Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2020, 12:30   #1161
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Jesi li rešio one statue bez prstiju da bi dobio tri zlatne poluge? Ja sam morao da gledam tutorijal na Jutjubu i opet nisam iz prve uspeo da rešim, jer se broj prstiju nije video jasno.
I ja sam morao da potražim pomoć preko YT jer mi ni na kraj pameti nije bilo da pogledam onu odlomljenu ruku sa kipa...

Nego, da li si "prečešljao" Limpany (ono spaljeno seoce ispod Horseshow Overlook-a) kada si igrao?? Nikada nisam razmišljao o tome dok nisam video na YT šta tamo može da se nađe...

Poslednja ispravka: NastyB (23.7.2020 u 13:06)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 13:11   #1162
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Jel' neko uspeo da pronadje savrseno krzno od rakuna?
Kada kreneš od Strawberry-ja ka jezeru Owanjila, pa nastaviš uz rečicu, pa kod one krivine gde te uvek napadne Puma, a ponekad je i Grizli tamo, češe se o drvo, kod onog stenja pored puta, ispod trgovca sa kožom naći ćeš rakuna koliko hoćeš u toj oblasti. Čim ih nanišaniš Varmint puškom videćeš koliko "zvezdica" ima koža, metak u vugla i to je to.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2020, 11:18   #1163
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Kada kreneš od Strawberry-ja ka jezeru Owanjila, pa nastaviš uz rečicu, pa kod one krivine gde te uvek napadne Puma, a ponekad je i Grizli tamo, češe se o drvo, kod onog stenja pored puta, ispod trgovca sa kožom naći ćeš rakuna koliko hoćeš u toj oblasti. Čim ih nanišaniš Varmint puškom videćeš koliko "zvezdica" ima koža, metak u vugla i to je to.
OK, mada ja sam već pronašao super krzna od dva rakuna (rakuni su začudo bili jedan pored drugog) u onoj šumi kod jezera južno od Clemens Point (gde mi je bio kamp). Ali nisam znao da rakuni moraju baš da se love Varmint puškom. Nisam je uopšte imao kod sebe, pa sam je "kupio" besplatno u radnji.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2020, 11:34   #1164
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke

Nego, da li si "prečešljao" Limpany (ono spaljeno seoce ispod Horseshow Overlook-a) kada si igrao?? Nikada nisam razmišljao o tome dok nisam video na YT šta tamo može da se nađe...
Ja sam tu našao samo jednu zlatnu polugu.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2020, 12:05   #1165
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Poceo u oktobru, prilicno slow burn, do januara je potom nisam upalio a mislio sam da vise nikad i necu, imao nekih problema sa sejvovima kasnije itd. i evo jutros posle vise od 80 sati odjahao i kompletirao pricu i 70% igre, a na repeat samo that's the way it is. Za mene ne igra godine ili decenije nego igra of all time. Pored Arthura, sigurno najboljeg napisanog protagoniste u igrama moj favorit je Sadie Adler i njen character development. To koliko te igra tera da se identifikujes sa njenim likom i da ti je stalo do nje (i ne samo zato sto je good looking girl) je nesto sto nisam doziveo u igrama do sada.

Ne verujem da cu kompletirati 100% jer ima tu dosta grinda i nekih stvarcica koje te odbijaju kao i u svim rockstar igrama ali juricu da potrazim i pripitomom neke konje jer to mi je i najbolja stvar u igri. A ako ikada i budem jahao konja u RL-u mislim da ce mi RDR2 pokvariti dozivljaj koliko je dobro odradjeno.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
Leonida (25.7.2020)
Stara 25.7.2020, 12:38   #1166
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ja sam tu našao samo jednu zlatnu polugu.
Uđi u zatvor i pročešljaj ga.

Usput, ako si pronašao obelisk pored jezera Owanjila proveri onaj natpis (plaque) koji na njemu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2020, 15:03   #1167
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ako igru kupim na Epicu i kad odigram igru dam ortaku oba account-a, on moze da igra igru?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2020, 15:43   #1168
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.370
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Može, ali ako imaš još nešto na tom Rockstar nalogu nećeš moći da igraš dok on igra RDR.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
m1aden (26.7.2020)
Stara 25.7.2020, 22:41   #1169
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Poceo u oktobru, prilicno slow burn, do januara je potom nisam upalio a mislio sam da vise nikad i necu, imao nekih problema sa sejvovima kasnije itd. i evo jutros posle vise od 80 sati odjahao i kompletirao pricu i 70% igre, a na repeat samo that's the way it is. Za mene ne igra godine ili decenije nego igra of all time. Pored Arthura, sigurno najboljeg napisanog protagoniste u igrama moj favorit je Sadie Adler i njen character development. To koliko te igra tera da se identifikujes sa njenim likom i da ti je stalo do nje (i ne samo zato sto je good looking girl) je nesto sto nisam doziveo u igrama do sada.

Ne verujem da cu kompletirati 100% jer ima tu dosta grinda i nekih stvarcica koje te odbijaju kao i u svim rockstar igrama ali juricu da potrazim i pripitomom neke konje jer to mi je i najbolja stvar u igri. A ako ikada i budem jahao konja u RL-u mislim da ce mi RDR2 pokvariti dozivljaj koliko je dobro odradjeno.
Da li to igraš na konzoli, pošto je PC verzija izašla 5. novembra prošle godine??
Meni je RDR2 takođe GOAT a to dokazujem time što sam je 4 puta prelazio (2 puta do 99% i nikako da ukapiram šta sam propustio za tih 1%). Ni ja nisam ljubitelj grinda, ali neke stvari (achievementi) u RDR 2 zahtevaju popriličnu dozu maštovitosti i kreativnosti.
mada ima par onih za koje bi tako voleo da se sretnem oči u oči sa Semom Hauzerom i da ga upitam ko li je smislio onaj kockarski achievement ili, pogotovo, onog lika što traži perje i orhideje za šešire...
Naravno, kad znaš šta te čeka onda nije problem, pre tog "zadatka", da potamaniš usput ptičurine koje ti se motaju pred nosom i tako olakšaš sebi posao..
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2020, 23:55   #1170
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja u fazonu da donesem traperu sve potrebne "perfect" materijale da mi napravi sva odela koja trenutno mogu da napravim kod njega, kad sam naisao na taj quest sa orhidejama, ubedljivo najtezi quest na koji sam naisao, odustao sam u drugoj fazi tog questa.
Od svih tih "collector" zadataka najblizi sam da odradim onaj sa Rock Carvings, negde sam propustio 1 lokaciju.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2020, 15:36   #1171
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ima li neko savet kako ta ulovim onaj legendarni primerak ribe na jezeru Owanjila? Sve ostale sam ulovio sem nje, čak mi je bilo lakše da završim onaj dosadni challenge vezan za BlackJack nego da lovim nju.
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 21:39   #1172
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Proveri prvo Compendium da nisi sluicajno upecao vec tu legendarnu ribu, ume da se zabaguje na mapi i da nece da stavi X (precrta) preko ribe.
Meni se to desilo sa legendarnom ribom u skroz gornjem desnom delu mape, znam da sam je upecao ali je ostatala neprecrtana.

Ukoliko je nisi upecao, ja nisam imao nekih vecih problema da izvadim tu ribu, pecao sam sa onih stena desno pored mosta kad se dolazi iz pravca Strawberry-ja. Pogledao sam sad po netu da ljudi koriste i camac koji se nalazi tu negde na obali tog jezera.

Elem, imao sam problem da izadjem na obalu jer Arthur ne moze da skace kada nosi ribu u narucju ili animacija baguje, dozvao sam konja i nekako uspeo da nabacim ribu na njega, tako da pripazi.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
bela lampa (28.7.2020)
Stara 28.7.2020, 23:09   #1173
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

@Snipe Ladno sam je ulovio i to verovatno nekad davno kad sam prvi put došao na jezero. igram preko dva maseca pa sam i zaboravio plus mi nije precrtano na mapi. Sad trreba da ulovim bullhead catfish.

Inače imam pitanje za ove koji su prešli igru pa ču staviti u spojler

Spoiler za SPOJLER:
Prešao sam glavnu priču i sad kad igram sa Džonom vidim da mi nema one sporedne misije gde treba da spasim onu ženu iz Braithwaite. Dobio sam pismo kad sam igrao sa Arturom ali je nisam započeo jer sam hteo da završim glavnu priču pa onda. Hoće li se ona sama pojaviti ili je ne mogu odigrati?
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2020, 2:08   #1174
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Inače imam pitanje za ove koji su prešli igru pa ču staviti u spojler

Spoiler za SPOJLER:
Prešao sam glavnu priču i sad kad igram sa Džonom vidim da mi nema one sporedne misije gde treba da spasim onu ženu iz Braithwaite. Dobio sam pismo kad sam igrao sa Arturom ali je nisam započeo jer sam hteo da završim glavnu priču pa onda. Hoće li se ona sama pojaviti ili je ne mogu odigrati?
Taj brod je nazalost otplovio.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2020, 2:16   #1175
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke

Spoiler za SPOJLER:
Prešao sam glavnu priču i sad kad igram sa Džonom vidim da mi nema one sporedne misije gde treba da spasim onu ženu iz Braithwaite. Dobio sam pismo kad sam igrao sa Arturom ali je nisam započeo jer sam hteo da završim glavnu priču pa onda. Hoće li se ona sama pojaviti ili je ne mogu odigrati?

Za tu misiju si zakasnio koliko ja znam, odredjeni deo tih sporednih misija (znaci tu ne racunam one Stranger misije) treba raditi odmah nakon sto ih dobijes pre bilo kakvih glavnih misija, jer dosta njih ima odredjeni period kada mozes da ih radis.

Tako da, ako pocinjete igru odmah odradite te sporedne cim se pojave a glavne ostavite za sam kraj.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
bela lampa (29.7.2020)
Stara 29.7.2020, 13:55   #1176
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Od svih tih "collector" zadataka najblizi sam da odradim onaj sa Rock Carvings, negde sam propustio 1 lokaciju.
Hmmmm, kad sakupiš sve Rock carvings i vratiš se u kolibu kod onog lika koji ti je dao zadatak čeka te malo iznenađenje. Samo ne zaboravi da se vratiš ponovo u kolibu i pokupiš kompas, on daje jedan fin dodatak kod FENCEra...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2020, 21:22   #1177
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Poceo sam i ja da pikam od juce, gtx1060 komotno moze u penziju da ide, 60fps mi tokom igranja par puta dostigne, uglavnom je tu izmedju 40 i 55. Na medimum vecina stvari, na low sve one sto su zahtevne.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2020, 22:06   #1178
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Da ...tebi treba 2070 SUPER, da utaknes i uzivas u igri kako treba... greh je low, jer ovakva se retko igra u zivotu
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2020, 13:06   #1179
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ili 1080ti. Tu može skoro sve na Ultra, osim oni par prezahtevnih podešavanja koje slabo donose prikazu.

Još ima lufta za Resolution Scale da se poveća, onda udaljeni modeli imaju oštrije ivice i igra izgleda još lepše i bolje.
U toj situaciji sa 56-60+ FPS mi padne na stabilnih 43-46 FPS, bez naglih dropova FPS.

Treba prilično jaka grafa, pre sam probao sa 1070ti, i tu imao oko 48 FPS na istim podešavanjima kao sa 1080ti ali bez Resolution Scale.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2020, 14:54   #1180
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

kad već menjaš grafičku uzmi i jači procesor

https://youtu.be/Jkapdn4T1-s
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com