Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.4.2024, 22:10   #6501
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
pedjosav kaže: Pregled poruke
"Shogun"
Dobra serija, bio sam osnovac kad se prikazivala prethodna verzija. Na času geografije kaže nastavnica: "Imala sam goste i bio je uključen TV, kad odjednom prikazuju zemljotres i odmah sam se zainteresovala za seriju".
Druga zanimljivost po kojoj je pamtim i to smo kao klinci često pominjali u zezanju : "Jastučenje" kako su kod nas preveli
Sećam se i ja verzije sa Ričardom Čemberlenom, koji je (iako je davno bilo i ako je peško), čini mi se mnogo ubedljiviji od Kozmo Džervisa.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2024, 22:15   #6502
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Može li neko da zaspetlja ovo oko

www.youtube.com/watch?v=d1HbFN7Ww3M

Sumnjam da je

www.imdb.com/title/tt29838854/ IMDB link za ovaj video. Je li u pitanju kratki film, ili je epizoda iz serije. Možda sam promašio sobu.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Students find out teacher Is kung fu master.zip (10,2 KB, 0 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.4.2024 u 23:24)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2024, 4:48   #6503
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Fallout

Jedino sto fali je Ron Perlman, sve ostalo je par ekselans. Gospoda sa HBO-a bi mogla da obrati paznju na to kako se pravi serija po igri u u ovakvom okruzenju. S obzirom da je Amazon u pitanju prosto neverovatno koliko je serija neukaljana danasnjim budalastinama. Ostale su mi jos dve epizode pa ne znam da li je i za 9, ali ocena skroz realna.
Prve dve epizode su mi bile onako, malo sumnjive......ali posle toga stvar se dosta poboljasava i zaista postaje zanimljiva (makar meni). Stvarno je neverovatno da neka serija u danasnje vreme bude ovako verna (koliko-toliko) izvoru. Gogins je ziva legenda ne znam da li je ikada imao neku losu ulogu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2024, 10:21   #6504
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Može li neko da zaspetlja ovo oko

www.youtube.com/watch?v=d1HbFN7Ww3M

Sumnjam da je

www.imdb.com/title/tt29838854/ IMDB link za ovaj video. Je li u pitanju kratki film, ili je epizoda iz serije. Možda sam promašio sobu.
Taj lik snima kratke filmove i objavljuje ih na YT.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2024, 17:22   #6505
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Postao sam fan Mike Flanaganovih serija. Prvi put sam naleteo na njegov rad sa The Midnight Club koji je imao mlak prijem ali se meni vrlo svideo i pisao sam već o njoj ovde. Onda skapirao da su mu sve druge serije još bolje ocenjene pa krenuo redom (ne hronološkim).

Midnight Mass - nije horor ali je mistična, zanimljiva i vrlo atmosferična. Dešava se na izolovanom ostrvu unutar male zajednice. Glumci su harizmatični i baš sam uživao.

The Haunting of Hill House - Priča prati život porodice u dva vremena - u prošlosti u kući Hill, ali i u sadašnjosti kada su odrasli ljudi. Mistična priča vuče da je razmotate, atmosfera vrhunska, horor kvalitetan i jeziv. Vrlo kvalitetna serija.

The Haunting of Bly Manor - Slično prethodnoj ali ne i isto. Svaka ima svoj fazon i tvist. Svi likovi su mi ovde super i nekako prirasli srcu. Kraj neočekivano lepo razmotan, baš kako volim, a ne nešto zbrzano.

Sve su mini serije tj. gotove su jednoj sezoni (samo je ona prva gore - The midnight club trebalo da ima više pa je otkazao glupi Netflix), sve bi od mene dobile jake osmice ili devetke. Ostala mi je još jedna njegova - The Fall of the House of Usher. Ne sumnjam da će i ona biti odlična.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2024, 23:28   #6506
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: TV serije

The Fall of the House of Usher je meni tu ubedljivo najbolja.

Odlican posao je uradio i sa Doctor Sleep
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara juče, 0:15   #6507
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom TV serije

Gledam Ushere čim stignem. Super info za film, nekako mi je promakao ali sad je u listi.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara juče, 2:19   #6508
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Postao sam fan Mike Flanaganovih serija.
Sve njegove serije su mi odlicno legle osim Bly Manor. Nekako mi nije to bilo to pa je nisam ni zavrsio. Ali moracu da joj dam jos jednu priliku.

Midnight Mass po meni nepravedno kritikovan, iznenadjujuce dobra serije gde je horor samo jedan od elemenata. Dijalozi su meni tu bili najbolji deo, ali otuda i nesto losiji prijem cini mi se...Jednostavno danasnja publika ne trpi kada likovi sede u sobi i razgovaraju o zivotnim temama. Ali, sta je tu je, ukusi su razliciti
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara juče, 12:01   #6509
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV serije

midnight mass prijatno iznenadjenje za mene.
pretvorio se u nesto dosta bolje od onoga sto sam mislio da ce biti.
inace nisam ljubitelj previse drobljenja u filmovima, ali ovde nisam stekao utisak da ga ima tako mnogo, svakako nije smetalo. preporuka i od mene.

usherovi... meni je to samo ok, nista vise od toga. jedan sam valjda od redjih koji nisu pali sa stolice od odusevljenja.

ko nije, moze da pogleda slasher, svaka sezona prica za sebe. druga i treca sezona su dobre, ostalo ok.

the haunting of hill house je dobar. nista vau, ali preporuka. bly nisam pogledao zbog nekih kritika koje sam citao, ali cu mu dati sansu.

za manje poznate zombi serije black summer nije los.

kome se svideo squid games, a meni je zabavan bio, obavezno i prvu sezonu alice in borderland da pogleda... druga se nekako dovukla do kraja, mozda treca bude ponovo dobra.

penny dreadful je fin takodje. na papiru zvuci kao brljotina, ali je u praksi sve lepo uklopljeno.

eto, malo horor preporuka from the top of my head, za ono sto nije vec izvikano.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com