Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.8.2006, 17:44   #1
internacional
Član

Član od: 22.4.2006.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Nece da pokrene....

Ima jedan problem sa kojim sam se sreo prvi put!!Otisao sam kod drugara da mu oborim sistem i desava se sledece:Podesim sve u biosu kako treba ubacim disk sa koji u sebi ima i XP i service pack 2 tj butabilan i pojavi se ono press any key znaci da pritisnem da bi pokrenuo instalaciju wivdowsa ali nece kada pritisnem bilo koje dugme on umesto da udje u plavi ekran ida krene sa instalacijama on ucita i udje normalno !!!Ucemu je problem???Ja sam sa tog diska obarao sistem 10-tak puta a kod njega nece!!Da li je mozda do njegovih citaca ali i jedan i drugi koje ima kada ubacis neki disk rade normalno!!Pomagajte????Jos nesto da ne otvaram novu temu njemu je komp radio normalno nasao je autopatche instalirao i od tada sve radi normalno ali kada ide desni klik na desktop da recimo refresh-uje pojavi se onaj pescani satic kao da ucitava i tada mu blokira komp a kada ide preko starta sve radi super ili kada na desktopu klikne na ikonicu samo kada na prazno koci!!Do cega je to??????Pomagajte?????
internacional je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2006, 21:48   #2
internacional
Član

Član od: 22.4.2006.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nece da pokrene....

Resio sam problem!!!Morala je da bude obicna tastatura a ne bezicna,zbog toga nije ni mogao da pokrene instaliranje!!Da mi covek nije rekao nikada se toga ne bih setio!!!!
internacional je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kad upalim komp, ja ga vidim u mrezi ali monitor nece da se upali...? Do@ OldSchool Kvarovi 6 21.4.2006 14:31
Laptop nece da se pokrene Robert Prenosni računari 6 1.2.2006 11:31
Win XP Home Edition nece da zapamti password overlord Operativni sistemi 2 27.1.2006 21:38
ogg nece u mp3 Cika Crni Aplikativni softver 10 10.1.2006 19:10
Nece da se otvori nijedan program pod XP-om. Vlado78 Operativni sistemi 4 15.12.2005 18:17

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:03.