Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.12.2011, 23:49   #1
AlfaBeta
Član
 
Član od: 2.1.2010.
Poruke: 105
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Wi Fi Problem

Danas sam formatirao moj fujitsu siemens amilo li 1705, i instalirao drajvere komplet ali ne prnalazi mi mrezu, kad sam instalirao drugi program za wi fi pisalo je network adapter cannot be found. Sta je problem? Koristim xp sp3.
Pozdrav
AlfaBeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2011, 5:01   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Wi Fi Problem

Citat:
AlfaBeta kaže: Pregled poruke
Danas sam formatirao moj fujitsu siemens amilo li 1705, i instalirao drajvere komplet ali ne prnalazi mi mrezu, kad sam instalirao drugi program za wi fi pisalo je network adapter cannot be found. Sta je problem? Koristim xp sp3.
Pozdrav
Nevalja ti drajver ocigledno, na njihovom sajtu kako vidim imaju samo drajveri za Vistu, ali google izbacuje dosta foruma gdje imas pomenute drajvere. Ili drugo rjesenje je da ako ti prepoznaje LAN, konektujes se na net preko lan porta, instaliras neki od programa za automatsko update-ovanje drajvera i on ce ti sam pronaci odgovarajuci drajver. Ili ako znas koji ti je cip skines direktno sa sajta proizvodjaca cipa odgovarajuci drajver.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com