Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Konfiguracije

ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2019, 19:53   #41
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
mene malo zbunjuje ova recenica od macvasabac
Nema nicega zbunjujuceg, ne zive svi u Subotici ili Novom Sadu.

Citat:
Da ne postoji mogucnost odlaska u Madjarsku, kao sto je velika vecina nema
Zar mislis da se nekome ko zivi na jugu zemlje, a kupi komponente u vrednostima navedenim u prethodnim postovima (od 1200 do 2.800 ili 3.400 dinara) isplati potencijalni odlazak do Madjarske da bi reklamirao komponente? Naravno da ne. Sada razmisli, koliki je procenat tih ljudi i sve ce ti biti jasno. Zasto bi to nekome uopste bilo potrebno radi nekih manjih usteda koje na kraju nisu ustede….
Nastavi da se ceskas.

Citat:
Ako nisam prespavao jedno par godina i pasos mi je jos uvek u fioci a i eto posto sam u novom sadu.prekljuce sam menjao kuciste za racunar ,a obiso sam sve prodavnice u novom sadu i ukupno u celom gradu u svim prodavnicam 6 kucista planirao sam cooler master al kad su mi u E**I saopstali da moze da se naruci i da treba da cekam 10 radnih dana malo falilo da zatrazim secera i vode
Sram ih bilo sto ti nisu prodali kuciste istoga trena koje si pozeleo da kupis, a koje nisu imali na lageru kao ni u magacinu, vec su ti, kao i svima drugima u takvim slucajevima, rekli da je odabrani model moguce poruciti i da je rok za isporuku deset radnih dana. Sta sve covek ovde nece procitati. Potrebno je reci drugim kupcima da ne kupuju dok se ti ne obezbedis i da prodavnice imaju celokupnu ponudu artikala na izvolite, iako je naglaseno da onih artikala kojih nema u radnji ne znaci da nema na stanju, a ako ih nema na stanju ne znaci da se ne mogu poruciti. Tada je prirodno da se ceka duze. Za koji model kucista si se odlucio? Srbija, zemlja vecitih buntovnika.

Citat:
slazem se svakom su predlozene mogucnosti a ostalo je stvar licnog izbora
Upravo tako. Ali, pokraj mogucnosti su predocene i potencijalne posledice.

Citat:
ranije je bio 1500 din bus do segedina povratna karta i ako nesto ima preko povoljnije bogami mi nece biti tesko da odem preko niti zao nek mi **** vidi puta i ako od svega na kraju rezultat da sam pojeo dve piroske a za ostalo izvisio bice ona stara ima se moze se
Odlicno rezonovanje. Vazno je pojesti dve piroske i za ostalo izvisiti, jer se ima i moze se, a da li se mora, ma nije vazno. Boze sacuvaj.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 20:03   #42
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Meni nije jasno zasto forum najprodavanijeg domaceg casopisa podrzava sivu ekonomiju, ostavljajuci ovakve diskusije otvorenima.
Ako vec kupujete kod svrecera pricajte o tome suptilno, umesto da se na sav glas hvalite kako izbegavate da placate carinu i PDV, kupujuci svercovanu robu.
Ovako pise osoba koja je upucena, osoba koja poznaje nacin funkcionisanja carinskog sistema. Prava jedne i druge strane su nedvosmisleno utvrdjena kroz jasne odredbe. Ocigledno je da se radi o svercu, nikako uvozu robe na zakonit nacin.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 21:07   #43
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
weedman984 kaže: Pregled poruke
Šta reći a ne zaplakati... Voleo bih da "mađari" prestanu sa radom pa ćete videti onda stanje...
I ovo je tačno, jer naše radnje nikad ne bi ni spustile cene da nema Fante i ostalih, jer su shvatili da 90% populacije nabavlja od švercera. Niko ni ne spori da je u ovoj državi nužno postojanje Fanti i ostalih švercera, kako naši monopolisti ne bi opet počeli da divljaju sa cenama.

Ali ako je razlika do 10-15%, nije vredno rizika (zbog garancije), ali razumem i ljude kojima je i 1.000 dinara uštede k'o kuća veliko.

Ja sam pre 3 godine kod Fante uzeo i7 haswell za 285 eur, kada je kod nas najjeftiniji bio 350 eur. Pre dve godine sam od njega uzeo gtx 1060 3gb za ravno 200 eur, a kod nas nije bilo šanse da se takva karta nađe ispod 250 eur. E to je bilo vredno rizika.

I da, na kraju da potvrdim opet, ''Mađari'' su dobri jer predstavljaju ozbiljnu konkurenciju, a to što oni čine ove nezakonite stvari (šverc) je nužnost i odgovor na drugu nezakonitost (monopol ovih naših).
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 21:45   #44
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Određen forumom Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

To sto su cene u prodavnicama tolike i to sto uopste postoje "madjari" samo je dokaz da mi nemamo pravnu drzavu. Narod se snalazi, ako nista mi smo naucili da se snalazimo, to nas je sistem takve stvorio.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 21:46   #45
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

@DaniloNS
I da, na kraju da potvrdim opet, ''Mađari'' su dobri jer predstavljaju ozbiljnu konkurenciju, a to što oni čine ove nezakonite stvari (šverc) je nužnost i odgovor na drugu nezakonitost (monopol ovih naših).


Niti jedna nezakonita radnja proizasla kao odgovor na drugu nezakonitu radnju ne sme biti prihvacena kao nuznost zato sto tada dolazi do jos veceg urusavanja inace urusenog sistema. Pogresni temelji su vec postavljeni, a ovakvi poduhvati ih samo cementiraju. Potrosacu ce u prvi mah biti bolje a onda ce drzava zavrnuti taj ventil i vraticemo se u svet Bermove knjige “Kako zive zivotinje”. Staticni smo, zakon o zastiti konkurencije se ovakvim delovanjem ne moze pokrenuti, niti sistem moze ozdraviti sve dok se monopolizovana eksploatacija naziva “prijateljstvom” a krsenje zakona opravdava nuznoscu. Svest kao kao i zainteresovanost naseg drustva su, globalno, na niskom nivou. Na tome je potrebno raditi tako sto cemo naterati “usud” na medjusobno “prozdiranje”. Ostalo je samozavaravanje i na kraju samodestrukcija. Siguran sam da ces razumeti.
Pozdrav, Danilo.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MacvaSabac na korisnoj poruci:
DaniloNS (16.2.2019)
Stara 17.2.2019, 4:46   #46
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
maska kaže: Pregled poruke
To sto su cene u prodavnicama tolike i to sto uopste postoje "madjari" samo je dokaz da mi nemamo pravnu drzavu.
To sto postoje "madjari" jeste sto nemamo dovoljno pravnu drzavu (sto se nije obracunala sa istima).

A cene u prodavnicama su tolike zbog velike carine i PDV-a, tj. pohlepe drzave, a ne zbog nemanja pravne drzave.

Ne treba mesati babe i zabe.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 5:21   #47
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Kako covek ima potrebu da pravda svaku svoju (pogresnu) tvrdnju, pa to je stvarno za pohvalu,i to je karakteristika ljudi nizeg intelekta... 1000 puta ponovljena laz postaje istina, vec vidjeno kod nas na svakom koraku. Postaje vec smesno ovo copy/paste repeat i baratanje sa imaginarnim ciframa... Kompleksasi su nemoguci za saradnju ili kulturnu prepisku/razgovor, pa cak ni kad im svi dokazu da nisu u pravu, i dalje teraju po svome!
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 8:26   #48
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Ne, ja nemam potrebu da pravdam svoje tvrdnje, koje nisu pogresne, vec argumentovano demantujem pojave poput tebe. I to cinim sa zadovoljstvom. Nastavicu.
Dalje, dosad si dokazao u nekoliko navrata da si sujetna i licemerna osoba plohog znanja koja argumente trazi u licnim imaginarnim kreacijama o inteligenciji i karakteru sagovornika, jer drugih nema. Pravdavsi tako sebe pred samim sobom uz nadu da niko nece zaviriti ispod maske pod kojom zudis za prihvatanjem, odrzavas sliku sebe onakvog kakvog zelis da vidis. Nisi, sto je ocekivano, svestan obmana koje sebi pricas. O pametovanju sebi i drugima kroz raznovrsne konstrukcije zarad zamagljivanja stvarnosti da ne pisem. To je los mehanizam odbrane, ponasanje koje ukazuje na odredjeni stepen infantilnosti medju odraslima. U prilog tome ide i tvoj povratak na temu, iako si napisao drugacije. (: Sto je jos tuznije, posezes za primitivnim mehanizmom (vredjanjem inteligencije drugih) kroz koji si potvrdio sve prethodne navode. Takvi postupci su za kratkorocan period delotvorni, dok dugorocno ostavljaju ozbiljne posledice na licni razvoj. Ti si reprezentativni primer istog. Projekcija, disocijacija, negacija i regresija. Svi simptomi su tu ali, pomoc trazis na pogresnom mestu, po struci sam arheolog.
Pravo na pozivanje na kulturan dijalog nemas, ne posedujes elementarnu kulturu kao ni kapacitet za konstruktivan razgovor. Iako je svest nesto sto se nalazi u nama, ona ipak nije u nama od samog pocetka. Detinjstvo je roditelj covekove licnosti. I zato prestani da precenjujes sebe. Pronadji druge partije, ovoj nisi dorastao.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 13:00   #49
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
MacvaSabac kaže: Pregled poruke
Ne, ja nemam potrebu da pravdam svoje tvrdnje....
Rece on pravdajuci sebe... U pocetku si bio neprimetan, zatim postao naporan, pa sve izrazeniji trol, a sada vec smesan i patetican... Koji si ti sam sebi kralj,a?
Drago mi je samo sto vidim da te ostali kapiraju, to je vise nego dovoljno...
Da, nastavi, MOLIM TE
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 15:08   #50
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Razlaganje i citiranje odgovarajuceg dela misli u nameri stvaranja tla za nadovezivanje je los pokusaj zamene teza. Za to je potrebna odredjena kolicina suptilnosti, vestine manupulacije i nadasve znanja. Ti nemas nijedno, jer si samo jedna od mnogih logickih gresaka u nizu koje se samoobmanjuju.
Covek je neprimetan kada se ne angazuje, naporan kada argumentovano ukazuje na mediokritete, a "trol" kada ima sta da kaze. Zajednice su kao pojedinci, reaguju u skladu sa interesima i mogucnostima. Pisanje velikim slovima zarad jaceg utiska, koriscenje posalica mladjih tinejdzera, velikog broja smajlija kao alternative argumentima, (mentalna) slabost, bespomocnost, maksimalizam, kapric, uvredljivost, remecenje diskusije, svodjenje na povrsnost, nesamostalnost - sve su to simptomi zadrske u razvoju licnosti izazvane razlicitim uticajima iliti infantilnost. Ti imas sve, jer je infantilnost stanje licnosti koja nije prilagodjena uzrastu. I na kraju, tvoj jedini cilj je, zato sto ti nista vise nije ostalo, neproduktivna konverzacija, providni pokusaji diskreditovanja uz jeftine posalice i uzaludne pokusaje uvodjenja drugih u istu - sto je jedna od glavnih definicija trola. Susretao sam se ja sa svakakvim slucajevima, bilo je i tezih od tebe, ali ja nisam u mogucnosti da ti pomognem, zato se obrati strucnom licu - psihologu ili psihijatru. Kao sto sam ti vec napisao, pronadji druge partije, ovoj ocigledno nisi dorastao. Samo degradiras sebe.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 20:10   #51
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Bez daljeg offtopic-a.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 21:17   #52
joka100
Novi član
 
Član od: 10.5.2012.
Poruke: 11
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Hvala svima na konstruktivnim odgovorima. Vidim da se rasprava metodama analiticke filozofije prosirila sa moje konfe na teme egzistencijalizma, sive ekonomije i carinske politike nase banana republike itd...


Dakle, odluceno je da CPU bude R3 1200 a RAM 2x4Gb na 3000Mhz sto me dovodi do najvece dileme a to je maticna ploca. Ako bih rastegla budzet za mobo do nekih max 120-130e vidim da se za te novce mogu iskopati i starije X370 i B450 pa i X470. Svakako planiram da se igram sa overclockom, kasnije da ubodem mozda i jaci procesor i vise rama pa nisam sigurna koji chipset bi mi najvise odgovarao.
joka100 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 21:36   #53
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Za moderate OC B450 je dovoljan, X370 nisam siguran da li ce (bez problema) podrzavati Ryzen 2 tako da bih to zaobisao, a X470 ploce za 130e tesko ces naci a najjeftinnije X470 su manje vise za klokove ne vece od 4.2 GHz sto ljudi bez problema dostizu sa AsRock/MSI B450. Dosta ljudi se odlucuje za kombo kvalitetnije B450 sa R7 2700(X) nego sa jeftinijim X470, ima ih i ovde na forumu dosta pa neka prenesu iskustva iz prve ruke. Moj R5 2600 radi na 4.1GHz bez da se oznoji na Tomahawku. Posto planiras OC, mozda je bolje uzeti B450 za oko 100evra a resto novca uloziti u neki zadovoljavajuci kuler?
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 21:36   #54
ETR1
Veteran
 
Član od: 7.9.2012.
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

Citat:
joka100 kaže: Pregled poruke
Hvala svima na konstruktivnim odgovorima.

Dakle, odluceno je da CPU bude R3 1200 a RAM 2x4Gb na 3000Mhz sto me dovodi do najvece dileme a to je maticna ploca. Ako bih rastegla budzet za mobo do nekih max 120-130e vidim da se za te novce mogu iskopati i starije X370 i B450 pa i X470. Svakako planiram da se igram sa overclockom, kasnije da ubodem mozda i jaci procesor i vise rama pa nisam sigurna koji chipset bi mi najvise odgovarao.
E onda idi na X ako već možeš, inače i B radi posao za klok.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 21:41   #55
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

MSI B450 Tomahawk ili Pro Carbon. Bolje kupi najbolju B450 nego tek osnovnu X470, moje mišljenje, ne mora svako da se složi naravno.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
joka100 (18.2.2019)
Stara 17.2.2019, 22:53   #56
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

+ 1 za Picardov predlog.
MSI B450 Tomahawk u nasim prodavnicama ili MSI B450 Carbon preko KP-a. Carbon je najbolji model B450 maticne ploce. Puno ime: "MSI B450 Gaming Pro Carbon AC".
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 0:43   #57
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

za macvusabac


da treba da ih je sramota da se ceka 10 dana,kao prvo ja nisam zatrazio prototip nego ono sto ima u ponudi,narucim svremena na vreme za mene ili nekom drugom nesto za racunar iz kine pa se ceka i 3 meseca i nije kraj sveta posto tako ide sa robom iz kine
i nije uvek ima se moze se radnicka sam klasa koja gilja 6 dana u nedelji za minimalac fala bogu sad u smenama nema vise po 12 sati ,daj boze neponovilo se inaceonda mi bolje da napustim sve
jesam pozeleo cooler master kuciste i odvajo u stranu 4 meseca za njega i konacno ugrabim vremena da taman uklopim pred slobodan dan da ga pazarim i slobodan dan iskoristim za prepakivanje al sipak prvo naletis na trgovca koji ti postavlja pitanje a sta ce vama to kuciste? i kad sam cuo za 10 dana cekanja ko da ce ga na rukama nositi peske do novog sada,da je 2-3 radna dana to bi jos razumeo al 10 ne
kako god svejedno naso sam kuciste skojim sam zadovoljan,bivse sam poklonio i svi zadovoljni ,niko nije propo niko nije stradao
a sto se tice moje posete madjarskoj doci ce i to na red posto me je vec sramota dogodine opet cu pravim pasos a kad me u sup pitaju sto ja i pravim pasos kad je i stari bez pecata pa eto nadam se da ce jednom i biti taj pecat
pa mozda i nekom sa juga pukne film pa ode do madjarske da popije kafu i pivo
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 1:09   #58
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

B450 Tomahawk je trenutno rasprodat u domacim radnjama, V*P House ga porucuje, nepoznat rok isporuke (oko 20 dana). Na KP je cekanje 7-10 dana. Gaming Pro Carbon oko 135evra... Trenutno je malo lose stanje sto se ploca tice, svi hrle na te dve ploce. Probaj sa MSI B450 Gaming Plus, jako slicna Tomahawk plocama, ima malkice manji hladnjak naponske od nje koji po testovima ne pravi nikakav problem. AsRock B450 Fatality takodje je opcija.
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku weedman984 na korisnoj poruci:
joka100 (18.2.2019)
Stara 18.2.2019, 23:10   #59
joka100
Novi član
 
Član od: 10.5.2012.
Poruke: 11
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

MSI B450 Tomahawk i MSI B450 Carbon AC za sad nemoguca misija pronaci, bar ne bez visenedeljnog cekanja. Carbon mi je odmah zapala za oko zbog ugradjenog wifi-ja (nebitan ali simpatican dodatak). Od ploca koje bi mi bile dostupne odmah jedino sam naisla na MSI B450M Mortar Titanium od "madjara".
joka100 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 23:50   #60
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija oko MSI GTX 1060 6GB

MSI B450M Mortar Titanium je takodje dobar izbor.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MacvaSabac na korisnoj poruci:
joka100 (19.2.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Konfiguracija za igranje JBlitzkrieg ŠDK - Konfiguracije 24 23.5.2018 17:17
Gejmerska konfiguracija sa GTX 1060 do 600 evra kasper ŠDK - Konfiguracije 7 16.5.2018 18:02
Gaming konfiguracija za 700e LukaDj ŠDK - Konfiguracije 18 2.7.2017 12:08
Gamer Konfiguracija W H I S K E Y ŠDK - Osnovne komponente 3 24.6.2009 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com