Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.11.2018, 17:44   #361
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Pirate set, Falx of Olympos i rush assassination na nightmare padaju momentalno ali mora da se pazi zbog niskog healtha.

Za conquest bitke po meni najlaksi je hunter artemis set i onaj skill sto puca u nekoliko meta i devastating shot. Ma to bre ubija momentalno, bitka gotova za 3 minuta na nightmare.

Mozda snimim kasnije.

:)

Poslednja ispravka: Sakiboj (27.11.2018 u 19:35)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 20:09   #362
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Sakiboj, na kojoj težini igraš i koji si lvl? Tebi padaju ko od šale
Ebiga, možda nisam daleko odmakao, ja tek stigoh u Atinu, te nemam dosta tih sposobnosti, za strelu možda samo jednu, retko kad ih i koristim inače, a tek sam sad otključao Leonidas' spear upgrade pa da mogu da budžim ove ostale.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 22:04   #363
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
"Legacy of the First Blade," the first of two 'Assassin's Creed Odyssey' DLC episode starts next week with its first episode. "Hidden" arrives December 4th and kicks off the story of Darius, who killed the Persian king Xerxes (in the series' lore, at least) and was the first assassin to wield the franchise's trademark hidden blade.

...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 22:17   #364
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.410
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Стигао до левела 24 и обрисао игру. Сецка ми, лоше ради. Не могу више, нервира ме.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 22:21   #365
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Sakiboj, na kojoj težini igraš i koji si lvl? Tebi padaju ko od šale
Ebiga, možda nisam daleko odmakao, ja tek stigoh u Atinu, te nemam dosta tih sposobnosti, za strelu možda samo jednu, retko kad ih i koristim inače, a tek sam sad otključao Leonidas' spear upgrade pa da mogu da budžim ove ostale.
Nightmare

Rush assassination engrave 20% i ono koplje sto ti ogranicava health na 25% a dize damage za 100%. Tako da ako mene zveknu jednom ili dva puta ubijaju me ali ja volim stealth i range nacin igranja. Level 70 sam kao i svi npc-jevi jer su na nightmare svi isti level kao i ti.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2018, 15:49   #366
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Nightmare

Rush assassination engrave 20% i ono koplje sto ti ogranicava health na 25% a dize damage za 100%. Tako da ako mene zveknu jednom ili dva puta ubijaju me ali ja volim stealth i range nacin igranja. Level 70 sam kao i svi npc-jevi jer su na nightmare svi isti level kao i ti.
I na NORMAL mislim da nisam naleteo na nekog ko je 2-3 ispod mene lvl?!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2018, 9:22   #367
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
...
Zbog ovoga i remasterizovane trojke je pao Season Pass...

Citat:
Đ‰ŃƒŃˆĐ° kaže: Pregled poruke
Стигао до левела 24 и обрисао игру. Сецка ми, лоше ради. Не могу више, нервира ме..
Ih, brate, Ljušo, želiš da igraš AAA igru iz 2018 na grafičkoj iz 2012, koja je i tada bila srednja klasa.

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
I na NORMAL mislim da nisam naleteo na nekog ko je 2-3 ispod mene lvl?!
Niti ćeš, jer se slabiji protivnici automatski leveluju do 2 nivoa ispod. Vidi se to po onim oznakama na ostrvima ili na kontinentu. Ne možeš odmah na početku igre na, na primer, Lezbos ili Ahaju, jer tamo čekaju likovi od minimalno 48. nivoa.

I novi patch koji izlazi danas 29-og : https://assassinscreed.ubisoft.com/g...-1-patch-notes

Poslednja ispravka: NastyB (29.11.2018 u 10:28)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2018, 11:05   #368
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke



Niti ćeš, jer se slabiji protivnici automatski leveluju do 2 nivoa ispod. Vidi se to po onim oznakama na ostrvima ili na kontinentu. Ne možeš odmah na početku igre na, na primer, Lezbos ili Ahaju, jer tamo čekaju likovi od minimalno 48. nivoa.

[/url]
Hvala na INFO...primetio sam za ovih 50h u igri
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2018, 11:24   #369
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Hvala na INFO...primetio sam za ovih 50h u igri
Znam, ja sam nagurao preko 200, pa da te ipak posavetujem kao iskusniji.

Šalim se, samo si napisao to kao da te je iznenadilo i da si tek počeo da igraš. Ja sam, kad sam počinjao, slučajno došao na Euobea (ili kako već beše ono ostrvo, nisam kući) sa dva nivoa ispod onog koji je potreban i tamo su me tranžirali kao od šale gde god mrdnem, počev od živuljki pa do razbojnika i vojnika, kad nisam obraćao pažnju na brojke po ostrvima i oblastima.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2018, 11:40   #370
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Znam, ja sam nagurao preko 200, pa da te ipak posavetujem kao iskusniji.

Šalim se, samo si napisao to kao da te je iznenadilo i da si tek počeo da igraš. Ja sam, kad sam počinjao, slučajno došao na Euobea (ili kako već beše ono ostrvo, nisam kući) sa dva nivoa ispod onog koji je potreban i tamo su me tranžirali kao od šale gde god mrdnem, počev od živuljki pa do razbojnika i vojnika, kad nisam obraćao pažnju na brojke po ostrvima i oblastima.
Ne, diskusija iznad mene bila - pa se pominjalo da na nightmare tezini se izjednace lvl...Ja sam potvrdio da se i na NORMAL ravnjaju
Inace ne znam 2, iznad lvl su meni pravi izazov sa fight (mozda jer igram na NORMAL)

Mada secam se da sam u ORIGINs prvi prelaz uzeo tako da igram...uzmem malj neki i otputujem negde daleko... Ako se snadjes - odlicna oprema moze da se nabavi! Nisam daleko dogurao, ali je bila prava avantura!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2018, 14:47   #371
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Ja sam uzeo standardnu igru za 35 evra...nisam hteo vise da placam uostalom postoji dlc unlocker za u play koji otkljucava sve te skinove i slicne stvari, season pass nisam hteo uzimati jer za nema neku vrednost, AC3 mi je verovatno i najgori AC (uz Unity) a ova dva story dlc cu nabaviti posebno u neko dogledno vreme
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2018, 15:19   #372
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ja sam uzeo standardnu igru za 35 evra...nisam hteo vise da placam uostalom postoji dlc unlocker za u play koji otkljucava sve te skinove i slicne stvari, season pass nisam hteo uzimati jer za nema neku vrednost, AC3 mi je verovatno i najgori AC (uz Unity) a ova dva story dlc cu nabaviti posebno u neko dogledno vreme
Što ljudi toliko hejtuju Unity?

Dajte mu šansu ponovo

Grafički je bio ispred svog vremena, neuporedivo lepše izgleda u odnosu na sve nastavke, računajući i Odyssey.

Kretanje i parkur mehanika je najbolja u serijalu, sve ono što je karakteristično za Assassine je prisutno u Unity-ju, stealth je super, više pristupa misijama, odlične sporedne misije.
Main story je pomalo diskutabilan, uglavnom jer Arno nije toliko zanimljiv kao lik, ali ume da bude zanimljiv.
Pariz je zaista prelep. I sad kad su ispeglali igru u svojoj punoći izgleda mnogo bolje nego nepotrebno veliki svet stare Grčke, gde većina lokacija liči jedna na drugu. Ima izuzetaka, ali po trenutno otkrivenoj mapi (nekih 70%) zaista počne da zamara.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2018, 9:29   #373
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
izgleda mnogo bolje nego nepotrebno veliki svet stare Grčke, gde većina lokacija liči jedna na drugu. Ima izuzetaka, ali po trenutno otkrivenoj mapi (nekih 70%) zaista počne da zamara.
Razumem da ovo nekim ljudima smeta, ali uradili su sve poprilično realno. Imaš klasičnu kontinentalnu prirodu, ostrva koja su većinom krečnjačka (ona sa belim kamenjem i niskim rastinjem) sa malim palmama, pa i ona vulkanska (Obsidian) ostrva, gradove koji su gotovo kao kužni, spaljeni i pusti (tamo u Mesari)... ne znam šta ljudi da očekuju u antičkoj Grčkoj?? Pustinje?? Džungle?? Savane?? Piramide?? Gradovi i naseobine su urađene u klasičnom Grčkom stilu i bilo bi idiotski da su ubacivali nešto drugačije, jer u to doba su svuda u svetu još živeli u pećinama i čatrljama od drveta i blata.
A dok smo igrali Assassin Creed 2 i Brotherhood (po meni najbolje AC igre) nije smetalo što je 90% zgrada i lokacija u Firenci ili Veneciji bilo slično kao jaje jajetu, pa se prosto obradujem kad vidim neku kulu ili most. Naravno, karikiram to, ali je istina.

Inače, ovaj Darius iz najavljenog "First blade" DLC-a se već pominje u quest-u "The Blind King" kao neko ko je došao da ubije...da ne spoilujem. Ko je igrao Origins zna više o njemu.

Poslednja ispravka: NastyB (1.12.2018 u 10:38)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2018, 11:44   #374
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Slažem se s tobom, ali samo delimično Jer iako su odradili poprilično realistično, moj problem je u tome što taj svet ne izgleda dovoljno naseljen. Dakle, ogromni prazni prostori, jedino što možeš da radiš u njemu je da sa konja skupljaš grančice i kamenje. Ne računam svaki ebeni bandit camp.
I svet Egipta mi je delovao koherentnije, verovatno jeste bila manja mapa ali je bila celovitija.

Rekoh ja, biće mi problem da se posle Red Deada upustim u ovu igru, a to je upravo zbog izgradnje sveta - dok je u RDR2 interakcija i sa rendom NPC-jevima prisutna, i može da bude odlična - recimo ako upucaš nekog, posle on nosi zavoj, ili ako ga ubiješ onda je u grobu a njegova porodica te proklinje. Ovde NPC-jevi izgledaju i ponašaju se plastično, karikaturalno skoro.
AC nikad tu nije briljirao, naravno, ali čovek se ponada da će posle toliko godina odraditi nešto bolje.
Pritom su i side misije često idiotski fetch questovi, i mislim da je to najveća pošast u gejmingu sada, to što nijedna igra ne može da ih izbegne.
O mom izlivu frustracije ovde zapravo svedoči činjenica da sam došao do 30ak sati igranja, i da osećam veliki umor od ove igre, da sad samo želim da završim sve grane main story-ja, a opet znam da me čeka sigurno još 20ak sati besomučnog grajnda i opseda tvrđava i banditskih kampova i pećina. Ubisoft zaista mora da se odrekne "bigger is better" floskule, pre ću odlično igračko iskustvo od 15 sati, nego mindless grind od 60
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 0:13   #375
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Slažem se sa tobom, ali samo delimično. Svet ODiseje je baš realno odrađen, jer ovde je reč o vremenu oko 400 godina pre hrista, a tada ljudi na svetu nije bilo 5-6 milijardi, pa da se gužvaju gde stignu, nego je bio baš slabo naseljen. Da su ga nakrcali naseljima i gradovima to bi bilo istorijski netačno.

Istina je da ima dosta tih dosadnih "fetch" kvestova, ali da ih obaviš treba 15-ak sekundi, jer su obično veoma blizu, a nagrada nije za bacanje. A i tvrđava i kampova ima toliko da ih većinu izbegavam. A za razliku od tebe, ja obožavam ovakve dugačke igre kao prvi Dragon Age (2 i 3 su mi užasni), Witcher-i, Elder Scrolls igre...

Jedina stvar koja me malo iritira jeste da kad se, na primer, boriš u onim bitkama na, recimo, strani Sparte, čim oni osvoje tu oblast, isti svejedno žele da te tranžiraju čim promoliš nos u neku tvrđavu, kamp ili negde u nekom gradu, podjednako kao i oni protiv kojih si se borio. No, dobro, to pomaže da te baš briga za to na čijoj si strani.
Ali, ipak, učiniš im toliko kao potomak Leonide, a Spartanci bi da naprave ražnjić od tebe ako im se približiš, umesto da te, makar malo, poštuju.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 0:27   #376
Boyka
Član
 
Član od: 19.9.2011.
Poruke: 152
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Jedina stvar koja me malo iritira jeste da kad se, na primer, boriš u onim bitkama na, recimo, strani Sparte, čim oni osvoje tu oblast, isti svejedno žele da te tranžiraju čim promoliš nos u neku tvrđavu, kamp ili negde u nekom gradu, podjednako kao i oni protiv kojih si se borio. No, dobro, to pomaže da te baš briga za to na čijoj si strani.
Ali, ipak, učiniš im toliko kao potomak Leonide, a Spartanci bi da naprave ražnjić od tebe ako im se približiš, umesto da te, makar malo, poštuju.
Uh koliko me ovo iritira..Umesto da me štite u toj oblasti ukoliko zatreba, oni me još cepaju...Veliki sam fan Sparte i Leonide, i zato mi valjda još više to ide na nerve...Ko gotivi Spartu preporučujem mu knjigu "Ognjena kapija", na osnovu koje je i nastao film "300".
Boyka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 0:53   #377
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citava poenta je da je Ubisoft i u Originsu, a narocito u Odyssey sto bi se reklo sve odradio half assed. Ubacili su toliko sistema u igru, a svaki je povrsan I nemaju veze jedni sa drugima. Ocit primjer su borbe na strani Sparte ili Atine, za njih postojite samo dok je u toku bitka, nakon toga kao da se nista nije desilo. Vratili su brodove I pomorske bitke koje su jedno 3 puta prostije of Black Flag-a (samo pogledate nivo unapredjenja broda u BF I u Odyssey). I onda po vrh svega toga svedu citav gameplay loop na raid ili outpost-a ili banditskog kampa. I jos kao so na ranu svaki outpost funkcionise po istom principu (tajni prolaz, skrinja, kapetan).

Onda pogledas RDR2 koji je pun sistema koji reaguju jedan na drugi, mnogo koherentniji svijet, pa I same reakcije na Arthur-a (u AC-u skoro pa da te niko ni ne primjecuje). Gdje svaki sistem ima odredjenu dubinu I gdje sam gameplay loop zavisi od tebe.

U Origins-u nakon prvih par sati si vidio sve sto je u igri (outpost, camp, predator, grobnica, mjesto za meditaciju I mjesto za posmatranje zvjezda). U RDR2 nemas pojma sta I gdje ces naci.

O muzici I glasovnoj glumi kao I prici necu ni da pricam, tu se AC srozao posteno. Od Black Flag-a nisu imati posten OST kao ni glasovnu glum.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Atwa013 (2.12.2018)
Stara 2.12.2018, 4:18   #378
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Meni je muzika okej ovde, mada je bolja u Originsu. Black Flag je imao predobre shanties
Za pomorske borbe i brod sam isto danas pomislio, koliko sam uživao u lovu na resurse za apgrejd broda u Black Flagu toliko me ovde mrzi, a i bespotrebno je.
Odyssey zna da povremeno zasija tamo gde napravi vezane kvestove, likove koji se ponovo pojavljuju u zavisnosti od igračevih odluka. Iako ni tu priča nije najsjajnija, ipak su ta povezivanja ono što meni daje želju za igranjem. Ostalo je toliko zamorno. Da me ne zanima šta će se desiti na kraju odustao bih od igre, a nije mi gušt da gledam na tjubu, jer bih hteo da vidim baš šta će se zbiti sa svim tim sporednim likovima na koje sam uticao, na ovaj ili onaj način.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 13:54   #379
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Meni bas ti 'ZLATNI MOMENTI' igre teraju da igram dalje... (pa svaka igra ima smorne momente) .... Ovde je nekad toliko ludilo, da me igra prosto odusevi u tim nekim akcijama... Obicno neka ludacka borba
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 14:10   #380
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

@buttwhole Možda si ,izgoreo' od silnih sporednih zadataka. Meni je kod ovakvih igara bolje držati se glavnih misija, a odraditi tek poneku sporednu aktivnost.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
Shonkas (2.12.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 582 8.4.2024 16:06
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com