Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.4.2008, 19:17   #41
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

covece sta mi je. 399 $ kosta. znaci 250.8 eura. Ja sad nesto pokusavam da iskombinujem. Ja sam napisao slucajno cenu ipod toucha. Uskoro treba da mi stigne zarada od mojih pasa, stenaca, pa planiram kupovinu ili iphonea koji cu koristiti i kao plejer i kao mobilni ili cu kupiti neku nokiu jeftiniju od moje sadasnje 3250 i uzeti ipod touch. Sve zavisi od trajanja baterije. Ako ne moze jedno 7-8 sati muzike da izdrzi (sa prekidima) onda cu da batalim. Izvini sad sto sam te malo iznervirao, bilo je neodgovorno sa moje strane, ali glava mi je na 500 strana pa ne mogu bas da se fokusiram na kucanje poruka. Ali hvala opet. Puno si mi pomogao.

EDIT

Evo sad me je zvao drug, kupio je iphone, pa sad idem da pogledam pa javljam utiske.

Poslednja ispravka: sharlo_03 (21.4.2008 u 19:17) Razlog: zvao drug. :D
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2008, 19:41   #42
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ajd kad si tako fin da budem i ja. iPhone i iPod touch se razlikuju samo u tome sto touch ne moze da telefonira i samim tim sto nema sim karticu ne moze ni da ide na internet preko GPRS (mada i dalje moze preko WiFi). Dakle baterija i na jednom i na drugom traje takoreci isto jer je to isti uredjaj. E sad, ako telefoniras, naravno skratice se vreme raspolozivo za multimediju. S druge strane amerima baterija iscuri dosta brzi jer oni u paketu preko AT&T imaju flat gprs internet pa koriste one zavitlancije koje iPhone (a i novi iPod touch - bez razlike) ima a to je kursne liste, mape, vremenska prognoza, e-mail i ostalo. To ubija bateriju. Razgovor tu i tamo, zavisi koliko pricas. A multimedijalne mogucnosti su im iste. Dakle, ako ne budes forsirao gprs internet baterija moze dosta da potraje. Dovoljno za 7-8 sati muzike sigurno (odnosno, nisam testirao ali verujem da je tako). E sad, u cenu uracunas iPhone, pa odkodiravanje i onda dodjes do jedne cifre koja nije mala. Drugi izbor iPod i neki fon sto opet izadje verovatno na slicnu cifru. Ja bih ipak uzeo iPhone jer bi mi bilo glupo da vucem dva uredjaja kad je i samo jedan do yaya...

Jos pametniji izbor bi bio da cekas drugu generaciju iPhona, kada ce stari verovatno da pojeftini, dok ce novi verovatno da bude skup i neko vreme problematican za odkodiravanje, ali ce da bude jako jako mocna spravica. U stvari, kad bolje razmislim, nema svrhe da cekas. Uzmi lepo iPhone i vozi...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2008, 19:49   #43
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

Evo sad sam proucavao neke iphone forume, i kazu da moze da se dekodira sad i softverski. Program se zove ZiPhone i tvrde da pomocu tog programa iphone moze da se koristi sa svim SIM karticama.

Hvala ti puno genius. Resio si mi veliki broj dilema i mislim da cu da uzmem iphone. Uostalom, appleovim proizvodima cene ne padaju svetlosnom brzinom kao recimo nokiama i drugim uredjajima. Sad samo vezu moju da kontaktiram i da kazem na sta da pripazi i onda uzivam.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2008, 21:57   #44
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Zovi al pozuri. U USA trenutno ekonomija se ljulja opasno. Cena goriva je stigla na oko dolar po galonu (oko 40-50 dinara po litru) a cena nekretnina pada (ne to nije povoljno po njih jer su masovno ulagali sav kapital u nerealno skupe nekretnine u nadi da ce cena da im skace a ispalo da su se zarobili i da sada placaju nerealno velike rate a plate ne rastu). Sad je tamo trenutno najgora moguca situacija da od nekog trazis usluge Ali ako uspes, go for it... E ako ces da platis vezi onda je ok, nema problema.

Samo da prodju izbori (tamo, ne mislim na Srbiju) pa ce valjda malo da se stabilizuju stvari...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
sharlo_03 (22.4.2008)
Stara 22.4.2008, 7:14   #45
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

Super. Hvala ti opet. Ne znam jos tacno kako ce biti, rekao mi je covek da ce na leto dolaziti u Srbiju pa sam mislio tada da mi donese iphone. uglavnom kontaktiracu ga danas pa javljam.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2008, 18:54   #46
wizzy
Novi član
 
Član od: 3.4.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Apple iPhone

http://www.ioffer.com/i/Apple-iPHONE...ocked-41674676

ispravak ovog testa..kamera je 2mpx a ne 1.3 kako oni pisu..verovatno su posudili specifikacije od modela p168+

proverio ,super stvar,vrhunska izrada...KAD SAM NARUCIO ,bio sam prilcno skeptican,jer je u pitanju KINESKI PROZIVOD...ali su ovaj put prevazisli samog sebe...svaka im cast...

postoji par razlika izmejdu ovog i pravog IPHONA ...kao prvo...u izgledu nista...razlika je u software,iako je u ovom novom modelu p169 jako jako slican orginalnom... CECT ima funkciju 2 kartice, apple NEMA,apple ima HDD 8gb,16,32 ...ovaj koristi microsd kartice(max 2GB),apple ima WIFI ovaj nema (samo klasicni internet)...ostalo je sve isto...shake kontrol,touch screen,zvucnici su fenomenalni,kamera 2mps jako dobra,dosta korisnog softvera ide uz njega...ne znam...glupo ce biti da kazem telefon za 5+ ,ali kod mene je dobio jako jako dobru ocenu...+ godina garancije ..... prozivod za sve osim PRAVE I ISTINSKE APPLE FANOVE i naravno ako vam ne treba WIFI !

u Banja Luci se moze nabaviti izmedju 200-250eura...ako nekoga zanima vise informacija neka mi se javi na pm!

Poslednja ispravka: wizzy (22.4.2008 u 19:01)
wizzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wizzy na korisnoj poruci:
quakeon (14.8.2008)
Stara 27.4.2008, 11:19   #47
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

@wizzy

Hvala na info, ali mi ne treba tako nesto zato sto nema ono sto je glavni adut iphonea, a to je wifi. Ja iphone uzimam zbog wifija, ogromnog ekrana, i kao zamenu za ipod zato sto necu imati para za isti.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2008, 9:07   #48
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

E ovako...

jedan prijatelj prodaje iPhone za oko 280 "ojra" , skoro kao nov, jako dobro ocuvan, nema ni jednu ogrebotinicu bla bla

najvise me je to zainteresovalo jer imam free wifi u stanu (lucky me), u gradu, nekim kaficima, i na faxu (mada fax sam zavrsio ali navratim ponekad ) , a nemam laptop... doduse ima moj cimer, ali on nece biti stalno tu

Tako da bih ga uzeo najvise zbog tog interneta, pa me zanima koliko je on funkcionalan po tom pitanju?
I sta mislite o ovoj ceni, naravno?

Btw da li podrzava Skype? a kako stoji sa wmv i wma fajlovimA?

P.S. Mislim da je u pitanju onaj prvi iPhone, bez 3G-a, cisto da pomenem...
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 16:49   #49
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

Hmmm. Mozda je malo kasno, ali evo da ti kazem. Pazari. ^^ Ako je stvarno lepo ocuvan, kupi ga. Cena je nista u poredjenju sa 500-600 eura koliko kosta nov iPhone kod nas. (ne 3g)
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 21:30   #50
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
Hmmm. Mozda je malo kasno, ali evo da ti kazem. Pazari. ^^ Ako je stvarno lepo ocuvan, kupi ga. Cena je nista u poredjenju sa 500-600 eura koliko kosta nov iPhone kod nas. (ne 3g)
Ne postoji nov iPhone, a da nije 3g. On se ne proizvodi jos od maja.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 22:39   #51
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

U Srbiji jos uvek moze da se kupi nov iPhone. Pogledaj na iPhone srbija forumu. Oni imaju prodaju.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 23:55   #52
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
U Srbiji jos uvek moze da se kupi nov iPhone. Pogledaj na iPhone srbija forumu. Oni imaju prodaju.
Mozda je nov, al' nije nov nov, ako znas na sta mislim .
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 0:58   #53
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Pa i bolje da nije nov nov jer ovaj bar moze da radi na nasoj mrezi
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 2:42   #54
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Apple iPhone

Moci ce i 3G od oktobra.
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 7:22   #55
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Sta???? Kako??? Pa nemoj sad tako da nac mackas tu sa delimicnim informacijama. Gde si to cuo i o cemu se radi? Neki od nasih operatera ce nuditi iPhone?
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 9:07   #56
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Sta???? Kako??? Pa nemoj sad tako da nac mackas tu sa delimicnim informacijama. Gde si to cuo i o cemu se radi? Neki od nasih operatera ce nuditi iPhone?
Navodno MT:S po "veoma povoljnim" cenama koje ce odgovarati nasem trzistu! (citaj: BEL 4000, a platis prvo 25.000)
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 9:38   #57
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Uh... ne bi me bilo toliko zao i da dam neku paru odjednom... ali taj mesecni paket je smrt za budzet Mislim ne isplati se... Mozda ce moci i na foru da se plati na primer manje za jace pakete a vise za slabije. Onda bih mozda i uzeo post paid (iako ga mrzim) ali valjda uz njega ide i 3G za dzabe? Ili ne?
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 10:19   #58
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Uh... ne bi me bilo toliko zao i da dam neku paru odjednom... ali taj mesecni paket je smrt za budzet Mislim ne isplati se... Mozda ce moci i na foru da se plati na primer manje za jace pakete a vise za slabije. Onda bih mozda i uzeo post paid (iako ga mrzim) ali valjda uz njega ide i 3G za dzabe? Ili ne?
Nem' pojma, kako god, mi ga ovde u Zrenjaninu ne gajimo pa mi je isti #%$#, da prostis na izrazu. Sreca pa je ceo centar (i moja skola takodje) pokriven free-wireless-om pa mu to onda dodje i bolje od 3g-a.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 10:55   #59
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Da bre... extra... Imam i ja wireless svoj u celom dvoristu plus kuci tako da mi fora da legnem nocu u krevet i cepam msn i facebook a ne smetam nikom
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 11:08   #60
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Da bre... extra... Imam i ja wireless svoj u celom dvoristu plus kuci tako da mi fora da legnem nocu u krevet i cepam msn i facebook a ne smetam nikom
Milina. Ili igras NFS Undercover - mmmmm >>>









I za kraj DEMO: http://www.youtube.com/watch?v=gRhpBvALz4E
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ipod Nano 2 gen alesandro Foto i audio/video 69 19.2.2008 16:18
Apple Safari 3 Public Beta for Windows WU TANG CLAN Aplikativni softver 24 29.6.2007 16:51
Apple iPod Nano Sale2322 Foto i audio/video 3 22.5.2007 14:35
Apple рекламе Miloš Zanimljive Web lokacije 0 4.7.2006 9:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com