Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.10.2015, 18:46   #1
Strajder
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 30
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Strajder Slanje poruke preko AIM-a korisniku Strajder Slanje poruke preko Yahooa korisniku Strajder Slanje poruke preko Skypea korisniku Strajder
Određen forumom CPU fan adapter

Pozz ljudi, potreban mi je cpu fan adapter za dva ventilatora koji mi sluze za hladjenje procesora znaci na jednom kraju dva 4-pinska pwm ulaza a na drugom kraju jedan 4-pinski pwm izlaz kao na slici dole. Problem je u tome sto ja nisam uspeo nigde kod nas da nadjem ovakav adapter pa me interesuje da li neko od vas zna gde moze kod nas u srbiji da se naruci ovakav adapter?

Strajder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problemi sa wireless internetom. Da li je u pitanju adapter? Tiofenol Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 10.4.2017 19:26
Dvi to VGA adapter problem djolegaf Grafika 7 18.7.2014 14:11
Bežični adapter - USB ili PCI *1LaStDaNcE* ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 9 10.1.2013 14:31
Potreban wireless adapter Nightshade ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 18.3.2012 20:40
Skype adapter za fiksni telefon ZoNi Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 1.9.2011 14:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com