Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.7.2007, 23:55   #1
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Question Koje Walkman bubice za K800?

Zeleo bih da kupim neke bolje slusalice za svoj K800, a posto znam da Walkman sluske odgovaraju, resio sam njih da kupim. Dvoumim se izmedju slusalica sa modela W200 ili za one sa W810. interesuje me koje daju bolji zvuk, da li ove sa Bass reflexom od modela W200 ili one in ear sa W810? Inace, nasao sam oba modela po ceni od 1000 dinara.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	W200 sluske.jpg
Viđeno:	26 puta
Veličina:	29,8 KB
ID:	9219   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	W810 sluske.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	56,7 KB
ID:	9220  
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 0:00   #2
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Cool Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Zeleo bih da kupim neke bolje slusalice za svoj K800, a posto znam da Walkman sluske odgovaraju, resio sam njih da kupim. Dvoumim se izmedju slusalica sa modela W200 ili za one sa W810. interesuje me koje daju bolji zvuk, da li ove sa Bass reflexom od modela W200 ili one in ear sa W810? Inace, nasao sam oba modela po ceni od 1000 dinara.
Ja ti predlazem one slusalice in ear jer imaju po meni mnogo blolji zvuk nego one sa bass reflexom. I ove slusalice takodjer imaju dobar bass samo umeju da budu malo nezgodne jer se ne cuje okolina zbog toga sto ti je skroz "uguran" u usi ali po meni je ipak taj pravi izbor.
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sasa90 na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 1:17   #3
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Question Re: Koje Walkman bubice za K800?

I ja smatram da bi te in ear sluske trebalo da imaju nesto bolje performanse ali sam onda naisao na sledeci komentar na jednom sajtu:

Citat:
Bili smo veoma prijatno iznenađeni sa podrazumevanim slušalicama koje dolaze u paketu sa modelom W200i. Slušalice su standardne bubice, ali prema tvrdnji kompanije HPM-64 slušalice imaju bolje performanse na niskim frekvencijama zahvaljujući „Bass Reflex-u“. Da budem iskren, mislio sam da je u pitanju samo još jedan trik marketologa – međutim činjenice su me demantovale – u poređenju sa HPM-70 stereo slušalicama koje se isporučuju u paketu sa modelima Sony Ericsson W800i i W300i, HPM-64 slušalice isporučuju mnogo prirodniji i prodirući zvuk pravo u vaše uši. Nakon nekog vremena korišćenja ovih slušalica, jednostavno nisam mogao više da se vratim na HPM-70, iako su one subjektivno superiornije.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 2:18   #4
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Ma koje god da uzmes neces pogresiti, jer su i jedne i druge podjednako kvalitetne. E sad stvar je licnog ukusa, da li ti se vise svidjaju in ear ili obicne slusalice...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 2:57   #5
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ma koje god da uzmes neces pogresiti, jer su i jedne i druge podjednako kvalitetne. E sad stvar je licnog ukusa, da li ti se vise svidjaju in ear ili obicne slusalice...
Sto jes' jes', ali me interesuje da cujem jos necije misljenje, mislim da ima ovde ljudi koji imaju jedan od ova dva modela, sto je pre moguce jer sam resio da idem danas da ih uzmem.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 3:00   #6
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Pazi, sto se tice in ear, pouzdano znam da su vrh! Ima ih moj ortak, zaista su dobre. A i drugi ljudi su ih isto samo hvalili.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 3:03   #7
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Koje Walkman bubice za K800?

A sta mislis o ovim drugim, sto imaju Bass reflex? Da li to znaci da imaju naglasenije basove u odnosu na ove in ear (mozda na ustrb srednjih i visokih tonova), ili i in ear zna da "zadrma"?
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 3:07   #8
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
A sta mislis o ovim drugim, sto imaju Bass reflex? Da li to znaci da imaju naglasenije basove u odnosu na ove in ear (mozda na ustrb srednjih i visokih tonova), ili i in ear zna da "zadrma"?
In ear definitivno zna da zadrma, plus sto mnogo manje zuljaju jer lepo nalegnu unutar uva. Plus, sigurno su glasnije od ovih drugih jer potpuno izoluju spoljasnje zvukove, sto ima svoje prednosti a i mane. Toplo ti savetujem da ne vozis bike sa njima... Ne budi govece ko ja Da te ne strefe neka kola... Dakle ja kad bih kupovao uzeo bih in ear.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 3:28   #9
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Imam ja HPM-70 ili kako ih još zovu in ear... Slušalice su odlične, kao prvo odlično izoluju od buke spolja, kad uđu u uvo ne izlaze , a zvuk je savršen, kada se tome pridoda i mogućnost da se prikaće na zvučnike ili pojačalo... Mada bi i ove od W200i trebalo da imaju tu mogućnost...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Željko na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 3:32   #10
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
A sta mislis o ovim drugim, sto imaju Bass reflex? Da li to znaci da imaju naglasenije basove u odnosu na ove in ear (mozda na ustrb srednjih i visokih tonova), ili i in ear zna da "zadrma"?
Imao sam ja te in ear i stvarno su fenomenalne...E sad josh kad bi se mi nekako dogovorili na PM da ti meni to nekako kupish i poshaljesh,a ja da ti platim pouzecem ili kako ti vec hocesh...Jer ja takve trazim vec duze vreme i nigde ne mogu da nadjem...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 11:35   #11
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

pazi, sto se tice sluski po mom misljenju nekako su jednako dobre samo je stvar sta ti odgovara.. obe sam probao o odlucio sam se na hpm - 70 (te sa w810) zato sto se ne cuje nista okolina kad ih stavis, skroz malo.. tako da ne moras pojacavat do besvesti dabi cuo nego se moze i tiho slusat.. a i nekako mi imaju balo jaci bas, sigurno zbog dihtunga kojeg prave dok in ear takodjer drmaju ali ipak dosta imaju slabiji bas ali svakako se neces zeznut koje god da uzmes, to je sad stvar ukusa

poz
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 12:17   #12
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Kao sto je neko vec pomenuo namena je veoma bitna.Inear ne uzimaj ako se bavis sportom,dosta prelazis ulice i slicno jer neces cuti automobile i ono sto se desava oko tebe.Ako ti je pak primarno da sve cujes jasno u gradskom prevozu definitvno ce ti inear sluske vise odgovarati.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
A M G (13.7.2007)
Stara 13.7.2007, 12:40   #13
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
Mario Pavicevic kaže: Pregled poruke
Kao sto je neko vec pomenuo namena je veoma bitna.Inear ne uzimaj ako se bavis sportom...
Zasto ne za sport?! Pa za sport su idealne jer cvrsto stoje u uhu. Naravno bitno je da trcis u prirodi, ne negde gde idu kola. Normalno i zdravije je
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 15:48   #14
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: Koje Walkman bubice za K800?

A sada dolazimo do tuznog dela! Odem ja jutros do one iste prodavnice u kojoj sam juce naleteo na ova dva modela, sav srecan ulazim, pozelim dobar dan i zatrazim da jos jednom pogledam oba modela kad ono - PRODATO! Vidim da nije ista devojka od juce koja mi je pokazala ona dva modela, i ovoj pokusavam da objasnim da su bila 2 modela, a ona mene ubedjuje da je bio samo jedan, ovaj in ear model! Dzaba sam se natezao 15 minuta sa njom pokusavajuci da joj ukazem na to da nisam lud i da znam sta sam video i po kojoj ceni, al' ne, gospodja se drzi svoje teorije kako je bio samo jedan (in ear) model! Tu se iznerviram i krenem da obilazim bukvalno sve prodavnice koje imaju bilo kakve veze sa mobilnim telefonima (pa cak i samo servise), odem do ComTrade-a (ovlascenog SE prodavca) a oni mi kazu da ni jedan od ta dva modela nikada nisu ni imali u prodaji! I posle trocasovnog majanja kroz pola Nisa dodjem sav s*eban kuci i resih da podelim ovo vrlo neprijatno iskustvo sa vama...
Jedino mi preostaje da odem pridvece kada ce valjda onaj subjekat od zene da ode lepo kuci i dodje ona druga devojka i da mi kaze: "Da, imamo oba modela, izvolite pogledajte!".
Ah, da, naleteo sam i na budjavu kinesku kopiju in ear sluski po ceni od 400 dinara, ali za to njesra ne bih dao ni 4 dinara, a ne 400!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 15:59   #15
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
A sada dolazimo do tuznog dela! Odem ja jutros do one iste prodavnice u kojoj sam juce naleteo na ova dva modela, sav srecan ulazim, pozelim dobar dan i zatrazim da jos jednom pogledam oba modela kad ono - PRODATO! Vidim da nije ista devojka od juce koja mi je pokazala ona dva modela, i ovoj pokusavam da objasnim da su bila 2 modela, a ona mene ubedjuje da je bio samo jedan, ovaj in ear model! Dzaba sam se natezao 15 minuta sa njom pokusavajuci da joj ukazem na to da nisam lud i da znam sta sam video i po kojoj ceni, al' ne, gospodja se drzi svoje teorije kako je bio samo jedan (in ear) model! Tu se iznerviram i krenem da obilazim bukvalno sve prodavnice koje imaju bilo kakve veze sa mobilnim telefonima (pa cak i samo servise), odem do ComTrade-a (ovlascenog SE prodavca) a oni mi kazu da ni jedan od ta dva modela nikada nisu ni imali u prodaji! I posle trocasovnog majanja kroz pola Nisa dodjem sav s*eban kuci i resih da podelim ovo vrlo neprijatno iskustvo sa vama...
Jedino mi preostaje da odem pridvece kada ce valjda onaj subjekat od zene da ode lepo kuci i dodje ona druga devojka i da mi kaze: "Da, imamo oba modela, izvolite pogledajte!".
Ah, da, naleteo sam i na budjavu kinesku kopiju in ear sluski po ceni od 400 dinara, ali za to njesra ne bih dao ni 4 dinara, a ne 400!
Heh,slichnu sitaciju sam imao i ja...Navodno sam mrezervisao in ear slushalice kod jeden firme u BG-u,i kada je moj drugar otishao da ih kupi u moje ime,oni su mu rekli_pRODATO!!!Molim te ako ima vishe od jednog modela javi mi da se dogovorimo kao moze oko sluhalica...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 16:14   #16
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Heh,slichnu sitaciju sam imao i ja...Navodno sam mrezervisao in ear slushalice kod jeden firme u BG-u,i kada je moj drugar otishao da ih kupi u moje ime,oni su mu rekli_pRODATO!!!Molim te ako ima vishe od jednog modela javi mi da se dogovorimo kao moze oko sluhalica...
Naravno, ali kako situacija trenutno stoji...mrka kapa...
Jedino da vidim sta cu veceras da napravim, drzite mi palceve!

[edit] Odoh, dodjoh i ne napravih nista! Prodali oba para sluski jos juce, samo mi nije jasno kada posto sam bio u toj radnji jedno pola sata pred zatvaranje, dali mi vizitku i rekli mi da zovem od ponedeljka, mozda nesto dodje...samo mozda...

Poslednja ispravka: A M G (13.7.2007 u 20:12)
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2007, 21:31   #17
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Ja sam imao sreće, naime drug je dobio W550i i hteo da ga proda, ali sam ga nagovorio da ga proda bez slušalica a slušalice proda meni.
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 8:15   #18
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Ljudi a zar nije lakse da kupite slusalice od 400din posto vec originalnih nema i lepo odsecete sluske ostavite onaj konektor koji ide u telefon sa malo kabla i na njega zalemite zenski 3,5mm ulaz i koristite klasicne sluske?
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 12:50   #19
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
Mario Pavicevic kaže: Pregled poruke
Ljudi a zar nije lakse da kupite slusalice od 400din posto vec originalnih nema i lepo odsecete sluske ostavite onaj konektor koji ide u telefon sa malo kabla i na njega zalemite zenski 3,5mm ulaz i koristite klasicne sluske?
Meni nije,jer sma svoje slushalice izgubio sa sve tim konektorom...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2007, 8:03   #20
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Koje Walkman bubice za K800?

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Meni nije,jer sma svoje slushalice izgubio sa sve tim konektorom...
Pa kupi te fush slusalice od 400din i skini konektor sa njih
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Filmovi koje pamtite... 6am3 Fana71c Kompjuteri i film 261 28.4.2016 15:15
Stvari koje bez filmova nikad ne biste znali... REDisLAW Cvet kompjutera 329 2.2.2010 4:00
Koje napajanje za Core 2 Duo E6600 + 7900GTO N_E_R_O_N Šta da kupim? 48 10.5.2007 20:45
Koje ludilo?!! ATAMAH Kvarovi 14 8.12.2006 3:35
Koje igre vise volite? Starije ili novije? madsrdjan O igrama uopšte 20 10.11.2006 13:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com