Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2009, 16:21   #201
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Ne znam da li je neko objavio, ali je DEAD SPACE 2 NAJAVLJEN.

http://www.shacknews.com/onearticle.x/55509
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 16:25   #202
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Dead Space

Super, samo da me ne smori kao prvi deo.
Mnogo mi bilo monotono i ako je igra stvarno dobra...

Ima i jos jedan interesantan podatak, Mirror's Edge je trilogija.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2009, 10:03   #203
Welltall
Novi član
 
Član od: 5.5.2009.
Lokacija: Bechej
Poruke: 18
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Welltall
Određen forumom Re: Dead Space

dead space....koliko dobra igra ja neam rechi,,,divno..divno....nisam je josh zavrshio ali svakako idem ka tome.....ne mogu a da ne pomenem slichnost sa RE barem po izvodjenju...!!!!! extra
Welltall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2009, 10:26   #204
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Blizu sam kraju, malo smorila igra, previse napucavanja onih cudovista, i nije neki horor,ali ima dobru atmosferu.Dobra igra u svakom slucaju, samo mislim da je vestacki produzena.

PS
Ima idiotske ekstremno smarajuce "zagonetke"
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 0:31   #205
matejarmus
Član
 
Član od: 6.10.2009.
Lokacija: Vrnjacka Banja
Poruke: 36
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 12 puta na 3 poruka
Određen forumom Nepodnosljivo audio stucanje u Dead Space-u

Imam veliki problem sa igrom Dead Space i, uprkos svemu sto sam probao, ne mogu da ga resim.Naime, kada igra pocne, zvuk pocinje toliko da stuca da je neigrivo, zato sto i slika stuca zajedno sa njim.Probao sam sve.Prvo:smanjivao sam Hardware Sound Acceleration na sve nivoe i nista.Preko ctrl-alt-del sam Dead Space stavljao na High Priority i naravno nista.Od zakrpe ni traga ni glasa.Moram da pomenem i da je kopija originalna.Sve sto sam mogao da nadjem na forumima sam pokusao ali bez uspeha.Updateovao sam sve drivere, i naravno nista.Ako neko ima slicni problem, nek se javi pa mozemo da pokusamo da resimo problem.

Poslednja ispravka: matejarmus (6.10.2009 u 10:31)
matejarmus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 12:56   #206
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Igra je dobila strasne kritike po netu....(u pozitivnom smislu). Skoro svaki elemenat igre je pohvaljen, ponajvise oruzja i naravno atmosfera.....nisam preterani fan horror igara (nemam zivaca za konstantno skakanje iz stolice) ali mozda se i neki dan posvetim ovoj igri...

Uf od kad sam ja ovo poslao i tek sad je probao .

Igra je za sad odlicna, da napomenem nisam ljubitelj horora. Grafika je super, zvuk, pa cak i gameplay. Znam da ce da me smori malo, ali mi se napucavanja dopadaju, pre svega zbog odlicnog izbora oruzja. Inace ko ima problem sa sporim mishem ili mnoooooogo dugackim ucitavanjima, neka iskljuci Vsync, meni je pomoglo nenormalno. Inace sporost misha je sasvim OK imajuci u vidu da morate da im kidate udove kako bi crkli. A i covek je u inzenjerskom odelu, ne moze da leti po ekranu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 16:20   #207
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Uf od kad sam ja ovo poslao i tek sad je probao .

Igra je za sad odlicna, da napomenem nisam ljubitelj horora. Grafika je super, zvuk, pa cak i gameplay. Znam da ce da me smori malo, ali mi se napucavanja dopadaju, pre svega zbog odlicnog izbora oruzja. Inace ko ima problem sa sporim mishem ili mnoooooogo dugackim ucitavanjima, neka iskljuci Vsync, meni je pomoglo nenormalno. Inace sporost misha je sasvim OK imajuci u vidu da morate da im kidate udove kako bi crkli. A i covek je u inzenjerskom odelu, ne moze da leti po ekranu.
Predji je obavezno. Kontrole jesu malo trome, ali vremenom ces se navici.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 18:57   #208
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Predji je obavezno. Kontrole jesu malo trome, ali vremenom ces se navici.

Naprotiv, onakve su kakve trebaju da budu. Covek je trom, i njegovo kretanje je sasvim prirodno. E sad jedino shto je udarac rukom i nogom izuzetno neprezcizan, ali navici cemo se
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 22:48   #209
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Naprotiv, onakve su kakve trebaju da budu. Covek je trom, i njegovo kretanje je sasvim prirodno. E sad jedino shto je udarac rukom i nogom izuzetno neprezcizan, ali navici cemo se

Josh moram i da dodam da igra jeste strashna i jeziva, ali ne toliko koliko sam ocekivao. Uglavnom su to shtrecanja, i za sad sam se samo jednom poshteno iscimao. Ali moram da priznam da je napeto dok se igra.
Jedna anegdotica :

Elem....igram ja igru, idem kroz neki hodnik i cekam, naravno, da mi neshto iskoci. U trenutki najveceg iscekivanja kada se cuje kretanje kroz ventilaciju, u mojoj sobi, tik iza mene, lupne radijator (to se cesto deshava, kako toplana iskljuci ili pusti grejanje, kao kada bacite kamen niz cevi radijatora). Toliko sam se izbezumio da je to neverovatno.....uf, zovem toplanu da ih tuzim za pretrpljeni dushevni bol hehe

PS Jedno pitanje vezano za Power Nodes. Naime, ja sam nashao samo 1 a evo me josh malo u trecem chapteru. Da li sam mnogo propustio? Nisam provalio da oni ormarici mogu da se otvaraju

Poslednja ispravka: pentraksil (24.4.2010 u 1:27)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
White Ripper (24.4.2010)
Stara 24.4.2010, 11:05   #210
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
PS Jedno pitanje vezano za Power Nodes. Naime, ja sam nashao samo 1 a evo me josh malo u trecem chapteru. Da li sam mnogo propustio? Nisam provalio da oni ormarici mogu da se otvaraju
NAci ces jos power noda ali je igra zamisljena da se obrne nekoliko puta da bi dostigao max level.DAkle kad zavrsis igru i nastavis ponovo level iz prosle igre ti ostaje i sva unapredjenja vezana za Isaka.
Jesam li ja neki ludak ili mi igra bas nije bila strasna?Igro sam je i po noci
Ima par simpaticnih scena ali nista specijalno.Igra inace razbija po pitanju neke akcije i mlacenja.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
pentraksil (24.4.2010)
Stara 24.4.2010, 11:41   #211
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Dead Space

Nisi ludak, i ako si kao ja, dza i bu koji iskacu pred tebe urlajuci, ili se neobjasnjivo pojave iza tvojih ledja ti nisu strasni (doom3 ,fear,dead space su primer). Meni je veci horor STALKER na pr, mnogo jeziva atmosfera dok ides poljanom, vetar huce, prasina leti na sve strane, pustos oko tebe, poneki krik u daljini. Ili x16 laboratorija,presao sam nekoliko puta igru i svaki put mi je bilo neprijatno u toj postavi. Dead Space je super igra,i jedva cekam nastavak, ali po meni nije horor.

Bas sam i planirao da ga obrnem jos jednom , al nikako da nadjem vremena
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 12:33   #212
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Nisi ludak, i ako si kao ja, dza i bu koji iskacu pred tebe urlajuci, ili se neobjasnjivo pojave iza tvojih ledja ti nisu strasni (doom3 ,fear,dead space su primer). Meni je veci horor STALKER na pr, mnogo jeziva atmosfera dok ides poljanom, vetar huce, prasina leti na sve strane, pustos oko tebe, poneki krik u daljini. Ili x16 laboratorija,presao sam nekoliko puta igru i svaki put mi je bilo neprijatno u toj postavi. Dead Space je super igra,i jedva cekam nastavak, ali po meni nije horor.

Bas sam i planirao da ga obrnem jos jednom , al nikako da nadjem vremena

Dobro jeste horor, jeziva jeste, ali ne toliko strashna slazem se. Pogotovu shto vam ja to kazem jer ne volim horor igre bash zbog tog shtrecanja. Malo zbog treceg lica verovatno, a i sve se svodi na shtrecanje vishe nego na jezu. Ali odlicna igra u svakom slucaju, mnogo bolja od ostalih takozvanih "horor" igara.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 17:29   #213
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Nisi ludak, i ako si kao ja, dza i bu koji iskacu pred tebe urlajuci, ili se neobjasnjivo pojave iza tvojih ledja ti nisu strasni (doom3 ,fear,dead space su primer). Meni je veci horor STALKER na pr, mnogo jeziva atmosfera dok ides poljanom, vetar huce, prasina leti na sve strane, pustos oko tebe, poneki krik u daljini. Ili x16 laboratorija,presao sam nekoliko puta igru i svaki put mi je bilo neprijatno u toj postavi. Dead Space je super igra,i jedva cekam nastavak, ali po meni nije horor.

Bas sam i planirao da ga obrnem jos jednom , al nikako da nadjem vremena
Interesantno je da je i meni stalker bio jeziv zesce.Mora da smo slicni po pitanju horora.Najjezivija scena u citavom deadspaceu je ono na kraju.U stalkeru sam se najezio citav dok sam igro pripijat pa kad sam u istoimenoj zoni moro da pronadjem onog vojnika sto je nesto,pa zatim na tom zadatku ona karakondzula te nesto privlaci i odbija naprijed nazad.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
filpan (28.4.2012)
Stara 24.4.2010, 17:40   #214
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Nisi ludak, i ako si kao ja, dza i bu koji iskacu pred tebe urlajuci, ili se neobjasnjivo pojave iza tvojih ledja ti nisu strasni (doom3 ,fear,dead space su primer). Meni je veci horor STALKER na pr, mnogo jeziva atmosfera dok ides poljanom, vetar huce, prasina leti na sve strane, pustos oko tebe, poneki krik u daljini. Ili x16 laboratorija,presao sam nekoliko puta igru i svaki put mi je bilo neprijatno u toj postavi. Dead Space je super igra,i jedva cekam nastavak, ali po meni nije horor.

Bas sam i planirao da ga obrnem jos jednom , al nikako da nadjem vremena
Ono sto je strasno u S.T.A.L.K.E.R.U, strasno je i u Dead Spaceu, a to je atmosfera, ne cudovista. Ja ne znam kako ste vi igrali igru, ali ja sam je igrao na visoko kvalitetnim sluskama, i tu su gomila nekih zvukova u pozadini (pogotovu su neprijatni oni sapati). Itekako jeziva atmosfera..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2010, 22:00   #215
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ono sto je strasno u S.T.A.L.K.E.R.U, strasno je i u Dead Spaceu, a to je atmosfera, ne cudovista. Ja ne znam kako ste vi igrali igru, ali ja sam je igrao na visoko kvalitetnim sluskama, i tu su gomila nekih zvukova u pozadini (pogotovu su neprijatni oni sapati). Itekako jeziva atmosfera..
Ma nishta nije jezivije od ponoci sa grmljavinom u Stalkeru. JEdnostavno neverovatno, ko nije doziveo ono da se ubije odmah

O josh da dodam...Obavezno odgledati strip o Dead Spaceu http://www.gametrailers.com/video/an...ad-space/33147 ima 6 delova, odgledao sam ih josh kada se igra pojavila i jako su dobo odradjeni.

Takodje i prequel Dead Space Downfall, takodje zanimljivo ostvarenje, gledao opet pre igre i jako mi se dopalo.

Poslednja ispravka: pentraksil (24.4.2010 u 22:18)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 15:41   #216
Brzi82
Član
 
Član od: 22.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 175
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Dead Space i Stalker po mraku definitivo najstashniji dozivljaj, takodje igram sa slusalicama
Brzi82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2010, 21:51   #217
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Interesuje me kako da sredim lagovanje i zamuckivanje zvuka tokom igre?
FPS na medium ne pada ispod 40.
Molim da mi neko pomogne.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 14:29   #218
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Interesuje me kako da sredim lagovanje i zamuckivanje zvuka tokom igre?
FPS na medium ne pada ispod 40.
Molim da mi neko pomogne.

Ako ti nije iskljucen Vsync, obavezno iskljuci. Ima igra dosta problema sa tim
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 14:51   #219
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Dead Space

Hmm, ja vidim da dosta vas ima problema sa ukljucenim Vsync-om. Kod mene je obrnuto, neki dan instalirao da obrnem jos jednom, i citajuci vase komentare iskljucim VSync. I igra mi je ocajno radila, nekako laguje i nisan se jedva pomera na najvecoj osetljivosti. Jedino sto se mnogo brze ucitavala igra sa ukljucenim. Ali bolje sporo da se ucitava nego da laguje..

Tako da White Ripper-u ,ja ti preporucujem da probas i sa ukljucenim i sa iskljucenim VSync-om pa kako bolje radi...
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2010, 20:07   #220
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Hmm, ja vidim da dosta vas ima problema sa ukljucenim Vsync-om. Kod mene je obrnuto, neki dan instalirao da obrnem jos jednom, i citajuci vase komentare iskljucim VSync. I igra mi je ocajno radila, nekako laguje i nisan se jedva pomera na najvecoj osetljivosti. Jedino sto se mnogo brze ucitavala igra sa ukljucenim. Ali bolje sporo da se ucitava nego da laguje..

Tako da White Ripper-u ,ja ti preporucujem da probas i sa ukljucenim i sa iskljucenim VSync-om pa kako bolje radi...

Upravo tako, neka proba sve opcije. Meni su recimo ucitavanja sa ukljucenim Vsyncom trajala dosta dugo, i mish je nenormalno mnogo kasnio. Kada sam ga iskljucio, ucitavanja traju jedva 1 sekundu. Ni ne procitam onaj tips dole , i naravno mish radi normalno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dead space

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Space Slike Dr Zoidberg Brbljaonica 169 8.11.2009 16:47
Dead Reefs Shlaymara Avanturističke igre 19 3.11.2008 16:53
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Space Impact Kappa Base dodgeme Igre za mobilne telefone 1 25.3.2008 11:26
Unpartitioned space problem fingerprint Slobodni softver 17 6.8.2007 13:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com