Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.10.2021, 22:13   #41
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

@Narayan
Da li si čitao Martinove knjige?
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2021, 7:57   #42
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Elden Ring

Pokušavao sam u periodu kad sam čitao sve i svašta kao omladinac. Tj pesme, ostalo nisam ali džaba, jednostavno mi se ne dopada, ne leži. To su one situacije kad ne možeš da čitaš nešto ni na silu. U skorije vreme samo game of thrones sam gledao. Meni je to glupa priča o psihopatama, ni jedan izdaleka normalan lik.
I da, ovo govorim iz pozicije poznavaoca tematike EF/SF. Dosta stvari sam pročitao a ovo mi je nekako bezveze bilo.
Zato kontam, trebalo je da manu matoru drtinu da ne pretvore igru u brat-sestru, ubi brata, izdaj ćaleta, otruj kevu...
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2021, 10:23   #43
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Da si zapravo čitao Martina a ne samo pokušavao znao bi da ne prosipaš gluposti o njemu.
U redu je da ti se ne dopada ali si mnogo toga izmaltio za desetku.
Sem toga, on je bio unajmljen da osmisli svet i likove a ne da smišlja srednjovekovne intrige.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
simke85 (4.11.2021)
Stara 27.10.2021, 10:52   #44
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Elden Ring

Pa čitao sam al je dosadno zato sam i prestajao. I mislim na pjesme za ostalo ne znam. I ti likovi koje on izmisli... - Televisa Presenta, samo drugi jezik, zato i kažem da je turbo folk EFa. Al i to ljudi vole. Videćemo doduše. Ja bih voleo da nisam u pravu jer mi se čini da ovo ima potencijala. I mene lično ba odbijaju te stvari kad se tako neki likovi kao Martin angažuju. Pa veća je šansa da ga ukenya nego da dobije na kvalitetu.

Samo mislim da kad se taj Martinov stil ukrsti sa korporativnim načinom pravljenja igara biće šablonski i isprazni likovi psihopate i repetitivnost klišea max. (Ko što rekoh, Televisa)
I što mora i da ima neku priču ne znam ni ja kakvu. Sve se to slično nešto vrti u krug. Daj bar da se dobro maklja i neku dobru zagonetku, bolje i tako nego šuplji kliše.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2021, 13:21   #45
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Sta god svi vi ozbiljni underground hc ljubitelji epske fantazije trolovali o igri prestola serija je i dan danas po svemu onom sto je ponudila i priblizila epsku fantaziju i ljudima koji je ne vole toliko u samom vrhu i tu ce i ostati.Ni malo ne sumnjam u kreativnu viziju Mijazakija u ovom slucaju i kombinaciju sa Martinom.Zaista ne znam kako bi Martin jednu ovakvu igru mogao da upropasti sa intrigama kakve su se desavale u igri prestola...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 11:34   #46
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Danas u tri konacno onih 15 minuta igre sto se cekalo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (4.11.2021)
Stara 4.11.2021, 16:18   #47
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Gameplay Preview
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sp01 na korisnoj poruci:
Stenmark (4.11.2021)
Stara 4.11.2021, 16:26   #48
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Elden Ring

Impressive... ali to šetanje kao da ste tenk, a ne pokretan heroj mi toliko bode oči da ne mogu da opišem.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 16:31   #49
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Meni to odgovara cak. Pogledacu video kasnije, bas me zanima.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 16:45   #50
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ja ne verujem koliko je ovo dobro!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 17:45   #51
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Nista posebno, Dark Souls lite u open world-u. Igra ima sve sto se kritikuje vec godinama, od skupjanja resursa po mapi za kraftovanje do polu prazne mape oja je tu samo da trosi vrijeme. Na to se dodaju staticni NPC-ovi iz Souls igara, Ubisoft outposti i slicno. Ocekivao sam bar nesto novo i drugacije od From Soft-a.

Sto se mene tice mogu da preskocim i cekam Sekiro 2 XD
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 18:16   #52
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Ovako deluje super po klasicnoj DS formuli, samo me interesuje hoce li ikada zabataliti edgelord "dijaloge" i oce li zapravo biti nesto Role Playa.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 18:27   #53
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nista posebno, Dark Souls lite u open world-u. Igra ima sve sto se kritikuje vec godinama, od skupjanja resursa po mapi za kraftovanje do polu prazne mape oja je tu samo da trosi vrijeme. Na to se dodaju staticni NPC-ovi iz Souls igara, Ubisoft outposti i slicno. Ocekivao sam bar nesto novo i drugacije od From Soft-a.

Sto se mene tice mogu da preskocim i cekam Sekiro 2 XD
Nista od ovoga ovde navedenog ja nisam video, ali moguce je da sam pristrasan samo. Igrao si Far Cry 6, ovo mozes da preskocis...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 18:34   #54
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nista posebno, Dark Souls lite u open world-u. Igra ima sve sto se kritikuje vec godinama, od skupjanja resursa po mapi za kraftovanje do polu prazne mape oja je tu samo da trosi vrijeme. Na to se dodaju staticni NPC-ovi iz Souls igara, Ubisoft outposti i slicno. Ocekivao sam bar nesto novo i drugacije od From Soft-a.

Sto se mene tice mogu da preskocim i cekam Sekiro 2 XD
Jbg, ovo se sve zna unazad godinu dana, sve ostalo je prazan jahp. Iskreno nisam ni planirao da je uzimam, možda jednog dana kad bude 3.5 evra.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 19:23   #55
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Nista od ovoga ovde navedenog ja nisam video, ali moguce je da sam pristrasan samo. Igrao si Far Cry 6, ovo mozes da preskocis...
Kako nisi vidio? Kada otvori meni i pravi strele st je to nego craftovanje. cim je craft tu to znaci i skupljanje resursa (sto je i spomenuto u videu od strane naratora). Sta je pljackanje kocije sa blagom nego outpost iz ubisoft igara. Veliki dio videa je kretanje kroz svijet bez neke interakcije (a realno koliko je art stil dobar vizuelno igr nije neki vrhunac da se sada odusevljavas renderovanim predjelima). NPC-ove koje smo vidjeli u vide-u sa kojima ima neke interakcije su standardni Souls NPC-ovi koji statiraju u nekom cosku i kroz citav dijalog imaju istu pozu.

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Jbg, ovo se sve zna unazad godinu dana, sve ostalo je prazan jahp. Iskreno nisam ni planirao da je uzimam, možda jednog dana kad bude 3.5 evra.
Ocekivao sam bar nesto novo i inovativno od From Soft-a iskreno. Po meni Sekiro je bio poprilican pomak od njihovog standrardnog gameplay-a, a ipak je imao tu neku car From Soft igara.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 22:09   #56
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Čuo sam, da se u Elder Ringu, igračima m00da skupljaju dok je igraju. Neka nova japanska tehnologija.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
Ocelot (4.11.2021)
Stara 4.11.2021, 22:29   #57
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Izgleda super, sve sto mi treba cu dobiti. Ne treba da otkrivaju novi vodu, cak i da ispade igra kao da je ekspanzija za DS, ja prezadovoljan.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (4.11.2021), m1aden (5.11.2021), pentraksil (5.11.2021), Vlajk@ (6.11.2021)
Stara 5.11.2021, 1:14   #58
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Pa to je to, sudeci po ovim trejlerima izgleda kao OW DS

...ALI......

I dalje se secam Sekiro kada je bio najavljen i po trejlerima isto sam ocekivao jos jedan DS naslov, sa nesto malo promena....I na kraju kada sam je licno probao igra je imala i vise nego dovoljno noviteta da bude dosta drugacija i samostalnija nego sto sam ocekivao i bila mi je najomiljenija te godine.

A za Elden Ring ima mnogo informacija (postavljao sam klip pre par stranica cini mi se) koje nije moguce videti u trejlerima, gde se ide u neke detalje koje su svakako noviteti i nisu bas jednostavno kloniranje DS formule. Videcemo, FROM naslovi su cudna zverka, igru ne mozes da osetis i ocenis sta ocekivati a sta ne dok je sam ne probas, trejleri ne pokazuju gomilu stvari koje su ispod haube same igre.

Dopada mi se ovo sto sam video, to sam i ocekivao, plus mozda jos vise iznenadi kao onomad Sekiro.

A inace ne znam gde ste vi ovde videli Ubi tornje, cickanje mape nekim desavanjima kao u njihovim naslovima itd Zar poluprazne mape nisu upravo suprotno od UBI naslova koji su nacickani svim i svacim?

A sa druge strane ja i dalje stojim iza misljenja da mora da postoji balans, vise volim "polupraznu" mapu gde ima smislenijih i zanimljivih delova tu i tamo, nego sto ce biti nacickana glupostima.

Ali opet, ja nista od tog Ubi preterivanja ovde nisam video, mozda i gresim
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Vlajk@ (6.11.2021)
Stara 5.11.2021, 8:38   #59
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Mapa mi se mnogo svidja
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2021, 11:09   #60
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Kako nisi vidio? Kada otvori meni i pravi strele st je to nego craftovanje. cim je craft tu to znaci i skupljanje resursa (sto je i spomenuto u videu od strane naratora). Sta je pljackanje kocije sa blagom nego outpost iz ubisoft igara. Veliki dio videa je kretanje kroz svijet bez neke interakcije (a realno koliko je art stil dobar vizuelno igr nije neki vrhunac da se sada odusevljavas renderovanim predjelima). NPC-ove koje smo vidjeli u vide-u sa kojima ima neke interakcije su standardni Souls NPC-ovi koji statiraju u nekom cosku i kroz citav dijalog imaju istu pozu.
Ne kažem ja da ti nisi video to što si video, ali to je prosto tvoje viđenje igre koju možeš a i ne moraš da odigraš.Ne mislim ništa loše ali ponavljam još jednom, Far Cry 6 si, iako je ispao još jedna, 6. po redu varijacija na temu, odigrao i igra je igra meseca u SK-u, ali ti je mapa u ER-u generična i svet prazan. Tamo gde si ti video praznu mapu ja sam video predivnu, sumornu, DS igru na steroidima, gde sada imam toliko novih mogućnosti a u okruženju koje na svakom svom koraku miriše na From Software, ne na Ubi, ne na EA, niti na bilo šta slično već na From Software.Napravili su OW, to mora da ima neku cenu.Suma gde se sunjas pored onih nakaza predobro izgleda.Tamo gde si ti video pljackanje kocije sa blagom i ubi outpost ja sam video mehaniku iz Sekira u DS okruženju, a onda u zamku Stormveil, DS u svom svom sjaju.O bosevima koji su se videli u klipu da ne pričam! Svet jeste otvoren, nije morao da bude, ali zaista ne znam šta očekuješ u svetu kakav smo do sada dobijali od njih.Jel treba u otvorenom svetu da neprijatelji onako teški kako umeju da budu, budu na svakom koraku? Ili da bude ne znam koliko NPC-eva koji će da imaju ne znam kakve animacije dok vodite duge razgovore pored vatre? To nije From Softwre... Sekiro je bio dosta otvoreniji od DS-a pa opet to nije bilo ne znam kako popunjeno, ali koga je bilo briga?Za mene, ono što sam u klipu video, prevazilazi očekivanja...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Aibo (9.11.2021), pentraksil (5.11.2021), Vlajk@ (6.11.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ring of Elysium cages Mrežne igre 7 10.3.2019 22:00
DIY Light ring Starface Foto i audio/video 0 4.11.2018 16:49
Call of Duty: Black Ops 4 - akcija! Kole Dešavanja i događaji 11 2.11.2018 16:50
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Lucent Win modem ne daje RING, AT komande pomoc jzeljko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 23.6.2010 15:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com