Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.5.2009, 17:01   #1
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Assault Cube - predlog za Net Play

Ne znam da li je neko chuo za ne tako poznati free multiplayer FPS Assault Cube, ali ja sam ovu igru otkrio u decembru 2008. godine, i od tada je vrlo aktivno igram sa svojim cimerima. Najveci plusevi kod ove igre, pored toga shto je potpuno besplatna, jesu velichina - 40MB, veoma mala hardverska zahtevnost, mogucnost igranja sa Dial-up modemom, i shto je najvaznije izvanredan gameplay! Nisam upucen u to da li redakcija prihvata predloge za tekstove koje obljavljuje u rubrici Net Play, ali svakako bih svim igrachima preporuchio da probaju ovaj pravi mali dragulj medju FPS-ovima.Igra se moze skinuti sa sajta http://assault.cubers.net/media/. Takodje, igrachka zajednica je vrlo zanimljiva, postoji dosta klanova, a ako igrate na odredjenim serverima mozete se i rangirati na ladderu - http://ladder.tearyoudown.org/. Assault Cube je i jedna od igara koje mozete igrati na ESL-u - http://www.esl.eu/eu/assaultcube/! Postoje CTF liga, a trenutno je aktivan i Deathmatch ladder. Moj nick je |oNe|Wolf i smatram da sam jedan od najboljih igracha AC-a i ako neko bude zeleo savete u vezi ove igre neka me slobodno pita ako me vidi na nekom od public servera
Probajte Assault Cube i verujte mi necete zazaliti!
Pozdrav od redovnog chitaoca i velikog fana Sveta Kompjutera!

Poslednja ispravka: wolf88 (8.5.2009 u 17:08)
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2009, 19:00   #2
kish
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: In My Tree
Poruke: 248
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 44 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kish
Određen forumom Re: Assault Cube - predlog za Net Play

Odgledao sam gameplay-video na sajtu i dosadasnji utisak nije los. Doduse grafika je blago receno jadna, ali svidja mi se sto je gameplay dosta elementaran, jer koliko vidim radi se o sasvim "default" pucacini koja je namerno "amputirana" od svakog vida bonus sadrzaja. Ovo ga cini idealnim za pocetnike i stvara odlican kontrast naspram ostalih FPS-ova koji zahtevaju dosta vezbe pre nego sto bi se moglo piciti sa drugim, uigranijim, igracima. Osim toga igra je besplatna, mala, radi i na Linuxu, pa cak i na Mac-u. Samo da mi se zavrsi download i odoh pikati malo
kish je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2009, 19:25   #3
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Assault Cube - predlog za Net Play

Tako je, grafika jeste jadna, ali shta da se radi, sve zarad velichine i zahtevnosti I CS ima loshu grafiku, ali gameplay je ono shto ga odrzava! AC jeste prilichno jednostavan old school shooter, ali ima i nekoliko originalnih caka kao shto su rifleshooting(bezanje uz pomoc pucanja i skakanja u nazad posebno efektivno kada se krade zastava) ili to da se igrach krece brze ako ide dijagonalno(chini se chudno, ali vrlo je zanimljivo). Hvala na napomeni da igra radi odlichno na Mac-u i Linuxu , nadam se da ce ti se svideti!
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Prolink Pixel View Play Tv Pro + monitor od 22" ? Rajic83 Video/TV softver 5 28.8.2008 14:00
Help Please SkyStar + Prolink Play Tv Pro Rajic83 Video/TV softver 5 12.7.2008 20:53
DelFun-ov predlog ! DelFun11 Programiranje 13 24.5.2007 20:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com