Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2018, 16:09   #3681
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Pise da moram imati licencu da bi ga registrovao?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2018, 16:11   #3682
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
Kupio sam racunar bez preinstaliranog OSa, da li moze neka informacija gde da skinem win10? Vise ga nema na microsoft sajtu, da li uopste postoji neka free verzija ili mora ''leceno''? Ako ne sme ovde, moze na pp info
Svež spisak stvari koje još uvek funkcionišu za besplatnu Windows 10 aktivaciju.
Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
Takodje, imate li neke tipove, sta pogasiti i podesiti kada se instalira da bude sto brzi, kao i neke informacije o gasenju one telemetrije i ostale spijunaze?
Ovde generalno postoje dva tabora: oni koji do besvesti koriste alate za isključivanje telemetrije i oni koji su shvatili da od tih alata nema ama baš nikakve koristi

Šalu na stranu. Koga brine telemetrija realno bolje je da uopšte ne instalira Windows 10 nego da sebi stvara lažan osećaj sigurnosti kroz nekakve 3rd party alate koji zastarevaju već sledećim Windows update-om. Microsoft će uvek naći načina da zaobiđe te alate i pokupi informacije koje ga interesuju.

Ja sam se lično pomirio sa time da je telemetrija prosto deo Windows 10 ekosistema i da moram da pristanem na takav kompromis ukoliko želim da koristim "desetku" koja jedina podržava neke alate i servise koji su mi potrebni. Jedino što obavezno uradim je da odem u podešavanja privatnosti i poisključujem sve što mi zvuči previše invazivno a najnoviji buildovi "desetke" daju dosta bolju kontrolu u tom segmentu od starijih buildova.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
BrutaLiS (17.3.2018), DBrave (17.3.2018)
Stara 17.3.2018, 19:21   #3683
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Kad je već lečen ili neaktiviran, nađi lepo Windows 10 LTSB enterprise. Nema UWP aplikacija, nema WIndows store, za telemetriju može da se stavi security gde šalje minimalne stvari, nema feature updatea koji ti upropasti mašinu 2 puta godišnje.

Jednostavno Windows kakav je bio i kakav treba da bude.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2018, 19:47   #3684
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Ja ne znam ni koji windows 10 imam, nemam nikakvih problema sa njim. Radi kao i 7, moje licno misljenje je da ljudi generalno imaju problem da se naviknu na novo. Secam se kad je 7 izasao, bile su price da je s*nje, argumenti tipa: zasto ovo kad xp radi savrseno, najbolji sistem ikad. Pa evo sad isto, sad je 7ca zlatna, ovo novo krs. Ili su to ljudi koji ne znaju da "srede" sistem da radi bas onako kako bi trebalo, ljudi se zale godinama na automatski apdejt i slicne stvari, koje je vrlo lako ugasiti. (Da se razumemo, ne zelim ovde nikog da uvredim, ovo je samo moje licno misljenje jer se zaista nikad nisam susreo sa nekim problemom)

Kao sto je neko rekao, preko media creation toola je vrlo lako napraviti butabilni usb/disk, a ako hoces da aktiviras profesionalnu verziju budi oprezan, jer je dosta tih aktivatora zapravo koktel virusa koji ce ti garantovano oboriti sistem. (team daz looking at you) Postoje i provereni aktivatori, pa mi pusti pm ako ti budu trebali.
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2018, 21:09   #3685
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Feature update се може одложити, и то је нешто што увек препоручујем да се уради. И то барем за 90 дана, таман док се исправе први, најгори багови.

Никада није било паметно да се одмах прелази на нов оперативни систем, па тако ни на 7 у своје време. Али је 7 одмах показао своје квалитете јер је у старту био оно што Vista никада није постала, касније је био само још бољи. 8/8.1 је био још бољи, али многи нису знали да инсталирају Start мени, него су мислили да то не може па су га прескочили а и дан-данас супер ради.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2018, 21:35   #3686
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Ne može na Home verziji da se odloži, a na Pro verziji može, ali često zna da ne posluša...

https://www.bleepingcomputer.com/new...sers-to-v1709/

A evo mog iskustva sa par Windows 10 računara koje održavam u jednoj firmi, koji su pro i u domenu.

1. Windows update uključen, feature update namešten da odloži godinu dana... 3 mašine su se updateovale na 1709 pokraj ovog podešavanja i pritom je poslovna aplikacija jednostavno prestala da radi, te sam morao da odradim clean install na 1709 i onda je proradilo. Dakle - pola radnog vremena zaposleni nisu mogli da rade svoj posao...

2. Na jednoj mašini Windows 10 se updateovao na 1709 i tom prilikom umesto desktopa, dobije se samo crni ekran... - brisanje tog nekog updatea i skrivanje istog (pomoću dodatnog programa, jer više nemaš mogućnost da kroz windows sakriješ update) - pola sata osoba nije mogla da radi...

3. Microsoft Office 2016... januarski update je pokvario search u outlooku pa ljudima treba 15 - 30 minuta da pronađu mail.

4. Microsoft Office 2016 - februarski update ukombinaciji sa Windows 10 dovodi do toga da Word neće da se pokrene, Excel, Outlook hoće. ali Word neće... Rešeno martovskim updateom..

5. Bonus koska... 2 laptopa sa fabričkim Windows 10 1603 ili koje je već build bio, dakle prethodni build, uključiš ga, dobiješ normalno desktop, učlaniš ga u domen, odradiš sve što treba, resetuješ, sledeći put kad se loguješ sa domenskim nalogom, dobiješ crn ekran bez ičega na desktopu, dakle ni taskbar, kada iz task managera pokreneš explorer.exe, učita se desktop... Pali opet media creation tool, clean install 1709 i onda normalno radi.

Dakle, 2 nova laptopa, a kako nemaju SSD, taj media creation tool je reinstalirao Windows jedno 4 sata + još 1 sat instaliranja programa, Officea, itd... 10 sati izgubljenih za samo 2 laptopa...

Za svo to vreme na Windows 7 Pro mašinama niti jedan problem, kako u radu sa poslovnom aplikacijom, tako u radi sa Office 2016 paketom...

Dakle tamo je situacija pola pola što se Win7 <> Win10 tiče, a već imam glavobolje i gubim vreme ispravljajući Microsoftove greške...

Da ne pričam o "sitnim" začkoljicama tipa odjednom default browser više nije onaj koji si ti namestio, već se magično vratio na Edge, ili PDF koji je otvarao Adobe reader, sutra dan iz čista mira Edge otvara, wifi odjednom prestane da radi sa novim buildom, pa updatuj drajver, itd...

Dakle, nije pitanje da li će nastati problem, već kada će nastati problem i ovo je žešće *****e, a ne mogu da zamislim mukice sa Home verzijama gde nemaju ni to malo kontrole što imaju Pro.

I na kraju... Windows 10 bez SSDa je neupotrebljiv i uhvatim sebe kako se nerviram kao nekada davno kada sam probao Vistu. Neverovatno koliko to očajno sporo radi, posebno na laptopovima koji imaju 5400rpm hard diskove.

Ono je robija.

Dakle, samo na SSD i samo ako ste u mogućnosti Enterprise LTSB verzija dolazi u obzir, sve ostalo je muka i lutrija.

P.S. A jagodica na šlagu jeste kada klikneš levi klik na wifi ikonu dole desno i u jednom trenutku se pojavi network and sharing center i taman da klikneš, posle sekund na njegovo mesto se pojavi aeroplane mode i ti slučajno onda klikneš na to i odsečeš samom sebi remote konekciju...

Poslednja ispravka: bachi (17.3.2018 u 21:47)
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
DArthShone (18.3.2018), Rockstar (17.3.2018)
Stara 18.3.2018, 0:05   #3687
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Dobro, znaci uglavnom se svi problemi rese ako uspe da se iskljuci automatski apdejt? Ne znam, ja prosto nisam imao mnogo muke sa njim. Verovatno je razlog sto sam u prvih pola sata koriscenja pobio sve sto je zapravo win 10.

Onaj neki search uzasni, cortana, onaj start meni sa kendi krasevima.. Oni novi moderni prozori sa podesavanjima su totalno neupotrebljivi, ili ja nisam naviknut. Naravno to ni ne koristim, kucam u searchu tipa appwiz, devmgmt. Za brzinu ne mogu da kazem, jer sam win 10 probao samo na novom sistemu sa m.2 ssd-om.
Poslovni laptop sa win 10 je potpuno neupotrebljiv, ali opet ne mogu da kazem sa sigurnoscu, jer nikad nisam koristio laptop aktivno, za mene su oni oduvek bili inferiorni. Hrom se zamrzava na yt, cesto hdd zabada na 100%, cesti BSOD-i.. Cak sam primetio zanimljivu korelaciju umiranja wi-fija sa zamrzavanjem hroma. Da ne smaram, nisam se nesto ni trudio da ga osposobim.

Slazem se da je daleko od idealnog, ali vremenom postaje sve neophodniji, i mislim da je skroz ok ako pobijes ove nove gluposti. Sve je nekako lakse i brze nego pre, cak i da prsne sistem podignes ga za 20 min i osposobis za rad. Cini mi se da je Neutrino objasnjavao u nekoj temi kako se koristi Marcium Reflect.. Sto se tice brzine, stabilnosti, kompatibilinosti sa starijim programima/igrama/hardverom nisam imao nikakvih problema, tako da ga necu menjati u skorije vreme. Bar je tako na modernoj masini, na starijim sistemima ga svakako ne bih preporucivao.
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 0:22   #3688
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Windows 10

Koristim ga vec par meseci, prvo sam bio prinudjen, zbog novih komponenti ali posle par iskljucivanja nepotrebnih programa, koje sam relativno brzo odradio sasvim je ok os za svakodnevnu upotrebu cak sta vise radi jako lepo, ima i nekih boljih opcija od win7 samo navika je mnogo zahebana rabota.... 😂😂

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 2:27   #3689
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Tri mašine sa sveže instaliranim Win 10 Pro. Build 1709, automatski update uključen bez ikakvih restrikcija. Rade odlično. Iskreno i sam sam bio pomalo iznenađen nakon debakla koji se vukao dobrih godinu i kusur dana. Jedina stvar koja mi je zapala za oko je loš prikaz aplikacija koje ne podržavaju DPI scaling kada se koristi nestandardna vrednost.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 9:43   #3690
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Pa sveža instalacija, čekaj da krene update. ( :
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 10:01   #3691
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Windows 10

Hmm, Windows 10 ili kako je Microsoft ispravio grešku sa Vistom napravivši još veću glupost. Igrom slučaja, kada mi je zbog pršnjavanja napajanja i hard diska prošlog novembra otišo sistem, instalirao sam tu famoznu desetku, naravno uz malo zatezanja oko drajvera za grafičku i lepo je to radilo. Mislim za razliku od sedmice na kojoj weather ne radi, na 10ki radi. Ali, brzo primećujem bagove. Počevši od toga da kada hoću da ugasim komp moram da držim i šift da bi ga stupid Win10 stvarno ugasio. OK, hajde da mu i to oprostim, ali defender i njegovo blokiranje svega i svačega, usporavanje, zatim konstantno updejtovanje u pozadini, a nikakve novine ti updejtovi ne donose. Ajde, i to sam preboleo, da bi mi najednom tupava 10ka iz čista mira prestala da otvara elevated command prompt. Uz to po svojoj volji brlja po file association podešavanjima, tretira korisnika kao budalu, u safe mode (koji treba zlu ne trebalo) se ulazi preko Murtenice. O izgledu neću ni da govorim... Sve u svemu. vratio sam se na 7cu koja radi kako treba (za sada), a kada je M$ bude ugasio, što mu je i vlažni san, ćeraću je još neko vreme, a ako se M$ ne ispravi, a neće, vrćem se na debeljka, jer i Linuxi i pored svojih ohoho prednosti, imaju i svojih mana, posebno u domenu dizajna desktop okruženja. Pa ako već trebam da trpim svedeni dizajn, barem ću ga trpeti na retro mašini, a ne na giga mega tera tups tups sklapo mi ga Đuro PC-ju....
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 10:32   #3692
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

bachi @"Da ne pričam o "sitnim" začkoljicama tipa odjednom default browser više nije onaj koji si ti namestio, već se magično vratio na Edge, ili PDF koji je otvarao Adobe reader, sutra dan iz čista mira Edge otvara, wifi odjednom prestane da radi sa novim buildom, pa updatuj drajver, itd..."

Meni se ovo desilo pre par nedelja u firmi. Stiglo mi obavestenje da je povecan broj stampe u boji. Pogledam detaljnije. Sve PDF. Pogled dalje, sve korisnici koji imaju Windows 10. Obidjem prvog korisnika kad ono stoji def za otvarnja PDF Edge. Automatski se prebacilo kod svih na Edge. A Edge apsolutno ne slusa def podesavanja drajvera za stampu koja stoje na crno belo. Edge puca sve u boji (sem ako mu ne kazes drugacija, a podesavanja u edgu izgledju uzasno i nelogicno). Nekom je to smesan problem i pita se kako korisnik nije video ali 200 strana obicnog teksta isto se vidi i kad se stampa u boji i crno belo samo sto je cena x7. Mi placamo stampu u boji 7x vise nego crno belu. Ko ce to da plati sad. MS? Jok. Pritom smo legalni korisnici. Uzas.

EDGE se gurnuo samo kod korisnika koji su imali Adobe Acrobat DC. Kod korinsika koji su imali Nitro ostao je Nitro. Znaci tamo gde je free mogu da rade sta oce. Tamo gde si platio nece da se zezaju.

Ko je na 7 dok ne istekne, moze posle da predje na 8.1 dobro se pokazao. 7 istice jan.2020, a 8.1 jan.2023. Sem ako ne promene nesto.

Poslednja ispravka: Filip89x (18.3.2018 u 10:52)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
Rockstar (18.3.2018)
Stara 18.3.2018, 12:20   #3693
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Pa možeš ti da furaš Windows 7 do 2020. ili 8.1 do 2023. ali i ne možeš.

Evo, poslednji Intel i AMD AM4 procesori, možeš da instaliraš Windows 7 ili 8.1, ali ne možeš da ga updatuješ.

Kaže, procesor nije podržan, te ne možeš da instaliraš niti jedan jedini update iako nema veze sa procesorom, niti ručno, niti preko Windows updatea.

On ti lepo ponudi da pređeš na Windows 10.

Za sad je rešenje ovaj program koji patchuje fajl da ignoriše proveru koji procesor imaš i onda ti updatevi rade, ali do kada će?

A najgore od svega je to što kada je MS onemogućio update, Windows 8.1 je bio u primary support fazi i bili su dužni da omoguće potpunu podršku ispod, ali kako Win 8.1 ima share svega oko 1,5%, namerno su rizikovali, jer su znali da su male šanse da dođe do one njihove class-action tužbe.

Windows 7 je već tada bio u extended periodu podrške i tu nisu dužni da izdaju nikakve feature updateove, već samo sigurnosne.

Da ne pominjem da poslednju Intelovu grafičku i ne možeš da instaliraš na Windows 7 ili 8.1 bez da edituješ .inf fajl...

I tako.

Na kraju ćemo svi biti prinuđeni na ovo zlo, a tada ili Enterprise LTSB ili Linux.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 13:02   #3694
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Pa možeš ti da furaš Windows 7 do 2020. ili 8.1 do 2023. ali i ne možeš.

Evo, poslednji Intel i AMD AM4 procesori, možeš da instaliraš Windows 7 ili 8.1, ali ne možeš da ga updatuješ.

Kaže, procesor nije podržan, te ne možeš da instaliraš niti jedan jedini update iako nema veze sa procesorom, niti ručno, niti preko Windows updatea.

On ti lepo ponudi da pređeš na Windows 10.

Za sad je rešenje ovaj program koji patchuje fajl da ignoriše proveru koji procesor imaš i onda ti updatevi rade, ali do kada će?

A najgore od svega je to što kada je MS onemogućio update, Windows 8.1 je bio u primary support fazi i bili su dužni da omoguće potpunu podršku ispod, ali kako Win 8.1 ima share svega oko 1,5%, namerno su rizikovali, jer su znali da su male šanse da dođe do one njihove class-action tužbe.

Windows 7 je već tada bio u extended periodu podrške i tu nisu dužni da izdaju nikakve feature updateove, već samo sigurnosne.

Da ne pominjem da poslednju Intelovu grafičku i ne možeš da instaliraš na Windows 7 ili 8.1 bez da edituješ .inf fajl...

I tako.

Na kraju ćemo svi biti prinuđeni na ovo zlo, a tada ili Enterprise LTSB ili Linux.
2020 je već tolko blizu da je to već prekosutra. Osmicu koja je u stvari ista desetka neću ni da mećem na PC. Znači ili Linux, ili debeljko ili Enterprise LTSB.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 13:18   #3695
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Osmica nije ista desetka Pre ce biti nesto kao 7 kad bi imao Sp2 Jedino sto ima METRO start stil ali to je sad tako lako skloniti i vratiti na izgled sedmice tako da ni to ne bi trebalo da bude problem. Najveci problem su predrasude.

Mnogi su probali Linux i brze bolje su se vratili na MS Tako da... Dokle god je tako MS su moze da radi sta oce.

Mi cemo preci na Enterprajz ugovor pa ce mozda padnu i neke LTSB licence. Najvise nas koci Office 365 i Azura (Ejzer).
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 13:44   #3696
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Ja sam zadovoljan osmicom, tako bi i desetka trebala da izgleda, a najnoviju platformu procesora ne planiram
Sedmicu sam koristio od bete pa do prošle godine i nekako se namolih da stavim osmicu i zadovoljan sam ne bih se više vraćao na staro..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 13:53   #3697
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Мени се Win 8 допао одмах и брзо сам прешао са Win 7. Win10 сам сачекао мало, и сада користим баш ту верзију. Искрено, користим и коју UWP апликацију и нотификације су ми баш згодна ствар, често ми мобилни остане у јакни или слично.

Win 8 је, по мојој некој процени, и најоптимизованија верзија, ради брже и од 7 и од 10 и након инсталирања ClassicShella сви проблеми су решени.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 19:48   #3698
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Sta sad da stavim, LTSB ili Pro? Jel za oba moze butabilan ISO preko creation toola?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 21:30   #3699
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Nope, ne moze LTSB tim putem da se skine
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2018, 21:31   #3700
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Pa ja koristim pro ver poslednje 10tke ono fall creators update ili kako se vec zove, i sasvim je ok, radi lepo...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
spyware, update windows 10, win10


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
Windows 7 (64) problem!!! Hitno!!! Nastaaki98 Operativni sistemi 4 9.7.2012 14:05
Windows 7 BETA Mr.Eco Operativni sistemi 2277 20.2.2010 8:58
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows 8 saleSK Operativni sistemi 37 19.8.2009 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com