Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2008, 15:58   #141
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

A i citati iz prethodnih delova nisu od Kondolize Rajs i Kolina Pauela, već raznih generala i vojskovođa.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2008, 16:49   #142
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Najbolji citati su ubedljivo od Staljina i gen.Patton-a(ne moderatora)
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2008, 22:13   #143
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citati u u CoD-u su bili klasika, citirali su bre Ajnshtajna, Sun-Tzua, Patona... A sad, Kondoliza Rajs.... Mooooooooooolim te!!! Verovatno su sad na redu Obama, Hilari Klinton koji su videli rat samo na TV-u...
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 8:17   #144
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

To bi bilo malo glupo zar ne?Da ovo dvoje daju citate u igri koja se odvija za vreme WW2-a.To ako budu uradili onda im svaka cast.Ovi citati u CoD4 stvarno su bezveze,znam da su hteli da budu korak sa vremenom i da Kondoliza i Kolin k*njaju u modernom dobu,ali opet je stvarno bezveze da ih svrstaju sa legendama poput Sun Tzu-a i Patton-a,koji su bukvalno osmislili stub taktika modernog ratovanja.A sta je gospodja pirinac uradila,apsolutno nista,osim sto k*nja neprekidno na tv-u.Po meni bi trebalo da ostave osobe iz CoD2 koji su dali citate i da dodaju jos novih od istih osoba
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 9:19   #145
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Kakve veze imaju citati sa igrom? Ako ocete citate imate internet. Inace meni se svidjaju mnogi noname citati u CoD4 (obicno vezani za obuku vojnika tu stvarno ima bisera).
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 11:17   #146
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
Mean_Machine kaže: Pregled poruke
Kakve veze imaju citati sa igrom? Ako ocete citate imate internet. Inace meni se svidjaju mnogi noname citati u CoD4 (obicno vezani za obuku vojnika tu stvarno ima bisera).
Pa realno, citati nemaju nikakve veze sa onim shto se deshava u igri, igra je dobra ili losha, na to citati ili bilo kakvi drugi dodaci nemaju uticaj. Medjutim, upravo ti citati daju lichni pechat CoD franshizi, izdvajajuci je od ostalih shootera. CoD je jednostavno prepoznatljiv po tome, zatim po fantastichnim filmskim segmentima u CoD2, koji su sve samo ne suvishni i bespotrebni. Nije zabranjeno da i FPS igre imaju pristojan storytelling, za razliku od pojedinih (khm.. Crysis )
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 12:06   #147
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
Mean_Machine kaže: Pregled poruke
Kakve veze imaju citati sa igrom? Ako ocete citate imate internet. Inace meni se svidjaju mnogi noname citati u CoD4 (obicno vezani za obuku vojnika tu stvarno ima bisera).
Meni se svidja:

If your attack is going too well, you're probably walking into an ambush
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku masteri na korisnoj poruci:
Ice-Man (9.7.2008), Mean_Machine (9.7.2008)
Stara 9.7.2008, 16:13   #148
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
taXicity kaže: Pregled poruke
Pa realno, citati nemaju nikakve veze sa onim shto se deshava u igri, igra je dobra ili losha, na to citati ili bilo kakvi drugi dodaci nemaju uticaj. Medjutim, upravo ti citati daju lichni pechat CoD franshizi, izdvajajuci je od ostalih shootera. CoD je jednostavno prepoznatljiv po tome, zatim po fantastichnim filmskim segmentima u CoD2, koji su sve samo ne suvishni i bespotrebni. Nije zabranjeno da i FPS igre imaju pristojan storytelling, za razliku od pojedinih (khm.. Crysis )
Po meni CoD je prepoznatljiv pre svega po izuzetno fluidnoj akciji (kao na filmu). Naravno da citati su dodatni plus i jesu pogresili citirajući Kodolizu Pirinač. Ali to uopšte ne smanjuje vrednost CoD4. Realno posle gomile WW2 šutera napokon je neko uradio moderan šuter a da nije ultra-realni šuter.
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 18:34   #149
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

A jel igrao neko 3. deo? Kakav je?
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 19:17   #150
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Prilicno dobro deluje po trailerima i slikama koje su dosad objavili. Borbe na pacifiku deluju kao dobro osvezenje, a najbolje od svega je sto ima brace Rusa. Bila bi najzesca fora da ubace bitku na Batini, danasnja granica izmedju Hrvatske i Srbije - Hrvatska strana. Skoro sam bio tamo, turisticki i ono je neverovatno. Stotine kvadratnih kilometara vojvodine se vide sa tog, naizgled jedinog uzvisenja, savrsenog strateskog polozaja "blagoslovenog" dobrim vidikom, zasticeno velikim dunavom i jako strmim usponom. Nemci su smatrali da niko nije dovoljno lud da napadne tu, a i nedostatak trupa i opreme su bili bitan faktor u odluci Nemaca da taj polozaj ostave slabo branjen, te da ostatak trupa rasporade na drugim mestima. Medjutim Nemci nisu racunali na jezivu odmazdu Rusa. Hrabrost proletera da svoj zivot da u zemlji za koju inace ne bi ni cuo. Spremnost da se ukrca na prenapunjeni splav na koji je konstantno pucano iz topova, haubica i mitraljeskih gnezda, sve to uprkos ne poznavanju vestine plivanja. Ispostavilo se da je general Zukov dovoljno lud.

Ocemo Jugoslovenski front!
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 22:33   #151
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
taXicity kaže: Pregled poruke
A jel igrao neko 3. deo? Kakav je?
Nisam ga igrao, jer se pojavio samo za konzole, ali dobio je po časopisima niže ocene od prvog, drugog i četvrtog dela, uglavnom u rasponu od osrednjeg do solidnog. U Svetu Kompjutera (imaš i opis ovde) je dobio 81 a vidim da ga igrači po Forumima dosta pljuju. Mislim da je i po broju prodatih kopija prošao dosta slabo, naročito u poređenju sa četvorkom...
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2008, 22:47   #152
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Prilicno dobro deluje po trailerima i slikama koje su dosad objavili. Borbe na pacifiku deluju kao dobro osvezenje, a najbolje od svega je sto ima brace Rusa. Bila bi najzesca fora da ubace bitku na Batini, danasnja granica izmedju Hrvatske i Srbije - Hrvatska strana. Skoro sam bio tamo, turisticki i ono je neverovatno. Stotine kvadratnih kilometara vojvodine se vide sa tog, naizgled jedinog uzvisenja, savrsenog strateskog polozaja "blagoslovenog" dobrim vidikom, zasticeno velikim dunavom i jako strmim usponom. Nemci su smatrali da niko nije dovoljno lud da napadne tu, a i nedostatak trupa i opreme su bili bitan faktor u odluci Nemaca da taj polozaj ostave slabo branjen, te da ostatak trupa rasporade na drugim mestima. Medjutim Nemci nisu racunali na jezivu odmazdu Rusa. Hrabrost proletera da svoj zivot da u zemlji za koju inace ne bi ni cuo. Spremnost da se ukrca na prenapunjeni splav na koji je konstantno pucano iz topova, haubica i mitraljeskih gnezda, sve to uprkos ne poznavanju vestine plivanja. Ispostavilo se da je general Zukov dovoljno lud.

Ocemo Jugoslovenski front!
dobro si opisano, i ja sam bio tamo bila bi to dobra misija
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2008, 0:16   #153
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Nisam ga igrao, jer se pojavio samo za konzole, ali dobio je po časopisima niže ocene od prvog, drugog i četvrtog dela, uglavnom u rasponu od osrednjeg do solidnog. U Svetu Kompjutera (imaš i opis ovde) je dobio 81 a vidim da ga igrači po Forumima dosta pljuju. Mislim da je i po broju prodatih kopija prošao dosta slabo, naročito u poređenju sa četvorkom...
Ma chitao sam sve zive recenzije, ali sam hteo neko drugo mishljenje . Sve nekako imam utisak da ce samo prepakovati chetvorku da lichi na 40-te godine...
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2008, 21:46   #154
stalker93
Član
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 153
Zahvalnice: 205
Zahvaljeno 67 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stalker93
Cool Re: Call of Duty 5: World at War

Momci sad cu da vam napisem sve sto sam cuo o CoD5:WaW.

1. Radnja se vraca u WWII ali ne u Evropu ili Afriku nego na Pacifik protiv ludih japanaca.
2.Igrica izlazi u jesen 2008. ili zima 2009.
3.Nova oruzija(medju oruzja u SP bice shotgun,flametrower i klasicna oruzja kao M1 Garand,thompson...)
4.Co-op mod
5.Koliko sam shvatio imacemo Amere i Britance i Japance
6.Po trejleru izgleda bolje od bilo koje WWII igrice i izgleda malo bolje od CoD4 ali losije od Crysis-a
7.Japanci ce biti pametniji i bolji protivnici od Nemaca i Terorista (npr. u kamuflazama ce se pentrati po trvecu i pucati po vama sakrivati se bolje i imati bolje reflkse.

P.S. 4 cekam da mi potvrdi SK a ostatak prijatelj koji radi neke gluposti na oficijalnom sajtu da bi dobio vise informacija
stalker93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2008, 22:08   #155
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

2. Pa kakvo je to ili jesen 2008. ili zima 2009,nisi nesto pogresio
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2008, 0:36   #156
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Pa izlazi u novembru-decembru 2008. ili koji mesec iza toga. Januar ili februar 2009. je zima 2009. Šta tu nije jasno?
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci:
HaveBreak (11.7.2008)
Stara 11.7.2008, 2:00   #157
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: Call of Duty 5: World at War

BTW, el sam ja to procitao da ce moci da se igra sa Japancima?

Na to mogu samo da kazem -

Ista prica je bila i za Svabe, pre COD2,...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2008, 2:06   #158
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Nope...samo Ameri i Rusi, me thinks
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2008, 7:42   #159
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Pa izlazi u novembru-decembru 2008. ili koji mesec iza toga. Januar ili februar 2009. je zima 2009. Šta tu nije jasno?
Hvala,malo sam se pogubio nema veze,izvinjavam se onome ko je to postavio...desava se
Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Nope...samo Ameri i Rusi, me thinks
Verovatno ce biti Japanaca u multiju,to ce biti komedija kad pocne komunikacija igraca u timu,samo da stave japanski jezik.Meni su ubedljivo najbolji Nemci u multiju jezik im je tako smesam,a jos oni sto urlaju,zao mi je sto su umesto Ruskog ubacili Engleski,to bi bila jos veca komedija
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2008, 8:38   #160
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 5: World at War

Ne znam pa ja sam bas zbog tih japanaca i pacifika jedva prezvakao MOH PA! Toliko me je smorio da sam samo iz postovanja prema prethodnim nastavcima odigrao do kraja, sve se nadajuci nivou koji ce izaci iz one proklete sume! Pa nece valjda i COD da se zavlaci tamo! Mozda je urade bolje od MOH PA pa da i lici na nesto, ono je bila nocna mora!
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
CoD 6: Modern Warfare 2 Isko Akcione igre 3416 2.5.2019 13:07
Call of Duty online - problem Kevin_Garnett Mrežne igre 23 30.12.2010 22:07
Najbolji način za igranje Call Of Duty 2 preko Interneta! Guterill Online susreti 64 16.2.2010 4:20
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com