Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.10.2015, 23:32   #241
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Uvek proveri controller settings da vidis dal je na absolute jer igra vuce bag ko zna vise iz kog izdanja pa revertuje na camera relative. Nekad posle nekoliko meceva, nekad cim udjes u igru, nema pravila. Mislim da to jos iz 2k9 se vuce i eto jos nisu popravili a po svemu sudeci nece nikad.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2015, 12:54   #242
Simwor
Član
 
Član od: 21.8.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Cekaj NastyB, pa i na dzojstiku imas strelice. Ne moras da igras na pecurkicama...
Simwor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2015, 13:19   #243
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ima, ali je mnogo lakše na pečurki, strelice su, bar na ovom Genius modelu, prava katastrofa. Čitav problem mi je bio u onom "camera relative" g-ovnetu jer kako se kamera pomera tako moraš da prilagođavaš pravac svake sekunde na 0,1 milimetara pečurkice/strelice da bi igrač išao pravo, što je mučno iskustvo. Više nemam ni blizu toliko problema sa kretanjem, osim što sad brljam tastere u određenim situacijama.
Odigrao sam pet utakmica u MY LEAGUE i postoji nešto što mi se ni malo ne sviđa. Dve sam dobio onako, tesno. Ostale tri utakmice sam izgubio na isti način. Tri četvrtine vodim sa između 8-14 razlike i u poslednjoj četvrtini ništa ne ulazi. Nije CPU tim nepogrešiv, kao što se neko ranije žalio, igraju i ubacuju uobičajenih 40-50%, već to što moji igrači maše ono što je neomašivo. Procenat šuta veći od 20% je misaona imenica. Polaganja, zakucavanja, sam na šutu sa dva metra od koša...tek svaki treći ili peti put ulazi. Znam da su programeri ubacili one "cold streak"-ove u igru, kada igrači maše i ne ide im, ali zašto svaki put samo mom timu i to u poslednjoj četvrtini?? Možda je i problem u meni što se iznerviram, pa počnem da srljam, ali kad vodiš 10-ak razlike i ne možeš da pogodiš 6-7 lakih šuteva za redom ko ne bi popeezdeo...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2015, 17:05   #244
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kog zanima my player cap attributes.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2015, 21:04   #245
ZOGLI
Član
 
Član od: 2.10.2010.
Poruke: 186
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Listao sam malo postove i ne mogu da verujem da igrica ne podrzava tastaturu,da li neko zna da li ce to biti ispravljeno?
ZOGLI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2015, 22:53   #246
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 365
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
ZOGLI kaže: Pregled poruke
Listao sam malo postove i ne mogu da verujem da igrica ne podrzava tastaturu,da li neko zna da li ce to biti ispravljeno?
Za sada nema nikakvih naznaka da ce to ispraviti. Ja sam igricu instalirao ali je ne igram iz tog razloga. igram samo 2K15. Cekacu jos malo pa ako nista po ovom pitanju ne urade onda mi ne preostaje nista drugo nego da je obrisem.
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2015, 23:39   #247
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Nema šanse da ubace mapiranje tastature, to im nije namera.

Evo system requirements za 2K15:
MINIMUM:
OS: Windows 7 64 bit or higher
Processor: Intel Core2 Duo or better (SSE3 or later)
Memory: 2 or more GB RAM
Graphics: DirectX 10.1 compatible (512 MB) or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 50 or more GB available space
Sound Card: 9.0c compatible
Additional Notes: Keyboard or dual-analog gamepad; Additional Notes: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include DirectX and Visual C++ Redistributable 2010.

I za 2K16 (a ja nisam obratio pažnju):
MINIMUM:
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core2 Duo or better (SSE3 or later)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 10.1 compatible (512 MB) or better
DirectX: Version 10
Hard Drive: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0x compatible
Additional Notes: Dual-analog gamepad; Additional Notes: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include DirectX and Visual C++ Redistributable 2010.

Jednostavno, ove godine ih PC tržište ne zanima ni najmanje, tako da ću se silno iznenaditi ako 2K17 uopšte bude za PC.
Moram da priznam da sam zaista oduševljen gejmplejom, Igrači se non stop kreću, otvaraju, postavljaju za pik, mogućnosti za lepe akcije su neiscrpne. Faulovi su najzad sređeni, neka dodavanja koja su nezamisliva u 2K15 ovde su moguća i poželjna...
Ali, uvek postoji ono ali. Sve to je pomalo uprskano neopisivo sporim startovanjem kretnje igrača kojeg vodiš. Bukvalno, ali bukvalno u odbrani je OBAVEZNO držati taster za brzo trčanje non-stop ako misliš da makar budeš blizu igrača kojeg čuvaš. I to na PRO težini, ne smem ni da zamislim kakve munje su CPU igrači na težim nivoima. I, naravno, kad igra želi da izgubiš, sledi sva ona grozota nelogičnosti iz ranijih izdanja - AI saigrači postaju pokretni panjevi, niko ne diže/pruža ruke za loptu, bilo ko može da uleti na ulaz u trojicu saigrača, a oni ili će se razbežati ili tupavo gledati kako im CPU igrač skače na nos, a oni nepomični...da ne nabrajam dalje. Nema toga ni mnogo ni često kao u 2k15 i ranije, ali se sve to nadoknadi 4/4 kada je umetnost nešto pogoditi. Ponavljam, nije uvek tako, već onda kada mora da se gubi.
Takođe je novina i što je VELIKA razlika kad igraš protiv jakih timova ili protiv slabijih. U 2K15 to nije izraženo ni približno. San Antonio, Oklahoma, Klipersi, Hjuston...to leti u odbrani, pik en rol je gotovo neupotrebljiv, šanse da uđeš u reket a da te najmanje trojica ne salete su nikakve, dodavanje saigraču koji je na metar od protivničkog je uvek presečeno...na tastaturi bi mogao da se nosim, ali ovako sa gejmpadom nema šanse. Ali, kad se igra protivm recimo Niksa, Šarlota, Sakramenta, e to je druga priča...tu se lagano izvodi pik en pop, a centrima bacam alejupove posle pika, prava milina za one koji se svađaju sa gejmpadom kao ja.
Mada, 90% stvari na koje kukam su rezultat čiste neuvežbanosti sa gejmpadom. Da postoji mapiranje tastature ovo bi mi bila ubedljivo najbolja NBA 2K igra do sad.

@rick_fox : ako imaš Windows 7 probaj OVO

NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
ZOGLI (6.10.2015)
Stara 6.10.2015, 0:52   #248
ZOGLI
Član
 
Član od: 2.10.2010.
Poruke: 186
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Pa dal je realno da ne urade mapiranje za tastaturu,nba 2k je uvek izlazio pc igracima u susret kao i konami a svi su napadali ea sports sada se to malo promenilo izgleda.A koje dzojstike podrzava jel ima neka lista?
ZOGLI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 6:58   #249
Rade
Član
 
Član od: 9.4.2011.
Poruke: 383
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 32 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Jel moguce da 2k15 teram na medium high u 1800p a ovo ne moze ni na low da radi kako valja... konfa je r7 260x, phenom x4 955, 4gb ram... moze neka pomoc ljudi??
Rade je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 8:24   #250
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 365
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Na zalost Nasty ne koristim Windows 7 vec Win 8.1. Je l' ta fora sigurno radi na Win7? Jesi li licno probao-testirao? Ja sam kao nesto pokusavao sa vJoy ali nema sanse.
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2015, 9:53   #251
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
ZOGLI kaže: Pregled poruke
Pa dal je realno da ne urade mapiranje za tastaturu,nba 2k je uvek izlazio pc igracima u susret kao i konami a svi su napadali ea sports sada se to malo promenilo izgleda.A koje dzojstike podrzava jel ima neka lista?
Nažalost, nema. Ja sam imao neki solidan, ali stari Gigatech gejmpad koji nikad nisam koristio, a sa njim nisam mogao da igram, te sam kupio neki krš Genius Grandias 12 i sa njim fercera. Ali samo sa drajverima. Uglavnom, gledaj da gejmpad ima drajvere, jer u tom slučaju će sigurno raditi kako treba.
Čim polomim ovo Genius đubre video sam da ima (takođe krš) neki Natec P-33 za 1.700, ali ima sopstvene drajvere, što znači da će sigurno funkcionisati.

Citat:
Rade kaže: Pregled poruke
Jel moguce da 2k15 teram na medium high u 1800p a ovo ne moze ni na low da radi kako valja... konfa je r7 260x, phenom x4 955, 4gb ram... moze neka pomoc ljudi??
Imaš more grafičkih podešavanja u settingu, probaj da isključiš nepotrebne stvari (vidi sliku dole - crowd detail level, bloom, depth of field...). Ja sam samo promenio ovaj BUFFER COUNT sa 3 na 1 i ono malo stuttering-a u međuanimacijama je nestalo. A ne vidim apsolutno nikakvu razliku.

Citat:
rick_fox kaže: Pregled poruke
Na zalost Nasty ne koristim Windows 7 vec Win 8.1. Je l' ta fora sigurno radi na Win7? Jesi li licno probao-testirao? Ja sam kao nesto pokusavao sa vJoy ali nema sanse.
Kod mene na Win10 ne radi. Doduše, nijedan od programa koje sam probao (kojekakvi key-mapperi i key-customizeri) nema podršku za Win10, mrzi me da reinstaliram sedmicu ponovo, tako da sam primoran na navikavanje na gejmpad. Inače, kažu na forumima da program radi savršeno ako nema poklapanja. Šta to znači?? Na primer, po default tastaturi kretanje je WSAD, a na strelicama se bira onaj smart play, taktike, emphasis... E, sad, ako u programu kretanje remapiraš na strelice, onda WSAD ne bi smelo da se koristi ni za šta više, jer će se tako zbuniti program i pobrljaviti. Ili, taster za brzo trčanje je onaj numpad enter, a za intense-D je Shift. U tom slučaju kad su ti višenamenski tasteri u pitanju, nijedna nova komanda ne sme da bude na njima. I onda program funkcioniše bez problema.
Ali mrzelo me je da se sad navikavam i na to, tako da nastavljam da se mučim sa gejmpadom. U 2K15 imao sam običaj da u odbrani čuvam centre, jer se najmanje kreću i najsporiji su. Ali, ovde u 2K16 svi igrači su stalno u pokretu, stalno traže slobodan prostor ili se postavljaju u blok, ili pikenrol, pa je pravilno i pravovremeno kretanje APSOLUTNO NEOPHODNO za iole normalnu odbranu, a nekome ko nikad nije igrao sa gejmpadom to nije uživanje, već mučenje...dok gledaš kako igrač kojeg bi trebalo da čuvaš uvek slobodan i puni koš, a ti ne možeš da ga nanišaniš...
No, za razliku od početka kada su me i najgori klubovi prali sa po 30-ak razlike do poluvremena, sad se mučim sa onim najboljima dok one najlošije dobijam lagano. Za jedno dva meseca možda se i naviknem na kontroler, pa pređem i na ALL STAR nivo težine...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-10-06 09-21-46-87.jpg
Viđeno:	75 puta
Veličina:	101,3 KB
ID:	53078  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 20:08   #252
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Sad probao my league i ne znam dal taj cold streak ili kako se vec zove ime neku ikonu ali cim jedan igrac ima 0/10 sut za dva onda je jasno da je to on. Bas je bezveze to, glupo i totalno nepotrebno. Jennings mi ima sut 0/10 pa onda evo E. Tarner 0/10. Znaci svaka utakmica neko drugi ima 0/10. Glupos nevidjena.

Uzas koliko bagova, gube se komentatori, ponavljaju po dva tri puta istu recenicu, nema ikona za call play, sudaranje igraca i saigraca i ruke odjednom odlete gore, ne mogu da se prekinu cut scene u vecini slucajeva. Ja mislio da ce 2k15 posluziti kao beta kad oni opet ali ovo jos gore od bete
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-10-07 20-41-16-65.jpg
Viđeno:	46 puta
Veličina:	102,8 KB
ID:	53088  

Poslednja ispravka: Sakiboj (7.10.2015 u 20:45)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 0:49   #253
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Prvo...733 HILJADE VC-a?!?!?!?!?
Što se "cold streak"-a tiče, meni nijednom nije bilo tako drastično kao tebi. Jednom mi se desilo sa Durantom da je imao 10-2, ali to je sve. Bar što se napada tiče, za razliku od 2K15, ovde igra iz posta može da bude efikasna, tako da ne forsiram nijednog igrača. Doduše, desi se ponekad da ne mogu da ubodem koš iz 7-8 napada što zbog svog predugog držanja tastera za šut (još se navikavam) što, ako igram protiv jakog tima, svako stajanje pored mog igrača je "good defense".
Što se bagova tiče, ima ih još podosta u MY LEAGUE. Patike su jedan od onih koji mi baš smeta. Em ne možeš sve marke da upotrebiš, a postoje (Entoni Morou nosi PEAK, na njemu mogu da menjam modele, ali u 2k shoes meniju se one ne vide) em postoje patike kojih ima u 2K Shoes, mogu da se edituju, ali nemožeš da ih postaviš ni na jednog igrača, jer kad pokušaš, jednostavno su nestale sa "spiska". Kad odeš u ROSTER u opcijama glavnog menija, ogromna većina igrača ima svoje fotografije, ali kad startuješ MY LEAGUE, mnogima se slika gubi (LaMarkus Oldridž je najočigledniji primer).
Danas sam po prvi put čeprkao po CONTROLER SETTINGS posle menjanja CAMERA RELATIVE u ABSOLUTE. Kad sam video da se za RS može podesiti da se koristi samo za driblinge svanulo mi je. Sad konačno mogu da upotrebljavam i to. Takođe sa ovim OPENNESS mi se konačno "ispravila" situacija koja me je izluđivala - Pozovem centra za pikenrol, dvojica krenu zamnom, centar sam i šiba pod koš, pošaljem loptu ka njemu, ali ga ona preleće i ide igraču koji je "u liniji" sa njim, obično u ćošku, koji ima protivničkog igrača ispred sebe koji uzima loptu bez problema. Naravno, povećao sam i DEFENSIVE ASSIST STRENGHT na 50, jer sam još uvek daleko od pravilnog kretanja u odbrani.
I sad moja igra konačno i liči na nešto. Samo treba strpljivo, koncentrisano, koristiti akcije, jer samostalni ulazi su u većini slučajeva osuđeni na propast. Ali ako igra "odluči" da treba da izgubiš, onda se sve grozote 2K15 stušte kao bujica - odbrane nema, niko ne diže ruke, hvatanje lopte ispred nosa je misaona imenica, najmanji sudar sa protivničkim igračem je ispuštena lopta, fauli nad tvojim igračem ne postoje, a na drugoj strani se sviraju slobodna za ulazak u reket...da ne nabrajam dalje. Srećom, retko je, ali i dalje ima toga...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-10-08 00-28-28-06.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	101,5 KB
ID:	53090  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 1:25   #254
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Probacu sutra da stavim na opennes. Sad izgubih 30 razlike na allstar nivou od Cikaga. Moji polaganje ne pogadjaju a ovi ne promasuju. Imali oko 25 slobodnih bacanja a ja oko 7-8 i naravno Drummond fauliran uvek koji ne moz da ubode nikad. Imali oko 20 ukradenih lopti a cetvrtina 8 minuta. Resio racunar da me napuni i to ti je.

Ima ovaj novi ruki bag, Stenli Dzonson, kad je kamera sa strane ili kojom god igras, frizura mu je kratka i ne lici na sebe a kad pocne cut scena e onda njegova faca i kosa. Mislim i da ne mozes carape da equipujes iako ih kupis, jednostavno kao neki overlay i ne vide se nikako.

A to 733k VC-a lako, napravi igraca i samo simuliraj. Ko ih hebe, sto ne isprave, njihova krivica. Iako pise da ne dobijas VC kad simuliras u mc, dobijas uvek oko 600-1000 a nekad i 2000, zavisi od onih accolade sra*a mislim. Cak i bedzeve igrac dobija. Samo se stavi na hall of fame i 12 minuta i rokaj sim to end
Bio je bag i kad si hteo da kupis 200k VC, da sam znao sad bih imao milione ali to naravno tamo odma ispravili.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 4:00   #255
AnAna
Novi član
 
Član od: 27.1.2014.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Da li neko zna da li ce uopste moci da se igra preko tastature i kad?!
AnAna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 8:29   #256
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
dushke kaže: Pregled poruke
Petnaestak utakmica..., svaku vodim deset razlike tri četvrtine a u ćetvrtoj AI ne promašuje. Ovo više neću da igram, bačenih 50 evra.

Možda sam prerano odustao... Pokušavam ponovo, ide teško ali konačno dolaze i pobede - sinoć pao Detroit sa 18 razlike . Tri prve četvrtine vodim sa 3-4 poena, a onda je u četvrtoj Lebron eksplodirao... To je ujedno i moje rešenje za očajne zadnje četvrtine - prisustvo nekog superstara koji može da reši utakmicu. Inače, izuzetno zavisna igra, tera me da igram čak i kad me AI pere, čak i na poslu razmišljam o points of emphasis i defanzivnim podešavanjima .
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 14:55   #257
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Nba 2k16

Jel izasao PATCH? Jel se nesto promenilo u vidu optimizacije...neka 'dobitna setovanja' grafike?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 15:00   #258
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma jok, bilo nesto od 90mb za steam pre par dana i niko ziv ne zna sta je. Uglavnom sve je isto i ne zure oni.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 15:49   #259
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Probacu sutra da stavim na opennes. Sad izgubih 30 razlike na allstar nivou od Cikaga. Moji polaganje ne pogadjaju a ovi ne promasuju. Imali oko 25 slobodnih bacanja a ja oko 7-8 i naravno Drummond fauliran uvek koji ne moz da ubode nikad. Imali oko 20 ukradenih lopti a cetvrtina 8 minuta. Resio racunar da me napuni i to ti je.
Da, kad igra "odluči" da izgubiš postaje frustrirajuće.
Počeo sam MY LEAGUE sa Oklahomom, trejdovao sam nekako Ibaku i Kantera za Fejvorsa i Dramonda, koji je užas u napadu, slobodnjaci su mu još gori (rejting 38), ali je u odbrani i skokovima zakon. Fejvors je dušu dao za igru u postu. Sparsi su me oprali u prvoj, dobijem Orlando i Denver, sa Hjustonom sam igrao na zadnju loptu, oni na 2,1 sekundu pre kraja povedu sa jedan razlike. Tajm aut, Dramond izvodi sa strane, Durant i Vestbruk imaju igrače "na glavi", ja povedem Moroua i pogodim 0,1 sekundu pre kraja. Joj radosti, odavno nisam osetio takav nalet adrenalina igrajući neku igru.
Učim se polako, uglavnom uživam osim kada igra reši da me dobije, e tada poludim zbog nerezonskih stvari...

Citat:
AnAna kaže: Pregled poruke
Da li neko zna da li ce uopste moci da se igra preko tastature i kad?!
Ne verujem da će to uopšte ubaciti.

Citat:
dushke kaže: Pregled poruke
Možda sam prerano odustao... Pokušavam ponovo, ide teško ali konačno dolaze i pobede - sinoć pao Detroit sa 18 razlike . Tri prve četvrtine vodim sa 3-4 poena, a onda je u četvrtoj Lebron eksplodirao... To je ujedno i moje rešenje za očajne zadnje četvrtine - prisustvo nekog superstara koji može da reši utakmicu. Inače, izuzetno zavisna igra, tera me da igram čak i kad me AI pere, čak i na poslu razmišljam o points of emphasis i defanzivnim podešavanjima .
Sasvim te razumem. Inače, što duže igram sve više shvatam da igra, bar što se gejmpleja tiče, nema dodirnih tačaaka sa 2K15 (osim kad "moraš" da izgubiš, pa se iste nerezonske gluposti dešavaju). Ono što je tamo prolazilo ovde ne pali, kao i to da ono što je u 2K15 bilo besmisleno i neizvodljivo je ovde moguće i poželjno. Jednostavno mora da se "isprazni" glava i zaboravi se sve ranije naučeno i naviknuto.
Možda si u pravu za četvrtu četvrtinu, ja igram MY LEAGUE sa Oklahomom (Durant i Vestbruk), ali bih pre rekao da je jedini način za to strpljenje i koncentracija. Nekako mi je navika da snimim utakmicu na polovini, jer mi svađanje sa gejmpadom u 4x8 minuta previše naporno odjednom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 17:52   #260
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kakva podesavanja za my league koristis Nasty? Sve kako je predefinisano ostavis il menjas nesto? Ne razumem ovo opennes, sta radi ta opcija?

Poslednja ispravka: Sakiboj (8.10.2015 u 18:15)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com