Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2009, 5:19   #2501
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Cyb0rg kaže: Pregled poruke
ok ljudi bio sam skoro na ''ebnetu'' odem ja tamo ne nadjem ni jeden jedini for noobs server.Reko dobro ajde ucicu u pro.Udjem ja u pro.Pao je -sd.I ja izaberem Slardara.Reko sad kad mi budu pravili decu.Sine pokidao sam ih znaci bilo je pwndovanja,owndowanja,kilovanja na sve strane.Ocigledo takozvani pro su bili maskirani noobovi.
pa omg kibi brate zar treba toliko dugo da chekam na tvoj post...vidish da ovi ostali smaraju jedino me ti zasmejavash...kad cemo jednu da opletemo zajedno...
znachi sabio si maskirane nubove...alal vjera...

omg maskirani nubovi....juuuhuuu

nije mi dobro...


maskirani nubovi su inache nubovi koji kad igraju dotu se maskiraju tj nabace neke maske na lice kad igraju dotu, a inache nemaju vezu...
eto npr...gordon je nemaskiran noob jer on ne stavlja masku kad igra dotu...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 5:23   #2502
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
h.z.s. kaže: Pregled poruke
poslao sam ti dotu 6.57 AI
hvala...pravi si drug...ako oces mogu da angazujem kiborga da te malo obuchava u doti...

kibi brate imamo ovdje jednog totalno pochetnika...ne zna nishta pa bi mu ti mogao da malo objasnish neke stvari...

evo h.s.z. sad pitaj SVEE shto te zanima...kiborg ce da ti pomaze...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LunaticRS na korisnoj poruci:
h.z.s. (5.1.2009)
Stara 5.1.2009, 10:03   #2503
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
sta bre jadna kombinacija...
mada dobar si bio...
repel+root...ban
pa jadna kombinacija ,sta ces ako imaju oni neki diseable ,pudgeov ulti nije dovoljan...mada je sigurno bolja kombinacija od trool + tinker

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Haha, epic.

Šta misliš luna, zbog čega pre niko nije uzimao Ezalora a sad ga svaki put banuju...
su njemu brljali po prvoj i trecoj? ili stats ,pre je isto prva bila imba ...meh stari ezalor je bio prejak ,ovo je nerf ,izgubio je svoju naj ulogu....

Citat:
h.z.s. kaže: Pregled poruke
poslao sam ti dotu 6.57 AI
OMFG

Rece mi luna da nije primio ,eee , posalji na lunatic.01@hotmail.com --- primice ga 100%

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Ne znam dal je do mene ili do Mortreda, ali danas sam prvi put igrao sa njom, i ownovali su me idioti...

Igrao sam do late early faze, (oko 30 min) i sastavio Threads (STR), Yasha, 2xBracer, Cristalis (krenuo na Burizu) a skor mi 0-5... Sta god radio... ona prva je glupost, ne znaci mnogo, blink ima dug cooldown, a onaj blur i 30% Evasion kao i da ne postoje...

Ownovali su me najvise Chaos Knight i Axe, dal je do mene, itema, Mortred ili do jakih neprtijatelja (5v5 partija)?
njoj ti skupljaj bf za dmg pa onda bkb i tako to ,i nemoj da se bijes niti prilazis borbi do 18 lvla...

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
pa omg kibi brate zar treba toliko dugo da chekam na tvoj post...vidish da ovi ostali smaraju jedino me ti zasmejavash...kad cemo jednu da opletemo zajedno...
znachi sabio si maskirane nubove...alal vjera...

omg maskirani nubovi....juuuhuuu

nije mi dobro...


maskirani nubovi su inache nubovi koji kad igraju dotu se maskiraju tj nabace neke maske na lice kad igraju dotu, a inache nemaju vezu...
eto npr...gordon je nemaskiran noob jer on ne stavlja masku kad igra dotu...
da zato sam ja nemaskirani noob ,a ti si samo noob....

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
hvala...pravi si drug...ako oces mogu da angazujem kiborga da te malo obuchava u doti...

kibi brate imamo ovdje jednog totalno pochetnika...ne zna nishta pa bi mu ti mogao da malo objasnish neke stvari...

evo h.s.z. sad pitaj SVEE shto te zanima...kiborg ce da ti pomaze...
Does anyone here feel like lunatic?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
Alek92 (5.1.2009)
Stara 5.1.2009, 11:23   #2504
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
su njemu brljali po prvoj i trecoj? ili stats ,pre je isto prva bila imba ...meh stari ezalor je bio prejak ,ovo je nerf ,izgubio je svoju naj ulogu....
Prvu nisu dirali, samo su promenili da progresivno dobija vision kako napreduje channeling. Chakra je takođe nešto malo promenjena, dok su potpuni redizajn doživeli Mana Leak i ulty zbog kojih sad i uzimaju Ezalora.
Lepo su objasnili novi leak kao "Mana Rupture" + lep stun na kraju kad ti ode mana... Zaista zna da iznervira. A tek ulty - free teleport, mass blinding i non-channeling prve.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 11:31   #2505
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Prvu nisu dirali, samo su promenili da progresivno dobija vision kako napreduje channeling. Chakra je takođe nešto malo promenjena, dok su potpuni redizajn doživeli Mana Leak i ulty zbog kojih sad i uzimaju Ezalora.
Lepo su objasnili novi leak kao "Mana Rupture" + lep stun na kraju kad ti ode mana... Zaista zna da iznervira. A tek ulty - free teleport, mass blinding i non-channeling prve.
ovako ,stari ulti je bio mnooogo bolji....

A man leak izgleda cool ,mada ja to ne uzimam(u pocetku) , jer prvom mogu da vrsim jak horass samo ako ovi (u poetku) nemaju patike da izbegnu...sem toga ta magija se bese prekida kad bacis neki spell ili tako nesto ,slicno ko kod silencera? ili ne?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 11:42   #2506
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Ne, pre si gubio manu ako baciš spell dok imaš mana leak, sad je gubiš dok se pomeraš + stun ako je nestane. Prva jeste dobra za harass ali po replayima gledam da maksimizuju leak prvo. Slično kao što ja kod Kenta maksimizujem prvu i drugu, a svi drugi normalni idu na return.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 12:11   #2507
h.z.s.
Član
 
Član od: 13.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
hvala...pravi si drug...ako oces mogu da angazujem kiborga da te malo obuchava u doti...

kibi brate imamo ovdje jednog totalno pochetnika...ne zna nishta pa bi mu ti mogao da malo objasnish neke stvari...

evo h.s.z. sad pitaj SVEE shto te zanima...kiborg ce da ti pomaze...

Hvala puno i tebi , imam ja svoj username na gareni i svoj pasvord , ali nemam patch za garenu i namam patch za battle net.Znam malo bolje da igram dotu magu da pobedim coputer easy i computer normal sa skoro svim herojima , znam da ovo vama zvuci cudno , ali ja sam tek pocetnik. da li neko moze da mi pomogne kako da se ulogujem u garenu ili na battle net ili da mi bar kazete odakle mogu sa skinem wft sa patchem za battle net ili garenu .


hvala u svakom slucaju
h.z.s. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 12:48   #2508
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Citat:
h.z.s. kaže: Pregled poruke
znam da ovo vama zvuci cudno, ali ja sam tek pocetnik.
Ne, ne zvuči nam čudno...

Instalere za Garenu i Eurobattle imaš na početnim stranama sajtova, oči će da ti isteraju.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 13:12   #2509
h.z.s.
Član
 
Član od: 13.12.2008.
Poruke: 45
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ne, ne zvuči nam čudno...

Instalere za Garenu i Eurobattle imaš na početnim stranama sajtova, oči će da ti isteraju.
kojih sajtova?
h.z.s. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 13:42   #2510
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Mortred je izuzetno težak heroj za početnike, tako da ga ni ja ne uzimam. Tih 30min je vec mid faza, nikako early. Prva glupost? Slow 4 sec je tebi glupost? Ako vidiš heroja sa pola hp-a i baciš mu prvu automatski će da krene da beži od tebe + blink i tvoj critical će doći do izražaja veoma brzo.
Njoj ne treba Yasha, a ni Buriza pošto već ima svoj crit. Obavezno BKB jer će u late game-u tvoj evasion doći do izražaja dok budeš cepao 3 heroja i radio triple kill. Ali...nećeš ti lako doći dotle, zato uzmi vodi druge heroje.
Cekaj, kakve veze ima izmedju Black Kings Bar-a (BKB, jel tako) i Evasiona? Mislis da aktiviram avatar pa mi skoro nemogu nista? Jel ima neka alternativa za Butterfly, yer 30% Evasion sa njega i od trece se ne sabiraju? Mozda MKB, ili mi je attack speed toliko bitan pa treba butterfly?

BTW, Buriza + Ulti = veca sansa za crit.
Zamislio sam da imam veliki Evasion (Dodge) i sansu za krit i da jednostavno dodjem heroju, cap cap cap, par kritova, on krene da bega - prva, blink, cap, kill, ali nece da moze...

Verovatno zato sto sam bio low level ~15...
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 14:27   #2511
nemanja23
Član
 
Član od: 26.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 87
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA

Novi ezalor je prebudzen.... novi ult sa teleportom mnogo je korisniji od starog... stari je bio samo za farm i naixa..... Najcesce se igra phantom lancer i ezalor ezalor budzi vracanje mane i leak pusta kripove lanceru i baca mu vracanje mane.... a njegova prva je fazon 5sec cd i stalno je baca + leak ponekad.... prebolestan lane.... mnogo se igra na cw....
nemanja23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 14:30   #2512
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Cekaj, kakve veze ima izmedju Black Kings Bar-a (BKB, jel tako) i Evasiona? Mislis da aktiviram avatar pa mi skoro nemogu nista? Jel ima neka alternativa za Butterfly, yer 30% Evasion sa njega i od trece se ne sabiraju? Mozda MKB, ili mi je attack speed toliko bitan pa treba butterfly?

BTW, Buriza + Ulti = veca sansa za crit.
Zamislio sam da imam veliki Evasion (Dodge) i sansu za krit i da jednostavno dodjem heroju, cap cap cap, par kritova, on krene da bega - prva, blink, cap, kill, ali nece da moze...

Verovatno zato sto sam bio low level ~15...
Critovi se ne stakuju jer su 2 potpuno razlichita (2.2x i 4x crit), i zbog toga uopshte nije preporuchljivo sastavljati crit herojima koji vetj imaju crit kao skill. Sa Avatarom, 28% evasion, nekim lifestealom i 4x critikalom si praktichno nedodirljiv. Butterfly i ne pomishljaj da sklapash PA, zato shto se evasion ne stakuje. Probaj AC npr, ili hyper + neki dmg item (najbolje BF imo, jer je najjeftiniji i najlakshe se sklapa).

@Gordon
Jao sine, kolko si se izlupao na zadnjih par strana za 10. Riki i KotL su u .57b jedni od najjachih heroja, jedni od prvih banova ili pikova, Riki je toliko sabijao sve redom da je ovaj nerf bio manje-vishe ochekivan, a KotL je mnogostruko bolji od onog jadnog heroja ranije, koji je sigurno bio medju 10 najgorih u Doti (a ti josh kazhesh da su ga nerfovali, omg lol, pa Mana Leak je preimba a i TP i Blind na ultiju).
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 15:22   #2513
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

@Alek92
BKB je protiv nukera i stanera, jer ti imas very low hp, a i ne treba da te niko ometa kad kreneš da kolješ.
Pogledaj samo donji rep i videćeš Mortreda u punoj snazi. Još je H4nn1 uzeo solo mid.

http://www.dota-allstars.com/replay/50791/index.html
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 15:59   #2514
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
h.z.s. kaže: Pregled poruke
Hvala puno i tebi , imam ja svoj username na gareni i svoj pasvord , ali nemam patch za garenu i namam patch za battle net.Znam malo bolje da igram dotu magu da pobedim coputer easy i computer normal sa skoro svim herojima , znam da ovo vama zvuci cudno , ali ja sam tek pocetnik. da li neko moze da mi pomogne kako da se ulogujem u garenu ili na battle net ili da mi bar kazete odakle mogu sa skinem wft sa patchem za battle net ili garenu .


hvala u svakom slucaju
Знаш мало боље да играш јер можеш да победиш комп изи и нормал? :О

Мој другар бије 5 инсејна са Тинкером,па се и може рећи да зна да игра..
И не,не звучи нам чудно
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 16:07   #2515
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Ma nemoj? Mora da je još kucao om i he modove... Geez
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 19:47   #2516
vuk996
Član
 
Član od: 2.1.2009.
Lokacija: Blok 45
Poruke: 51
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vuk996 Slanje poruke preko Yahooa korisniku vuk996
Exclamation

koji je bolji heroj za 2v2 Troll warlord ili broodmather(pauk,valjda se tako pise)
vuk996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 19:49   #2517
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Brood.
Ispunili ste kvotu glupih pitanja za ovaj mesec. Vidimo se 1. februara.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
vuk996 (5.1.2009)
Stara 5.1.2009, 21:11   #2518
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Brood.
Ispunili ste kvotu glupih pitanja za ovaj mesec. Vidimo se 1. februara.
A kako da izaberem da igram sa onim sto idu iz gornjeg desnog coska, sto imaju one raspale vojnike i one cike sa rogovima sto su pre mogli da samonuju kosturove, a sad nemogu (nekromaniceri). Koji je najaci heroj za 1vkripovi?


;D


-
zna se sta sledi, ali nemogoh odoleti.
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 22:51   #2519
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

fijuuuuu...kakav nab invasion here...uuu gordone dobio si zestoko pojachanje...
makso, taktichko povlachenje...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
pa jadna kombinacija ,sta ces ako imaju oni neki diseable ,pudgeov ulti nije dovoljan...mada je sigurno bolja kombinacija od trool + tinker

su njemu brljali po prvoj i trecoj? ili stats ,pre je isto prva bila imba ...meh stari ezalor je bio prejak ,ovo je nerf ,izgubio je svoju naj ulogu....

OMFG

Rece mi luna da nije primio ,eee , posalji na lunatic.01@hotmail.com --- primice ga 100%

njoj ti skupljaj bf za dmg pa onda bkb i tako to ,i nemoj da se bijes niti prilazis borbi do 18 lvla...

da zato sam ja nemaskirani noob ,a ti si samo noob....



Does anyone here feel like lunatic?
pa ovo je kulturan forum pa se i ja ponasham kulturno...inache da nema pravila foruma...u gdje bi mi bio kraj...bacao bi fireballove i udarao splash 100% po nobovima...dakle najnoviji izraz...niti nubovi, niti nabovi nego nObovi...
pa ne ulty pudgeov nego druga magija plus repel...primio sam email koji si poslao na:

djolewstcst@hotmail.com

tako da nema potrebe da se smarash sa ovim gordonom...

Citat:
h.z.s. kaže: Pregled poruke
Hvala puno i tebi , imam ja svoj username na gareni i svoj pasvord , ali nemam patch za garenu i namam patch za battle net.Znam malo bolje da igram dotu magu da pobedim coputer easy i computer normal sa skoro svim herojima , znam da ovo vama zvuci cudno , ali ja sam tek pocetnik. da li neko moze da mi pomogne kako da se ulogujem u garenu ili na battle net ili da mi bar kazete odakle mogu sa skinem wft sa patchem za battle net ili garenu .

hvala u svakom slucaju
e pa ako imas acc na gareni evo gordon igra tamo tako da ce ti on objasniti kako da se i ti ulogujes pa mozes s njim da igrash...on zna kako se zove koja magija i heroj i to je sva razlika izmedju vas 2...imate isti skill iliti vjeshtinu igranja pa bi mogao sa njim malo da vjezbash 1v1...

ae gordone pomozi nashem drugaru, a istovremeno ces i ti da se izvjezbash!



Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Critovi se ne stakuju jer su 2 potpuno razlichita (2.2x i 4x crit), i zbog toga uopshte nije preporuchljivo sastavljati crit herojima koji vetj imaju crit kao skill. Sa Avatarom, 28% evasion, nekim lifestealom i 4x critikalom si praktichno nedodirljiv. Butterfly i ne pomishljaj da sklapash PA, zato shto se evasion ne stakuje. Probaj AC npr, ili hyper + neki dmg item (najbolje BF imo, jer je najjeftiniji i najlakshe se sklapa).

@Gordon
Jao sine, kolko si se izlupao na zadnjih par strana za 10. Riki i KotL su u .57b jedni od najjachih heroja, jedni od prvih banova ili pikova, Riki je toliko sabijao sve redom da je ovaj nerf bio manje-vishe ochekivan, a KotL je mnogostruko bolji od onog jadnog heroja ranije, koji je sigurno bio medju 10 najgorih u Doti (a ti josh kazhesh da su ga nerfovali, omg lol, pa Mana Leak je preimba a i TP i Blind na ultiju).
e ja da imam takvog sina odrekao bih ga se...i razbashtinio bih ga...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2009, 23:02   #2520
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
A kako da izaberem da igram sa onim sto idu iz gornjeg desnog coska, sto imaju one raspale vojnike i one cike sa rogovima sto su pre mogli da samonuju kosturove, a sad nemogu (nekromaniceri). Koji je najaci heroj za 1vkripovi?


;D


-
zna se sta sledi, ali nemogoh odoleti.
je li ovo gore neki bjedan pokushaj sprdanja ili mi se tako chini...

i shta su necromaniceri...

ah da vidio sam na prethodnim strana da se spominje neki yogernaut...
valjda se misli da yoggurtnauta...

nego drow i windrunner u istom laneu su mega imba...kako je super gotivno vidjeti njih 2 kako igraju kao jedan...perfekcija...

kad dodjem kuci ostavicu replay sa ordinary pvt-a gdje su igrali normalni igrachi...poteza youtube ima dosta...maksa sa gondarom kad ubija miranu ili kad gine od butchera...morph kad se zaglavi na stijeni i dole ga okruze melee protivnici...spektra baci ulty, a butcher je greshkom povuche nazad...baca dagger i popne se do pola i rokne morpha...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com