Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2015, 21:47   #4181
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
MitraljezaC kaže: Pregled poruke
Izasao je 1.05.

EDIT: Poravljen XP bug kao i Chernobog rune problem.

EDIT 2:Za ljude sa AMD grafickim karticama (najvise R9 285) koji imaju crash to desktop samo prilikom borbe skinite sa nexusmod sajta AMD Performance DLL.

Provereno nema vise crash-a (testirao), a neki javljaju da povecava frejmove i igra bolje radi.
Ja imam r9 280x (koja je navodno malo jaca od 285), a nemam problem sa crashovanjem igre... da li da skidam taj dll? Inace mi igra radi 40-60 fps na high settings (bez hairworks-a, naravno), a na ultra 30-45 fps... Pitam se da li ce da se poboljsa fps ucinak nakon tog driver updatea... Inace, nisam nista twikovao video settings van igre, smaralo me...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 22:08   #4182
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Archive82 kaže: Pregled poruke
Ja imam r9 280x (koja je navodno malo jaca od 285), a nemam problem sa crashovanjem igre... da li da skidam taj dll? Inace mi igra radi 40-60 fps na high settings (bez hairworks-a, naravno), a na ultra 30-45 fps... Pitam se da li ce da se poboljsa fps ucinak nakon tog driver updatea... Inace, nisam nista twikovao video settings van igre, smaralo me...
Problem sa crashovanjem ima iskljucivo r9 285 i to samo prilikom borbe.Imas temu na reddit-u i na forumu CD Project Red-a.
Takodje u driver-u 15.5 pise da su upoznati sa tim da ljudi koji imaju 285 imaju problem.

Ja koristim te fajlove + 15.5 beta drajver ali posto su frejmovi zakljucani na 30 frejmova ne mogu da utvrdim da li povecava frejmove, a inace sve radi na ultra, bez hairworks-a + modifikovani foilage i draw distance.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MitraljezaC na korisnoj poruci:
Archive82 (5.6.2015)
Stara 5.6.2015, 22:31   #4183
zikoje
Novi član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

https://www.facebook.com/media/set/?...5083824&type=1


Neki naš baja opravio mač
zikoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 22:34   #4184
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

I dalje nije popravljen Contract: The Apiarian Phantom za one koji vec imaju quest. Smaraci.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 22:44   #4185
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.831 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dzigi kaže: Pregled poruke
I dalje nije popravljen Contract: The Apiarian Phantom za one koji vec imaju quest. Smaraci.
A sta je problem sa ovim kvestom ? Ja sam ovo resio jos odavno, sto naravno ne znaci da drugi nemaju problem

Inace o kojem XP bagu se prica ovde, o tome da oni mali lvl-i ne daju XP ili za neke kvestove oko tvog levela?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 22:46   #4186
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
MitraljezaC kaže: Pregled poruke
Problem sa crashovanjem ima iskljucivo r9 285 i to samo prilikom borbe.Imas temu na reddit-u i na forumu CD Project Red-a.
Takodje u driver-u 15.5 pise da su upoznati sa tim da ljudi koji imaju 285 imaju problem.

Ja koristim te fajlove + 15.5 beta drajver ali posto su frejmovi zakljucani na 30 frejmova ne mogu da utvrdim da li povecava frejmove, a inace sve radi na ultra, bez hairworks-a + modifikovani foilage i draw distance.
Ajd` sad jedno pomalo retardirano pitanj... Da li si odradio prvo driver sweep, ili si roknuo ove 15.5 beta drivere preko onih zvanicnih 14.12...?
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 22:51   #4187
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A sta je problem sa ovim kvestom ? Ja sam ovo resio jos odavno, sto naravno ne znaci da drugi nemaju problem
Postoji bug gde dobijes kljuc kada razgovaras sa patuljkom prvi put a kljuc bi trebao da dobijes kod samog podruma tj. tada bi se patuljak tu pojavio i dao ti kljuc za nastavak quest-a. Ovako oni koji su dobili kljuc prilikom prvog razgovora su f.ucked jer se patuljak ne pojavljuje. Vrata od podruma se mogu otvoriti sa tim kljucem ali se nista ne desava unutra. To je samo jedan od bug-ova vezano za taj quest. Ima i drugih.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2015, 23:14   #4188
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Archive82 kaže: Pregled poruke
Ajd` sad jedno pomalo retardirano pitanj... Da li si odradio prvo driver sweep, ili si roknuo ove 15.5 beta drivere preko onih zvanicnih 14.12...?
Pre 15.5 sam kostio 15.4 beta.Preko njih sam odmah roknuo 15.5 beta.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MitraljezaC na korisnoj poruci:
Archive82 (5.6.2015)
Stara 6.6.2015, 0:51   #4189
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

AI za Gwent nije bas impresivan...cak i kad ima OP karte u 9/10 puta ga dobijem, cesto pravi gluposti pogotovo ako igra sa skojatelima ispuca par karti cak i kad mu predam rundu i onda je fucked.
I ako sam skoro kompletirao druge spilove northern realms sa duplom specijalkom za katapulte je meni instant win.

Ne znam dal je teze kad se prijavis za onaj turnir nisam jos dovoljno visok nivo...
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 1:33   #4190
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.831 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sada se dobija XP za sive kvestove ali jako malo (doduse ja sam 20 lvl odradio za 9-10 i dobio 5 XP-a )

Sa druge strane, pec meni nije resio problem sa "Eye for an Eye" kvestom

Spoiler za Bojler:
Roche i dalje nije ispod drveta
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 17:30   #4191
Feferedon
Veteran
 
Član od: 19.12.2012.
Poruke: 623
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 531 puta na 223 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3


Citat:
Stenmark kaže:
@Feferedon Bio si u pravu onda kada smo prvi put raspravljali o downgrejdu ali ko bi se nadao da ce igra izgledati losije od onog 35minutnog demoa koji sam branio , gde je stvarno igra bila vrlo blizu SoD kvaliteta i sad se stvarno vidi kako je art style napravio skoro pa 180.Onog osvetljenja vise nema,vegetacija u potpunosti promenjena kao i teksture.Nekako je igra vizuelno pripitomljena.Nije da mi se ne svidja novi look ali izgledala je vise 'mature' pre i graficki je vise odgovarala samoj atmosferi igre.
Da, nazalost jesam bio u pravu. Bas mi je drago sto si ovo napisao, imas veliki respect od mene, jer treba biti karakter da bi neko priznao da je pogresio, pogotovu ako ga niko nista nije pitao.
Meni je smesno sto je tek sada downgrade postao opste prihvacen, iako je razlika u kvalitetu bila daleko drasticnija izmedju VGX i demoa (izmedju SoDa i demoa ne toliko, slazem se). Izgleda da su ljudi cekali da im CDPR zvanicno nacrta da je 1+1=2. Srecom pa sam se ja jos u onu vreme rasprave pomirio sa tim, tako da mi to nije toliko tesko palo. Ali moram da priznam da sam ocekivao, bar na PC-ju, kvalitet demoa, ali na kraju ispade da se dogodio downgradeception.
Ono sto je mene vise razocaralo od downgradea je glavna prca i kezualizacija igre.

Poslednja ispravka: Feferedon (6.6.2015 u 18:24)
Feferedon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Feferedon na korisnoj poruci:
nesudjeni clocker (6.6.2015)
Stara 6.6.2015, 18:54   #4192
lukababic
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Poruke: 217
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 119 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Treba mi savet oko questa "count reuven's treause" u Novigradu. Znam da svako ima svoj stil igranja, ali naisao sam na racvanje u prici gde i jednna i druga putanja imaju pros & cons, pa da vas pitam za savet...

Spoiler za count reuven's treause:

Znaci prica koja dovodi do ovog questa je kao Pulp Fiction Za moje konkretno pitanje preskocite prvi pasus.

Trazimo Ciri u Novigradu pa smo potrazili Triss za savet, koja nas je uputila na onu "spavalicu" zbog koje smo sanjali Dandeliona, otisli smo u njegovu kafanu gde nismo zatekli njega vec Zoltana. Pretrazili smo Dandelianov adresar i obisli njegove devojke, a zatim smo zavrsili u kafani kod Prisile. Ona nam je rekla da je Dandelion planirao pljacku. Otisli smo u tursko kupatilo i videli da je Dandelion ukrao bosu Zigiju blago... posle dosta istrazivanja ispostavlja se da je witch-hunter Menge bio odgovoran.

Tris pristaje da glumi zarobljenika kod Menga. Upravo sam odigrao na dva nacina:

1. Pokusao sam da bacim Axii na tamnicare da ne muce Triss, svi su popizdeli pa sam ih sve ubio. Sa lesha Mengea sam uzeo jak steel sword, a sve ostale sam pokrao za orene. Uzeo sam dokumenta o tajnom sastanku sa spijunom. Triss mi je rekla da se "nadjemo posle, ima nesto za mene". Zigi mi je dao kintu, mislim da sam dobio 100 xp i sada moram da se nadjem sa spijunom na vrhu neke kule.


2. Pustio sam da muce Triss, Menge je spalio dokumenta (o tajnom sastanku sa spijunom), rekao je da je Dandelion u zatvoru, Tris ga je ubila, isunjali smo se iz tamnice. Zigi mi je dao kintu, mislim da sam dobio 200 xp i sada moram da nadjem Doplera koji ce da glumi Menge-a i "licno" oslobodi Dandeliona iz tamnice.

Posle ovog questa prica ocigledno ima dva racvanja: ili da nadjem Doplera i da idem u neki zatvor ili da se nadjem sa spijunom.

Iskreno, upadanje sa Doplerom u zatvor mi zvuci primamljivo ali mucili su Tris, nisam opljackao witch huntere za orene i nisam uzeo dobar steel sword od Mengea. S' druge strane, Nalazenje sa nekim spijunom u kuli mi deluje dosadno, ali nisu mucili Tris a imam i pare i dobar mac... plus sto Triss nesto obecava posle Nisam siguran oko XP posle ovih racvanja, ispravite me ako gresim.

Razmisljam se da nastavim sa spijunom, ali cisto da pitam vas: sta ste vi uradili? Jeste se pokajali? Sta mi savetujete da odigram?

P.S. Sad sam pogledao i dva questa koja se nastavljaju su:
- The Play’s The Thing (dopler)
- A Matter of Life and Death (spijun)



Hvala na pomoci

P.S. Gledao sam AJ review za W3 cim je izasao, i iskreno... mislim da nije profi review. Deluje kao da je projurio kroz igru da bi stigao da snimi one costume gluposti sa ortakom. GameTrailers, IGN i Gamespot imaju bolje review od njega sa detaljnijom analizom.

Poslednja ispravka: lukababic (6.6.2015 u 19:08) Razlog: quest branching
lukababic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 21:26   #4193
Srdjan Novitovic
Veteran
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 708
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 92 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Posle instalacije 1.05 patch-a igra mi izlece na desktop bez ikakvog obaveštenja na svakih 10 minuta, da li se nekome slično dogadja i da li mi neko može pomoći da resim prob, hvala :-)
Srdjan Novitovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 21:31   #4194
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: The Witcher 3

ja ne mogu da izadjem iz onog dvorca.Da nije neki bag.Dodjem kod vrata i kad pritisnem e ukljuci se mapa..Nije mi jasno sta treba da oznacim da bi izasao napolje,a pokazuje da tu treba da dodjem na misiju..Misija je posle prvog sisanja.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 21:42   #4195
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Srdjan Novitovic kaže: Pregled poruke
Posle instalacije 1.05 patch-a igra mi izlece na desktop bez ikakvog obaveštenja na svakih 10 minuta, da li se nekome slično dogadja i da li mi neko može pomoći da resim prob, hvala :-)
Ako ti ista znaci, nakon PATCHA nema nikakvog izletanja - kod mene...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 21:46   #4196
Srdjan Novitovic
Veteran
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 708
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 92 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ako ti ista znaci, nakon PATCHA nema nikakvog izletanja - kod mene...
Meni bas obrnuto sa 1.04 nisam imao ama baš ni jedno izletanje(eventualno jedno-mozda) a 1.05 čim sam instalirao pokajao sam se. Znaci bukvalno na svakih 10 min. Da li postoji šansa da se vratim na 1.04 ako ovaj problem ne sredim?
Srdjan Novitovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 22:51   #4197
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
ja ne mogu da izadjem iz onog dvorca.Da nije neki bag.Dodjem kod vrata i kad pritisnem e ukljuci se mapa..Nije mi jasno sta treba da oznacim da bi izasao napolje,a pokazuje da tu treba da dodjem na misiju..Misija je posle prvog sisanja.
U duhu pravog open worlda moras da se teleportujes u Velen Od Vizime postoji samo taj deo palate, fast travel is the only way out.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 23:27   #4198
NedStark
Novi član
 
Član od: 21.9.2014.
Poruke: 14
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Srdjan Novitovic kaže: Pregled poruke
Meni bas obrnuto sa 1.04 nisam imao ama baš ni jedno izletanje(eventualno jedno-mozda) a 1.05 čim sam instalirao pokajao sam se. Znaci bukvalno na svakih 10 min. Da li postoji šansa da se vratim na 1.04 ako ovaj problem ne sredim?
Ja sam instalirao 1.05 i ja imam problem mene ne izbacuje,ali kada dodjem da razgovaram sa nekim da zapocnem Quest kada se zavrsi razgovor ko da nisam pricao ne daje mi sledeci zadatak.
NedStark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2015, 23:58   #4199
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
NedStark kaže: Pregled poruke
Ja sam instalirao 1.05 i ja imam problem mene ne izbacuje,ali kada dodjem da razgovaram sa nekim da zapocnem Quest kada se zavrsi razgovor ko da nisam pricao ne daje mi sledeci zadatak.
Meni se to desavalo na 1.04 patchu, samo igra izadje na desktop, kao da sam odradio alt f4. Sada toga nema, ali me zato bar jednom dnevno odradi dispay driver stopped working (nVidia™ ), doduse igranje je mnogo ugodnije na 40-60 fps bez stuttera nego zakljucano na 45, tako da sam ostavio ovaj novi driver dok ne predjem W3.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
SAJEVAC (7.6.2015)
Stara 7.6.2015, 2:51   #4200
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ajd kad vec pricate o verzijama igre,ja imam 0.1 i nikakvih problema nemam.Da li su ove novije bolje i vredi li raditi update ?
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com