Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.11.2022, 17:08   #81
strippy
Član
 
Član od: 1.4.2008.
Poruke: 37
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Pozdrav ljudi, želim da vas pozovem na discord server koji je kreiran za opuštena online takmičenja u ovoj igri. Do izlaska eFootball-a igrao se PES, i u neke dve godine postojanja servera, odigrano je 40-ak takmičenja. Sada smo krenuli i sa eFootball-om, i trenutno su aktuelne prijave za dream team takmičenje, ali sa ograničenom ukupnom snagom ekipe...
Osnovna ideja servera je da bude mesto isključivo za ljubitelje ove igre, koji društvene igre i takmičenja generalno, doživljavaju na zreliji, zdrav način, i ja kao vlasnik servera se dosta trudim da svi eventualno zalutali shvate brzo da to nije server za njih...Ne pucamo na masovnost, iako server trenutno broji ukupno preko 100 članova, od toga otprilike polovina je aktivno, manje ili više.

Koristimo leagurepublic softver za sajt, na kome su tabele, rezultati i sve ostalo. Uskoro kreće i izračunavanje rejtinga takmičara koristeći glicko rejting sistem, razmislja se i o nekim simboličnim nagradama za najbolje nakon nekog perioda, već je bilo i slanja pravog pehara najboljem, nakon okvirno godišnjeg perioda...

Eto, da ne davim više, ako je neko zainteresovan, pozivni link na server - https://discord.gg/zj89bsv7

Link sajta - https://pws1.leaguerepublic.com/index.html
strippy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2022, 1:23   #82
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.410
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Пробао сам овај нови 2023, графика је катастрофа. Осветљење ноћу јако чудно, убијају са овим chromatic aberation. Ја мислим да је пес 2010 имао боље осветљење ноћу на стадиону од овога. Колор филтер је толико иритантан да ми се не игра више. И рецимо жута боја дресова јако чудна, мрежа превише светли некако. Однос боја, сенки, осветљења жалостан. Ово је најјаднија графика у историји песа. Како их није срамота. Нек се лепо повуку и нек не праве више ову игру.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2022, 17:55   #83
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Ja sam juče skinuo igru. Bio sam odbijen lošim recenzijama pa nisam to učinio ranije.
Mogu samo da kažem da sam pogrešio što nisam probao nego gledao komentare i recenzije.

Grafika je osetno lošija nego u p2p verzijama igre iz poslednjih par godina ali zato mi je gameplay baš legao, a to mi je najbitnije. Poslednji pes koji mi je bio ovako dobar po pitanju gameplay-a je bio pes13. Vidim da se dosta ljudi žali na gameplay ali svako je priča za sebe, pa je najbolje probati...
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2023, 3:01   #84
strippy
Član
 
Član od: 1.4.2008.
Poruke: 37
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: eFootball



link fb stranice 👉 https://www.facebook.com/profile.php?id=100090157020503
strippy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2023, 9:09   #85
strippy
Član
 
Član od: 1.4.2008.
Poruke: 37
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Ubacili veci broj realnih timova, koji mogu da se izaberu i u friend match modu... Fali Leverkusen i Wolfsburg od timova "lige petice" koji su predvidjeni da budu u igri inače, ali svi ostali iz tih najjacih liga su tu.
Napokon malo osvezenja od onog izmisljenog dream team moda.
strippy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2023, 11:31   #86
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Ja zadnjih par dana igram eFootbal 2023 Dream Team, generalno mi se svidja sve to kako je odradjeno. Tim mi je za sada oko 2520 jačina, nisam bas neki igrac, uglavnom kad me spoji sa nekim 2650-700 ja puknem, dok sa jacinom slicnom kao moj tim se borim nekako. Sa manjom od 2500 retko kad me stavi ahahha. E sad, ako ima nekog iskusnog, koju formaciju igrate, ja sam igrao dosta 4-4-2 ali me cas prodju, pa sam pomerio na 4-2-1-3, malo ih zbijem u odbrani, rasirim napad i dosta je bolje, za sada.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2023, 22:41   #87
strippy
Član
 
Član od: 1.4.2008.
Poruke: 37
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: eFootball

Samo da obavestim da organizujemo prvo takmicenje sa realnim timovima u eFootball-u (PC platforma), pa ko je zainteresovan nek bane na server.
Pozivni link za server 👉 https://discord.gg/DpnMrq7bpt
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	pws real teams 2.jpg
Viđeno:	31 puta
Veličina:	40,4 KB
ID:	58351  
strippy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PES 2020 (eFootball PES 2020) code master Sportske simulacije 139 4.5.2021 7:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com