Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2022, 13:50   #12
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Marvel's Guardians of the Galaxy

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Da li bi sama igra i priča bili zanimljivi nekome ko nije upućen toliko u sam univerzum i likove? Pogledao sam nekoliko Marvel filmova, Avengerse gde se ovi pojavljuju ali sam uglavnom ostao slep za dosta tih njihovih interakcija i među-odnosa.
Da, mislim da bi.
Dosta toga se pohvata iz njihovih međusobnih razgovora ko je ko i šta je šta, ali ako baš hoćeš neke osnovne informacije o likovima, blagi spojleri, ostali članovi mogu slobodno da dopune ako znaju bolje:
Spoiler za likovi:

Starlord, sa Zemlje, sticajem okolnosti završio u drugoj galaksiji.

Gamora, usvojena ćerka Tanosa, glavnog zloće Marvela. Ubica, ali je dobra u srcu, nemam pojma kako je završila kod Starlorda.

Draks Uništitelj, koliko znam porodicu mu je ubio Tanos, zato ne veruje Gamori. Fizički jak i otporan, stvari shvata veoma, VEOMA bukvalno.

Grut, hodajuće drvo, rečnik sveden na "I am Groot" i koga jedino od svih na brodu razume Raketa, na foru je R2D2-a iz Star Wars-s.

Raketa - propali eksperiment i najluđi član posade, dobar sa eksplozijama i tehnikom. Veoma ceni Gruta. Definitivno nije rakun.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series Exia Avanturističke igre 4 18.4.2017 9:46
[Android] World of Tanks Blitz Android! King SRB Igre za mobilne telefone 36 19.1.2017 14:58
[Mobilni telefon] Samsung Galaxy J1 Dekip Opisi, recenzije i testovi 2 27.8.2015 17:17
Samsung Galaxy S4 Assassinator Aparati i oprema 8 25.11.2012 18:58
[Android] Sta kupiti? Samsung Galaxy S ili S2 i dali vredi razlike od 250 evra JAZA Aparati i oprema 6 23.6.2011 10:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com