Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.10.2008, 22:56   #61
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Trenutno igram Asphalt 4 i igra je extra ali ovo... ovo jos nisam video a vidjao sam svasta lepo na iPhone...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 23:13   #62
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

MIslis na NFS? ili...?
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 23:15   #63
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
alesandro kaže: Pregled poruke
MIslis na NFS? ili...?
pA NESHTO SLICHNO nfs,ima te igre na samsung mobilnim telefonima.Ima male slichnosti sa MW i U2(bar meni dodje ta kombinacija)samo shto nema free-roam,nego odmah trke.Jeli se varam ili sam delimichno u pravu?
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 23:41   #64
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Asphalt od gamelofta je nesto na foru NFS... podseca mozda najvise na underground 1... znaci idu trka za trkom a u medjutrkama se nabudzuju masine (otkljucava se kako skupljas pare) a mozes da odaberes i jednu devojku da te prati a svaka od njih daje neki bonus... takodje ima odlican soundtrack...

Jedna od fora u toku trke je i da radis takedown, odnosno unistis protivnicko vozilo nabijanjem u ogradu ili izguravanjem sa puta a mozes to da radis i obicnim vozilima u saobracaju i onda te pojuri policija, prvo na motor, pa ako ga unistis kola pa na kraju helikopter i barikade. Sto vise divljas dobijas vise nitroa za boostovanje...

Na iPhone je grafika extra odradjena (mada nije ni blizu ovom NFS sto sad vidimo najavu) ali je lepo sto ima kontrola pokretom (kao wiimote).
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 23:43   #65
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Asphalt od gamelofta je nesto na foru NFS... podseca mozda najvise na underground 1... znaci idu trka za trkom a u medjutrkama se nabudzuju masine (otkljucava se kako skupljas pare) a mozes da odaberes i jednu devojku da te prati a svaka od njih daje neki bonus... takodje ima odlican soundtrack...

Jedna od fora u toku trke je i da radis takedown, odnosno unistis protivnicko vozilo nabijanjem u ogradu ili izguravanjem sa puta a mozes to da radis i obicnim vozilima u saobracaju i onda te pojuri policija, prvo na motor, pa ako ga unistis kola pa na kraju helikopter i barikade. Sto vise divljas dobijas vise nitroa za boostovanje...

Na iPhone je grafika extra odradjena (mada nije ni blizu ovom NFS sto sad vidimo najavu) ali je lepo sto ima kontrola pokretom (kao wiimote).
Pa nisam toliko pogreshio...
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 18:01   #66
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Nisam ga isprobao licno ali po onome sto sam procitao na forumima i netu
Nista specijalno
Prevelika cena za otkljucani telefon,i mizeran broj aplikacija i podrska kada se uporedi sa Symbianom
Ima ocajnu kameru koja sudeci po komenatarima na netu daje losije slike nego kamera od 2mp na 3 godine staroj Nokia N70
Za pare koje kosta otkljucani telefon(a i manje)moze da se pazari Nokia ili ekvivaletan HTC uredjaj koji ga za 2 koplja sije u svemu
Tuzno ali istinito
Ali marketing radi svoje-ljudi bi kupili iz trulu kladu samo da ima Apple logo na sebi
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 18:32   #67
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Apple iPhone

Samo da te ispravim. Ima softvera koliko hoces, ako znas gde da trazis... Drugi ekvivalentni telefoni sa operativnim sistemima su daleko sporiji od iPhone-a. Ostalo stoji... skup telefon za nas jadan standard.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 19:33   #68
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Da, ali te aplikacije vaze samo u slucaju hakovanog tj otkljucanog telefona kome je cena u Evropi paprena-ni manje ni vise nego 500 jura koliko videh
Google Phone HTC i T-mobile modeli ce kostati oko 400$ sa potpuno otvorenom specifikacijom,Android platformom i jos pride nije vendor locked kao Apple cedo-ne volim da se bavim predvidjanjima i nezahvalno je ali imam utisak da kada krene stancovanje Gphone-a ima da pocisti Iphone narocito kod poslovnih korisnika na koje i Apple takodje cilja
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:01   #69
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ma nemas pojma Otkljucavanje iPhona je decija igra i mozes da kupis kakav hoces i da ga otkljucas za pet minuta.... ja sam sam otkljuco svoj...

Isto vazi i za aplikacije... dnevno se pojavi po desetak novih koje savrseno lepo rade... bukvalno sve sto sam pozeleo da imam - imam... 0 dinara...

Multimedijalne mogucnosti su tri koplja ispred svega na trzistu....

Efekat kad izvadis iPhone je daleko jaci nego bilo koji HTC (iako je HTC po specifikacijama bolji) a sem toga, milina je koristiti ga...

iPhone ce uvak imati svoje kupce. Nece moci niko da ga pocisti kao sto ti pricas...

Samo je steta sto je jos uvek skup ali za par meseci i to ce polako da se menja...

Trenutno sam na Sinergiji 08 koju kao sto znas organizuje Microsoft i primetio sam da pola predavaca dok vodi predavanja verovao ili ne u ruci drzi iPhone (ne razumem sto ali to je istina ). Dakle, ako i oni ne koriste win mobile uredjaje, niti blackberry, niti symbiane (a to su jedine platforme podrzane kroz Microsoftove softvere za sinhronizaciju i data push) nego nose iPhone... valjda ti to govori nesto
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:11   #70
w3bm4st3r
Član
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: 50m3rh3 1n h4ck un1v3r53
Poruke: 183
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku w3bm4st3r
Određen forumom Re: Apple iPhone

Da,da vole da slusaju muziku....si ti bre lud covek ? iphone nikako pazi nikako nemoze niti po icemu da bude bolji od HTC-a !Imao sam Iphone znam sta je-sr4nj3 eto sta je ! Za to vreme nisam imao nijedan drugi fon...dok napisem poruku...popizdim ! A sto se tice otkljucavanja...to je glupost bre to u servisu kosta ~50 evra a moze se otkljucati uz internet ili znanje ! Pa ja odgovorno tvrdim da je Nokija 3310 mnogo mnogo bolji fon od iphone ! Jedino sto je iphone noviji i ima bolje funkcije !(samo toliko zar ne?) Ali kada je 3310 izasao...iphone nije mogao da mu prdne pod prozor ! Toliko o tome !
w3bm4st3r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:46   #71
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Ma nemas pojma Otkljucavanje iPhona je decija igra i mozes da kupis kakav hoces i da ga otkljucas za pet minuta.... ja sam sam otkljuco svoj...
Ma zamisli ti to
Das tolike pare za telefon pa moras da ga hakujes
Za tu cenu ima da mi kuva rucak ako treba
Ozbiljan atak na usability da se ja pitam pogotovu za neuke korisnike

Citat:
Isto vazi i za aplikacije... dnevno se pojavi po desetak novih koje savrseno lepo rade... bukvalno sve sto sam pozeleo da imam - imam... 0 dinara...
A za Symbian imas na stotine novih,pored mora postojecih

Citat:
Multimedijalne mogucnosti su tri koplja ispred svega na trzistu....
Moguce,ali kamera je jadna
Time je multimedija u startu osakacena, slozices se

Citat:
Efekat kad izvadis iPhone je daleko jaci nego bilo koji HTC (iako je HTC po specifikacijama bolji) a sem toga, milina je koristiti ga...
Jeste, a nema tastaturu pa moras da bockas prstima kada surfujes
A da-ako se telefon ne otkljuca ne moze da se iskljuci ni spellcheck koji funkcionise samo za english only a ovakvih bisera koliko sam procitao ima jos dosta

Citat:
iPhone ce uvak imati svoje kupce. Nece moci niko da ga pocisti kao sto ti pricas...
Hoce za one koji zele fensericu i imaju viska para
Uostalom takav je i profil svi Mac korisnika
A sto se poslovnih korisnika tice-na zapadu je Blackberry de facto standard,a takodje i servisi kao sto su push i MS Exchange i ceo taj set aplikacija
Bas bi voleo da vidim kako ce IPhone tu da prodje a Apple puca sa njim upravo i na to trziste
Poslovno trziste-na kome nije bitno kako izgleda igrica ili film vec neke druge stvari kao sto je npr i qwerty tastatura a ne nabadanje prstima po touch screen-u
Jos je Apple van svake pameti izgleda zamislio da sve to treba da ide preko njihovih servisa a ne ovih drugih,opsteprihvacenih-dakle kada malo bolje razmislis tu mu se smesi totalna propast,vrlo izvesno

Citat:
Trenutno sam na Sinergiji 08 koju kao sto znas organizuje Microsoft i primetio sam da pola predavaca dok vodi predavanja verovao ili ne u ruci drzi iPhone (ne razumem sto ali to je istina ). Dakle, ako i oni ne koriste win mobile uredjaje, niti blackberry, niti symbiane (a to su jedine platforme podrzane kroz Microsoftove softvere za sinhronizaciju i data push) nego nose iPhone... valjda ti to govori nesto
Ma kako da ne
Video si nekoliko Amera kako na Sinergiji drze Iphone
To je definitivno pokazatelj realnog stanja

Poslednja ispravka: Covenant (15.10.2008 u 20:59)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:53   #72
w3bm4st3r
Član
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: 50m3rh3 1n h4ck un1v3r53
Poruke: 183
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku w3bm4st3r
Određen forumom Re: Apple iPhone

Apsolutno se slazem sa tobom ! Kamera jadna...a kamera je multimedija zar ne?
Tastatura-nema ! Kako ces da pises poruku na brzaka ? Ili mozda dok si u autu ? ckura ces da pises...nema teorije....a i to video si nekoliko likova koji drze iphone na predavanju ! ...to sam vec rekao u proslom postu !

edit : zaboravio da dodam :

symbian,blackberry,i windows ! imaju zajedno ~10 milijardi aplikacija i to minimalno ! a iphone ima cirka ~1 milion aplikacija ... a negde sam video da je i-hologram najbolja aplikacija za iphone ( ko ne zna sta je nek potrazi ... lako se da naci ) pa onda ... kakve su druge ? *****e najobicnije bre !
w3bm4st3r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 21:39   #73
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ajde prvo da pocnemo od aplikacija za telefone

Od tih zilion-krilion-bilion aplikacija na svim mogucim platformama, koliko njih zapravo obican smrtnik instalira na telefon? Kada sam kupio Symbian, mesec dana sam se zezao sa aplikacijama, igrama, ovo ono i smorio se ko zmaj. Isto vazi i za moj PalmOS posle toga i sada Windows Mobile. Za sve platforme sam nasao krsh softvera, nikad nista od toga nisam instalirao, tako da dal neka platforma ima 10 miliona aplikacija ili 1 milion, ne pravi nikakvu razliku
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
brutal1s (28.7.2009)
Stara 15.10.2008, 23:17   #74
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Android bi trebalo da ima zanimljive aplikacije, koliko sam gledao..

Sto se iPhone tice, pored 5800 Xpress Music nema sta da trazi. Nudi isto, ako ne i vise, po dosta manjoj ceni.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2008, 1:55   #75
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ljudi bre nemojte da pricate napamet neke stvari.

Aplikacije koje koristim su za remote desktop na primer. Takodje imam safari browser koji je milion puta bolji od opere mini i preko wifi imam normalan potpuno funkcionalan internet. Imam aplikaciju za facebook i msn messenger... To je ono sto koristim i meni je to sve sto mi treba... Ima i drugih aplikacija od onih za mreze, zabavu, video i ostalo...

Ima igre koje nema nijedan drugi prenosnik Znaci probaj par igara za iPhone pa mi posle pricaj nesto o multimedijalnim mogucnostima. Ima ziroskope koje koristi prilican broj igara. To em daje celu novu dimenziju prenosnom igranju, em je grafika izuzetna (podrzava OpenGL). Kamerica postoji i kao i svaka integrisana na mobilnom sluzi za neke osnovne stvari. Kome treba profi aparat na mobilnom ima neki problem u glavu naravno...

Kada sam pricao o multimediji najvise sam govorio o kvalitetu zvuka i video reprodukcije... ipak je to ceo iPod gratis uz fon.

Tastatura je sasvim ok i ja kucam jako lepo sa njom. Autokorekcija se iskljuci za minut i moze da nauci srpske reci pa radi autokorekcija sa srpskim recima. To sto ti to nisi znao da namestis je ipak tvoj problem.

Ako je tebi lepo da das pare i ponasas se ko dete i mislis da ce fon da ti brise i guzu ako kosta vise od 200 evra... to je stvar tvoje percepcije, ali ako imas makar malo volje iPhone mozes da podesis u sitna crevca da radi onako kako ti hoces sto je mnogo otvorenije od drugih modela koji su prilicno ograniceni po pitanju modifikacija operativnog sistema.

Kada idem na web i posto "nemam" tastaturu ne moram da bockam jer samo prstima uvecam prizvoljno sliku i kliknem normalno na pravu renderovanu html stranicu a ne na buckuris koji mi opera mini servira pa ocoravim dok ukapiram sta pise na forumu, i ne radi mi pola stvari na njoj...

Ovi iz Microsofta su domaci a ne Ameri

Jedino sto moze da vas odbije je ipak cena i cinjenica da ste pomalo razmazeni. iPhone nije bolji od HTC i nema bolje karakteristike od njega, ali i kosta slicno ili manje a hteo ti to da priznas ili ne, iPhone je zaokruzen proizvod koji ce uvek da ima svoju ciljnu grupu i da ga kupuju... Kao sto i Nokia ima svoje kupce iako meni Nokia je njesra (ali to je moj problem u percepciji a ne sto je ona stvarno objektivno losa).
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
alesandro (16.10.2008), brutal1s (28.7.2009)
Stara 16.10.2008, 9:51   #76
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Apple iPhone

iPhone pati od nekih decijih bolesti, ali za prvi Apple-ov telefon rekao bih da "nije los"

Neki kazu kamera mu losa... ne moze da snima video; ne moze da se obrise odredjeni SMS, vec samo ceo thread sa tim kontaktom. To ce se ispraviti kad-tad i hardverski i firmverski.

Mene kao programeru ovih stvarcica najvise smeta to sto je iPhone najograniceniji telefon od svih koji sam probao / programirao (citaj: svi telefoni koji imaju OS i za koji moze da se kompajlira Hello World). iPhone ne dozvoljava 3rd party aplikacijama da vrsljaju mnogo po sistemu i to je veliko ogranicenje E sad to je i dobro sa druge strane. Uzmite S60, PalmOS ili WM telefon. Nafilujte ga aplikacijama... i postace trom, bagovit, nestabilan - provereno! Gledajte filmove, slusajte muziku na tim telefonima, i ne daj boze da vam uleti poziv.

Ako hocete ultra funkcionalan S60, Palm, WM telefon, vi na njega takodje morate instalirati gomilu aplikacija... znaci nije odes u radnju kupis ga i imas ultra telefon. Tako je isto i sa iPhone-om... ako hoces da ti bude funkcionalan moras mu dati lekic, a kod nas uglavnom se i prodaju takvi telefoni, vidim sad se uveliko trpa i ovaj novi firmware.

Ako necete da hakerisete telefon... onda telefon sa OS-om nije za vas.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2008, 10:50   #77
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Jeste ja sam stavio 2.1 i radi stvarno lepo. I brz je i stabilan...

Takodje mogu da snimam video klipove Nije cak ni tako los...

Imam i MMS iako su rekli da to ne moze

Jedino sto ne mogu da obrisem pojedinacni SMS ali to i ne zelim jer mi odgovara da imam istoriju poruka...

I dobro si rekao... ko zeli takav fon, zna zasto ga zeli i maksimalno ce da ga iskoristi. Zato i kazem da ce uvek da ima masu svojih kupaca...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
brutal1s (28.7.2009)
Stara 16.10.2008, 12:28   #78
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke

Imam i MMS iako su rekli da to ne moze

Jedino sto ne mogu da obrisem pojedinacni SMS ali to i ne zelim jer mi odgovara da imam istoriju poruka...
Zamisli ima i MMS,al' tek kada ga hakujes-nekoliko godina staru tehnologiju,alo
Cudno znas-ja sam na mojoj 5 godina staroj Nokia 3330 mogao da brisem sms-ove kako hocu
Capisce-to su najosnovnije funkcije koje sada ima svaki budak od telefona
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2008, 13:23   #79
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Zamisli ima i MMS,al' tek kada ga hakujes-nekoliko godina staru tehnologiju,alo
Cudno znas-ja sam na mojoj 5 godina staroj Nokia 3330 mogao da brisem sms-ove kako hocu
Capisce-to su najosnovnije funkcije koje sada ima svaki budak od telefona
Ne mozes to tako da gledas... tvoja 3330 ima koliko slotova za sms poruke, 10, 20, 30?

Nije poenta hvatati se za takve sitnice, kada telefon ipak ima veliku funkcionalnost. Ne moze da se obrisu sms-ovi, so what? Ljudi ce kukati i sledeci firmware ce doneti tu mogucnost. I sta onda... kakvu ce onda "veeeeeliku falinku" imati taj telefon? Da bude veliki pa da ga svi odjednom proglase ciglom Ako se nekome ne svidja, ne mora da ga kupuje, ali nazivati ga *****em je krajnje smesno.

Mi ovde pricamo o PRVOM telefonu sa PRVIM firmware-om firme koja je pocela nedavno da se bavi mobilnim uredjajima i svi odmah osuli paljbu. OK, koji su vasi favoriti Nokia, SE, HTC? Kakvi su PRVI modeli tih telefona bili? Appleov prvenac je oduvao vise od pola trzista. Kada se zahuktaju i kada budu napravili jos par hardverskih i softverskih revizija bice svasta.

iPhone moze da se nadje kod nas za 350e - poprilicno jeftino, s obzirom da novi BlackBerry nema nista od funkcija, a kostace 1000$
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
brutal1s (28.7.2009)
Stara 16.10.2008, 15:44   #80
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

E sada oduvao pola trzista
Prodat je cini mi se u milion primeraka u USA
A znas zasto-zato sto ima Apple logo a i marketing cini svoje
Videcemo kako ce ici prodaja u Evropi jer Amerikanci tradicionalno uglavnom kupuju domace proizvode-Motorola a sada i Apple
Drugo ne vidim da je u pitanju bilo sta revolucionarno jer je Iphone zapravo Itouch kome je pridodat mobilni i to prilicno prosecnih karakteristika ako ne i ispod toga-tako da tesko da je u pitanju zaista nesto novo pored recimo HTC uredjaja
I trece-ja nigde nisam rekao da je telefon *****e nego da nije nista specijalno i da je agresivnim marketingom prilicno prenaduvan
I nece biti svasta kada budu izasli i novi firmware i novi modeli-jer se ponavlja ista prica kao sto je upravo trenutno stanje sa Apple racunarima-opet striktno sve vezano za Apple,vendor locked i krut/zatvoren model od koga leba biti nece
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ipod Nano 2 gen alesandro Foto i audio/video 69 19.2.2008 16:18
Apple Safari 3 Public Beta for Windows WU TANG CLAN Aplikativni softver 24 29.6.2007 16:51
Apple iPod Nano Sale2322 Foto i audio/video 3 22.5.2007 14:35
Apple рекламе Miloš Zanimljive Web lokacije 0 4.7.2006 9:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com