Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.3.2013, 2:51   #11981
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke

Zanimljivo je I ovo sa klanom.Bejah regruter u prvom timu pa sada malo odmorih zbog obaveza u prvom zivotu pa se prebacih u drugi klan gde sam sada komandir,i dobro dodje kao promena.Do sada bejah samo klasicni IS-3 rmpalija koji ide gde mu kazu,a sada moram da razmisljam o taktici celog tima,jeste da su u pitanju tier 6 tank company battles,ali opet je veoma zanimljivo kada imate ovako drugaciju ulogu.
Neponovljivi osećaj kad više od pola sata provedeš u treningu i onom tabletu objašnjavajući taktiku da bi se, dok otkucava za početak CW bitke, uvek našao neko da pita: "A gde ja idem?"
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 11:33   #11982
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

^Klasika
Nama se jednom desilo da je covek zaspao tokom CW-a. Bio je priseban dok se govorila taktika pre borbe ali dok je borba pocela covek zaspa pred kompom i igrali smo sa covekom manje. Srecom dobili smo a on preziveo.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 11:51   #11983
kulander
Novi član
 
Član od: 7.12.2011.
Poruke: 16
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
I mene privlaci to otkljucavanje novih tenkova.Recimo imam skoro 9000 borbi a nemam tier 10 tenk vec samo jedan tier 9 koji cak nije ni nabudzen do kraja.

A sva svim nacijama izgurah tier 5,a skoro kod svih tier 6 cisto iz radoznalost I uzitka.Dok gledam vecinu iz mog klana igraju 5 tenkova dok ne izlude.Naravno neki top tier tenkovi,a meni najigraniji t-34,jesam komunjara pa to ti je

Zanimljivo je I ovo sa klanom.Bejah regruter u prvom timu pa sada malo odmorih zbog obaveza u prvom zivotu pa se prebacih u drugi klan gde sam sada komandir,i dobro dodje kao promena.Do sada bejah samo klasicni IS-3 rmpalija koji ide gde mu kazu,a sada moram da razmisljam o taktici celog tima,jeste da su u pitanju tier 6 tank company battles,ali opet je veoma zanimljivo kada imate ovako drugaciju ulogu.
Prijatelji dragi,
po meni, ne postoji interesantnija igra. Radio sam u internet klubovima i gledao kantere, company, age...nije me ni jedna privukla da sjedem da je igram ali cim se pojavio WoT...zagrizo sam ko pitbull...magija ove igre je bas kako kaze DeCoy da se upoznas sa novim ljudima, da se boris da dobijes sto veci kredit i iskustvo i poneku medalju...slomio sam se da dobijem Master Tanker jer sam sedam dana lovio desetku hevija iz kine a za neopisivu srecu se potrudio moj Object 268 a zrtva je bio lik koji napisa na pocetku: Siemka (boze kako ih mrzim, al zaista od srca)...sad se hebem da ufatim Duty Patrol...sumnjam da cu uspjeti jer su mi sve vece mrcine u garazi!

Opusti se i laganini...do 4xtier IX sam dosao bez dana premijuma, jer sam igrao iz uzitka a igrao sam skoro 80% partija sa drugarima u platoon-u, tako se baci koja "suplja" a lakse izadjes na kraj sa protivnicima jer nisi sam.
kulander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 14:03   #11984
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja ovako igram, do sad sam odigrao samo nekih 1200partija,bez dana premiuma i dosao sam do IS ali sve masterujem na svakom tenku. Imam taktiku da otkljucam sve tier 5 tenkove koji mnogo zaradjuju i da pored njih imam u garazi samo jednog veceg tiera, do sad sam grindao sve pare a sada cu za is-3 da prodam is i kv1s i nagrindacu ovo ostalo sto i nije veliki problem. I tako sa ovim vecim tierom igram i gubim pare a sa ovim t5 ostalim nadohnadjume izgubljeno i dodatno zaradjujem za tenkove koje ocu.Za sad sam otkljucao stuga,pziv,kv-1 i sad sam blizu cercila 1,posle toga mozda uzmem i nekog amera i guram rusku heavy do kraja.To je moj plan i tako ja igram
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 14:17   #11985
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Druga partija sa T-44, stvarno mi se dopada tenk.


minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 14:18   #11986
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
kulander kaže: Pregled poruke
Prijatelji dragi,
po meni, ne postoji interesantnija igra. Radio sam u internet klubovima i gledao kantere, company, age...nije me ni jedna privukla da sjedem da je igram ali cim se pojavio WoT...zagrizo sam ko pitbull...magija ove igre je bas kako kaze DeCoy da se upoznas sa novim ljudima, da se boris da dobijes sto veci kredit i iskustvo i poneku medalju...slomio sam se da dobijem Master Tanker jer sam sedam dana lovio desetku hevija iz kine a za neopisivu srecu se potrudio moj Object 268 a zrtva je bio lik koji napisa na pocetku: Siemka (boze kako ih mrzim, al zaista od srca)...sad se hebem da ufatim Duty Patrol...sumnjam da cu uspjeti jer su mi sve vece mrcine u garazi!

Opusti se i laganini...do 4xtier IX sam dosao bez dana premijuma, jer sam igrao iz uzitka a igrao sam skoro 80% partija sa drugarima u platoon-u, tako se baci koja "suplja" a lakse izadjes na kraj sa protivnicima jer nisi sam.
Patrol Duty? Nemam toga puno, samo 25 komada

Slazem se sa tobom da je igra odlicna i pored toga sto se trude i da je malo upropaste, ali jedina igra koja mi nije dosadila nakon nekog vremena, niti ce u skorije vreme.
I nikada necu shvatiti ljude koji zure da dobiju tir10, narocito ne shvatam one koji ga sa 2k bitaka imaju (iskustva i znanja nemaju) i onda samo stetis svojim timovima, niti ces ti uzivati igrajuci jer ce te odvaljivati uglavnom jer si neiskusan za top tir bitke, niti ce tvoja ekipa imati koristi od tebe sto neminovno dolazi da gubite bitke.

Savet - nemojte govoriti kako vam je vikend bio uspesan (kako ja izjavih ranije) jer ''neko to od gore gleda sve'' hahaha te sam npr za jucerasnji dan upadajuci u ''sjajne'', ne, vise od toga - ''fenomenalne'' timove uspeo da sa kinezom 110 od 71% pobeda, svucem na 62%, mislim da sam imao niz od 8 izgubljenih partija za redom sto mi se nikada nije desilo.

Inace htedoh zamoliti nesto, da vi koji ste prosli mnostvo tenkova date neki post preporucujuci neki tenk, jer ja sam naime imao nameru da idem samo na medium liniju kineza, ali procitah post od Shlay-a o 110-ci i namerih se da ga dobijem. I bas kako je Shlay napisao o njemu sve je tako, istrazio sam sada za vikend BIA skill i sa rammerom i ventilacijom pucas 8,25sec sto je fenomenalno, kupola je odlicna dinga ko luda, a i telo nije lose, samo ga nemoj kositi, drzi pravo i sve ce biti u redu u vecini slucajeva naravno kada neko koristi zlato, cega ces uvek imati kada vide da te ne mogu probiti, nemas nista od oklopa, ali inace je zaista fenomenalan tenk, bar meni jeste. Ona penetracija od 215 meni nije neki problem, ako znas da gadjas nece ni primetiti da je manje od npr is3 sa 225, a ako i upadnes sa desetkama pa fala bogu i tebi je dozvoljeno potrositi koji zlatnik kada se bas mora

Htedoh na kraju i da vam ostavim ovo da vidite sta se sve moze doziveti da na Ensku budes u gradu sa mislim dva nasa tenka, mozda tri, da zoves u pomoc ko zna koliko puta da ne reaguje niko, jos te nazivaju noobom i spamerom a pola tvog tima sa 0 damageom neki nisu ni opalili metak i poslastica za kraj - AT7 g.ovno ono britansko dobio medalju Raider i Invader, pa mislim da od toga nema veceg bezobrazluka, da te cak niko nije ni video tokom borbe, dok sam ja imao 9 tenkova u gradu da se borim. No na kraju 5300 damagea i super pershing me ubi mozda pola sekunde pre nego sto cu ja napuniti.
Ali ovo sa AT7 nema veceg bezobrazluka.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_072.jpg
Viđeno:	55 puta
Veličina:	100,1 KB
ID:	45808   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_071.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	100,2 KB
ID:	45809  
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 14:19   #11987
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

i ja imam is, kv-13 i t-43 od vecih do t44 mora se puno igrati a t 43 je nekako slabasan. ne znam da li da ostavim kv-13 ili t-43? gubi se dosta para ali se nadoknadjuje sa stug-om i sa jos par manjih. uzeo bih onog posle stug-a ali ce on u jace partije . al cekam popust
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 14:35   #11988
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
minist@r kaže: Pregled poruke
Bolile dodao sam te odavno, nego reci sta vozis da se uskladimo .
KV-1,IS, Churchill III,ELC AMX
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 17:31   #11989
bolevole
Član
 
Član od: 3.11.2008.
Poruke: 39
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Za sve one koji bi da prilično dobro zarađuju sa 7. tierom... Uzmite Jagdpanthera i stavite mu pretposlednji top VIII tiera 8,8cm PaK 43 L/71. Brže puni i cilja od onog drugog 10,5 cm PaK 45 L/52, a i granate su smešno jeftine za njega. Šteta koja se nanese u proseku po partiji je ista ili veća nego sa 10,5cm (bar u mom slučaju). Ako stavite cammo kao prvi skil (može i sixth sense comandiru, just in case), Jadgpanther sa 8.8cm postaje ubojiti snajper sa 203 penetracije. Dodajte ventilaciju i ramer, a treće mesto popunite sa bino ili cammo net i zarada je maltene zagarantovana.

Od nižih tiera i dalje je solidna zarada sa PZ4, KV1, pa i T49 (sa ostvarenih 1000+ štete ovaj čisto zaradi bar 15000 sa običnim nalogom). Sa ova tri tenka lagano održavam ostale (T29, Jadgpanther, IS, Panther II i Tigra). Ko se dvoumi na koju stranu da krene heavy linije sa običnim nalogom, topla preporuka je američka heavy linija (maltene neprobojna kupola). T29 sam sebe može lepo održavati, dok za T32 ne garantujem.

Treba mi i jedan savet. Ukoliko TD-ovi VIII tiera budu na popustu, da li ići na na Jagdpanthera II ili Ferdija? Prebacio bih posadu sa Jadgpanthera sa prvim skilom cammo, pa me zanima kakva je razlika što se tiče opravki ova dva TD-a. Mislim da bi mi bolje legao Jagdpanther II, koji je sličniji kecu, ali nisam siguran kako bi se nosio sa heavy tenkovima VIII tiera. Šta je po vašem mišljenju bolje: štekati se i udarati ko blesav sa X tier topom ili ići na hit&run sa istim topićem?
bolevole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 18:03   #11990
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sve zavisi kako ko igra, sa tier IX sam cesto u minusu, sa VIII retko kad, dok sa VII fino zaradjujem.
Uopste tier V-VII tenkovi fino zaradjuju.
Preporuka za PZ, M4 Serman, KV1, T-34-85, VK3601H, KV1S, Hellcat, IS.
Sada idem na T29, mislim da ce i on biti ok.

Ujedno sa vecinom gore navedenih tenkova je meni najzanimljivije igrati.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 21:24   #11991
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
KV-1,IS, Churchill III,ELC AMX
Dodaj me ja sam marepfc , jbg brat birao nik.Ovih dana bas grindam KV-3, a i KV-1 vozim zbog love.
minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 21:44   #11992
bolevole
Član
 
Član od: 3.11.2008.
Poruke: 39
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
minist@r kaže: Pregled poruke
Dodaj me ja sam marepfc , jbg brat birao nik.Ovih dana bas grindam KV-3, a i KV-1 vozim zbog love.
Bolje da si krenuo na IS. Posle KV3 ideš na KV4, koji je prilično trom sa relativno lošim topom za VIII tier. Pored toga ga buše sa svih strana sada kada koriste zlatnu municiju. Sa druge strane, posle IS ide IS3 koji je prilično dobar VIII heavy i značajno okretniji od KV4. Moj burazer je muku mučio sa KV4, a ni sada mu baš ne cvetaju ruže kad je uzeo ST-I. Mada, sve je stvar ukusa... i mirisa.
bolevole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 22:53   #11993
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Question Re: World of Tanks

Da li ce neko slati cestitke? http://worldoftanks.eu/news/6496-2nd...-card-contest/

i ako se salje iz srbije kolko to kosta?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 22:54   #11994
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Malo podsecanje na jedno takmicenje u pravljenju videa za wot ...

Ovo su verovatno dva najbolja klip o wot-u ikad

prvo mesto
Leichttraktor Journey


drugo mesto
How Not to Be Seen in World of Tanks, monty python
Martok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Martok na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (21.3.2013), Miloš987 (21.3.2013), PlazmaKeksWoT (21.3.2013), Shlaymara (20.3.2013)
Stara 20.3.2013, 23:38   #11995
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Da li ce neko slati cestitke? http://worldoftanks.eu/news/6496-2nd...-card-contest/

i ako se salje iz srbije kolko to kosta?
Po meni je jedino relano nesto ovako http://www.touchnote.com/ ne verujem da je skupo

Sad cu da vidim koliko ce da trazi ...
Martok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2013, 23:42   #11996
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

1.49 €

Za klasicnu cestitku. Moze da se stavi proizvoljna slika ...

Ne zvuci puno

Evo, sklepano za 5 min, ne deljuje lose
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Capture.JPG
Viđeno:	45 puta
Veličina:	29,6 KB
ID:	45810  
Martok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2013, 1:14   #11997
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
bolevole kaže: Pregled poruke
Bolje da si krenuo na IS. Posle KV3 ideš na KV4, koji je prilično trom sa relativno lošim topom za VIII tier. Pored toga ga buše sa svih strana sada kada koriste zlatnu municiju. Sa druge strane, posle IS ide IS3 koji je prilično dobar VIII heavy i značajno okretniji od KV4. Moj burazer je muku mučio sa KV4, a ni sada mu baš ne cvetaju ruže kad je uzeo ST-I. Mada, sve je stvar ukusa... i mirisa.
Istrazen mi je IS-8 i tu sam stao nemam pare za to.Ipak ce to da ceka neki premijum, ako ga bude ikad .
minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2013, 8:20   #11998
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Hahahaha, poljaci izgleda nisu gledali Monty Python-ovce...

Zone pogodaka sa SEO servera:

http://disk.yandex.ru/public/?hash=r...K9u1nG0Jr8c%3D
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	hitzones.jpg
Viđeno:	42 puta
Veličina:	99,0 KB
ID:	45813   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	26 puta
Veličina:	61,9 KB
ID:	45815  

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (21.3.2013 u 15:15)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2013, 8:48   #11999
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja ću ovo da im pošaljem.

Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
miloshbg (21.3.2013)
Stara 21.3.2013, 13:36   #12000
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko Cercil 3 zaradjuje po partiji sa premium nalogom i bez njega?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com