Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.10.2009, 17:56   #21
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Gordon Freeman za sve delove Half-Lifea nije reč jednu progovorio niti je uhvaćen u kadar iz trećeg lica. Meni je on totalno jednodimenzionalan lik i uopšte ne razumem kako je uopšte ušao u kategoriju, mislim šta, "on je prošao sito i rešeto u igrama", bogami nije nego sam ja, pošto su sve bile iz prvog lica
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
branko999999999 (10.10.2009), Doolio (10.10.2009), Doomche (10.10.2009), jozvan_Kg (12.10.2009), Ketchua (10.10.2009), Packy (10.10.2009)
Stara 10.10.2009, 18:02   #22
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Na glasanju je bio i Niko Belic.Dogurao je do top 16 faze,gde ga je pobedio Ruy.Ma trebali su da stave Max Payne-a.Smesno mi je kako su Nika Belica stavili,a jos mi je smesnije kako je dotle dogurao.Al dobro,cast je imati Srbina medju 16 najbolji video game junaka
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 18:11   #23
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

ma nek stave koga oce, ali neka naprave slobodno glasanje, pa ko dobije najvise glasova.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Vulee (10.10.2009)
Stara 10.10.2009, 18:14   #24
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
neam pojma, valjda zavisi od toga kakvi su kome kriterijumi. ja polazim od nekog hajpa i zaostavstine, kao i trajanja na sceni bez nekih promena, pa onda prepoznatljivost lika, pa onda popularnost uopste itd...ne zelim da se vodim licnim afinitetima jer je to gej.
Meni je jedini kriterijum da li je lik zanimljiv na bilo koji nacin, kakva zaostavstina i trajanje sad? Meni je Mario obican player model koji sluzi za skakanje na protivnike, a Freeman... eno, vudu je vec rekao. Da ih zamenis sa dva drveta nista se u SMB-u ili Half Life-u ne bi promenilo zato sto doticna gospoda nemaju ni truncicu karaktera. To sto su o njima tolike igre napravljene samo govori o ozbiljnosti igracke industrije.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dio37 na korisnoj poruci:
Andross (10.10.2009)
Stara 10.10.2009, 18:49   #25
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Meni je jedini kriterijum da li je lik zanimljiv na bilo koji nacin, kakva zaostavstina i trajanje sad?
a sto da ne? pa i to je nesto valjda. ja recimo ne dam ryua za stotinu namelessa, jednostavno mi je drag i predobro urezan u mozak bas zato sto ima ogromnu zaostavstinu i dugo traje i mnogo je specifican i karakteristican. (pre nego sto krenete sa 'aha to je licni afinitet', da kazem da je on drag i urezan u mozak verovatno mnogim ljudima). ako to tebi nista ne predstavlja pri izboru, onda okej, ali meni predstavlja kljucnu stvar.
da raspravljamo o likovima iz romana, onda bih se i ja rukovodio iskljucivo tvojom logikom. ovako, njet. 90% junaka platformskih igara gde se sam gejmplej svodi na skakanje po protivnicima jednostavno nema zahvalan poligon za karakterizaciju. zato ih i ne treba tako posmatrati. pogledaj tokija i reci da nije genijalan lik
tako da mi je tupavi rju koji ne progovara nista i samo se bije miljama ispred namelessa, a pacman bogami i ispred rjua. isto tako volim i recimo svarcenegera u predatoru iako je tu karakterizacija manja nego kod pacmana

Citat:
To sto su o njima tolike igre napravljene
eh sad, ovo je malo menjanje teza. nisu napravljene o njima, vec sa njima kao glavnim junacima, sto je, kudikamo, malo drugacije. zasto? zato sto igra kao takva moze da bude fantasticna i ako ima komad drveta u glavnoj ulozi (super mario je fundament i epitom igrivosti i udobnosti i perceptivnosti kontrola recimo).

Poslednja ispravka: Doolio (10.10.2009 u 19:00)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 19:12   #26
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
a sto da ne? pa i to je nesto valjda. ja recimo ne dam ryua za stotinu namelessa, jednostavno mi je drag i predobro urezan u mozak bas zato sto ima ogromnu zaostavstinu i dugo traje i mnogo je specifican i karakteristican. (pre nego sto krenete sa 'aha to je licni afinitet', da kazem da je on drag i urezan u mozak verovatno mnogim ljudima). ako to tebi nista ne predstavlja pri izboru, onda okej, ali meni predstavlja kljucnu stvar.
Ja sam odgledao milion filmova sa Ryom u glavnoj ulozi, samo sto se on u svakom drugacije zove. Covek je obican klise i to je to. Evo sta Wiki kaze o njemu:

Citat:
Ryu has the demeanor and wisdom of a calm, older wiseman. He is an honorable and brave man. He is estimated to be approximately between the age of 23 and 26. Although he appears as a normal man, he is not. Ryu is not completely human. This was discovered during the "Dark Dragon Blade incident". He is succeptable to the curse of the fiends.....therefore is able to be turned into a "fiend".
Jeeebote, kako je specifican i karakteristican.

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
da raspravljamo o likovima iz romana, onda bih se i ja rukovodio iskljucivo tvojom logikom. ovako, njet. 90% junaka platformskih igara gde se sam gejmplej svodi na skakanje po protivnicima jednostavno nema zahvalan poligon za karakterizaciju. zato ih i ne treba tako posmatrati. pogledaj tokija i reci da nije genijalan lik
Pa i ne treba ih posmatrati uopste. Naravno da platformeri moraju prvenstveno da se oslanjaju na gejmplej i da tu nema mnogo mesta za dobru karakterizaciju. Zasto onda vaditi likove iz platformera i stavljati ih na te liste najboljih likova ever?

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
eh sad, ovo je malo menjanje teza. nisu napravljene o njima, vec sa njima kao glavnim junacima, sto je, kudikamo, malo drugacije. zasto? zato sto igra kao takva moze da bude fantasticna i ako ima komad drveta u glavnoj ulozi (super mario je fundament i epitom igrivosti i udobnosti i perceptivnosti kontrola recimo).
Da, Mario je fundament, epitom gejmpleja, ali kakve to veze ima sa likom kao takvim? Meni se cini da si ti taj koji mesa teze ovde. Mislim, prvo mi odgovori sta to Maria cini zanimljivim likom, inace nema leba od ove rasprave.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 19:44   #27
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

pa cekaj, ti si uveo karakterizaciju, ja sam od pocetka bio za to da tu postoji dosta faktora. kazes zasto vaditi platform likove. pa zato sto su, pa, likovi koliko vidim, ova lista ne nosi naziv 'najkompleksniji likovi', 'junaci sa najboljom karakterizacijom' itd, vec nesto tipa 'best game hero' ili tako nesto. i stojim pri tome da tu mogu da ucestvuju i platformeri i svi ostali i da tu ima dosta faktora. i stojim pri tome da je rju bitniji i zaebaniji od namelessa
naravno da je mario jednodimenzionalan. ali je institucija i pojava, to moras da priznas. pacman je na ovoj listi onda po tebi najgori, a meni je u vrhu liste zato sto je prepoznatljiv, zato sto i ljudi od osam godina znaju za njega, a pacman se pojavio pre par decenija, zato sto je neizbezan deo igracke pop kulture...
a mislim da nisi fer prema rjuu, pa njegova specificnost i lezi u tome sto je on skup klisea, da se tako izrazim. da ti postavim sad hiljadu tih rjuova iz filmova, ne bi znao ni za jednog kako se zove, ali bi medju njima, iako je slican sa svima, na kilometar prepoznao rjua sa njegovom crvenom tracicom i kimonom i blentavim kjokusinkai stavom. jos ako baci magiju ihaj nisi se osvrnuo na buca iz predatora, on je tri puta veci klise od rjua, a karakterizacija im je slicne kompleksnosti, pa ipak mislim da je jedan od upecatljivijih likova iz filmova.

evo jos jedne analogije: bitlsi su jako bitan bend i nijedna muzicka enciklopedija nece proci bez njih, i to ne samo bez njih, nego ce da im posveti deset puta vise strana nego ostalim bendovima. a mirne duse mogu da kazem da je njihov kvalitet kao benda prosecan, da su prosecni muzicari sa prosecnim tekstovima i nepostojecom filozofijom. ali na 'all time' listi, ja bih glasao za njih bez razmisljanja. iako ih licno ne podnosim, a i objektivno nisu neki bend. eto, zato ja kazem da je bitno i vreme i razni faktori.
(ljubitelji bitlsa preskocite, samo sam davao primer)

ne znam zasto ti je toliko tesko da pojmis da imam drugacije kriterijume od tebe i da gledam sa drugog aspekta, da smo svi isti, bilo bi dosadno, zar ne?

vec vidim glasanje za greatest igru of all time gde ja glasam za elite ili tetris, a ti za torment ili system shock...cista stvar drugacijih pogleda na stvar. i to je super, ta diversifikacija. a ovo glasanje je lose jer, pod jedan, nije uopste definisano, pod dva, predefinisani su takmicari, pod tri, nema slobodnog glasanja nego kretenski sistem uparivanja.

Citat:
Mislim, prvo mi odgovori sta to Maria cini zanimljivim likom, inace nema leba od ove rasprave.
pazi, rasprava je pocela tako sto si ti mene kvoutovo gde ja navodim kriterijume po kojima se JA rukovodim, onda rekao da se TI ne rukovodis i to bi bilo okej i sjajno da je to to. ali si onda nastavio i jasno mi dao do znanja da mislis da je tvoj kriterijum kudikamo bolji od mog. a ova rasprava moze do prekosutra da traje jer se radi o razlicitim uglovima gledanja usled nedefinisanosti pojma 'greatest game hero' i ovde nema ti si u pravu ja nisam ili obrnuto. zato ne znam zasto insistiras na tome da si ti u pravu ja sam svuda stavio 'ja se rukovidim blablabla', 'meni je ovo bitno', 'ako je tebi bitno nesto drugo onda okej' itd. ti si rekao da 'likove iz platformi ne treba stavljati', dakle, ne 'ja to necu raditi jer imam drugaciji pristup tematici', vec 'ne treba ih stavljati'. moram da priznam da sam zbog takvih stvari i odreagovao, malo mi nije pravo kad vidim nekog da tako olako barata nekim izjavama. mislim, ako si ti u pravu, onda je jedino resenje da sam ja glupi idiot, posto necu odustati od mog sistema posmatranja. ako ti se to svidja, ajde dobro, idiot sam

Poslednja ispravka: Doolio (10.10.2009 u 19:57)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 19:57   #28
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
... bitlsi.... mirne duse mogu da kazem da je njihov kvalitet kao benda prosecan, da su prosecni muzicari sa prosecnim tekstovima i nepostojecom filozofijom.

Opasno rizikuješ da ti dođu ova dvojica:

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	72.jpg
Viđeno:	2 puta
Veličina:	31,6 KB
ID:	31163

Oni su, inače, neki minorni tipovi koji verovatno nisu ušli ni u širi izbor zloglasnog GS-a ("Gamespota").

Nema ni ovo da te izvadi:
Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
(ljubitelji bitlsa preskocite, samo sam davao primer).
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 19:59   #29
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

hm, kolko se ja secam, a i pise gore, ja sam napisao da bih bez razmisljanja glasao za bitlse kao greatest band ever na nekom glasanju, tako da ne vidim u cemu je problem

a sem i maks su carevi
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 20:13   #30
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Gordon Freeman FTW!

EDIT: Lik koji ima zavrsen MIT, roka aliene, ima najjace dizajniran suit i bradicu, sa sve cvikerima, uz opako oruzje... I ona opaka zenska se pali na njega (lol )... ma Mario je isuvise monoton za njega. Uz svo duzno postovanje prema Mariju i sate provedene uz njega, ali Freeman ostavlja mnogo jaci utisak!

Poslednja ispravka: doctor (10.10.2009 u 20:26)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 20:21   #31
The Flying Dutchman
Član
 
Član od: 25.2.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 20 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Нећу гласати ни за једног; као што је већ поменуто, ниједан од њих нема прави карактер. А гласање није ништа страшно, шта је тек ''Годишња борба ликова'' на GameFaqs-у? У финале обавезно улазе иста четири лика - Марио, Линк, Клауд Страјф и Сефирот. Победници се мењају системом ротације. Од поменутих, Сефирот је најбољи, али само два лика са PC игара евентуално једва пређу квалификације - Гордон Фримен и Агент 47. Одувају их у четвртфиналу унутар групе...
The Flying Dutchman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 20:54   #32
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Gordon naravno. Mario mi nikad nije bio drag. Obozavao sam da igram Super Mario igre ali mi on kao lik nikad nije bio nesto zanimljiv (ponekad je cak bio iritirajuc)

Mada bih ja vise voleo da je u finale usao cuveni smotani pirat
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 21:29   #33
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke

pazi, rasprava je pocela tako sto si ti mene kvoutovo gde ja navodim kriterijume po kojima se JA rukovodim, onda rekao da se TI ne rukovodis i to bi bilo okej i sjajno da je to to. ali si onda nastavio i jasno mi dao do znanja da mislis da je tvoj kriterijum kudikamo bolji od mog. a ova rasprava moze do prekosutra da traje jer se radi o razlicitim uglovima gledanja usled nedefinisanosti pojma 'greatest game hero' i ovde nema ti si u pravu ja nisam ili obrnuto. zato ne znam zasto insistiras na tome da si ti u pravu
Zato sto jesam.

Ne, ozbiljno, karakterizacija likova je jedino po cemu se oni mogu porediti. Mario nije lik, to je brend koji koristi svoje ime pri prodaji igara i to je sve.

Ali ajde da prestanemo ovde, da ne bismo ovo stvarno razvlacili u nedogled. Prihvatam tvoj pogled na ovo i slazem se da se ne slazemo.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 1:51   #34
purposemaker
Član
 
Član od: 1.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 186
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku purposemaker
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round


ludaci
purposemaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 1:58   #35
Miki-Car
Veteran
 
Član od: 21.6.2008.
Poruke: 678
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 260 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki-Car
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Gordon Frimen je isto sto i Nomad iz Crysis-a, isto sto i SAS-ovac u de_nuke; dakle baja koji roka zlikovce.
Samo sto Nomad barem kaze nesto ponekad :P
Sa druge strane, Mario je istorija, ali, kao sto ste vec rekli, takodje bez karaktera. On je deo jednog obimnog Nintendo trzisnog segmenta, i kao takav, izgubio je svoju ''herojštinu''.

Ipak, ako ''moram'' da se odlucim, ipak bih tipovao na Frimena, jer, kao sto sam rekao, barem kao ''the guy with an objective'' ima plemenitiji cilj.

Ali ipak je neuporedivo.
Miki-Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 9:02   #36
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Bolje da su stavili Alyx,bar je ona recita...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 9:09   #37
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Bolje da su stavili Alyx,bar je ona recita...
Best NPC bi bilo mnogo zanimljivije takmičenje.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 12:01   #38
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Glasao sam za Gordona,jer po meni to sto on nijednu rec ne kaze tokom cele franchise daje njemu neki smek.A Mario je legenda al nije on moj tip heroja.
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 13:51   #39
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Ja sam odustao josh otkada je moj favorit (Duke Nukem) osvojio 30% glasova u borbi sa Linkom iz Legend of Zelda, shvativshi da "natjecanjem" dominira(kao i uvek) istochnjachka publika, mada mozhda i greshim jer nisam upoznat sa tim likom, ali bash da toliko oduva takvu legendu... yeah, right. U neku ruku mi je drago shto je Link ubrzo izgubio.

Naravno, necu glasati ni za jednog od gorepomenutih junaka, jer nijedan nema karakter, vec igru po kojoj je poznat. Bilo bi glupo reci da je Half Life dobar zato shto je glavni lik Gordon Freeman, koga i ne vidite tokom cele igre . Chak i jedan Raziel koji je ispao u ranoj fazi mozhe roman da pishe o sebi, u odnosu na finaliste.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2009, 14:58   #40
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Mario VS Gordon Freeman: Gamespot all time greatest video game hero final round

Citat:
mada mozhda i greshim jer nisam upoznat sa tim likom, ali bash da toliko oduva takvu legendu...
pa ja sam isto u tom nekom fazonu, meni je duke jedan od favorita, ali opet, ja nijednu zeldu nisam igrao, tako da o linku nemam pojma nista, ne mogu da kakim po njemu as far as i know, link moze biti zaebaniji od raskoljnikova ili prostiji od marija.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com