Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.10.2012, 21:18   #1
Nitro_n1
Član
 
Član od: 14.2.2010.
Poruke: 69
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom HG530 nestanak veze

Prihvatam odgovornost u (očiglednom) slučaju da postoji ovo pitanje u jednoj od 105. stranica rasprave o Telekom usluzi ali zaista nemam vremena ni želje da čitam sve to.

Naime, prešao sam (izgleda greškom) kod Telekoma prošle nedelje i dobio Huawei HG530 na korišćenje. Veza između Telekoma i uređaja radi 24/7 (tj. kad god je računar povezan ima i vezu sa internetom). Međutim, jačina signala između gorepomenutih uređaja ja u proseku 3/5, dok je kod prethodnog rutera na istom mestu bila 5/5 (u najlošijem slučaju 4/5). I ono što je mnogo ozbiljnije, veza se barem 10 puta dnevno prekine. Uspostavi se za manje od minut, ali možete da zamislite koliko je to otežavajuće kod online upitnika, prijava ili igrica.
I treće pitanje, šta je još potrebno uraditi za otvaranje portova osim podešavanja rutera. Otvorio sam neke portove, međutim pri ispitivanju protoka, prikazano je da saobraćaj nije otvoren.
Nitro_n1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ADSL pucanje veze dekabaka Internet usluge 12 21.7.2007 15:24
neznam dali ovo ima veze stef@'92 Internet usluge 1 16.1.2007 22:12
Ubrzanje veze misem?!?! DiskoDasa Komunikacioni uređaji i umrežavanje 18 10.5.2006 13:39
ICS preko VPN veze Lord Internet usluge 0 27.1.2006 6:05
Dajte neki predlog za voznju a da nije bez veze tosha Simulacije vožnje 20 24.1.2006 11:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com