Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.12.2018, 14:20   #381
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
@buttwhole Možda si ,izgoreo' od silnih sporednih zadataka. Meni je kod ovakvih igara bolje držati se glavnih misija, a odraditi tek poneku sporednu aktivnost.
E tu lezi problem, moras da radis sporedne misije jer sve sto je preko 2 levela iznad tebe je prakticno nemoguce uraditi. Tako da moras da radis sporedne misije da bi dostigao odgovarajuci level za glavne misije. Zato ja nikad vise encu ni preci Origins iako sam svaku AC igru do Origins-a presao barem 3 puta.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 16:24   #382
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
E tu lezi problem, moras da radis sporedne misije jer sve sto je preko 2 levela iznad tebe je prakticno nemoguce uraditi. Tako da moras da radis sporedne misije da bi dostigao odgovarajuci level za glavne misije. Zato ja nikad vise encu ni preci Origins iako sam svaku AC igru do Origins-a presao barem 3 puta.
U odiseji je to malo vise balansirano (brze se stize do glavnih misija).. Origins tu jeste smrio
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2018, 16:41   #383
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
@buttwhole Možda si ,izgoreo' od silnih sporednih zadataka. Meni je kod ovakvih igara bolje držati se glavnih misija, a odraditi tek poneku sporednu aktivnost.
Možda, al opet - niču ko pečurke, obeshrabrim se kad vidim koliko ih je. I tu pritom mislim samo na one (!) questove, odavno sam odustao od svih drugih. Ovi sa znakom pitanja makar imaju neku mini-priču, koliko god generička ona bila.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Shonkas (2.12.2018)
Stara 3.12.2018, 10:02   #384
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Odigravši gotovo 40 sati, mogu da kažem da mi se Odyssey baš svidio. Naročito Mesara i Pepka, kako oni osunčani predjeli odgovaraju ambijentu i engine-u.
Ne znam zašto ne mogu da se oduprem utisku da su ovako trebale da izgledaju novije Gothic i Risen igre, zaista je prejak Vajb Myrtane i Varanta. Šteta što PB nema ovakav budžet da dobijemo perfektne RPG naslove. Takođe, ne bi bilo loše da oni malo pogledaju kako se realizuju borbeni sistemi drugih igara.
Ne mora da bude ovako arkadno, može i nešto malo sporije kao DS (offtopic).
Po meni, najveći hajlajt je što ne nazirem dalji tok priče kao u prethodnim AC igrama, uopšte ne znam ishod niti mogu da pretpostavim šta, kako i zbog čega, pa se nadam dobrom raspletu.

Level sam 37, grane i stabla vještina su odrađene bolje nego na Origins, naročito specijalni potezi i sistem kako sve funkcioniše.

Dosta je reklo da Odiseja bolje radi od Originsa, ne bih se složio. Na mom konfiguraciji iz profila, dobijam u prosjeku 5 frejma manje.

Sve u svemu preporučujem ovaj naslov, dovoljno novina u svakom smislu. Ono što je malo bezveze (ali ništa strašno) jeste u određenoj mjeri izraženo grananje kvestova čak i kada to nije baš spontano (jedan kvest sa 5,6 podkvestova). Ostalo je odlično. Od mene, po do sada viđenom, 9.2/10.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 17:31   #385
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Ja za 40 sati tek nivo 25...znaci da laganica igram OK I ne mogu da verujem da sam JEDNOROGA provalio nakon 35h igranja
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 18:53   #386
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

To je onda forsiranje igrača, ako moraš da igraš sporedne misije. I s' obzirom da su tu mikrotransakcije...po meni mnogo ružna praksa.
Ima li smisla igrati ,,stealth'' u origins i odyssey?
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 19:11   #387
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
To je onda forsiranje igrača, ako moraš da igraš sporedne misije. I s' obzirom da su tu mikrotransakcije...po meni mnogo ružna praksa.
Ima li smisla igrati ,,stealth'' u origins i odyssey?
Ima smisla! Ja idem ,,stealth' dok me ne provale, onda krece ludilo. Tako da masovni fajtovi su ludacki - izgubio bi mnogo na atmosferi...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 21:29   #388
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Ipak su igru više okrenuli ka akciji nego ka stealthu. Tamo gde je recimo Unity bio orijentisan ka šunjanju i traženju novih pristupa, ovde se očekuje da upadneš u makljažu, uglavnom. Tako su pozicionirani neprijatelji i prostor je otvoren tako da je često nemoguće ići na stealth opciju...


Inače, završih i ja ovo čudo. Na nekih 50+ sati, lvl 50, završio Main story, Cult priču i Artifacts priču.
Ne sećam se kad sam bio u konfliktu kad je u pitanju neka igra. S jedne strane bilo je odličnih trenutaka, nekad sam i uživao, ali ne većim delom mog igranja. Teralo me je to da izguram zarad priče koju, iako nisam baš gotivio, ipak sam hteo da vidim kako će se finiširati. I začudo, kraj je sasvim dobar, pored kraja Ezio trilogije verovatno najbolji kraj u AC serijalu, tu mislim za celokupnu priču a i za svaku od grana. Mislim da su dobro finiširali priču, iako i dalje imam problem sa neiskustvom tima Ubisoft pisaca koji misle da se svaka priča mora vrteti oko porodice, smrti člana porodice (navodne ili prave) i osvete. Ovo se pretvorilo u Star Wars fazon - cela galaksija se vrti oko sudbine ebenih Skajvokera
Drugi moj problem kad je u pitanju priča jesu likovi i voice-acting, taj lažni engleski u kombinaciji sa siromašnim dijalogom od likova pravi karikature. Bilo mi je drago kad sam sreo mnoge istorijske ličnosti, filozofe i dramaturge tog doba, jer je meni čitava prva godina studija književnosti bila posvećena upravo antičkom dobu, i to mi je i najdraži period kad je u pitanju zapadna kultura i filozofija.
Ali opet - način na koji su mnogi od likova karikaturalno prikazani me je ipak razočarao. Kapiram da Alkibijad treba da bude lascivni zavodnik ali brate, odradili su ga na isti način na koji su prikazali i Markiza De Sada u Unity-ju. Sokrata su jedino uboli kako treba, za divno čudo, ali ostali su manje više parodije samih sebe.

Ipak se vidi da se uložilo mnogo truda u igru, ali mislim da je direkcija bila pogrešna. Trebalo je napraviti jedno celovitije iskustvo sa boljim kvestovima i jačim dijalozima. Neko je gore pomenuo Gothic i Risen i tek tada sam skapirao zašto ne volim ovakve igre, i zašto mi nešto smrdi kod Odiseje - zato što sve one, koliko god dobrih elemenata da imaju, poseduju i nešto što prezirem: fetch quests i loot fest.
Više sam zadovoljan sistemom koji je RDR2 ponudio: mali broj oružja sa dosta mogućnosti apgrejdova; kapiram da su to dve različite vrste igara, ali ipak - AC je recimo u prvim ostvarenjima bio odličan kad je u pitanju progresija i dobijanje oružja i sposobnosti. Ovde je to prenatrpano,a dosta toga bespotrebno.

Leveling sistem je užasan, koliko god da su unapredili u odnosu na prošli naslov, i dalje se vidi da je stvoren s mikrotransakcijama na umu i XP boosterima. Ubisoft zaista ne zna da napravi balans, idu u krajnosti - dok je ovde potrebna večnost da se leveluješ, u FC5 sam imao problem da sam se toliko brzo levelovao da me je igra bukvalno nasilnički smeštala da napredujem u igri.

Izbori su dobar adut igri, ali se ne oseti toliko često njihov uticaj. I sama igra je često siromašno izgrađena oko ovog principa, jer se nekad tačno u dijalogu oseti da su loše upakovali te odluke, da neki ljudi reaguju kao da ste počinili jedan izbor, iako ste odabrali drugi (da ne idem u spoilere). Problem s ovim izborima jeste rušenje kanona i onoga što Animus predstavlja. Ali kapiram da ih to više ne zanima. Razmišljao sam koliko je zapravo priča oko Animusa bila baš jaka u Desmond delovima. Ovde se to skrajnulo u stranu, i sad se pitam ko su kog vraga svi oni likovi s kojima komuniciramo u sadašnjem vremenu? Kapiram da je "show, don't tell" princip kojim treba da se vodi priča, ali brt daj malo ekspozicije, odjednom komuniciramo s nekim asasinom Japancem bez ikakvog prethodnog pominjanja.

Eto, to je sad prvi utisak posle prelaska, ne verujem da ću ikad više igrati ovu igru, verovatno ću proći DLCjeve kad se nakupe (vidim da izbacuju i to u komadićima, u takozvanim epizodama, jelte), moožda se vratim igri za nekih 20ak godina. I verujem da ću morati da napravim jednu pauzu od Ubisoft igara. Ove godine, bogami, zaređao sam nekoliko njihovih naslova, a to nije dobro po psihu.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2018, 12:23   #389
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Nastavice oni da guraju sa rpg stilom upravo su (Ubi Quebec) angazovali Bioware-ovog veterana Mike Laidlaw-a (glavni dizajner iza Dragon Age-a i Jade Empire-a) sto govori u kom pravcu planiraju da nastave
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2018, 19:13   #390
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

ima li kraja pomeranju granice xp-a da se lik ''leveluje''
ako se ne varam u originis-u kad dođeš do 33000 ili tako nešto,svaki sledeći ''level'' je na istom broju xp-a
ovde sam 23. i treba mi 58400 xp za 24. ''level''
pa ono,ima li kraja tome?
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2018, 20:19   #391
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
ima li kraja pomeranju granice xp-a da se lik ''leveluje''
ako se ne varam u originis-u kad dođeš do 33000 ili tako nešto,svaki sledeći ''level'' je na istom broju xp-a
ovde sam 23. i treba mi 58400 xp za 24. ''level''
pa ono,ima li kraja tome?
Daj ubiju pare za booster

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2018, 21:58   #392
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Stalno se pomera ta granica, ja sam na lvl. 54 i jedva da se i pomeri skala kada odradiš neki kvest i dobiješ exp, sve je negde do 40-ak hiljada. Zaboraviš na to i igraš, skill poente ionako brže dobiješ kada ih nađeš po grobnicama u kojima se nalaze.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2018, 17:15   #393
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

nije mi do skill pointa nego do ''levela'' lika
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2018, 18:06   #394
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Odiseja ima ozbiljan problem sa kombat sistemom, protivnici su previše laki, ovaj level sistem je upravo tu da tu manu prekrije, mlatite protivnika do ujutru ako je dva levela iznad vas. Da stvar bude gora brojnost im je prevelika, što još više doprinosi osećaju mučnine. Šteta je što nikako ne uspevaju da odličan Level dizajn open worlda ukompunuju sa kvalitetnim gemplejem. Egipat u prošlom i Grčka u ovom nastavku su maestralno dočarani, ali je sve banalizivano lošim izvođenjem.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2018, 18:12   #395
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Odiseja ima ozbiljan problem sa kombat sistemom, protivnici su previše laki, ovaj level sistem je upravo tu da tu manu prekrije, mlatite protivnika do ujutru ako je dva levela iznad vas.
Onda brate na brod pa se mlati po svetu - ne gledajuci na LVL...a ni mapu (previse) Imaces odlicnu avanturu i jako teske protivnike... (tako sam ja krenuo ORIGINS)

Igra je za 9/10 od mene!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2018, 11:51   #396
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Odiseja ima ozbiljan problem sa kombat sistemom, protivnici su previše laki, ovaj level sistem je upravo tu da tu manu prekrije, mlatite protivnika do ujutru ako je dva levela iznad vas.
Nisu oni to izmislili niti prvi implementirali u igru. Sećam se da sam pre dosta godina igrao neki RPG (zaboravio sam ime) u kojem posle tutorijal dela dolaziš u neko selo (hub) iz kojeg vode tri puta (nije bilo putokaza kao danas, već moraš da se snalaziš po kvestovima koje dobijaš) i sećam se da sam prvo krenuo levim, gde me je posle desetak metara sačekao medved koji me je iskasapio na froncle u dve sekunde. Posle krenem putem pravo i sačeka me drumski bandit i jednom strelom pošalje u večna lovišta. Tek desnim putem uspeo sam da masakriram par bednika i ukapirao da tuda treba dalje. Tada sam pročitao da su to uradili zato da se ne bi pomešale skripte kvestova, jer, jednostavno, priča mora da ide nekim redom. Zato je, verovatno, tako i u Odiseji.
Ja sam igrao sa Kasandrom, došao do 50 nivoa i dugo igrao na 50-om, a onda je izašao onaj 1.07 patch koji je podigao nivoe do 70-og, uveo neke nove iteme, nove kvestove, pa sam kad sam stigao do 57-og (ostalo mi svega dva ili tri kvesta do kraja), uzeo i Season Pass, pa sve to batalio i krenuo iz početka sa Alexiosom, čisto da vidim kako izgledaju nove "zakonitosti" u igri.
Prvo što sam primetio jeste da se sad lik kojeg vodiš leveluje mnogo brže nego ranije. Već sam 50. nivo, a nisam ni pola mape otkrio (tek došao u Spartu). Dok sam sa Kasandrom sa svakim nivoom uspevao i opremu da "nivelišem" sa sopstvenim rankingom, sada je to nezamislivo. Ako je pre bilo neravnomerno to što one kože trebaju više nego ostalo, sada je to podignuto na suludi nivo. Imam svega ostalog preko 2000, ali koža nema šanse da sastavim ni 500 u inventaru. Na primer, za upgrade armor-a za jedan nivo je potrebno (otprilike) 147 Iron, 112 wood, 12 obsidian glas i 545 koža. I za sve ostalo koža treba bar 3-4 puta više nego ostalog. To je jedino što me nervira u igri. I još nešto - oni koji igraju original znaju da možeš da "fotografišeš" neke lepe predele i da to vide i svi ostali tako što se na mapi ostavlja sitna oznaka. Problem je što gomila morona to radi kada su na onim VIEWPOINTIMA, pa kad hoću negde brzo da se prebacim, umesto viewpointa ispadne mi nešto što je neki mamlaz "fotografisao" baš tu, pa moram ili da brišem to ili da nišanim pored na ona krilca kako bi se prebacio na to mesto. Možda deluje da sitničarim, ali kad treba u par sati jedno deset puta da "nišaniš krilca pored kockica" (ko igra original zna na šta mislim), pa kad se to nastavi u nedogled, mora da nervira. Dakle, Odiseja, ZA MENE, ima dve iritantne stvari, ali koja igra to nema.
I, začudo, to što je tolika uopšte mi nije bila "repetitivna" kada sam iznova započeo. Da, poznata su mi mesta, neki kvestovi, ali uz malo mašte i želje da sve uradiš drugačije, uopšte nemam osećaj ponavljanja ili dosade. Istina, sa ovom mogućnošću "nestajanja" leševa posle Assassin ubistva mislio sam da će time previše olakšati igranje, ali su, bar mene, naterali da gotovo batalim gađanje strelama iz daljine i uzbunjivanje bilo kog kampa ili tvrđave, već da u sve idem Stealth pristupom, pogotovo tamo gde bi uklanjanje leševa moglo da bude problematično. I, bar meni, učinili igranje još malo zaniumljivije. Pogotovo to što sada kad dođeš do 50-og nivoa ne moraš da trošiš one skill poene na nešto što i ne koristiš, već možeš da dodatno pojačavaš one koje koristiš u igri investirajući poene u dodatno pojačanje u procentima. Sad možeš još više da se "specijalizuješ" za način na koji ljudi vole da igraju.
Zato se slažem sa Shonkasom i ocenom 9/10. Da srede ove dve stvari koje sam naveo, imala bi 9,5/10.

Poslednja ispravka: NastyB (14.12.2018 u 11:59)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dushke (16.12.2018)
Stara 16.12.2018, 16:17   #397
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Instalirao igru i krenuo,deluje mi da optimizacija nije baš najbolja.Imam ponekad neke FPS drops.Retko,ali se desi. Inače sama igra je dobra,ali jednostavno mi je sve ovo previše familiar tako reći.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2018, 22:51   #398
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Hm.. 70h u igri, (tek) lvl35
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2018, 23:24   #399
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

@NastyB Mene takođe nerviraju sa fotografijama, rešenje je taster f3 kojim se uklanjaju tuđe fotografije sa mape (mora da se uradi svaki put kada startuješ igru).

Uzeo sam i ja season pass, i (iako sam bio rešio da sačekam dok ne kompletiraju prvi DLC) završio epizodu 1, Hunted. Meni je odličan, jedva čekam nastavak sledeće godine. Moguće je da čak krenem i novi prelaz, ovog puta sa Kasandrom.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2018, 3:19   #400
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Posle ovog jedino Wither-a mogu igrati
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 582 8.4.2024 16:06
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com