Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Pregled rezultata glasanja:
MG-RAY 8 22,22%
Stevvan 7 19,44%
Geomaster 4 11,11%
nika100 3 8,33%
GameMaster 2 5,56%
kish 2 5,56%
karloBasic 2 5,56%
EclipsE 2 5,56%
~Raf~ 1 2,78%
aljosaa 1 2,78%
Brains 1 2,78%
corcrash 1 2,78%
Highlander 1 2,78%
ANDROSS 1 2,78%
Marko_L 0 0%
Damjan 0 0%
fingerprint 0 0%
al0cunit 0 0%
BoPe 0 0%
rudar 0 0%
seymourc64 0 0%
x 0 0%
x 0 0%
x 0 0%
Glasova: 36. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2007, 21:35   #81
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
@MG-RAY:
Startuj program.(novi)
Unesi 1 pa pritisni Enter.
Unesi ime datoteke sa ekstenzijom(koja moze da se otvori preko notepada) koja ima maksimalnu velicinu od 1048576 bajtova.
Sledi broj datoteka na koje ces rastaviti.
Broj bajtova.
Nazivi fajlova sa ekstenzijom.
Kraj.

I da meni ovaj tvoj prog jede 11.5 MB i pravi nekakve part_000001 itd. fajlove a merge samo neke ZeroFile Format.

I ako hocete da vidi vece fajlove recite.
11 MB je zato sto zajedno sa sobom podize CLI, CLR, i sve vezane biblioteke...

U zero file se nalaze podaci o samom ulaznom fileu...njegovo ime npr...cisto da ne bi kucao 10 godina nesto sto je nepotrebno

OK...ide uputstvo...

U splitteru izaberete file koji zelite da rastavite, i podesite potrebno, naravno...

klik na "save" rastavlja file na delove...

Merger:

Open otvara ZeroFile file...
Save sastavlja file...

---
EDIT: Iz nekog razloga...program "puca" kada se ucita ne-tekstualni file... (ANDROSS)

Poslednja ispravka: MG-RAY (15.3.2007 u 9:19)
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2007, 23:00   #82
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Istina program puca kad se učita ne-tekstualni fajl. Puko mi je kad sam htio rastaviti doc fajl.
mirk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 11:38   #83
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

Moj program meni barem ne puca kada zelim rastaviti doc. Budi siguran da si ime upisao tacno i da je tekst manji od 1.00 MB (u bajt tacno).
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 12:15   #84
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
Moj program meni barem ne puca kada zelim rastaviti doc. Budi siguran da si ime upisao tacno i da je tekst manji od 1.00 MB (u bajt tacno).
Samo ne shvatam cemu to ogranicenje...
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 13:01   #85
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

Ogranicenje je zbog tehnike koju koristim Pokusao sam da napravim da uneses maksimalni broj bajtova ali se bagovalo. Ako uspem ispravljam to.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 13:16   #86
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

Download Link

Finalna verzija. Vi odredjujete maksimalnu velicinu.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 15:40   #87
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Lightbulb Re: Programming Challenges

Evo...gotovo... ....nadam se da ne smeta sto je sve na engleskom

@Stevvan: recimo da na primer imam file od 649 byte... (btw. tvoj program pokazuje da ima 635)...sta dalje...kod mene jednostavno ne radi...uvek ispise "nepravilno uneto" (file koji koristim je tvoj "kako bre ne radi" post, + "!" na kraju )

@Andross: pa promeni tehniku...ne znam cemu ta velicina file-a ... jedno ako ne prebacujes ceo ulazni file u memoriju...sto bi bilo...glupo...
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip fileMergerAndSplitter.zip (7,6 KB, 45 puta viđeno)

Poslednja ispravka: MG-RAY (15.3.2007 u 16:16)
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 16:57   #88
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Programming Challenges

@MG-RAY

Jaoooooooooooooooooooooooo... skinuo sam tvoj prvi program, i uzeo zip fajl od 30 kb da rastavi na 3 dela... I dobro je to uradio, i sastavio...
Onda uzmem isti fajl na par delova od po 3 kb.... A ON JE TO RAZUMEO KAO 3 BAJTA!!!!! NAPUNIO MI FOLDER SA PAR HILJADA FAJLOVA!!!

I kod drugog programa isto unosite bajtove!!! Pripazite na to...

Inace, sve radi dobro

@Stevvan
tvoj_program == null;

@ANDROSS
bruka i sramota... unesem da hocu 10 delova i moram da pisem velicinu za svaki deo i naziv svake datoteke... BOZE!!! pogledaj MG-RAY-ov program i vidi kako se to radi
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2007, 22:11   #89
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

@EclipsE:
Pokusao sam da napravim da prog sam pravi nazive ali na drugim kompovima nije htelo. Sad gledajuci MG_RAY-ov prog moras imati onaj glupi ZeroFile i ne mozes sastaviti neke druge fajlove npr. tekstove koje sam sam napisao pa ih zelim sastaviti. I da taj prog pravi nekakve part fajlove. Ja sam uradio kako sam znao i umeo i posto sam damn NOVICE u pravljenju fajlova ovo je za mene veliki uspeh ma sta vi rekli. Iako je smor da unosite imena datoteka i velicinu bajtova vazno je da prog. radi kako treba i da trosi najmanje memorije
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 10:57   #90
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Smile Re: Programming Challenges

Citat:
EclipsE kaže: Pregled poruke
@MG-RAY

Jaoooooooooooooooooooooooo... skinuo sam tvoj prvi program, i uzeo zip fajl od 30 kb da rastavi na 3 dela... I dobro je to uradio, i sastavio...
Onda uzmem isti fajl na par delova od po 3 kb.... A ON JE TO RAZUMEO KAO 3 BAJTA!!!!! NAPUNIO MI FOLDER SA PAR HILJADA FAJLOVA!!!

I kod drugog programa isto unosite bajtove!!! Pripazite na to...

Inace, sve radi dobro
Khm...zaboravio sam da napomenem to...a i uvek ti pise na koliko delova se rastavlja...prebacio sam u KB, ali vise nema precizne kontrole...

btw. imas jedno "=" viska...ako sam pogodio na sta si mislio...

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
@EclipsE:
Pokusao sam da napravim da prog sam pravi nazive ali na drugim kompovima nije htelo. Sad gledajuci MG_RAY-ov prog moras imati onaj glupi ZeroFile i ne mozes sastaviti neke druge fajlove npr. tekstove koje sam sam napisao pa ih zelim sastaviti. I da taj prog pravi nekakve part fajlove. Ja sam uradio kako sam znao i umeo i posto sam damn NOVICE u pravljenju fajlova ovo je za mene veliki uspeh ma sta vi rekli. Iako je smor da unosite imena datoteka i velicinu bajtova vazno je da prog. radi kako treba i da trosi najmanje memorije
Pa...uvek mozes rucno da napravis .ZeroFile: otvoris notepad i ukucas dve "0", jednu ispod druge, i sacuvas u folderu gde ti se nalaze fileovi...naravno sa ".file_0xxxxx" ekstenzijama...ali sam zato specijalno samo za tebe, i za ovu priliku, dodao jos par nula... ..na ekstenzije fileova...

Ime file-a je jedan obican string...samo treba da dopises par brojeva...tu-i-tamo

anyway...baci pogled ovde ...imas pri kraju par kodova za kopiranje file-ova...koristice ti...
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip fileMergerAndSplitter.zip (7,7 KB, 29 puta viđeno)

Poslednja ispravka: MG-RAY (16.3.2007 u 11:23)
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 20:12   #91
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
MG-RAY kaže: Pregled poruke
@Stevvan: recimo da na primer imam file od 649 byte... (btw. tvoj program pokazuje da ima 635)...sta dalje...kod mene jednostavno ne radi...uvek ispise "nepravilno uneto" (file koji koristim je tvoj "kako bre ne radi" post, + "!" na kraju )
Ne znam kako ti opokaze da ima 635. Meni i ndrossu je uvek pokazivao tacnu velicinu.
Budi malo precizniji. Znaci potrebno je da uradis sledece:
Ubaci file u folder sa programom. Udjes u program on ce za rastavljane da pita 'Unesite ime fajla koji zelite da editujete: ' ti ukucas 'ime_file-a.extenzija' On te dalje pita 'Unesite velicine u byte-ovima za sve file-ove koje rastavljate: ' i ti kucas ovako: ' 124, 345, 56, 76...' (kucaj proizvoljnu velicinu fileova) i on bi trebalo da napravi folder izlaz u kome se nalaze fileovi sa imenima file0.txt, file1.txt , file2.txt... Zar je toliko komplikovano?

Citat:
Eclipse kaže:
@Stevvan
tvoj_program == null;

@ANDROSS
bruka i sramota... unesem da hocu 10 delova i moram da pisem velicinu za svaki deo i naziv svake datoteke... BOZE!!! pogledaj MG-RAY-ov program i vidi kako se to radi
Sto null Program ocigledno radi kako treba samo ti neumes da ga upotrebis. Za ovaj drugi citirani deo sto se odnosi na androssa : Ne razumem da li ti hoces da unesemo velicinu file-ova ili broj file-ova koji ce biti jednake velicine. Ako je ovo drugo onda ocekuj uskoro dopunu mog programa...
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 23:00   #92
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Programming Challenges

Izgleda je jedino MG-RAY razumeo sta treba da se uradi... Pa ja necu da izaberem da podelim fajl na 10 delova i da upisujem pojedinacno velicine.... Sta ako zbir svih velicina bude manji ili veci od fajla?? I pisanje imena za svaki fajl....

Ovde je bio spoiler, obrisao sam ga da ne bih otkrio tehniku posto je to najbitnija stvar...

Koliko ja vidim, MG-RAY pobedjuje ako ne bude novih takmicara.... A i pitam se kako se upisivanje i citanje iz fajla radi u C#

@MG-RAY
ma prvo sam poceo da pisem if (tvoj_program == null) pa sam obrisao if i zagrade a zaboravio da obrisem '='...

@ANDROSS
Ne mora da bude .ZeroFile. Tako ga je samo MG-RAY nazvao...

@Stevvan

Neumem (pise se ne umem )
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2007, 23:41   #93
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

@ANDROSS
Tvoj program ćim upišeš pogrešno ime fajla odma se crashira.
mirk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 0:13   #94
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

@ mirk: Ispravljam to.
@ EclipsE: Pa pazi ovako. Nekome ko rastavlja neki fajl nije mnogo korisno da ima file01, file02 itd. pa da ih on sam posle reimenuje. I da kod MG_RAY-a ne mogu da postavim odredjenu velicinu za svaki fajl vec ih on deli na (skoro) jednake fajlove. I onda dolazi do rucnog menjanja ekstenzija sto se korisniku bas i ne svidja i korisnije mu je da to uradi u programu. Jos nesto: SVI GLASAMO!
I da jos jedno pravilo: Nema vracanja i gatanja ko ce da pobedi
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 9:49   #95
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
Andross kaže:
Jos nesto: SVI GLASAMO!
Coool....

btw. po 3. put ... program je napravljen da sastaavlja fileove koje je sam rastavio...jer ga nije problem npr. poslati negde posto je citavih 8KB

Citat:
Stevvan kaže:
Ne znam kako ti opokaze da ima 635. Meni i ndrossu je uvek pokazivao tacnu velicinu.
Budi malo precizniji. Znaci potrebno je da uradis sledece:
Ubaci file u folder sa programom. Udjes u program on ce za rastavljane da pita 'Unesite ime fajla koji zelite da editujete: ' ti ukucas 'ime_file-a.extenzija' On te dalje pita 'Unesite velicine u byte-ovima za sve file-ove koje rastavljate: ' i ti kucas ovako: ' 124, 345, 56, 76...' (kucaj proizvoljnu velicinu fileova) i on bi trebalo da napravi folder izlaz u kome se nalaze fileovi sa imenima file0.txt, file1.txt , file2.txt... Zar je toliko komplikovano?
evo ti screenshot...pa mi reci u cemu je problem...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	stevvan.jpg
Viđeno:	84 puta
Veličina:	75,6 KB
ID:	6761  
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 11:05   #96
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
@ mirk: Ispravljam to.
@ EclipsE: Pa pazi ovako. Nekome ko rastavlja neki fajl nije mnogo korisno da ima file01, file02 itd. pa da ih on sam posle reimenuje. I da kod MG_RAY-a ne mogu da postavim odredjenu velicinu za svaki fajl vec ih on deli na (skoro) jednake fajlove. I onda dolazi do rucnog menjanja ekstenzija sto se korisniku bas i ne svidja i korisnije mu je da to uradi u programu. Jos nesto: SVI GLASAMO!
I da jos jedno pravilo: Nema vracanja i gatanja ko ce da pobedi
Pa kakve imash koristi od rastavljenog fajla koji ne mozesh da sastavish ili mozesh ali da kucash imena fajlova... Ideju za program sam dobio zbog svoje dial-up konekcije koja non stop puca pa sam odlucio da napravim program za rastavljanje fajlova, i posle te rastavljene fajlove saljem jedan po jedan i ako mi pukne konekcija, ukonektujem se ponovo i saljem ostatak fajlova! I naravno, posaljem mu taj programcic od 8 kb zipovan i on sve to sklopi tako da ako saljem fajl od 2 MB, podelim ga na 10 delova od po 200 kb i uzivancija!

I zamisli sad da ja NEKAKO rastavim fajlove tvojim programom, i dam nekom taj program i rastavljene fajlove, mislish li da ce se snaci?? Ma nema sanse! Tako da...
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 14:50   #97
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Programming Challenges

Da ih sastavi? Pa snaci ce se naravno. Samo kuca fajlove koji su rastavljeni.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 15:47   #98
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
EclipsE kaže: Pregled poruke
Pa kakve imash koristi od rastavljenog fajla koji ne mozesh da sastavish ili mozesh ali da kucash imena fajlova... Ideju za program sam dobio zbog svoje dial-up konekcije koja non stop puca pa sam odlucio da napravim program za rastavljanje fajlova, i posle te rastavljene fajlove saljem jedan po jedan i ako mi pukne konekcija, ukonektujem se ponovo i saljem ostatak fajlova! I naravno, posaljem mu taj programcic od 8 kb zipovan i on sve to sklopi tako da ako saljem fajl od 2 MB, podelim ga na 10 delova od po 200 kb i uzivancija!

I zamisli sad da ja NEKAKO rastavim fajlove tvojim programom, i dam nekom taj program i rastavljene fajlove, mislish li da ce se snaci?? Ma nema sanse! Tako da...
Lepo si to smislio - nisi ni prvi poslednji koji ima taj problem niti ni prvi ni poslednji koji je odlučio da napravi program koji će mu pomoći.

Međutim, to što ti radiš sasvim lepo radi i Total Commander. Izdeli fajlove zadat broj delova ili na potreban broj delova zadate dužine. Čak na kraju napravi i CRC fajl uz pomoć kog se proverava da li je sve u redu i da li nešto ne fali.

Naravno, uvek je slađe kada nešto sam uradiš nego kad uzmeš gotovo.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 18:17   #99
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Programming Challenges

MG-ray: Zaista nemam pojma zasto ti ne radi, upravo sam skovao novu mnogo bolju verziju kako je Eclipse trazio. U verzije za linux program moze da rastavlja bilo koji file, dok u verziji za linux kod jpg slika nesto baguje iz nepoznatih razloga.


Verzija za win:
http://d.turboupload.com/d/1616915/dist.rar.html
Verzija za linux:
http://d.turboupload.com/d/1616266/L...e.tar.bz2.html

Upstvo:
Ubacite file u folder sa exe-om. Pokrenete program i pritisnete jedan za rastavljanje. Unesete koliko fileova zelite i on ih na toliko izdeli s obzirom da ce zadnji biti manji nego prethodni. To je sve u folderu izlaz. Zatim za sastavljanje pritisnete 2. Unesite ime foldera (u ovom slucaju 'izlaz') i to je to.

Napomena za win verziju: Skinuti sadrzaj ubaciti u folder prethodne verzije.
Edit:Napravio sam jedan mali propust. Nemojte rastavljati file na vise od 9 file-ova zbog bug-a u log file-u

Poslednja ispravka: Stevvan (17.3.2007 u 18:29) Razlog: bug
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2007, 19:28   #100
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Programming Challenges

ne radi... i nemoj da mi kazesh da ne umem da koristim, jednostavno, tvoj program za fajl od 17 MB kaze da ima 476 b, a onda rekoh: ma mozda jer je velik fajl.... Onda uzmem fajl od 30 kb i kaze da ima 324 b! Mislim...............
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
challenge, programiranje, takmicenje

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Multithreading in game programming with C++ yaelo Pravljenje igara 0 19.10.2006 1:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com