Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.9.2008, 11:03   #14
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Telenorov besplatni internet...

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
To sto ti lično probiješ ograničenje za dan, ne znači da se to i drugima dešava. Zapravo, većina poslovnih ljudi i ljudi kojima je u svakodnevnom životu potreban Internet koriste ga upravo za surf i čitanje mejlova, tako da je tvoja procena previše generalna i umnogome pogrešna...
Da to je tacno ne desava se svima pogotovo ne poslovnim ljudima ( nisam na to ni mislio). Ali zamisli sledecu situaciju neka porodica uzme sinu taj modem posto recimo nemaju mogucnosti za neki drugi net i sad posto roditelji nemaju pojma o kompjuterima, a neko je klincu pokazao kako se recimo skidaju stvari sa torrenta, mali se naprzi krene da skida sve i svasta( ne samo sa torenta) i probije limit, a roditelje strefi srcani udar kada stigne racun. Uostalom meni se ne dopada i to sto su ga hvalili kao ekstra stvar a pogledaj malo bolje u reklamama ( barem na televiziji) nema nigde ni reci o ogranicenju. I na kraju smatram da je previse skupa mesecna cena uz to ogranicenje, da ga nema pa i da je vece ajde, ali ovako... Na kraju to nije losa opcija za poslovne ljude, ali za porodicni net smatram da se ne isplati.
P.S: Ja nemam ogranicen download to sam samo uzeo kao primer jer mi se ponekad stvarno desi da za dan svucem vise od 1.5 gb ( igrice , filmovi, itd)
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Do You Use the Internet Like a Man or a Woman? Iris Kvizovi 46 31.8.2012 19:19
Najbrži Internet na svetu! Rasa Brbljaonica 20 14.7.2008 4:11
Internet u Zemunu? kinteC Internet usluge 1 13.11.2007 23:28
Japanci menjaju internet! ForceWare Internet usluge 23 3.9.2007 0:43
Sharing internet connection i LAN. diablo_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 30.7.2007 18:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com