Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.10.2008, 21:34   #21
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Diktafon - dobar, a jeftin

Citat:
Garavi kaže: Pregled poruke
Mozda si u pravu, nisam ja to zapeo odmah, imam jos 2-3 nedelje da razmislim, a tek sam poceo da se raspitujem i da kapiram kako sta funkcionise.
Jel imas neku ideju za takvu jeftiniju kombinaciju? Mislis opet neki Olympus? Kazi ako znas neku malo bolju prodavnicu?
Ja imam digitalni Sony sa ugradjenom memorijom, bez mogucnosti prosirenja, moze da snima 180 minuta (valjda bese toliko) u najvisem kvalitetu. Ne secam se ni koliko je placen, jer je kupljen pre jedno 6-7 godina, ali i dan danas radi dobro, mada nije nesto puno koriscen. Pored ugradjenog mikrofona i zvucnika, poseduje 3,5mm prikljucak za slusalice i eksterni mikrofon. Pokusao sam da kacim na njega neki Geniusov mikrofon za racunare, i mogu ti reci da funkcionise dobro, 100% bi rezultati bili jos bolji da sam koristio neki mikrofon namenjen bas tome.

Sto se Olympus modela tice, i za njih sam cuo neke dobre stvari, tako da tesko mogu da ti kazem koju marku da uzmes, bolje uzmi u reazmatranje 3-4 modela sa pribliznim cenama (a u skladu sa visinom tvog budzeta), pa onda uzmi onog koji nudi najvise.

Sto se mesta za kupovinu tice, to imas po svim mega marketima, bolje opremljenim radnjama koje prodaju racunare i tehnicku robu...
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2008, 21:42   #22
Garavi
Član
 
Član od: 30.11.2007.
Poruke: 384
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 30 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Diktafon - dobar, a jeftin

Ok videcu sta mi najvise odgovara pa da skalabudzim nesto. Koristio sam ranije mp3 za snimanje, culo se, ali ipak je trebalo dosta toga da se podesi da bi se lepo razumelo sta neko prica ako je udaljen vise metara...
Pozdrav
Garavi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2008, 13:15   #23
123Georg321
Novi član
 
Član od: 12.12.2008.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Diktafon - dobar, a jeftin

Pozdrav,
Panasonic-ov diktafon RR-US450 je vrlo dobar (koristim ga i prezadovoljan sam).
E sad jedno pitanje u vrijednosti od 1 BAMBI :
uz uredjaj sam dobio softver (VOICE EDITING) koji govor pretvara u tekst, ali fazon je taj sto radi samo na engleskom... Da li neko ima ili zna za softver koji pretvara na nas jezik?????
123Georg321 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2008, 23:13   #24
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Diktafon - dobar, a jeftin

Citat:
focuss kaže: Pregled poruke
Ok. Pogledao sam ponudu Sonija i Olympusa, ali ne znam koji su dobri.

Moze li neko da mi preporuci diktafon koji ima mogucnost povezivanja na racunar, ili nadogradnje memorijsom karticom.
Uzmes Sony MP3 Player sa 8 GB memorije a uz njega imas FM radio i funkciju diktafona.

8 GB mi se cini kao dovoljno.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 15:11   #25
mrvicaaa
Novi član
 
Član od: 30.9.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Diktafon - dobar, a jeftin

Evo i ovde da postavim pitanje.
Potreban mi je diktafon za snimanje predavanja. Volela bih da ima dosta dobar kvalitet zvuka, obzirom na to da na predavanjima ponekad imaa nekih sumova, ili neko prica ili se cuje saobracaj i sl. U stvari da snimljeni materijal mogu da slusam bez ikakvog dodatnog napora za razumevanje i sl. E sada, nasla sam par modela izmedju kojih se dvoumim Olympus WS-650S, Olympus VN 8600 PC i Sony ICD-PX312M. Koji biste mi preporucili za moje potrebe? Moze i neki drugi model ako smatrate da je bolji za taj opseg cena, kao kod ovih modela. Ovo mi je dosta hitno i bitno, pa bih jako cenila ako bi neko sto pre odgovorio na moje pitanje. Hvala...
mrvicaaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dobar RPG?WASD kombinacija mish: rotacija i udarci!Koji? Wolverine Role-Play 36 2.9.2007 4:06
Predlozite neki dobar, mali FPS! ZoNi Akcione igre 11 4.10.2006 22:12
Dobar FTP Client Boris Zegarac Internet tehnologije 2 1.10.2006 2:10
da li sam napravio dobar izbor darkado Nosači podataka 21 3.6.2006 16:01
Neki dobar Administrator alien Aplikativni softver 0 23.2.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com