Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.11.2005, 23:35   #1
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Pinnacle bull6hit

ACHTUNG!

Imam PCTV Pro.Ono sto se meni smucilo jeste totalo odsustvo podrske (softverske) od strane Pinnacle-a.Novi PCTV Visioni se daju samo uz nove kartice,a kako rade posao ispada da je dobri stari 5.0 najbolji i najbrzi.Instalirao sam 5.5 i dobio sam samo usporenje!Sajt je uzas,program zastareo,samo hardware je osta dobar(zato kupljen)..Da li ima neko PCVT Vision 5.7 ili noviji?Da li je neko instalirao Showcentar(valjda neka zamena za Vision).Inace Showcentar iznosi nekih 200mb i jedva ga nadjoh za download(ipak imam dial-up,mnogo bre to za download).Ko god ima iskustva sa ovom karticom nek se javi.Moja kartica je Made in Germany-pise na njoj a dobio sam i FIFU 2001 na nemackom.Ovo zadnjem sam napisao da bih se malo puvao .Ipak se ja lozim na Reich.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2005, 0:19   #2
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Имам и ја Pinnacle PCTV, ал' обично не Pro верзију.Такође имам проблема са Vision-ом, пун је bug-ова, често ми се сам укључив'о, док бих био у некој игри у позадини би се чуо неки звук са неког канала, неки тастери у програму имаку неке ''куке и карике.''Откако сам купио нови комп ради нешто боље.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2005, 0:26   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Ma Pro podrzava stereo zvuk i to je to!Ma sta njih briga za nas...Oni ljudi pustaju nove proizvode i o njima vode racuna.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 0:47   #4
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Imao sam ja PRO verziju,radila je savrseno sa 5.0 softverom,
uglavnom izbegavaj da skidas nove verzije ako nisi 100% siguran da ti odgovaraju...
POZDRAV
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 10:06   #5
stormwatch
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
ACHTUNG!

Imam PCTV Pro.Ono sto se meni smucilo jeste totalo odsustvo podrske (softverske) od strane Pinnacle-a.Novi PCTV Visioni se daju samo uz nove kartice,a kako rade posao ispada da je dobri stari 5.0 najbolji i najbrzi.Instalirao sam 5.5 i dobio sam samo usporenje!
A da ti predjes na Intervideo WinDVR??? Mnogo bolji program od PCTV vision. sajt mora da bude zastareo jer je Pinnacle jos uvek u procesu tranzicije, kupio ga je Avid pa nista nisu ni pipnuli nekih 5 meseci.
stormwatch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 21:21   #6
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Reci mi neke prednosti...Kompatibilan je sa svim karticama?
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 22:36   #7
cold
Novi član
 
Član od: 3.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Druze ne Blej , Pinnacle je izmislio TV kartice za pc.
cold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 12:54   #8
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Ovde se prica o softveru za njihove kartice. Niko nije kudio kvalitet kartica (mada su mozda malo precenjene...) ali softverska podrska je uzasna!

Poslednja ispravka: VojaM (5.2.2006 u 0:05)
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2006, 3:20   #9
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom

Skoro da sam prestao da gledam TV na kompu.Toliko mi je dozlogrdila kartica i njen smrdljivi software.Probao sam izvesni ChrisTV i mnogo je..saren.Ne zna se gde bije gde tera.DScaler je preeeevise ruzan.Nakaza tacnije.Konacno sam se latio da skine WinDVR 3,pa ce vidimo na sta ce da istera.Sutra pisem utiske.Nekoga cu da mrzim,a koga,videcemo.

Program izgleda fino ali vec imam problema.Nema slike.Prebacio sam na TV i ima samo shuma.On kao nadje sve kanale skeniranjema ali ja iz nekog razloga ne moga da ih vidim.

Poslednja ispravka: Atila (18.11.2006 u 21:21) Razlog: flood
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2006, 11:32   #10
EDI the Little
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Poruke: 41
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Karticu Pinnacle PCTV Pro ima vec jedno 3 godine.

Software je verzije 5.5 i nikad nije pravio probleme.

Koje usporenja?
Kako se manifestvuju?

Nove verzije programa postoje, licno ih nisam probao, jer sam veoma zadovoljan sa verzijom 5.5.

Brat mi ima ne pro verziju, on je isto prezadovoljan.
On je menjao sotver na njoj nekoliko puta, znam da je trenutno kod njega neki media centar i drajver za 50i ili 100i karticu, neznam tacno.
Rekao mu je neki serviser da je pinnacle promenio imena tv karticama i da za njegovu karticu pasuju ti novi drajveri bez problema.

Znam jos neke ljude sa pinnacle karticom i niko se nikad nije zalio na njih.
EDI the Little je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2006, 12:28   #11
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Media Center?Ja sam to skinuo,ali vidis,ima fora sa driver-ima.Taj Media Center sam chak i crackovao jer je trazio serial key,ali dzabe kad traze uredjaj.POkusacu to sa driver-ima.Svaki savet je pozeljan.

Sto se tice PCTV nisam jedini.Kanali se sporo menjaju,zvuk mi cesto kasni,...Svo ovo u veriziji 5.5 U verziji 5.0 nema takvih deformacija,ali slabo trazi kanale,...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2006, 16:39   #12
pmiloica
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Ja imam Pinnacle PCTV Stereo (ne Pro) uz koju je dosao Vision 5.5 i takodje sam nezadovoljan odzivom i kompatibilnoscu, slika je odlicna na kablovskoj televiziji. Ajde pitaj brata koji drajveri novih kartica odgovaraju starim, pa da ubacimo taj Media Centar i ostalo..hvala unapred
pmiloica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2006, 18:14   #13
Byte80
Član
 
Član od: 5.5.2006.
Poruke: 40
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Citat:
EDI the Little kaže:
Karticu Pinnacle PCTV Pro ima vec jedno 3 godine.

Software je verzije 5.5 i nikad nije pravio probleme.

Koje usporenja?
Kako se manifestvuju?

Nove verzije programa postoje, licno ih nisam probao, jer sam veoma zadovoljan sa verzijom 5.5.

Brat mi ima ne pro verziju, on je isto prezadovoljan.
On je menjao sotver na njoj nekoliko puta, znam da je trenutno kod njega neki media centar i drajver za 50i ili 100i karticu, neznam tacno.
Rekao mu je neki serviser da je pinnacle promenio imena tv karticama i da za njegovu karticu pasuju ti novi drajveri bez problema.

Znam jos neke ljude sa pinnacle karticom i niko se nikad nije zalio na njih.
Isto znam par ljudi koji imaju pro ili non pro karticu bez ikakvih problema.Vec 5 i po god imam doticnu karticu i nijednog trenutka nisam video nikakva usporenja ili sta god vec to bilo od problema ... Veoma sam zadovoljan s njom Dok za kartice ASUS,MSI,KWORLD par ljudi sto je ima a koje znam ,kukaju samo tako ...
Byte80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2006, 10:42   #14
EDI the Little
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Poruke: 41
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

Hello folks,

Ovaj vikend sa pricao sa bratom.

TV kartu koju ima je Pinnacle PCTV Stereo.

Uz karticu je dobio CD sa verzijom 5.9 Vision-a, radi bez problema, sve ide glatko, tj. nema nikakvih primedbi; jedino moras imati serijski broj prilikom instalacije softwara.
On ga je dobio registujuci se na Pinnacle-ovom sajtu.

Takodje ima instalacioni disk za Pinnacle-ovu karticu 110i koja je pandan kartici PCTV Stereo. Na disku se nalazi Pinnacle media center i drajveri za karticu.
Rade bez problema, sve ide glatko, jedina razlika koju je on primetio je da se drajveri za 110i ne snalaze najbolje sa antenskim prikljuckom.
Odnosno ne nalazi dobro kanale kad se antena postavi kao ulaz.

Nasao je na internetu i program KTV koji skroz OK i velik je 5 mb.
Ne koristi ga dugo, ali je zadovoljan sa njim.

Nadam se da sam bar malo pomogao.
EDI the Little je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2006, 13:20   #15
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Pinnacle bull6hit

OK,znaci,koknucu mu te driver-e pa kud isteralo.Ovaj vikend sam bio kuci i kad sam video da mi kasni zvuk tacno sam hteo da bacim granatu u kuciste.Ali ti si ga spasao.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com