Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2007, 12:34   #481
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Ne, Obokan nema optiku, mada je moguće postaviti (ista ona koja ide uz AK74). Ti si verovatno naleteo na nekog ko je već imao. Mada, od svih tih verzija Kalaša, najbolji je onaj u Strelokovom skloništu (ima zelenu strelicu na sličici) zato što ispaljuje metke duplo brže od ostalih. Time nadoknjađuje relativno slab damage. Mada, ovo uopšte nije realno, jer ruski 5.45x39 metak, ima daleko veću kinetičku energiju od američkog .223 (tj. 5.56mm NATO). Kalibar jeste manji, ali je punjenje jače a i zapremina čaure je veća (samim tim staje više baruta). Mislim da su Kalaši nepravedno među najslabijim puškama u igri. Opet, to nepravdu su delimićno ispravili sa Thunder-om i VL-om, jer onaj metak 9x39 stvarno "izuva"!
Koliko ste love imali na kraju? Ja preko 100K, jer nisam imao na šta da potrošim. Nije tačno da ne može da se ima dobar kraj ako imate puno kinte, samo je fora kako ćete odigrati.
Ako imas puno love i odes do wishgrantera...imaces los kraj. Mada si u pravu, mozes da imas love kolko oces, i ako odes u secret lab, imaces dobar zavrsetak...

Koje vam je najace oruzije u igri. Meni Thunder i ono sto se dobije na kraju, ono zaobljeno...
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 17:13   #482
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Gospodo,igru zavrsih i slazem se da je izuzetna.
Cuh da postoje razliciti zavrseci,"moj je zeleo da bude bogat pa mu je pored dukata i krov pao na glavu"...kako se tumaci ovaj kraj i kako znate koliko ostalih zavrsetaka postoje i kako zavrsiti na neki drugi nacin????
Hvala!!!
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 17:25   #483
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Gospodo,igru zavrsih i slazem se da je izuzetna.
Cuh da postoje razliciti zavrseci,"moj je zeleo da bude bogat pa mu je pored dukata i krov pao na glavu"...kako se tumaci ovaj kraj i kako znate koliko ostalih zavrsetaka postoje i kako zavrsiti na neki drugi nacin????
Hvala!!!
Zavrsio si igru,ali sa losim krajem Treba da vidis i dva dobra kraja,a onda ces morati nazad,znaci da nadjes Guide-a,pa kod Doctora u strelok secret stash,onda u pripjat po decoder i tek onda u NPP,tamo trebas naci secret lab i otvoriti je decoderom,tada dobijas jos dva nivoa,tu su i dobri zavrsetci znaci ako imas neki sejv od ranije,negdje od labx16 kada si trebao naci Ghosta i one dokumente,tada ces dobiti kvest za Guide-a i nakon njega idi dalje kako sam ti gore napisao. Znaci ono sto je bitno,bitne stvari se desavaju negdje na sredini igre i odatle se mora paziti da se odrade ovi kvestovi da bi kraj bio dobar.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 17:41   #484
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Hvala lepo.
Sacuvane igre imam,samo jos da razresim odakle da se vratim ili jos bolje da igru krenem ponovo.
U svakom slucaju,kako si shvatio takve "sitnice"??? SAM?? ili?
Reci mi jos jednom ali molim te malo jasnije,odakle da promenim putanju u igri i .. kako da tako nesto (bitno) u samoj igri nije "primeceno". Mozda sam ja slep ali ...
Hvala!!!
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 18:05   #485
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Hvala lepo.
Sacuvane igre imam,samo jos da razresim odakle da se vratim ili jos bolje da igru krenem ponovo.
U svakom slucaju,kako si shvatio takve "sitnice"??? SAM?? ili?
Reci mi jos jednom ali molim te malo jasnije,odakle da promenim putanju u igri i .. kako da tako nesto (bitno) u samoj igri nije "primeceno". Mozda sam ja slep ali ...
Hvala!!!
Pa gledaj, primarni task u igrici ti je da nadjes Streloka, koji je uvjek aktivan u PDA, a posto nema sanse da postanes vidovit, cak ni u Zoni, moras pitat nekoga za njega, jer ti se nece pojavit vizije, right?
Zato moras od sredine da trazis likove koji nesto znaju o njemu, da bi "prebacali" loptu na drugog koji nesto zna, i tako ces doc do glavnog, Doctora, tu ce ti se sve rec, barem vecina stvari, e odatle ne mozes pogrijesit, jer ces odatle isto da pricas sa raznim likovima, ali preko musice nisana, kao ja
Znaci vrati se nedje u lab x16, kao sto ti je gore receno, i odatle prati likove, Ghosta, koji je mrtav u x16, Guidea, i Doctora, i imaces dobar kraj,sretno
E i jos ovo, kad budes dobio task da nadjes doctora, nece ti mapa pokazivat dje ides, moraces se sjetit dje je secret stash
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 18:15   #486
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Toga sam se i najvise plasio naci "secret stash".Koliko se secam imao sam problema oko tog zadatka i nisam ga ispunio,mislio sam da je bug pa sam igru krenuo iz pocetka,cak i sa prvom zakrpom i problem je uvek ostajao isti.......................... naime.... kad krenem da nadjem "secret stash".. pred-amnom pise jos 25m,krenem u tom smeru i odjenom prelaz u drugi nivo,predjem u drugi nivo i strelica govori da je "secret stash" 15m iza mene,drugim recima,moram da se vratim u nivo iz koga sam dosao....tako mogu da se vrtim do besveti.
Ili ja radim nesto pogresno ili je taj STASH stvarno sakriven!
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 18:29   #487
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Toga sam se i najvise plasio naci "secret stash".Koliko se secam imao sam problema oko tog zadatka i nisam ga ispunio,mislio sam da je bug pa sam igru krenuo iz pocetka,cak i sa prvom zakrpom i problem je uvek ostajao isti.......................... naime.... kad krenem da nadjem "secret stash".. pred-amnom pise jos 25m,krenem u tom smeru i odjenom prelaz u drugi nivo,predjem u drugi nivo i strelica govori da je "secret stash" 15m iza mene,drugim recima,moram da se vratim u nivo iz koga sam dosao....tako mogu da se vrtim do besveti.
Ili ja radim nesto pogresno ili je taj STASH stvarno sakriven!
Stani malo, stani, imao si prije misjiju, ako se secas, da pomognes nekim stalkerima da pobijede vojnike,i da spases Molea, jel, e onda te Moe poveo kod jednog sahta, tu treba da udjes, i u taj nivo ti je secret stash, morao si to odradit, e to ti je secret stash
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 18:34   #488
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Bas kao sto si rekao... M. me je odveo do "rupe" odradio sam posao i izasao napolje.
Nista se narocito nije dogodilo sto bi moglo da utice na pravac igre.
Jesi li siguran da je to secret stash??? To je manje-vise pri pocetku igre!
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 18:42   #489
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Bas kao sto si rekao... M. me je odveo do "rupe" odradio sam posao i izasao napolje.
Nista se narocito nije dogodilo sto bi moglo da utice na pravac igre.
Jesi li siguran da je to secret stash??? To je manje-vise pri pocetku igre!
Ne kapiras me, to ka te on odvede, to je potpuno nezavisno, kapis, znaci samo zapamti lokaciju u glavi dje je, da ne bi lutao, a zatim, kad nadjes mrtvog Ghosta, pa onda kad nadjes Guidea,Guide ce da ti kaze da se sretnes sa Doctorom u Strelokov secret stash, tamo treba da odes, kapis, znaci Mole ti pokaze dje je stash, a zatim, kad ti Guide kaze da se nadjes sa Doctorom, amo ides. Jesi li ti uopste nasao Ghosta u x16 lab, posle toga treba da ti je task da pricas sa Guideom?
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 19:05   #490
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Nasao sam Ghosta,bez brige.
Cudno,propustio sam deo kada mi je receno da se vratim u RUPU!
Hvala u svakom slucaju.
Kako si ti uspeo da pohvatas sve ove stvari?
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 19:18   #491
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Nasao sam Ghosta,bez brige.
Cudno,propustio sam deo kada mi je receno da se vratim u RUPU!
Hvala u svakom slucaju.
Kako si ti uspeo da pohvatas sve ove stvari?
Pa kad si nasao Ghosta, jesi li se nasao sa onim likom Guideom, jer ako nisi onda nista, moras kod Guidea da odes da bi se mogao vratit u rupu.
A kako sam pohvatao, pa rekao sam ti gore, nisi vidovit, uprkos radijaciji i moras se malo raspitivat ko je Strelok, tek posle ghosta, guidea i doctora ces znat ko je on
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2007, 20:56   #492
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Nasao sam Ghosta,bez brige.
Cudno,propustio sam deo kada mi je receno da se vratim u RUPU!
Hvala u svakom slucaju.
Kako si ti uspeo da pohvatas sve ove stvari?
Vidi,kada si nasao Ghosta dobices kvest da nadjes Guide-a,ali on mozda nece biti aktivan. Tada otvori PDA i idi na Active tasks i nadji na listi Talk to Guide,dvaput klikni na njega i on ce ti oznaciti na mapi gdje je Guide,tacnije postavice taj kvest kao aktivan. tako mozes i sa svim drugim kvestovima. Strelok secret stash ti je kod Agroproma,sjecas se kada si spasio Molea,imas tamo jedan zid srusen,prodjes tu i naci ces rupu izmedju drveca je tako nekako. nadji na mapi u PDA Agroprom,skroz je u dnu lijevo nekako. tamo ce biti doctor.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 1:08   #493
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=5251
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 1:15   #494
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Nasao sam Ghosta,bez brige.
Cudno,propustio sam deo kada mi je receno da se vratim u RUPU!
Hvala u svakom slucaju.
Kako si ti uspeo da pohvatas sve ove stvari?
Pa igrao je i nije radio nista pored toga.

Te katakombe su ti u oblasti Instituta, u**aces se unutra.

Obrati paznju kod nalazenja te sobe, popenjes se na neke cevi/kutije, sta god bese, pa kroz ventilacioni otvor do sobe, u sobi treba da nadjes flash disk, iza jedne table je, vise ti necu reci da ti ne pokvarim uzitak.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 10:23   #495
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Da li je izvodljivo sledece....
$)da igru ne bih zapocinjao ispocetka ili trazio odgovarajuci SAVE... mogu li pre samog kraja,gde stojim pred onom "pojavom" - zamisli zelju,da se okrenem i vratim nazad,tako bar necu morati ponovo da ubijam sve one ratnike koje sam vec potrsio?????
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 10:29   #496
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

ovaj mod deluje dosta zanimljivo, ali da li neko može da okači uputstvo za njegovu 'instalaciju', jer ono iz samog moda nisam baš razumeo najbolje :s
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 11:35   #497
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
... i bidi fin kaže: Pregled poruke
Da li je izvodljivo sledece....
$)da igru ne bih zapocinjao ispocetka ili trazio odgovarajuci SAVE... mogu li pre samog kraja,gde stojim pred onom "pojavom" - zamisli zelju,da se okrenem i vratim nazad,tako bar necu morati ponovo da ubijam sve one ratnike koje sam vec potrsio?????
Uf, ne mozes se vratit, kad jednom udjes u NPP, nema povratka, zato moras save da nadjes dok si u Yantaru, prije nego sto udjes u x16 lab, odatle pocinju bitne stvari da se razmotavaju..
Kao sto ti rece NikolaS, igrao sam i nista drugo pored toga, osam dana mi je trebalo da odradim svaki kvest
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 14:10   #498
vertigo
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Subotica
Poruke: 375
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vertigo
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

I ja sam mislio da to sto nemam oznaceno gde tacno treba da se vratim da bi pricao sa doktorom je bug. Ali sam se setio gde je secret stash i nije bilo problema...
vertigo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2007, 20:51   #499
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Da li neko ima mozda save iz lab x16? Ja nisam imao pojma da sam mogao da biram izmedju dva quest-a kada sam nasao Ghost-a ,verovatno mi je bio aktivan onaj da predam dokumenta barmenu.. A stvarno mi se ne prelazi igra od pocetka ,a i hteo bih da vidim dobar kraj igre.

Elem ,bio bih zahvalan onome koji mi posalje taj save...
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 2:19   #500
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Ponovo sam krenuo igru i odradio par novih stvari... medjutim..
uskoro me ceka neki od x18-16 nisam siguran u nazive a ja nikako da nadjem nacin da shvatim,kako naci Ghosta i Straleka...
U svoj "mobilni" kliknem da zelim taj task .. on pocrveni,ali ga nema na mapi... nema one klasike sa strelicom i sigurnim ciljem.
Kako ste se vi u opste snasli?
Da li je pocetak moje enigme ponovni odlazak u "skriveni stash"",mada mi jos to u igri niko nije napomenuo??
Ako nije problem.. pomozite mi na nacin da shvatim a ne da koristim vasa resenja za obican prelazak do kraja.
.
p.s. jednom sam je vec zavrsio.. ako izuzmemo da mi je pao krov na glavu.
Hvala veliko!!!
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com