dial-up-a.I tako svakih nekoliko meseci ubaci po jedan tekst protiv telekoma,pa onda u nekoliko brojeva pise o necem drugom,pa onda opet telekom,pa sve ponovo u krug.
Covek vrlo dobro pise o igrama i u i/o portu,pa se tu dosta istrosi a kolumna mu dodje onako uzgred,nesto mora da se napise pa je uvek dobro malo ispljuvati telekom,a uvek ima dobrih razloga za to.Ali dzaba je to,mogu i ceo SK posvetiti anti-telekom kampanji,nista se nece promeniti,ne vredi uopste trositi energiju na to.
wow kako si samo provalio Kuzmu, svaka cast

Citat:
Sve sto je Kuzma napisao o telecomu je u nacelu tacno,samo sto se svakih 3-4 meseca ponavlja,pa sam izgubio ikakav interes da vise citam o Velikom Zlom Telekomu.Ima mnogo gorih od telekoma,u nasoj opstini je komunalno tuzilo 10 000 ljudi,prakticno ceo grad,i svi racuni su preuvelicani sa ogromnom nezakonitom kamatom i traze davno zastarele dugove od pre 2-3 godine.Ko je to znao i bio dovoljno edukovan zalio se,ali rok je bio vrlo kratak-3 dana,pa je ogromna vecina propustila rok i sada je prema njima postupak zavrsen i mora da plate koliko su im trazili bez obzira sto uopste nisu toliko dugovali.Pa jos i opstinski pravobranilac trazi naknadu za pisanje svake tuzbe(popunjavanje obrazca) po advokatskoj tarifi,iako prima platu za to.Kad to vidim dodje mi da uramim i okacim na zid sliku sa zgradom telekoma,jer su oni stvarno uzor korektnosti u odnosu na komunalce,i nikako ne mogu da se pridruzim u pljuvanju telekoma iako je sve sto je Kuzma napisao tacno.
Bravo, treba kolumnista jednog kompjuterskog lista da se preshaltuje na ozbiljnije probleme komunalne prirode
fedore je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2006, 9:46   #89
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

E sad, sto komunalno nema nikakve veze sa racunarima...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2006, 19:21   #90
epicAdrian
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 94
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Nishta se ne brini, imace, za jedno 103 godine
epicAdrian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2006, 22:16   #91
spire
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 57
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Stalno Kuzma hoće da nam drži pridike i da vodi neku politiku.Sve on zna i za sve je stručnjak i za fudbalere-šabane,i za BK televiziju, i za C.Goru,i za neku bandu koja preko lošeg interneta hoće da nam uvede tiraniju i valjda ukine demokratiju.Neka se jednom opredeli da li hoće da piše o igrama,ili da bude neki politički lider ili fudbalski selektor ili inspektor MUP-a,šta mu već odgovara,samo neka više prestane da nam soli pamet.
spire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2006, 22:45   #92
peramitic
Banned
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
fedore kaže:
wow kako si samo provalio Kuzmu, svaka cast :
Nesto smo postali ironicni.Mozda sam to samo umislio ali cini mi se da je ovo 5 ili 6 kolumna u zadnjih 2-3 godine koja se bavi telekomom.Ako je tako,onda je to valjda ponavljanje i manjak inspiracije ili je u pitanju neki feljton.
Citat:
fedore kaže:
Bravo, treba kolumnista jednog kompjuterskog lista da se preshaltuje na ozbiljnije probleme komunalne prirode
Karikiras moje poredjenje Javnog Preduzeca „Telekom“,sa drugim takodje Javnim preduzecem.Mozes da se sprdas koliko hoces komunalne teme nisu samo djubretari,vec sva lokalna infrastruktura pa i telekomunikaciona.
Ne, ne treba Kuzma da predje na komunalne teme,vec na ciste kompjuterske teme,a da malo batali bavljenje opstim i dustveno-politickim stvarima
peramitic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 2:28   #93
fedore
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Poruke: 47
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fedore
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
peramitic kaže:
Nesto smo postali ironicni.Mozda sam to samo umislio ali cini mi se da je ovo 5 ili 6 kolumna u zadnjih 2-3 godine koja se bavi telekomom.Ako je tako,onda je to valjda ponavljanje i manjak inspiracije ili je u pitanju neki feljton.
Bice da citash Kuzmine kolumne po vishe puta, pa umishljash da se o necemu mnogo vishe pisalo, ovo je 2x da Kuzma posvecuje kolumnu Telekomu.

Citat:
Karikiras moje poredjenje Javnog Preduzeca „Telekom“,sa drugim takodje Javnim preduzecem.Mozes da se sprdas koliko hoces komunalne teme nisu samo djubretari,vec sva lokalna infrastruktura pa i telekomunikaciona.
Ne, ne treba Kuzma da predje na komunalne teme,vec na ciste kompjuterske teme,a da malo batali bavljenje opstim i dustveno-politickim stvarima
Jesi ti citao kolumnu u nekom drugom listu, a da nije SK, cisto da stvorish predstavu o tome shta je kolumna i napravish komparaciju sa kolumnom u SK. Inace politika prozima sve pore ovog drushtva, pa je neizbezna bez obzira na tematiku. A i ima apoliticnih epizoda Kuzmine kolumne, ali izgleda da kada je politicna, narocito pogadja one koji se "politicki" ne slazu sa Kuzminim stavovima.
fedore je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 15:16   #94
peramitic
Banned
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
fedore kaže:
Inace politika prozima sve pore ovog drushtva, pa je neizbezna bez obzira na tematiku. .
Imati politicki stav i javno ga izneti je ok,samo zloupotrebiti ocajnu situaciju sa internetom da bi se impliciralo da je aktuelna vlast lopovska i kriminalna u sprezi sa kumovima,mogulima i bandom,to je providna dnevna politika.To prilici opozicionoj stampi a ne SK-u.To rade politicke stranke a ne kompjuterski casopisi.
Citat:
fedore kaže:
ali izgleda da kada je politicna, narocito pogadja one koji se "politicki" ne slazu sa Kuzminim stavovima.
Pa ako neko otvoreno iznosi politicke stavove,normalno je da se nece svi slagati sa njim.Nije valjda Kuzma jedini koji izrazava svoje politicko opredeljenje a kome se ne sme nista prigovoriti,takvu kritiku trpe i pravi politicari.
Evo,ja otvoreno kazem da mi smetaju neke Kuzmine kolumne,ne sto je los novinar ili sto su kolumne lose napisane,vec zbog njegovih eksplicitnih politickih stavova.Smeta mi to u jednom kompjuterskom listu i sto se jedna politicka opcija predstavlja kao opsti stav i to igracke populacije.A nije opsti stav jer ima mnogo onih koji tako ne misle.
peramitic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 17:23   #95
fedore
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Poruke: 47
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fedore
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
peramitic kaže:
Imati politicki stav i javno ga izneti je ok,samo zloupotrebiti ocajnu situaciju sa internetom da bi se impliciralo da je aktuelna vlast lopovska i kriminalna u sprezi sa kumovima,mogulima i bandom,to je providna dnevna politika.To prilici opozicionoj stampi a ne SK-u.To rade politicke stranke a ne kompjuterski casopisi.
Covek ne zloupotrebljava nishta, ima svoju kolumnu, ciji je autor, i ima pravo da ima svoje politicko mishljenje, slozio se ti s njim ili ne. I ono shto prica se vidi iz aviona, samo treba biti dovoljno otvoren i bez predrasuda, a ne zatupljen zaljubljenoshcu u neku pol. stranku i njenu kvazi ideologiju.

Citat:
Pa ako neko otvoreno iznosi politicke stavove,normalno je da se nece svi slagati sa njim.Nije valjda Kuzma jedini koji izrazava svoje politicko opredeljenje a kome se ne sme nista prigovoriti,takvu kritiku trpe i pravi politicari.
Evo,ja otvoreno kazem da mi smetaju neke Kuzmine kolumne,ne sto je los novinar ili sto su kolumne lose napisane,vec zbog njegovih eksplicitnih politickih stavova.Smeta mi to u jednom kompjuterskom listu i sto se jedna politicka opcija predstavlja kao opsti stav i to igracke populacije.A nije opsti stav jer ima mnogo onih koji tako ne misle.
Eto vidish kako sam ubo iz prve shta tebe muci, ovo je demokratija, svako ima pravo na svoj stav, pol. izbor, razlika je samo u tome shto neko ima prostor da to izrazi, a da javnost vidi, a nekom preostaje da kuka i zigoshe autora iz razloga, citiram tebe: "ne sto je los novinar ili sto su kolumne lose napisane,vec zbog njegovih eksplicitnih politickih stavova." U tebi lezi svesno ili nesvesno jedan radikal, navikavaj se na demokratiju, znam da ti nije lako, ali nema nazad. I ne, kolumna "Ja, igrac" ne izrazava opshte stavove, vec stavove autora, a na nama je da se slozimo s njima ili ne, zato je on autor, govori ono shto misli, shto mu se cini prikladnim, izrazava svoje stavove.

Telekom nije dobio takav status s neba, vec su mu dali pojedinci iz vlasti, ne zbog kifli i jogurta, vec zbog mnooogo valutno vrednijih interesa. Tvoj je problem shto to ne vidish ili ignorishesh, shto moze biti posledica jer sam crpish neki interes od sadashnje vlasti ili zbog toga shto od sopstvenih komunalnih problema, ne mozesh da sagledash i neke druge.
fedore je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 19:20   #96
rogehpelb
Član
 
Član od: 21.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 21 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Doduse, sloboda za izricanje bilo kakvih stavova podleze zakonima (govor mrznje, krivokletstvo...). Sloboda bez granica tezi da ugushi sebe samu.

BTW znaci teoretski da ja proklamujem u nekom casopisu, moje (doduse izmisljenje) kanibalske zelje, ti ne bi imao nista protiv toga?? Ja govorim o tome kako je najlepshe jesti ljude, loviti ih, pripremati... I ti bi tako samo stojao i cutao, jer leba mu, imam pravo na svoje misljenje, a nisam nikad osudjen za spomenute radnje?

Stvar je u principima, ne u primeru.

Poslednja ispravka: rogehpelb (21.7.2006 u 19:31)
rogehpelb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2006, 4:14   #97
spire
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 57
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
rogehpelb kaže:
Doduse, sloboda za izricanje bilo kakvih stavova podleze zakonima (govor mrznje, krivokletstvo...). Sloboda bez granica tezi da ugushi sebe samu.

BTW znaci teoretski da ja proklamujem u nekom casopisu, moje (doduse izmisljenje) kanibalske zelje, ti ne bi imao nista protiv toga?? Ja govorim o tome kako je najlepshe jesti ljude, loviti ih, pripremati... I ti bi tako samo stojao i cutao, jer leba mu, imam pravo na svoje misljenje, a nisam nikad osudjen za spomenute radnje?

Stvar je u principima, ne u primeru.
Kada neko u ovoj nasoj zemlji nema sta da kaze i uradi konkretno,odmah se lati politike i pocne svima da drzi predavanje.Tako je i sa kuzmom.Sto se tice racunara,njegovo misljenje moze imati neki znacaj.Sto se tice politike i drustvenih tema Kuzma ima jednak znacaj kao moja baba.Covek je poceo da se petlja sa svim i svacim,u sve se razume a treba samo da se bavi svojim fahom-igrama i racunarima.Ali,dosadilo coveku da se bavi svojom strukom pa hoce malo da uredjuje drzavu i da promovise odredjene politicke ideje.Sto bi se iko bavio bilo cim kada svi mozemo da budemo politicari.
spire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2006, 21:50   #98
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

fedore ne uzbujduj se dzaba,ovaj lik ima princip "ako se svi sloze ,onda ja necu i ima da teram inat do kraja",to ti je jedna bezizlazna diskusija,bolje se zavali kao ja,i citas postove i smajes se koliko se ljudi loze,a ne mogu nista da promene.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 1:18   #99
Obi-wan
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Lokacija: Loznica, Beograd
Poruke: 65
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Obi-wan Slanje poruke preko MSN-a korisniku Obi-wan
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

1. Ja potpuno podrzavam Kuzmu i mislim da mu je mesto u ministarstvu za telekomunikacije a ne u sk (nek ostane dopisni clan)
2. Primetio sam da ima par likova koji kao pravdaju telekom i kako se bolje ne moze, rekao bi im nesto al bolje da cutim (ne bi da popijem ban)
3. Tog lika od direktora ili sta li je vec Draska Petrovica sam i licno poznavao, jer je bio asistent na Saobracajnom fakultetu i to iz predmeta TOR (transportne osobine robe) i posto je i informacija ``roba`` on se ponasa u skladu sa tim, kako nam je drumski, zeleznicki i vodeni saobracaj los zasto bi informacioni bio nesto bolji, glupo je da shtrchi.
Mislim da je on (doticni direktor) cist dokaz da je fakultet majka. Nije bitno koliki si bekan vazno je da imas diplomu i onda mozes da zezas 10 mil. ljudi.

Ovu bi priliku iskoristio da pozovem kuzmu da nastavi da pise u istom ritmu a kome se ne svidja ne mora ni da cita. Da li je u pravu ili ne vreme ce pokazati, samo se nadam da ce neko od nas to i docekati. (ko jednom zasedne na neku fotelju taj se tesko dize sa nje)
Ja sam ipak za drugacije resenje ovo uvek pali
Obi-wan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 22:21   #100
peramitic
Banned
 
Član od: 19.7.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 7/2006 „in other news...”

Citat:
Obi-wan kaže:
1. Ja potpuno podrzavam Kuzmu i mislim da mu je mesto u ministarstvu za telekomunikacije a ne u sk (nek ostane dopisni clan)
Ne znam da li ovo ministarstvo jos postoji ili je u okviru Veljinog.Lepo se vidi da Kuzmina politicka kampanja vec daje rezultate tako da vec ima prve pristalice.I ja se slazem da mu ako nastavi da promovise neke politicke opcije i ideje,da mu nije mesto u sk vec u nekoj politickoj stranci ili NVO.
Citat:
Obi-wan kaže:
2. Primetio sam da ima par likova koji kao pravdaju telekom i kako se bolje ne moze, rekao bi im nesto al bolje da cutim (ne bi da popijem ban)
Niko ne brani telekom,ali koriscenje loseg interneta da se aktuelna Vlada proglasi ljudima u sprezi sa kriminalcima,bandom,kumovima i mogulima-to je dnevna politika.Ja to ocekujem da vidim na nekoj stranackoj press konferenciji ili u Parlamentu a ne u SK.Koristiti jednu kompjutersku temu kao povod za izvlacenje politickih zakljucaka-to je ipak obicno koketiranje sa politikom.
Citat:
Obi-wan kaže:
Mislim da je on (doticni direktor) cist dokaz da je fakultet majka. Nije bitno koliki si bekan vazno je da imas diplomu i onda mozes da zezas 10 mil. ljudi.
Mozda da umesto fakultetski obrazovanih ljudi stavimo one sa osnovnom skolom,ili bez ikakvog obrazovanja mozda nam tada krene?
Citat:
Obi-wan kaže:
Ovu bi priliku iskoristio da pozovem kuzmu da nastavi da pise u istom ritmu a kome se ne svidja ne mora ni da cita. Da li je u pravu ili ne vreme ce pokazati, samo se nadam da ce neko od nas to i docekati. (ko jednom zasedne na neku fotelju taj se tesko dize sa nje)
Ako bude nastavio da politizira,i mesa racunare i igre sa bandom,mogulima,mafijaskim kumovima crno se pise SK-u jer ce mnogi ljudi koji ne zele politiku u SK prestati da ga kupuju .Mozda ce medju ljubiteljima politickih casopisa SK naci novu publiku.
peramitic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 71 23.7.2006 20:17
Pristup forumu kao NEWS serveru nikolam Forum o forumu 7 28.1.2006 17:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com