Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2008, 22:56   #101
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Твоје је право да тако мислиш, али онда се немој ишчуђавати и фолирати да су медији слободни и како нема цензуре, а ти је из неког разлога и сам подржаваш
Nije isto cenzura i uređivačka politika. Ne vidim kakve ima veze to što je bio dobar košarkaš s tim što sad priča o marksizmu i uništenju kapitalizma. Nije televizija dužna da prikaže svakog ko ima neko mišljenje - znamo svi onaj aforizam o mišljenju.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2008, 23:13   #102
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
... znamo svi onaj aforizam o mišljenju.
Za one koji ga ne znaju:

http://www.sk.co.yu/forum/showpost.p...&postcount=450

zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 1:18   #103
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Чекај сад, како нема цензуре, а вамо говориш да никада пре ниси чуо за њега. А човек је пази прослављени кошаркаш, доктор наука и аутор неколико књига. То што причаш за интернет је ситна боранија, јер се он не може мерити са телевизијом која има убедљиво највећи утицај на масе.
Ako teoriju postojanja cenzure potkrepljuješ činjenicom da ja do juče nisam čuo za Ducija.. Onda ybg. Uzorno telo (ja): komada jedan.

Razloge zašto nisam bio upoznat sa postojanjem / "životom i delom" dotičnog treba tražiti na drugim mestima: poslovne obaveze (kako fensi zvuči ovo ), witcher, crysis (evo baš ga danas instalirah, i moram reći da mi sasvim dobro klizi na med/high podešavanjima u 1024x768 što me je oduševilo, mada je ovo sad žešći ), povremene sportske aktivnosti, itd. Naposletku, dan ima samo 24 sata Da se radi o nekoj teoriji zavere, modovi sa ovog foruma (kao deo "establišmenta", jelte) bi odavno obrisali svaki post koji se tiče Ducija.

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Khm, bacih (evo, tek sad) pogled na temu, a vi od "korišćenja igara za (suptilnu) indoktrinaciju širokih glasačkih masa" (valjda o tome govori najnoviji Kuzmanovićev članak ) otišli do rasprava o suštini demokratije i opskurnim blogovima.
Zorane, daj nam još koji dan i još desetak postova i dolazimo do suštine života. Garant

Poslednja ispravka: shrafko (15.2.2008 u 1:48)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
zoran845 (15.2.2008)
Stara 15.2.2008, 1:52   #104
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Nije isto cenzura i uređivačka politika.
Па како се онда "потрефило" да баш све телевизије са националном фреквенцијом имају исту уређивачку политику и ставове кад је реч о ЕУ, глобализму, капитализму, спорту и олимпизму, итд.
Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ne vidim kakve ima veze to što je bio dobar košarkaš s tim što sad priča o marksizmu i uništenju kapitalizma.
Мислиш да као доктор филозофије и бивши врхунски спортиста, познавалац неколико светских језика нема права да проговори о вези капитализма и спорта, о правој природи и циљевима олимпијског покрета и његовом оснивачу, нацистичком миљенику Пјеру Кубертену и сл?
Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Nije televizija dužna da prikaže svakog ko ima neko mišljenje - znamo svi onaj aforizam o mišljenju.
Није дужна да прикаже сваког, али је дужна да народу обезбеди плурализам мишљења, ставова и аргумената, ако претендује да буде иоле демократска. Ако не, дајте да се назовемо аутократијом и да престанемо више глумити.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 8:25   #105
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Није дужна да прикаже сваког, али је дужна да народу обезбеди плурализам мишљења, ставова и аргумената, ако претендује да буде иоле демократска. Ако не, дајте да се назовемо аутократијом и да престанемо више глумити.
Nasao sam neki tekst cesto citiranog Ducija da saznam o kojim zivotnim istinama se ovde govori.

Citat:
Duci Simonovic kaže:
CRVENKAPA:CRVENKAPA JE JEDNA OD NAJMONSRTUOZNIJIH PRIČA
IKADA ISPRIČANA! Samo početak priče-bolesna baka leži u sred šume,i majka šalje ćerku da joj nosi kolačiće!? Pa svaki normalan čovek bi tu ženu doveo kod sebe da je leči,pa kako može bolesna starica da se brine o sebi!?
Sam početak priče je monstruozan.I onda neke budaletine kažu-pa deca to ne shvataju na taj način.Pa o tome se i radi,oni podsvesno upijaju te bolesne principe,zato se starica pojavljuje kao neka veštica,kao ispali joj zubi,znači,ako čovek gubi telesnu snagu,više ne vredi,ne ceni se duhovnost,ne ceni se ljudskost,ne ceni se životno iskustvo,već se ceni ta fizikalija,…i zato je veštica uvek stara i odvratna.
Da crvenkapa je grozna. Evo i potvrde kako je to u stvari bilo, da konacno razbijemo tu groznu propagandu i zataskavanje istine.
V V V

Monty Python's Little Red Riding Hood

Poslednja ispravka: lijenština (15.2.2008 u 8:39)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
Lokigodofirendlies (15.2.2008)
Stara 15.2.2008, 9:40   #106
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Мислиш да као доктор филозофије и бивши врхунски спортиста, познавалац неколико светских језика нема права да проговори о вези капитализма и спорта, о правој природи и циљевима олимпијског покрета и његовом оснивачу, нацистичком миљенику Пјеру Кубертену и сл?
Ima prava da govori koliko hoće; jedino gde može da očekuje da se pojavi je RTS - ostale televizije sa javnom frekvencijom su privatne i komercijalne i nisu dužne da puštaju ovog ili onog, već kako im se isplati. Što se tiče RTS-a ne znam koliko često imaju emisije o olimpizmu i slično i ko ih pravi. Uzgred, možda je on doktor filozofije, ali npr. ovo s crvenkapom je nešto najgluplje što sam čuo u skorije vreme.
Inače, da je stvarno sve cenzurisano, prvo bi zabranili onaj šund radio koji se reklamira na njegovom blogu.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 15:12   #107
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Ljudi, ukapirao sam - Duci je u stvari paterfamilias

shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Bokisha (16.2.2008)
Stara 15.2.2008, 19:51   #108
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ima prava da govori koliko hoće; jedino gde može da očekuje da se pojavi je RTS - ostale televizije sa javnom frekvencijom su privatne i komercijalne i nisu dužne da puštaju ovog ili onog, već kako im se isplati. Što se tiče RTS-a ne znam koliko često imaju emisije o olimpizmu i slično i ko ih pravi.
Чекај, јел си ти неки портпарол мултинационалних компанија и крупног капитала? Овде уопште није реч о томе шта се њима исплати, већ какву штету трпи народ прикривањем информација и последично лишавањем могућности избора, а то је основ демократије. Btw, РТС је јавни сервис само на папиру, ту све врви од политичке подобности, цензуре и замајавања народа небитним стварима. Човече, кад си видео да се у Србији повела јавна расправа по било ком питању, само једно ми наведи. Нема, не постоји, али битно је да се власт и њени финансијери бусају у груди како живимо у демократији. Било би смешно да није жалосно.
Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Uzgred, možda je on doktor filozofije, ali npr. ovo s crvenkapom je nešto najgluplje što sam čuo u skorije vreme. Inače, da je stvarno sve cenzurisano, prvo bi zabranili onaj šund radio koji se reklamira na njegovom blogu.
Зашто ти је глупо, ако није тајна? Мене је рецимо одушевило то његово запажање да у позадини те приче стоји скривена порука, нешто слично оним сублиминалним порукама у рекламама, али једноставно мало ко обраћа пажњу на то јер је све упаковано у форму бајке за децу. И ко каже да мора с тим да се слажеш, то ти је плурализам и могућност избора о којем говорим. Само си ти изгледа прикривени аутократа, па то не капираш.

И не разумем зашто си се баш тога ухватио, а не коментаришеш како се нигде на ТВ не може чути да је оснивач модерног олимпизма шуровао са нацистима и као круну те сарадње од њих добио пензију. И онда ме неко убеђује да нема цензуре. А пази, то је само једна кап у мору гледајући шта се све прећуткује и крије од шире јавности.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 21:46   #109
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Зашто ти је глупо, ако није тајна? Мене је рецимо одушевило то његово запажање да у позадини те приче стоји скривена порука, нешто слично оним сублиминалним порукама у рекламама, али једноставно мало ко обраћа пажњу на то јер је све упаковано у форму бајке за децу. И ко каже да мора с тим да се слажеш, то ти је плурализам и могућност избора о којем говорим. Само си ти изгледа прикривени аутократа, па то не капираш.
Izgleda da pitanje crvenkape stvarno dize kontroverze. Ova "analiza" nekog nepoznatog autora mi je konacno otvorila oci

Detaljno tumacenje Crvenkape

Naravno da se ne slazemo.Zato sto ni sam Duci nije shvatio sustinu bajke. Nigde se u toj bajci ne pominje da je baka krezuba vestica. Baka zivi na drugom kraju sume zbog cisto dramaturskih razloga ( inace devojcica ne bi isla kroz sumu). Devojcica voli svoju baku zato stalno nosi crvenu kapu koju joj je baka dala otuda i njen nick.
Poenta price je u neiskvarenosti ,naivnosti i neodgovornosti koju zloupotrebljavaju zli ljudi (koji su predstavljani u vidu vuka). Devojcica ne zna da prepozna zlo- ono je iskoriscava kao sto je to uvek kod naivnih ljudi. U varijanti Brace Grim se cak i pominje da je devojcica ponovo prolazila kroz sumu i da je srela nekog drugog vuka ali ga je "iskulirala" i produzila pravo baki. Sto znaci da vise nije naivna i neodgovorna da je prepoznala zlo i skrivene namere.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 21:54   #110
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Malo je bzvz da se u temi o manipulaciji pomoću igara otegne ovolika rasprava o "Crvenkapi", ali kad ste već zapeli upućujem sve zainteresovane za smisao i značenje ove bajke da pronađu i pročitaju knjigu austrijskog psihologa Bruna Betelhajma "Značenje bajki" (Bruno Bettelheim, "The Uses of Enchantment - The Meaning and Importance of Fairy Tales"). Tu imate opširno i o "Crvenkapici".
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 22:00   #111
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Bajke su video igre 19. veka.

EDIT: Nije stvar o crvenkapi vec u sustini problema. Ovde je receno da crvenkapa na primer ima subverzivnu poruku i sluzi za indoktrinaciju dece. U isto vreme to se cesto govori za video igre kako su one isto subverzivne i da imaju neke posebne skrivene poruke koje su izvan domasaja prosecnih ljudi ali su u domasaju raznih dusebriznika kao Jack Thomson i ostali. Oni izvlace neke pogresne zakljucke, jer ne znaju da prepoznaju sustinu (a to je zabava i izazov) da bi potkrepili svoje teze o abnormalnoj stetnosti koje ne piju vodu.

Ipak budimo realni. U ogromnoj vecini video igara su ,na zalost, vrlo plitki i prica i zapleti -tu su samo da daju neko opravdanje za akciju. Uostalom veliki broj igraca ce preci preko relativno glupog zapleta ukoliko igra ima iole dobar gameplay. Tako da je i stvaran domasaj video igara pod velikim pitanjem. A ako i postoji, na kraju krajeva, tu su i rejtinzi za odredjene uzraste.

Kad vec govorimo u duhu kolumne ova vest koju je prenela i Politika mi je bila interesantna. Deciji program nema sta.

Poslednja ispravka: lijenština (15.2.2008 u 22:58) Razlog: mess:)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 23:02   #112
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Зашто ти је глупо, ако није тајна? Мене је рецимо одушевило то његово запажање да у позадини те приче стоји скривена порука, нешто слично оним сублиминалним порукама у рекламама, али једноставно мало ко обраћа пажњу на то јер је све упаковано у форму бајке за децу. И ко каже да мора с тим да се слажеш, то ти је плурализам и могућност избора о којем говорим. Само си ти изгледа прикривени аутократа, па то не капираш.
Da, ja sam autokrata. Crvenkapa i monstruoznost - to mi je kao da neko tvrdi da se može postati serijski ubica gledajući crtane filmove Toma i Džerija, Duška Dugouška i ostale, jer eto, koriste puške, noževe i bombe/dinamit svako malo. Ako to ima neku podlogu u stvarnosti, onda svaka čast.
Pa dobro, demokratija, hajde da pustimo i vidovitu Zorku u neki udarni termin posle dnevnika - treba ljudi da čuju priču iz svačijeg ugla, zar ne?
"Uhvatio" sam se za to što mi je inače pun šešir anti-globalista, anti-kapitalista i anarhista, neka idu u Severnu Koreju, pa neka vide kako izgleda komunizam u punom svom sjaju. Ima da se osećaju kao kod kuće.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 23:13   #113
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Naravno da se ne slazemo.Zato sto ni sam Duci nije shvatio sustinu bajke. Nigde se u toj bajci ne pominje da je baka krezuba vestica.
Не могу да верујем чиме се ти бавиш. Зар ти је од свега баш та изјава о црвенкапи запала за око

Иначе, он нигде не каже да је бака крезуба вештица, него да су вештице у бајкама обично приказане као старе, ружне и крезубе жене, а у црвенкапи га је изиритирало то што стара и болесна жена живи сама у некој вуко********************************ни далеко од оних који би требали да брину о њој и онда се таква порука подсвесно шаље деци како треба поступати са старима. Тако он то доживљава и шта сад, зар треба драмити око тога. У сваком случају је дао једно оригинално тумачење, а тебе нико не тера да се сложиш с тим.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 23:29   #114
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Не могу да верујем чиме се ти бавиш. Зар ти је од свега баш та изјава о црвенкапи запала за око

Иначе, он нигде не каже да је бака крезуба вештица, него да су вештице у бајкама обично приказане као старе, ружне и крезубе жене, а у црвенкапи га је изиритирало то што стара и болесна жена живи сама у некој вуко********************************ни далеко од оних који би требали да брину о њој и онда се таква порука подсвесно шаље деци како треба поступати са старима. Тако он то доживљава и шта сад, зар треба драмити око тога. У сваком случају је дао једно оригинално тумачење, а тебе нико не тера да сложиш с тим.
Taj Duci nije shvatio sustinu. Covece, poenta bajke nije u tome. Doticni je uzeo jedan sustinski nebitan- tehnicki detalj u bajci koji sluzi kao osnova za ceo zaplet (jer da devojcica ne prolazi kroz sumu na putu do bake ne bi mogla da sretne vuka) i na osnovu toku napravio celu teoriju o zaveri sa ciljem degradacije mudrosti personifikovane u starosti- iako u toj konkretnoj prici se nigde fizicki ne opisuje baka.


Za to tumacenje bajke sam se uhvatio jer je ona plastican primer pogresnog sofistickog misljenja. Argumenti koji su suplji i bez potvrde u stvarnosti ali prijemcivi.

EDIT:Mislim da smo iscrpli temu crvenkape. Ja vise necu da dosadjujem ostalim forumasima po tom pitanju.

Poslednja ispravka: lijenština (15.2.2008 u 23:50)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 0:14   #115
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Taj Duci nije shvatio sustinu. Covece, poenta bajke nije u tome.
Схватио или не, бавиш се тривијалностима. Желео сам да укажем на велики проблем у нашим медијима, а то је систематско прикривање виталних информација од шире јавности, а не да се бавимо периферним стварима типа шта је ко рекао о црвенкапи
Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Doticni je uzeo jedan sustinski nebitan - tehnicki detalj u bajci koji sluzi kao osnova za ceo zaplet (jer da devojcica ne prolazi kroz sumu na putu do bake ne bi mogla da sretne vuka) i na osnovu toku napravio celu teoriju o zaveri sa ciljem degradacije mudrosti personifikovane u starosti- iako u toj konkretnoj prici se nigde fizicki ne opisuje baka.
Како не би, где ти је машта? Могла је да сретне вука или заврши у шуми на стотину других начина. За то уопште није требала болесна старица у сред шуме, одбачена и остављена да је повремено обилази унука.
Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Za to tumacenje bajke sam se uhvatio jer je ona plastican primer pogresnog sofistickog misljenja. Argumenti koji su suplji i bez potvrde u stvarnosti ali prijemcivi.
Нису шупљи, објаснио сам ти то у претходном делу поруке, али нећу ни да тврдим да је човек у праву, јер је потпуно небитно за ову дискусију.
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 0:37   #116
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Pored kudikamo zanimljivijih i verovatnijih teorija o zataškavanju istine kao što su recimo ova i pogotovu ova trošenje energije na Ducijevu analizu Crvenkape mi je u potpunosti besmisleno..

Poslednja ispravka: shrafko (16.2.2008 u 0:52)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 0:40   #117
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

@Jim
A sta da je baka jaaako vezana za rodni kraj pa nece da seli, a hrobicni je bolesnik?(Recimo, svaku pricu mozes tumaciti na hiljadu nacina sto ne znaci da su svi dobri)
A bre, da postoji prava cenzura BITNIH informacija nijedan skandal(a bilo ih je), kradje(a bilo ih je) itd. ne bi otis'o u javnost.Kad bre Ameri(majstori u ovoj oblasti) nisu zataskali Gvantanamo o cemu mi pricamo? Kad bi pustali svakakve budale na TV, sta bi sprecilo recimo sataniste,fasiste,naziste,EMO-vce i raznu bagru da propagiraju svoje ideje?
A i Velja Ilic je vrlo skolovan pa ga ne smatram olicenjem inteligencije.

PS I da oluji napravimo tortu sto nas nije podavio/pobris'o zbog spamcine

Poslednja ispravka: Lokigodofirendlies (16.2.2008 u 1:02)
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 1:31   #118
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Lokigodofirendlies kaže: Pregled poruke
PS I da oluji napravimo tortu sto nas nije podavio/pobris'o zbog spamcine
Samo vas gledam

Mozda, ako se se sada ispricate sledeci put budete raspolozeniji za diskuziju na zadatu temu... (Silly of me to think that).
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 2:11   #119
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Citat:
Jim Bravura kaže: Pregled poruke
Схватио или не, бавиш се тривијалностима. Желео сам да укажем на велики проблем у нашим медијима, а то је систематско прикривање виталних информација од шире јавности, а не да се бавимо периферним стварима типа шта је ко рекао о црвенкапи
Hm, ne vidim kako je to priča o Olimpijadi (da ostavimo Crvenkapu na miru ) od vitalne važnosti za nekoga u ovoj zemlji. Toliko pričaš da su ljudi uskraćeni za informacije, a mogu se kladiti da bi 9/10 gledalaca koji su navodno uskraćeni, verovatno prebacilo na svoju omiljenu italijansku treću ligu, nego što bi slušali šta je bilo pre 70 godina.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 13:40   #120
miloss
Član
 
Član od: 6.7.2006.
Poruke: 70
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: 2/2008 „Tata i mama, ja neću sa vama...”

Bas me onda zanima sta bi Duci rekao za Ivicu i Maricu, koje su roditelji isterali iz kuce da zive u sumi. Tu skrivena poruka i nije tako skrivena.
miloss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Smešni, interesantni video klipovi bobi Cvet kompjutera 5309 29.6.2022 11:48
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com