Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.7.2007, 20:00   #1
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Da li neko zna koja je ovo pesma?

dakle trazim pesmu, radi se o nekoj nepoznatoj grupi koja je imala spot na Mtv-ju ..mislim da su ga jako slabo pustali pre mozda 5-6 meseci.. ne znam ni ime pesme ni ime grupe (znam da puno ne govorim) ..u spotu se radi o neko dvoje, musko i zensko, u nekom malo mracnom klubu a u tom klubu svira ta grupa i peva tu pesmu, e sad na kraju spota ona njemu kao rasiri neku bluzu i iz prsa joj svetli nek svetlost kao da je neki svemirac, i ona pobegne s nekim kolima a on kao potrci za njom.. pesma ima cudan ritanm, i nije tacno pevanje nego recitovanje.. onako, spot je malo mracniji koliko se secam

e sad ta pesma se pojavila i u filmu 23, kojeg sam upravo pogledao.. zanci samo se jednom pojavila negde na pocetku.. i ja misleci evoga nacu sound track i nacu pesmu.. ali vraga, pesme nema na CD-u.. imaju sve ali ne i ta pa molim one kioji su gledali film, secaju se pesme a znaju otprilike koja je grupa ili naziv pesme il nesto da mi kaze jer mi je pesma jako bitna..

PS ..molim moderatore da tema prezivi bar dan-dva da vidim hocel se iko javit da zna, ako nista onda neka ide na DELETE

hvala unapred

Poslednja ispravka: Ulmawen (23.1.2008 u 17:13) Razlog: proširenje teme
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prvi Srpski Battlefield Mod??? - jeli ovo neko igrao??? SSJ Fan Akcione igre 21 23.9.2007 17:41
Kamera koja snima i prebacuje video u animaciju!? Master Of The Air Tekstovi u SK 5 28.8.2007 14:56
Objavljena nova igra - zna li neko kako se zove? LoneWolf Simulacije vožnje 4 11.8.2007 20:37
Jel neko zna neku online radnju bainsmit O igrama uopšte 8 21.8.2006 13:12
Memorija koja RADI na DFI Ultra D??? Eddie Osnovne komponente 12 20.8.2006 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com