Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2010, 1:10   #3521
Trubac
Član
 
Član od: 6.9.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 117
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Nisi okasnio ja vec eto tri i nesto godine igram....
1. Izaberi profesiju koja te zanima i skillove dobijas polako po kvestovima ili ih kupujes /skillovi se "relativno" cesto menjaju - jednom mesecno/ tako da kad sakupis kes da ih kupih ili oih dobijes vec ces ih upoznati.
2. Imas 6 profesija osnovnih /warior, ranger, mesmer, elementalist, monk, necromanser - u SVAKOJ kampanji +
Ritualist i assasin - u FACTIONSU
Paragon i dervish - u Nightfallu
Sve ukupno 10.... E sad primarnu profesiju - ono sto odaberes u startu ne mozes menjati i to si sto si do kraja, ali sekundarnu posle odredjenog trenutka mozes...
Sve skillove na JEDNOM liku mozes samo sa njim koristiti ali su ti skillovi otkljucani kada ih naucis i mozes ih upotrebom tomova preneti na bilo koji lik --- prakticno imas RANGERA--- sa njim si naucio odredjeni skill... onda napravis novog lika recimo elementalistu koji je sekundarno ranger - tada mozes da kupis od drugog igraca ili da dobijes od nekog monstera u hard modu ranger tome i tada mozes da iskoristis ranger tome i naucis svog elementalistu taj skill...
Nije beskonacno mnogo vremena posto imas iteme koji vrede dosta a i kesa se ima manje vise u igri pa mozes kupiti skillove koji ti trebaju...
3. GW svaka kampanja ima svoju glavnu pricu koju kad odradis si "zavrsio" ali ima dosta dodatnih questova + stvari koje mozes da odradis za titule... Ja sam dugo bio u jednoj engleskoj guildi gde smo igrali svaki vikend organizovali prelazak jedne kampanje - ali to je bilo jurcanje
4. Da, moze se igrati potpuno solo... Ja sam presao sve misije svih igara solo... sa henchmenima ili herojima... Mada ti je moj savet kreni od nightfall-a tamo dobijas heroje i kada malo naucis skillove koristi njih jer im mozes stavljati oruzje i skillove po tvom izboru. Henchmeni su vec predefinisani tako da su taki kaki su dok heroje mozes budziti po svom nahodjenju!

Mad Trubac je online nick pa vici in game kada ti nesto treba u nekoj misiji... Realno sam cesto u GW ali sa puno pauza, pa necu moci pomoci, ali kada sam online na duze, pomazem...
Trubac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Trubac na korisnoj poruci:
sailor (7.4.2010)
Stara 7.4.2010, 12:37   #3522
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Svaka igra ima svoje "strucne izraze" i akronime - pa i ova tipa: (W;P;gwBBCode,henchmen,..). Mnogo bi pomoglo kada bih znao neko mesto gde postoje malo sira objasnjenja, ili koliko sam shatio mora do tih info_a dosta da se kopa! "Nasi" sajtovi posveceni GW_u po postovima u njima i nisu bas nesto aktivni. Cini mi se da Ljuba_ExYu i Pricher (i ostali sa ExYu i Adrije) se trude da daju konkretnu pomoc, ali i dalje utisak da to nesto nema zara :-(. Sve ovo poskusavam da bih dobro usao u "materiju" jer dolazi GW 2 (kad-tad) a moja je procena da se ova igra moze konzumirati godinama.
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sailor na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (15.4.2010)
Stara 8.4.2010, 8:43   #3523
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Pitaj ovde za izraz koji te zanima pa će ti neko već odgovoriti.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2010, 14:22   #3524
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Pitaj ovde za izraz koji te zanima pa će ti neko već odgovoriti.
ma bilo bi nerazumno, da vam postavim 500 pitanja za akronime i ostale za mene nepoznanice - skracenice pa jos da cekam da neko dodje i da mi odgovara, mada ne mogu da kazem dva odgovora dobih - Expres Avionom ;-)
videh negde, u nekom postu da se mogu praviti makroi (znam sta je to - makro , mislim ne onaj sa ulice ;-)) ali vidim da on moze biti postavljen pozivanjem nekih tastera ispod kojih se kriju verovatno neke vezane komande tipa kao: Abvgd/5TTgblsm,....? sto bi verovatno znacilo bacanje nekih spell_ova ili tako necega - promena oruzja,....
ja razumeo toliko! za dalje mi treba pomoc, mada je verovatno rano da trazim za ovakve stvari pomoc!

Trenutno sam 2. nivo, odabrah R/Mo2 - tako bar pise sta sam, jer sam izabrao strelca i monaha mada sa ovim drugim mislim da se nisam usrecio jel on u sustini kao sec. lik pruza pomoc, a ja planiram da dosta toga prodjem sam (pogledaj post ispred zbog cega tako razmisljam)

Jos imam par sati u trial ver. i idem na svezu kompletnu install GW. i evo odmah pitanja? Dali u isti folder zbog *.dat file_a ili sve ispocetka. Nisam doduse ni odmakao daleko :-( Kao i skoro svi danas imam dobar net 2Mb!
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2010, 15:06   #3525
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Kako hoćeš, ali ono, forum i služi da bi postavio pitanje i na njega dobio odgovor.

Vezano za makroe - nemam blage veze kako se postavljaju i da li uopšte mogu, a prešao sam sve kampanje sa nekoliko različitih likova i nisam ih nikada koristio. Tako da, ne uzbuđuj se jer zaista nema puno drndanja tastature u GW. Koristiš samo 8 skillova koje staviš u donji meni i to je to. Nije ti baš neophodan makro za to

Ne brini za sekundarnu profesiju - moći ćeš kasnije da je promeniš, a i postaje ti bitna tek kada otključaš skillove koji ti trebaju za odgovarajući build (kombinaciju sposobnosti/magija koje trenutno koristiš), što znači da je verovatno dugo nećeš ni koristiti.

Za .dat fajl nemam pojma jer sam odmah instalirao kompletnu verziju tako da ti ne mogu pomoći.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2010, 15:32   #3526
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Kako hoćeš, ali ono, forum i služi da bi postavio pitanje i na njega dobio odgovor.

Vezano za makroe - nemam blage veze kako se postavljaju i da li uopšte mogu, a prešao sam sve kampanje sa nekoliko različitih likova i nisam ih nikada koristio. Tako da, ne uzbuđuj se jer zaista nema puno drndanja tastature u GW. Koristiš samo 8 skillova koje staviš u donji meni i to je to. Nije ti baš neophodan makro za to

Ne brini za sekundarnu profesiju - moći ćeš kasnije da je promeniš, a i postaje ti bitna tek kada otključaš skillove koji ti trebaju za odgovarajući build (kombinaciju sposobnosti/magija koje trenutno koristiš), što znači da je verovatno dugo nećeš ni koristiti.

Za .dat fajl nemam pojma jer sam odmah instalirao kompletnu verziju tako da ti ne mogu pomoći.
Od kad sam postao i Monk taj donji meni se popunio, ali predpostavljam da se sa dobijanjem novih, predpostavljam skill_ova, a i po potrebi kada odlazis na neko isterivanje pravde, to moze izmeniti? Neke izbacis koji trenutno nisu potrebni a neke ubacis? Kako?
Hvala u svakom slucaju!
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2010, 15:45   #3527
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
sailor kaže: Pregled poruke
Od kad sam postao i Monk taj donji meni se popunio, ali predpostavljam da se sa dobijanjem novih, predpostavljam skill_ova, a i po potrebi kada odlazis na neko isterivanje pravde, to moze izmeniti? Neke izbacis koji trenutno nisu potrebni a neke ubacis? Kako?
Hvala u svakom slucaju!
Skill bar popunjavaš skillovima samo u gradovima i outpostima jednostavnim prevlačenjem iz menija sa skillovima u skill bar. U instancama (van gradova) ne možeš da menjaš sastav svog skill bara.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
sailor (8.4.2010)
Stara 8.4.2010, 20:59   #3528
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
sailor kaže: Pregled poruke
videh negde, u nekom postu da se mogu praviti makroi (znam sta je to - makro , mislim ne onaj sa ulice ;-)) ali vidim da on moze biti postavljen pozivanjem nekih tastera ispod kojih se kriju verovatno neke vezane komande tipa kao: Abvgd/5TTgblsm,....? sto bi verovatno znacilo bacanje nekih spell_ova ili tako necega - promena oruzja,....

Trenutno sam 2. nivo, odabrah R/Mo2 - tako bar pise sta sam, jer sam izabrao strelca i monaha mada sa ovim drugim mislim da se nisam usrecio jel on u sustini kao sec. lik pruza pomoc, a ja planiram da dosta toga prodjem sam (pogledaj post ispred zbog cega tako razmisljam)
To prvo su skill templejti, kombinacija slova i brojeva koje označavaju 8 (ili manje) skilova. Igra taj kod prepoznaje kad se unese u Template Code liniju (Skills and Attributes panel - taster K, pa plava disketica u gornjem levom uglu). Na taj način se bildovi lako učitavaju i prenose, nema potrebe za zapisivanjem i sl. Možeš ih i pamtiti i davati im različita imena, a ako npr. nekom na forumu hoćeš pokazati bild, dovoljno je da staviš kod i on se može pogledati u igri. Kod u igri možeš lepiti samo preko standardne skraćenice (CTRL + V).

Sekundarna klasa se menja po potrebi. Nešto kasnije u igri imaćeš mogućnost da otvoriš ostale klase na tom liku, a kako koju otvoriš (rešavanjem questa, plaćanjem) u svakom outpostu se mogu promeniti, kao što se menjaju skilovi.

Glupo je ići sam, najbolje je da uđeš u neki gild i pičiš sa ekipom. Ako želiš domaći ovde preko foruma možeš naći nekog ko bi te ili primio ili preporučio negde. Domaćih gildova ima dosta, mnogi se i znaju tako da to nije problem.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
sailor (8.4.2010)
Stara 9.4.2010, 8:34   #3529
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Da se ne ponavljam - kolege holodoc i zorx su sve lepo objasnili.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2010, 12:50   #3530
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

jao ljudi kako ovaj ritualist sabija !

FCUK!1! ! 1 !
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 13:55   #3531
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

E lepo je videti da ima zivih ovde, sem tebe Zoki, tebe vidjam i inace :P

Sailor, izvini sto sam kasno video tvoje postove, ali sam mislio da je tema mrtva xD

Dakle, ne moras se brinuti za tezinu igre u Solo, iz prostog razloga sto su henchmani sasvim dobri, a heroji koje usput dobija jos bolji

Pored toga postoji veliki broj aktivnih Guildova kojima se mozes prikljuciti, trenutno na forumu borave clanovi EZS, LIES i GZG, izvinjavam se ako sam nekog izostavio, dodajte se
Iako ces shvatiti da su ti guildovi puni igraca koji su kolko tolko veterani ove igre (ja sam srednja generacija igraca, 2,5 godina iskusva, ona prva cini mi se vise neigra, a tu prvenstveno mislim na Saleta i ostale osnivace ovog foruma) clanovi istih ce ti vrlo rado pomoci gde je to potrebno, jer mi zaista nemamo vise sta da radimo, osim da farmamo i jurimo titule, tako da rutinska nm misija moze biti gotova poprilicno brzo sa jakim timom!
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 14:21   #3532
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

P.S.

Evo ti neki akronimi:

SoO - Shards Of Orr --- Dungeon
HoS - Heart of the Shiverpeaks --- Dungeon
LA - Lions Arch --- Grad
SJ - Shing Jea --- Grad/ ostrvo u factionsu
WTB - Want to buy
WTS - Want to sell
WTT - want to trade
PM - Private message
CoF - Cathedral of Flames - Dungeon
HzH - House zu Heltzer - Grad
Run - Pretrcavanje iz jednog grada u drugi, placena usluga koja ti omogucava da preskocis velike delove misija u igri u proph kampanji, takodje vazi i za neke misije i dungeone
Urgoz - Urgoz Waren - Elitna istanca
deep - the Deep - Elitna istanca
Build - 8 ili manje skillova rasporedjenih u skill bar
AR - armor rating
Emoties - skup pokreta i stanja koje lik moze da izvrsi dodavanjem raznih komandi posle prefiksa ,,/`` (Sit, stand, jump, dance, flex, idt.)
Frogy - Frog Scepter - jedan od retkih itema u igri
Obsy armor - Obsidian ili FoW armor, najskuplji armor u igri
Obsy edge - obsidian edge, vrlo skup mac
K - 1 k je 1000 golda, tj. jedan platinum
ecto - redak materijal koji pada samo u nekim istancama, druga valuta u igri, cena se stalno menja
zkey - zaishen kljuc kojim se otkljucava chest u battle isles oblasti, 3. valuta u igri
UW - Underworld - Elitna istanca
FoW- Fissure of Woe - Elitna istanca
CoS - Chantry of Secrets - grad koje je jedan od tri portala u UW i FoW
ToA - Temple of the Ages - grad koje je jedan od tri portala u UW i FoW
Tombs ili ToPK - Tombs of the primeval kings - ulaz u polu-elitnu istancu
RA - Random Arenas - PvP vrsta i grad na battle isles-u
CA ili Codex - Codex Arena - PvP vrsta i grad na battle isles-u
HA - Heroes Ascent - PvP vrsta koja vodi u HoH
HoH - Hall of Heroes - vrh 8 ma 8 borbe iz HA, igra se 8 na 8 na 8 (3x 8) na kraju je HoH reward chest
GToB - Great Temple of Balthazar - glavni outpost na battle islesu
ZE - Zaishen Elite - Fake, PvP igra se protiv NPC-ijva, donosi veliki broj fakcija
Factions - ili fakcije (pored toga sto se tako zove deo igre) predstavljaju broj poena koje igrac dobije za PvP i PvE poduhvate i koje moze menjati za nagrade. Postoje Luxon, Kurzic i Balthazar fakcije.
ZC - Zaishen Challange - outpost cije misije moras zavrsiti da bi dosao u ZE
GvG - Guild vs Guild - Forma PvP-a gde 8 clanova nekog guilda ratuje na 8 clanova drugog guild (ne moraju svi clanovi tima biti clanovi gilda, to mogu biti i henchmani i clanovi ally ili guild gestovi)
Ally - Ally ili alijansa je skup od 2-10 guildova i omogucava njihovu kooperaciju i sjedinjavanje njihovih kurzic/ luxon fakcija
AB - Alliance battles, 3X4 protiv 3X4 igraca, odvija se na razlicitim mapama, donosi Lux i Kurz fakcije
JQ - Jade quarry - PvP oblast, donosi Lux i Kurz fakcije
FA - Fort Aspenwood - PvP oblast, donosi Lux i Kurz fakcije

Mozda sam malo preterao, ali ako se setim jos necega napisacu
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku klima94@guild.GW na korisnoj poruci:
Marezz (11.4.2010)
Stara 11.4.2010, 15:05   #3533
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Trenutno je prilicno zivo na stranim forumima povodom War in Kryta kampanje koja se vodi.


/dismantle
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 15:13   #3534
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
E lepo je videti da ima zivih ovde, sem tebe Zoki, tebe vidjam i inace :P


Iako ces shvatiti da su ti guildovi puni igraca koji su kolko tolko veterani ove igre (ja sam srednja generacija igraca, 2,5 godina iskusva, ona prva
pa sad i ja sam mlad (penzioner) pa posto do sad nije bilo vremena za ovakve stvari, sto da ne! ubedise me - NIJE KASNO
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 15:26   #3535
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
P.S.

Evo ti neki akronimi:

SoO - Shards Of Orr --- Dungeon
..............................
FA - Fort Aspenwood - PvP oblast, donosi Lux i Kurz fakcije

Mozda sam malo preterao, ali ako se setim jos necega napisacu
ma kakvi preterao,.... svaki akronim dobro doje. vama k`o dobar dan, nama novima min. 4 dana po Net_u. hvala u svakom slucaju svima koji imaju obzira, jos uvek, za novo nedopecene - i ne odustajte od pomaganja koliko god to bilo smorno po nekad za vas. btv - pominje se cesto neko NERF_ovanje ? ja mislim da je to neka teska promena pravila od strane NCSOFT_a na koju igraci ne mogu da uticu, ali neki bas i nisu sretni, kolko vidim zbog toga. pogodih li?

PS.
evo jednog predloga za koliko vidim jedina dva ziva, mada malo uspavana (bez ljutnje) sajta po pitanju GW_a. ove akronime obesiti kao obavezno stivo za sve, slicne meni. naravno odnosi se na Ljubu i Pricher_a.
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 15:50   #3536
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Preach tj. Ivan odrzava Adriju, ciji sam ja moderator, i predlog nam se svidja, mislim da to jos nemamo
Sto se tice nerfa, to utice na skillove najvise, tj nerf predstavlja meru kojom se nesto da tako kazemo degradira, to jest smanjuje mu se funkcija. Suprotno nerfu je buff
Inacvce, nema na cemu, obuka novih igraca mi je strast, upravo obucavam jednudrugaricu da igra
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku klima94@guild.GW na korisnoj poruci:
sailor (11.4.2010)
Stara 11.4.2010, 17:19   #3537
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Поздрав свима, раније сам играо GW(тада сам имао само NF кампању), скоро сам купио све делове и кренуо сам опет да играм из почетка па ме занима да ли има неки наш активни гилд у који бих могао да упаднем? Лик ми се зове Bourne F Еле/Мо и тренутно сам у једном страном гилду који планирам да напустим.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2010, 17:33   #3538
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Imas citav izbor kao sto sam pomenuo gore
LIES i GZG su u istoj ally, oba gilda su uzasno aktivna
EZS je takodje velik i aktivan, nalazi se u stranoj ally ali su u samom guildu sve nasi ljudi
Pored toga imas i nase vece guildove kao sto su
CREW koji je jedan od nasih najstarijih PvE guildova,
ExYu koji je jedan od nasih najstarijih PvP guildova i
FILM koji je aktivan ali je noviji

Kontakti za ulazak u Guildove su redom
LIES - Zorx the firewalker
GZG - Mes Mermes
EZS - Wrong Perfection
CREW - Stefan Delic

Javi se nekom od njih i oni ce te temeljnije obavestiti o svojim gildama i ako to zelis dodati te ili reci oficirima ili vodji gilda da to ucine.

Zelim ti prijatnu igru,
Klima
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku klima94@guild.GW na korisnoj poruci:
Marezz (11.4.2010)
Stara 12.4.2010, 16:31   #3539
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

EZS nije u stranoj alijansi, znao bih da jeste, skoro svaki dan sam online x)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2010, 19:41   #3540
Macak Mackin
Veteran
 
Član od: 4.12.2006.
Lokacija: K.O.T.O.R
Poruke: 623
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Macak Mackin
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja igram evo ima nekih godina dana WOW i samo za njega i znam Pa da li moze da se uradi neka uporeda ove igre i WOW/a i npr AION-a ...ono koja je po vama naj i zasto ...npr evo poslije godinu dana igranja WOW preso sam na AION i planiram da prestanem da igram WOW nekako mi ovo puno interesantnije ,jeste da ima puno sminke tj grafika ali ima ona neku svoju car...ili se varam...
Macak Mackin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com