Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.1.2021, 10:11   #1
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Exclamation Mi A3 i Android 11

https://www.gsmarena.com/android_11_...news-46982.php

Poslednja ispravka: Picard (4.1.2021 u 11:40)
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 13:12   #2
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Nadao sam se da ću konačno ažurirati sistem sa izlaskom Androida 11 al izgleda da ću i ova ažuriranja kulirati... nisam ažurirao još od marta prošle godine zbog raznih problema koje korisnici prijavljuju, tako da na svom A3 i dalje imam Android 9 i radi mi savršeno.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 14:00   #3
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Ja ga na poco X3 cekam, nedavno mi je izbacio update na 12.0.7, tada nisam bio na wifi, reko kasnije cu ga skinuti, a sad mi ne nudi to opciju, kao da su ga povukli. Probao sam i preko VPN-a, da nije mozda za druge zemlje izasao al nista. Mada je obicni security update bio, to kasnije procitah na XDA.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 14:36   #4
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Ljudi, ne znam koliko vas zna, ali nikada ne uzimajte Xiaomi google one telefone.

Licno sam osetio ma a2 lite, unistili su ljudima displeje (nesto oko voltaze), brikovali telefone ljudima. Ja mislio da sam dobro prosao, ali su onda krenuli problemi sa mikrofonom, senzorom za gasenje ekrana i mnogim drugim decijim bolestima.

Tako da me ova vest uopste nije iznenadila, fala bogu da su prestali da stavljaju google one i presli MIUI za sve telefone (mada i dan danas na mi note 10 lite ima nekih decijih bolesti, sta ces, moglo im se za te cene, ali sad kad planiraju da dignu cene nece vise moci tako)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 14:47   #5
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ljudi, ne znam koliko vas zna, ali nikada ne uzimajte Xiaomi google one telefone.

Licno sam osetio ma a2 lite, unistili su ljudima displeje (nesto oko voltaze), brikovali telefone ljudima. Ja mislio da sam dobro prosao, ali su onda krenuli problemi sa mikrofonom, senzorom za gasenje ekrana i mnogim drugim decijim bolestima.

Tako da me ova vest uopste nije iznenadila, fala bogu da su prestali da stavljaju google one i presli MIUI za sve telefone (mada i dan danas na mi note 10 lite ima nekih decijih bolesti, sta ces, moglo im se za te cene, ali sad kad planiraju da dignu cene nece vise moci tako)
Dugo sam koristio MI A2, nisam imao tih problema sa displejem, znale su da im crknu ploce posle isteka garancije, dakle posle 2 godine, baterije da popuste, al drugih problema nisam imao.
Ne kazem da je savrsen telefon, al tada kada je izasao je bio odlican. Imao sam ih i na servis da posle update upadnu u bootloop, al drugih problema da se mogu sjetiti nisam imao.
MI A1, isto odlican telefon toga vremena i za taj novac.
POCO F1, moj prvi MIUI telefon koji sam duze vremena koristio, i mogu reci da sam odusevljen bio, za 200e koliko sam platio tada 6/128GB model je i vise nego odlican bio, sve DUAL aplikacije su savrseno radile, i ona meni tada dosta vazna, fabricko snimanje razgovora, koja je odlicna, sadasnji poco X3 to nema.
Sa stanovista servisera, nemam generalno problema sa ovih xiaomi modelima, manje se i lome nego samsung, izdrzljiviji su ekrani.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 15:16   #6
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Meni Mi8 lite pre neki dan upao u bootloop i to ništa apdejtovao nisam, samo sam hteo da resetujem jer mi je jedan app nešto bagovao. Posle par loop-ova, u očaju krenuo da držim one dugmiće za ulazak u fastboot, on uđe... i nakon toga se podiže normalno. Eto ako se još nekom desi bootlop neka proba da ga prekine ulaskom u fastboot.

Van toga, da kucnem u gorilla glass, za 5 god sa brendom nisam imao ozbiljnijih problema.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2021, 15:35   #7
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Pustili ga ponovo:

Xiaomi begins re-rollout of Android 11 for the Mi A3

Na kraju ...
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2021, 15:54   #8
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Mi A3 i Android 11

Pustise i meni 12.0.7 za Poco X3, skida se upravo. Mada mi nejasno zasto je 2.3GB ako je samo secority update a nije Android 11.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2021, 18:08   #9
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Kod mene je i dalje 12.0.1 na Note 8T ... Nešto ne verujem da ću ga apdejtovati u skorije vreme, tek kada stigne Android 11 verovatno.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2021, 15:30   #10
filnibg
Član
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Srbija
Poruke: 426
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 83 puta na 76 poruka
Cool Re: Mi A3 i Android 11

Instaliran A11 na Mi A3 i radi bez greske, cak i fluidniji mi je tel.
Baterija, touch, odziv, kamera, brzo punjenje... Sve radi super!
filnibg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filnibg na korisnoj poruci:
ogisha (13.1.2021)
Stara 25.5.2021, 15:52   #11
dax011
Član
 
Član od: 29.12.2010.
Lokacija: Alpha Quadrant
Poruke: 51
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
filnibg kaže: Pregled poruke
Instaliran A11 na Mi A3 i radi bez greske, cak i fluidniji mi je tel.
Baterija, touch, odziv, kamera, brzo punjenje... Sve radi super!

Iskreno divim se tvom uredjaju (ocigledno je unikatan), ja imam isti i otkad sam dobio ta azuriranja ne mogu ni da nabrojim sve probleme koji su nastali, pocev od vece potrosnje baterije, preko nepopravljivih problema sa proximity senzorom koji mi vecito pali ekran dok mi je prislonjen uz glavu i pravi rusvaj po telefonu jer mi se pali milion stvari u pozadini dok razgovaram pa i prekida mi vezu itd itd, pa tu su i problemi sa memorijskom karticom, desilo mi se vec tri puta da je samo prestao da je vidi u jednom trenutku iako je nisam vadio iz telefona niti sam uopste dirao slot, morao sam svaki put da je formatiram i da unistim sve podatke na njoj jer jednostavno nije postojao nacin da nateram telefon da je vidi ponovo i podatke na njoj, sa druge strane bez problema je PC video sve na njoj kad je ubacim u njega. Otisak prsta na ekranu je bukvalno vic na tom telefonu i bolje mi je kad iskljucim tu opciju, ne samo sto je prespor nego i svaki put mora da izbaguje nema sanse iz prve da otkljuca telefon. Sto se tice kamere uspeo sam da dobijem bolje fotografije tek kad sam zamenio aplikaciju i stavio neku sa playstora, fabricka je uzasna u svakom smislu.
Ako ces da mi preporucis factory reset kao i ljudi na XDA nemoj, probao sam i meni nije to popravilo nista, a uradio sam cak i full reset bez cuvanja licnih podataka na njemu.
Slozicu se sa konstatacijama da koliko-para toliko muzike, u cenovnog rangu ovo svakako jeste odlican uredjaj i nema razloga da se covek buni ako ce da ga koristi za neke osnovne stvari,ali ako ces da pokusavas da ga koristis makar malo kao napredan korisnik, postaje jako brzo nocna mora i definitivno je usteda koja se ne isplati na duze staze.
Moj zakljucak je da ovo nije telefon za mene i da necu uzeti sledeci put nesto slicno, meni treba uredjaj koji ce pouzdano da radi i posle godinu-dve i dva android azuriranja (mislim na generacijska azuriranja A9-A10-A11), ovaj definitino nije to i stvarno sam se trudio da budem objektivan po pitanju gomile stvari koje sam ovde naveo. Jednostavno cu dati vise para za neki telefon iz vise srednje klase ili premium segmenta, necu vise da stedim na telefonu, nisam dovoljno bogat da bih kupovao non stop jeftine stvari koje traze da se cesto kupuju i menjaju.
dax011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2021, 17:29   #12
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Ja nikako ne kapiram ljude koji se cimaju sa Kinezima kad konkurencija u "srednje-žalosnom" cenovnom rangu mnogo zvučnijih i pouzdanijih brendova, čak i kod nas, nikada nije više radila u korist potrošača.

Recimo, pre mesečak dana uzeo u domaćoj radnji G8 Power Motorolu. Telefon uz popust za plaćanje preko Intesa kartice (15%) izađe nešto malo više od 16K. Stock Android 11, baterija bez problema drži minimum tri-četri dana uz žestoko drndanje, performanse skroz okej (tu i tamo trgne kod nekog žešćeg multitaskinga ali ništa strašno)... Da ne pominjem punu garanciju. Jedini potencijalni nedostatak - nema NFC ali u Serbistanu to i onako nije baš neki preterani minus.

Al' dobro ajd...
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2021, 18:36   #13
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Ono, i Motorola je praktično Kinez sada. Sedište je zvanično u SAD, proizvodnja i odluke u Kini.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
ZoNi (25.5.2021)
Stara 25.5.2021, 23:19   #14
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ja nikako ne kapiram ljude koji se cimaju sa Kinezima
Svi u porodici imamo Xiaomi telefone. Nikakav problem niko za sada nije imao, sve radi odlično. Iskreno, meni bi moj Note 6 Pro bio savršen telefon, samo da je bar 1,5" manji
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2021, 7:35   #15
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Ja imam RN8,mogu reci odkako sam presao na anroid 10 (MIUI 12.0.4) primetio sam veliki battery drain i SOT koji ni priblizno nije kao sto je bio u poceku. Pre sam mogo da izvucem 8 sati sad ako imam srece sam na 3h (mozda malo vise). Kamera i ostale gluposti nsiam primetio nikakvo poboljsanje sta vise kad krenem da gledam neki klip iz galerije telefon se zamrzne i onda pusti klip (koji je sniman njegovom kamerom) i to nezavisno da li je 1080p/4k.
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2021, 12:09   #16
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ja nikako ne kapiram ljude koji se cimaju sa Kinezima kad konkurencija u "srednje-žalosnom" cenovnom rangu mnogo zvučnijih i pouzdanijih brendova, čak i kod nas, nikada nije više radila u korist potrošača.

Recimo, pre mesečak dana uzeo u domaćoj radnji G8 Power Motorolu. Telefon uz popust za plaćanje preko Intesa kartice (15%) izađe nešto malo više od 16K. Stock Android 11, baterija bez problema drži minimum tri-četri dana uz žestoko drndanje, performanse skroz okej (tu i tamo trgne kod nekog žešćeg multitaskinga ali ništa strašno)... Da ne pominjem punu garanciju. Jedini potencijalni nedostatak - nema NFC ali u Serbistanu to i onako nije baš neki preterani minus.

Al' dobro ajd...
Xiaomi je godinama bio jako povoljan a koristio manje vise iste komponente kao i skuplji uredjaji na koje su ljudi placali premium zbog brenda.

Sad je vec Xiaomi postao brend tako da su i cene otisle gore, ali i dalje best buy npr preko KP

Razmisljao sam kevi da uzmem Mi 11 Lite ali vidim neke probleme sa ekranom ima
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2021, 14:26   #17
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Sa ovim Mi A3 sam nekako došao do zaključka da treba držati prethodnu verziju Androida jer umeju da zabrljaju sa svakim novim ažuriranjem. Tako sam sa A9 prešao na poslednje ažuriranju verziju A10 kada su krenuli da štancuju ažuriranja za A11 i za sada mi sve radi ok.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2021, 0:43   #18
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ja nikako ne kapiram ljude koji se cimaju sa Kinezima kad konkurencija u "srednje-žalosnom" cenovnom rangu mnogo zvučnijih i pouzdanijih brendova, čak i kod nas, nikada nije više radila u korist potrošača.

Recimo, pre mesečak dana uzeo u domaćoj radnji G8 Power Motorolu. Telefon uz popust za plaćanje preko Intesa kartice (15%) izađe nešto malo više od 16K. Stock Android 11, baterija bez problema drži minimum tri-četri dana uz žestoko drndanje, performanse skroz okej (tu i tamo trgne kod nekog žešćeg multitaskinga ali ništa strašno)... Da ne pominjem punu garanciju. Jedini potencijalni nedostatak - nema NFC ali u Serbistanu to i onako nije baš neki preterani minus.

Al' dobro ajd...
Motorola je koliko znam ustvari Lenovo već par godina. A Xiaomi kao i svaki drugi brend ima procenat faličnih i bagovitih uređaja pa kome zapadne ali daleko je to od "cimanja sa kinezima". Nisu slučajno za ovako kratko vreme postali treći najprodavaniji brend u svetu posle Apple i Samsunga... i to pomoću foruma i mouth to mouth, sa izuzetno malo klasičnog marketinga.

Ja sam pre 5-6 god. bio jedan od ranijih kupaca Xiaomi-ja zato što je tada imao daleko bolji odnos cena-kvalitet od tada prosečnog starijeg brenda, to što su oni tada prodavali između 100-300€ je bilo spejs šatl za prosečan bagoviti i tromi Android plastikaner kod ovih renomiranih proizvođača... Ali bolji hardver i kvalitetniji materijali na stranu (mnogi kineski brendovi su to nudili), prilično pozitivno iskustvo i pouzdan rad sam sa njima imao, šta više pozitivniji nego sa bilo kojim poznatijim brendom do tada. Zaista sam bio oduševljen, a eno je čuči recenzija tog starog Redmi 3 i kod nas na forumu. Radio je kao sat 3.5 god i prodao sam ga u odličnom stanju. Zbog tog iskustva sam i nastavio da ih kupujem, devojka takođe, do sada smo među nama imali pet Xiaomi telefona. Ako dodam prijatelje i rodbinu koji su ih uzeli na moju preporuku to lagano ide na 20+ primeraka koji su svi radili skoro savršeno. Ovo "skoro" jer je moj poslednji Mi 8 lite upao u bootloop par puta i time pokvario skoro savršen track record što se tiče pouzdanosti. Većina nas je inače već na drugom Xiaomi telefonu, i ima tu naravno sitnijih bagova poput povećanog battery drain-a sa nekim apdejtom, koji se ispravi sa sledećim, i sl. Uglavnom su bili ispravljani vrlo brzo ili otklonjivi nekom intervencijom koju korisnik može sam da uradi. Uprkos tome, kad se sve sabere i oduzme pokazali su se pouzdaniji nego većina brendova kojima smo šarali pre njih. Npr. razni HTC, Samsung, Sony, LG koje smo nosali ranije su imali daleko ozbiljnije propuste od Xiaomija, što usporenja u radu nakon nekog vremena (Samsung je čuven po tome da im flagship posle godinu ipo štuca) što ozbiljnijih hardverskih (Sony, LG).

Ono što iz neposrednog iskustva vidim je da samo iPhone generalno ima jasno manje bagova i problema, dok nijedan Android brend u proseku nije ništa pouzdaniji od Xiaomija bez obzira koliko im je veliko ime.

Ipak moram da kažem da kao relativno early adopter nisam zadovoljan aktuelnim razvojem događaja. Nekom će ovo zvučiti apsurdno jer su sada popularniji nego ikada ali odnos cena kvalitet im jeste opao. Cene su malo podigli, furaju sve više plastike u izradi a aluminijum ostavili samo u skupljim modelima (a nekada su bili i na totalno budžetskim). Generalno štancaju sve više modela i bagovi im se sve češće potkradu a sporije se ispravljaju. Još uvek imaju nijansu povoljnije cene od uporedivih modela starijih brendova, pogotovo ko ih kupuje na KP... ali u zvaničnim prodavnicama po tržnim centrima i slično, sa domaćim cenama, je to sada već samo još jedan od mnogih Android brendova koji se ni po čemu posebno ne izdvaja.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Aleksandar Djurovic (1.6.2021), doctor (1.6.2021), ZoNi (1.6.2021)
Stara 1.6.2021, 6:47   #19
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

može da naleti happy hour ili neka akcija u prodavcnicama
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2021, 14:24   #20
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Samo preko KP se isplati gledati Xiaomi, van toga se ne isplati, a ja sam odavno prestao da ih razmatram... Kad konačno pošaljem moj u penziju sledeći uređaj će biti iPhone i to je to.
Bili su sjajan izbor do pre godinu i po i od tada sve ide nizbrdo, konkurencija je žešća nego ikada, izrada im nije kao što je bila, ne prave prave korake u budžetskom segmentu...

Da se razumemo, ima tu uređaja kao što je RN10 Pro koji ima 120 Hz AMOLED za 300e i jako pristojan ostatak hardvera kao i sasvim dobar RN10 - ali ja bih radije da u budžetski rang donesu prave featurese kao što su IP68 i OIS na main kameri nego li 120 Hz AMOLED displeje i 4 kamere od kojih 3 imaju funkciju više kao ukras nego kamere koje nečemu vrede a main camera se guši čim je malo mračnija scena.

U vreme kad su uređaji konkurencije u segmentu od 150-250e bili plastikaneri sa low-end procesorima, minimalnom količinom RAM-a i očajnim brzinama storagea Xiaomi je na tržište izbacivao kvalitetno izrađene uređaje sa skroz pristojnim hardverom - danas je situacija takva da sad svi izbacuju pristojno kvalitetne uređaje sa pristojnim hardverom a Xiaomi više ne pomera granice tamo gde treba.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] World of Tanks Blitz Android! King SRB Igre za mobilne telefone 36 19.1.2017 14:58
[Ostalo] ANDROID Mini PC S19C Filip89x Opisi, recenzije i testovi 15 6.2.2015 17:13
[Android] Android One - jeftini, a dobri telefoni ZoNi Aparati i oprema 7 22.9.2014 23:02
[Android] AIDE - Android Java IDE MG-RAY Programi za mobilne telefone 0 10.3.2012 11:07
Vip Android izazov (prijave do 31. decembra 2009) Chivan Dešavanja i događaji 0 1.12.2009 17:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com