Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.4.2010, 20:00   #3541
Lord Vynem
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Poruke: 89
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

ne mogu uporediti gw sa aionom jer nisam igrao aion, ali mogu sa wowom, i mogu ti reci da tu nema shta da se poredi, igre imaju potpuno razlicitu koncepciju i po vec xyz put se to vrti... jednostavno ne mozesh porediti skill based igru sa nekom u kojoj je presudno to koliko dugo igrash da li imash dobar armor ili oruzije... moj savet ti je da probash gw mozda ti se svidi, po mom mishljenju to je jedan od najboljih mmorpgova ikada napravljenih, ali ukusi su razliciti...
Lord Vynem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2010, 20:41   #3542
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Po meni jedna od najbitnijih razlika između Guild Wars i WOWa je u tome što kada u Guild Warsu sretneš žensko....znaćeš da je žensko
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
klima94@guild.GW (19.4.2010)
Stara 19.4.2010, 21:40   #3543
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Po meni jedna od najbitnijih razlika između Guild Wars i WOWa je u tome što kada u Guild Warsu sretneš žensko....znaćeš da je žensko
Sto to treba da znaci ,jer nisam nikad igrao GW
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 8:50   #3544
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Znano je da pre pravljenja lika u GWu moraš da dostaviš dokaz kog si pola IRL, pa onda shodno tome ti sledi i pol lika u igri, na to je holodoc mislio. :P
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 10:23   #3545
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Izvinjavam se od kada je to tako??
Ja sam musko, imam 4 zenska lika na accu??
Sto se tice RL dokaza, jedini takav je onaj koji dajes na pocetku stvaranja acca, a to mozes i slagati...
Jedina stvar za koju ja znam da ide uz holodoocovu tvrdnju a da je istina je, je da do sada nikad nisam video nekog igraca koji se pravi da je dugog pola, bez obzira na pol lika sa kojim igra...
Moj war je zensko iz prostog razloga sto muski war izgleda kao odvaljen od parceta shiverpeaksa...
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 11:46   #3546
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se od kada je to tako??
Ja sam musko, imam 4 zenska lika na accu??.
Kriza identiteta ?









Salim se. Ja u GWu pravim samo zenske likove, izuzev jednog muskog warriora sto imam. Muski modeli u GWu (izuzev warriora) ko da su izasli iz mokrih snova Boska Jakovljevica...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 12:32   #3547
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: Guild Wars

Intresting komentari
ipak nesto sam gledao po jutjubu i cini mi se da je nekako zastarela igra ,ali sve dok ne probam suvisna je svaka rijec i wow je too old ali sto da se radi i dalje THE BEST...a moze li neko da mi objasni koliko sam saznao ovo je free igra ne place se pa da li postoji neki masovni server,i kako to ide samo se registrujes i igras?

Skidam neku kao veryiju sa svim ekspanzijama nekih 4 gb... valjda je to ok...
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 12:40   #3548
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

I bre ljudi nemojte toliko da komplikujete Hteo sam da kažem da ženski likovi u Guild Wars-u liče na ženske likove za razliku od WOW štrokondži kojima treba pogledati u krštenicu da bi im se utvrdio pol Dakle za razliku od WOW-a ženski likovi su mnogo ženstveniji i prirodnijeg izgleda. Naravno ista stvar važi i za muške likove tako da je generalno moja poenta da je Guidl Wars pre svega raj za oči... Presearing posebno... I dan-danas se sa setom sećam svog prvog presearinga i šetnje po starom Ascalonu








Citat:
Macak Mackin kaže: Pregled poruke
Intresting komentari
ipak nesto sam gledao po jutjubu i cini mi se da je nekako zastarela igra ,ali sve dok ne probam suvisna je svaka rijec i wow je too old ali sto da se radi i dalje THE BEST...a moze li neko da mi objasni koliko sam saznao ovo je free igra ne place se pa da li postoji neki masovni server,i kako to ide samo se registrujes i igras?

Skidam neku kao veryiju sa svim ekspanzijama nekih 4 gb... valjda je to ok...
Igra nije free tj. moraš da je kupiš da bi je igrao na zvaničnim serverima (pirackih servera nema) ali za razliku od WOW-a i sličnih "ostvarenja" ne plaća se mesečna pretplata.

Što se tiče zastarelosti grafike boy are you in for some surprise Sledeći video prikazuje lepotu presearing Ascalona sa temom Džeremija Soula First Light koja je sasatvni deo igre Treba li više magije od ovoga?
Guild Wars First Light
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 14:42   #3549
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: Guild Wars

KUPLJENO!
Svidja mi se...nije lose no koce sve ovo pohvatat poceo sam AION batalio wow ...sad ocu i ovo da probam ,nema kraja a...a fax ...
Ok a nekam mi rece neko sto ja da radim sa ovom igrom sto je skidam sa net/a ,nemoguce da je necu moc igrat na taj server mora da postoji neki nacin...ono samo da probam...jel treba neka registracija na njihov sajt i to je to ?
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 14:48   #3550
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Macak Mackin kaže: Pregled poruke
Ok a nekam mi rece neko sto ja da radim sa ovom igrom sto je skidam sa net/a ,nemoguce da je necu moc igrat na taj server mora da postoji neki nacin...ono samo da probam...jel treba neka registracija na njihov sajt i to je to ?
Imaš varijantu da sa njihovog sajta skineš trial varijantu koja traje 14 dana ili ukupno 10 sati igranja (šta pre istekne) a što se tiče pirackih servera zaista ih nećeš naći jer ne postoje. Trial možeš da preuzmeš id a se registruješ ovde.

Bilo kako bilo za neke maltene smešne pare možeš naći kompletan paket za nekih 2500 dinara ako se ne varam što je sigurno zabava na duge staze Osim toga naći ćeš i ogroman broj gildova sa naših prostora mada što se mene lično tiče ja sam više freelance tipa tako da iako sam zvanično član jednog od naših domaćih gilda ne ponašam se previše "gildaški". Mada ono, zbog nedostatka vremena Guild Wars sam poslednji put "upalio" pre nekoliko meseci.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 21:07   #3551
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Full paket je 3000 dinara, sadrzi sva 3 dela i expanziju... A mi smo omasili holodoocov komentar skroz xD
Ali nvm, nemoj da te grafika brine, igra je jako ne zahtevna ali je toliko lepa na vecim rezolucijama da to nije zdravo.... komotno sa grafickom kartom 512 mb i navise mozes sve na maxu, predivno izgleda, samo par delova u factionsu (Jade Sea i Kaineng) i u nightfallu (Pojedini delovi desolacije i neki delovi RoT-a) mi se ne svidjaju, ostalo je sve gotiva.
Jeino sto ce te zbunjivati u pocetku ako si WoW igrac bio je svakako nedostatak skoka i plivanja, kao i ogranicenja od 8 skillova u baru, samo jedan bar dozvoljen...
Time skill dolazi u prvi plan, a broj skillova koje igrac poseduje u drugi...
Jer postoji 10 profesija, ukupno 1319 skillova u igri koje mozes mesati u skopu bara 7 neelitnih i 1 elitna.
Guild Wars takodje ima tzv. sekundarnu profesiju, sto ti omogucava da koristis skillove te druge profesije... Vremenom je mozes menjati i birati izmedju vise njih u bilo kom trenutku.

Al sam ga zakomplikovao :P
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2010, 21:09   #3552
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Mada ono, zbog nedostatka vremena Guild Wars sam poslednji put "upalio" pre nekoliko meseci.
Ne lazi, smorio te GW pa zato neces da udjes xD
Zezam se, ali ono, navrati, ne ulazim ni ja puno, par sati nedeljno svega, ali otpikam koji HA, popricam sa gildom i tako... xD

P.S. izvinjavam se za dupli post :P
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2010, 23:47   #3553
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Da li ima nekih informacija za GW2 nekako mi se cini da se vec dosta dugo vremena nalazi u fazi razvoja? Poslednji klip koji sam pogledao bio je onaj gde opisuju rase.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 11:22   #3554
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

ja mislim da nema ništa. čudi me da ne dižu neki hype. ima druga tema za dvojku. ja se iskreno nadam da neće nešto da zeznu.

e da... jesam li vam rekao kako je rt op?
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 12:19   #3555
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Ne lazi, smorio te GW pa zato neces da udjes xD
Zezam se, ali ono, navrati, ne ulazim ni ja puno, par sati nedeljno svega, ali otpikam koji HA, popricam sa gildom i tako... xD

P.S. izvinjavam se za dupli post :P
Pa pravo da ti kažem i jeste me smorila ona misija sa trkom oko osvajanja portala pošto kažem, ja uglavnom igram solo, ali evo sinoć posle dugog vremena instalirah svoj Platinum edition ponovo i posle malo razrađivanja strategije uspeo sam da osvojim portal Doduše, sekundarnu misiju (utepavanje onog Demagoga) nema šanse da odradim jer slaba vajda pored onolike raje koja ga čuva a plus uz to i da se boriš sa osvajanjem pedestala da bi se otvorio portal
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 12:23   #3556
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Moze se to odraditi NP, samo je HM problem bez igraca... ovako je fora samo da flagujes henchie na prvom levom portalu itrcis ti po kristale i stavljas na svoj shrine... Heroji i hench ce pobiti celu rulju, na kraju ce demagoga ostati sam.
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 19:16   #3557
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

@BobaL
Trenutno je aktuelan Guild Wars: Beyond
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2010, 20:03   #3558
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Moze se to odraditi NP, samo je HM problem bez igraca... ovako je fora samo da flagujes henchie na prvom levom portalu itrcis ti po kristale i stavljas na svoj shrine... Heroji i hench ce pobiti celu rulju, na kraju ce demagoga ostati sam.
Ma meni se sve čini da njih ima kol'ko oćeš. Lakše bi mi bilo da znam da ih ima konačno (ima li ih konačan broj?) pa da se koncentrišem na utepavanje njihovih runnera, taman dok ne utamanim celu rulju. E sad mi tu nije jasno jel taj Demagog isti onaj Demagog koji se pojavljuje po prolazu kroz portal? Pitam zato što mi tu nešto nije jasno. Mislim zbog čega ga tepati dva puta ili to nisu isti Demagozi?

Što se tiče igranja generalno sam se razočarao činjenicom koliko živi saigrači mogu da budu glupi i netaktični i da recimo srljaju ko mutavi na rulju jer nikad nisu čuli ni za "s" u strategija. Ne kapiraju da u Guild Wars-u ne pomaže isključiva nadmoć već taktika To recimo posebno važi za amerikance. Znači njima svaka čast. Od win-win situacije ima da naprave katastrofu. I od tada igram isključivo sa henčijima i herojima (sa sada sam doduše "otvorio" Ogdena, onog malog kepeca i Gwen).Istini za volju mnogo stvari meni još uvek nije komkpletirano (nisam prošao čak ni "aksenziju" ) a kod "Eye of the North" sam možda na nekih celih 10-15%

Nema se vremena
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2010, 10:56   #3559
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

ja sam tu misiju sa ortakom opeglao bez frke. al sam se juče namučio sam sa modok crevice kad treba da se ubiju ona dva smrada što trče... uradio sam na kraju, ali sam failovao par puta. ako ćeš da igraš sam, treba ti dobar hero build, i sam moraš da imaš dobar build za pve. neki likovi su bolji za pve, neki bolji za pvp

edit: danas sam iz zezanja čisto da probam uradio vanq solo x), da mi heroji ne kradu drop. ispostavilo se da je moguce, a padalo je sve i svasta. gomila zlatnih itema, gomila materijala, nekoliko lockpickova, uglavnom, nisam mogao sve da ponesem x)

Poslednja ispravka: ed_hunter (23.4.2010 u 17:37)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2010, 10:31   #3560
Neky
Starosedelac
 
Član od: 15.6.2007.
Lokacija: Amsterdam
Poruke: 1.817
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 310 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Srećan 5. rođendan
Neky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com