Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Pregled rezultata glasanja: U kakvoj ulozi vidite svoj klan na Void-u?
miroljubiva,neutralna, rat samo onima koji nas napadaju 7 53,85%
Piratska, napadi na trejdere, hantere..... 1 7,69%
Hanterska, rat svim piratima, lov na ucenjene glave 0 0%
Ambiciozna, osvajacka 5 38,46%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 13. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2006, 11:26   #1
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Exclamation FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Do sada je pretezno dominiralo misljenje da imamo koegzistentnu, miroljubivu politiku posebno prema nasim "komsijskim" klanovima i da politiku prema ostalima formiramo "od slucaja do slucaja" posebno kad ojacamo [mislim, po meni, i najbolje resenje jer imamo vecu slobodu], ali eto ja cu se usuditi da budem slobodan da stavim jos neke opcije za svaki slucaj ako se neko predomisli.
BabaRoga je offline  
Stara 8.7.2006, 13:49   #2
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Mislim da za ovakvu stvar ne treba da se glasa iz razloga sto mi mozemo da budemo miroljubivi koliko hocemo, ali nam to nece pomoci ukoliko se neko okomi na nas.
Politika klana treba da zavisi i zavisice od celokupne geo politicke situacije na Void serveru.

P.S. Babarogo, zamrzeces me posto danas samo nesto gundjam
bobi je offline  
Stara 8.7.2006, 14:07   #3
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
bobi kaže:
Mislim da za ovakvu stvar ne treba da se glasa iz razloga sto mi mozemo da budemo miroljubivi koliko hocemo, ali nam to nece pomoci ukoliko se neko okomi na nas.
Politika klana treba da zavisi i zavisice od celokupne geo politicke situacije na Void serveru.
He, he.... ,
pa vec sam naslovio da necemo mi biti ti koji ce da "talasaju" ali da cemo odgovoriti na sve napade, dakle to moze da se shavti da cemo se uklapati u datu geopoliticku situaciju...

Citat:
bobi kaže:
P.S. Babarogo, zamrzeces me posto danas samo nesto gundjam
Ma, brate, nisam ti ja od te sorte, naprotiv, strasno cenim svaciji doprinos a da ne pricam tvoj. Ziveo Bobi!!!

ps. Jesi li pogledao moj "edit"? /obelezja/glasanje
BabaRoga je offline  
Stara 8.7.2006, 14:51   #4
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
BabaRoga kaže:
ps. Jesi li pogledao moj "edit"? /obelezja/glasanje
Jesam, ali vec rekoh, prerano je postavljen.
bobi je offline  
Stara 8.7.2006, 15:06   #5
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

ja sam da budemo pirati pirate svi postuju i niko im se nemoze suprotsaviti ako su jaki
dodgeme je offline  
Stara 8.7.2006, 15:25   #6
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Nisam glasao iz razloga zato sto se moj stav kosi sa ostalima koj su glasali.
Treba malo ofanzive,mislim nema tu drazi cucati u "cosku"(pod ovim nisam mislio na kukavicluk neko,mnogo bre pasivno deluje),ja sam za varijantu ambiciozna mada je ipak malo prepotentna s' obzirom na "okruzenje" na VOIDU kako BabaRoga rece.Verovatno nisam u pravu jer su iskusniji od mene glasali za prvu opciju sa sigurno dobrim razlogom zato i nebih da glasam((ono:vidi ga nesto se izdvaja bezveznim glasovima)vec samo da skrenem paznju)).
Delim misljenje da se sve odvija brzo.Treba malo stati na loptu i malo konkretizovati stvari.Mi ovde forumisemo a na "delu" nas slabo ima.
Nema nas u vecem broju na VOID srveru,po 2-3 "ratna druga" slabo,slabo.Niko da se odvazi i "rmba" pa skupi lovu za finansije klana(a samim tim i brzeg prosperiteta),pa se spominjao account za lovu...(ma sta ja zvocam vise)
Eto,ja se malo raspisao pozdrav!
marko3581 je offline  
Stara 12.7.2006, 12:32   #7
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Elem da se ne ponavljam po sto puta, ja i mmn smo vec raspravljali o tome jos u startu te je on meni poverio neke stvari a to je i politika prema drugima o cemu sam vec pisao. O glasanju ne treba trositi reci jer je suvisno. Ja ne znam uopste sto je babaroga preuzeo na sebe inicijativu da ovo sve organizuje ? Jer uopste pitao nekoga da li treba? mmn-a, mene? Dakle sve pise u postovima jos u pocetku tako da kome sta nije jasno nek pita na PM, mail ili u postu pa nek onda vidi sta ce da radi i da li mu se svidja a ako mu se ne svidja shiroko mu polje tj. svemir i nek osnuje svoj klan lepo pa nek odlucuje sta i kako hoce da radi.
Loodi je offline  
Stara 14.7.2006, 15:41   #8
PcelicaMaja.
Novi član
 
Član od: 8.7.2006.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
Loodi kaže:
Elem da se ne ponavljam po sto puta, ja i mmn smo vec raspravljali o tome jos u startu te je on meni poverio neke stvari a to je i politika prema drugima o cemu sam vec pisao. O glasanju ne treba trositi reci jer je suvisno. Ja ne znam uopste sto je babaroga preuzeo na sebe inicijativu da ovo sve organizuje ? Jer uopste pitao nekoga da li treba? mmn-a, mene? Dakle sve pise u postovima jos u pocetku tako da kome sta nije jasno nek pita na PM, mail ili u postu pa nek onda vidi sta ce da radi i da li mu se svidja a ako mu se ne svidja shiroko mu polje tj. svemir i nek osnuje svoj klan lepo pa nek odlucuje sta i kako hoce da radi.
Gospodine "vodo",
onda se nadite malo vise i cesce na forumima, usmerite clanstvo, budite aktivniji i ponasajte se, elokventnije i civilizovanije da se autoritet za kojim tezi vas osiromasen ego potvrdi i podrskom clanstva!

Isto tako ne bi bilo lose da vas sretnemo i na Void-u [ja bar nisam imala tu cast] i da nas necemu naucite u dog-fight-u i drugim vestinama!

Ili bi vam mozda bilo bolje da nastavite sa vasim FS i ostavite nas svemir nama, a vi nastavite svojim putem?


ps.
kako zvuci, ha?
PcelicaMaja. je offline  
Stara 14.7.2006, 16:29   #9
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
PcelicaMaja. kaže:
Gospodine "vodo",
onda se nadite malo vise i cesce na forumima, usmerite clanstvo, budite aktivniji i ponasajte se, elokventnije i civilizovanije da se autoritet za kojim tezi vas osiromasen ego potvrdi i podrskom clanstva!

Isto tako ne bi bilo lose da vas sretnemo i na Void-u [ja bar nisam imala tu cast] i da nas necemu naucite u dog-fight-u i drugim vestinama!

Ili bi vam mozda bilo bolje da nastavite sa vasim FS i ostavite nas svemir nama, a vi nastavite svojim putem?


ps.
kako zvuci, ha?
Heheheh jel ti to mene teras ?
Ja sam rekao i necu vise ponavljati, kome se ne svidja ne bijem ga po usima...a sto se tice usmeravanja draga moja, pa ja to i radim ali posto su neki ocigledno namerili svojim putem, ja moram da ih vratim na pravi put. E sad posto ne shvataju neke stvari zasto i kako mora onda se ljute. E to je njihov problem...
Ja moj FS nisam nikad ni napustao, a vama "vash" svemir i ne branim, slobodno letite.
P.S. Ne zvuchi loshe imas potencijala da pises u SK, samo jos i da je opravdano, jer tebe nisam ni kritikovao cak sam te i pohvalio za trud a i sto si vise online od mene. A ceo ovaj moj post koji si tako lepo citirala je na mestu jer ljudi jednostavno ne citaju topice, a kad im se skrene paznja sta i kako treba onda se ljute pa sam ja i ovakav i onakav, jos ce i rogove da mi nataknu
Loodi je offline  
Stara 14.7.2006, 16:56   #10
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Ma jel sam ja rekao da se vi ne svadjate
Ako hocete, organizujte boks mec

Baba Roga & Pcelica Maja VS Loodi

Ala bi to bilo za gledanje
Nemojte vise da se svadjate i prozivate i pogledajte poslednje postove Baba Roge u topicu Ime klana glasanje...
mmn2911 je offline  
Stara 14.7.2006, 17:17   #11
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
mmn2911 kaže:
Ma jel sam ja rekao da se vi ne svadjate
Ako hocete, organizujte boks mec

Baba Roga & Pcelica Maja VS Loodi

Ala bi to bilo za gledanje
Nemojte vise da se svadjate i prozivate i pogledajte poslednje postove Baba Roge u topicu Ime klana glasanje...
Ma ko se svadja? Ja?
mmn sta da radim, ne mogu da predjem tek tako preko nekih stvari a pogotovo ne da precutim neke stvari.
Dogovoricemo se sta cemo dalje i kako ovih dana.

P.S. Kladim se da me ne bi dobili hehe
Loodi je offline  
Stara 14.7.2006, 17:20   #12
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Jesi li video da Baba Roga hoce sve dobro klanu u drugom topicu...
Sto se tice Maje, ona je jedna usijana glava
mmn2911 je offline  
Stara 14.7.2006, 17:26   #13
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
mmn2911 kaže:
Jesi li video da Baba Roga hoce sve dobro klanu u drugom topicu...
Sto se tice Maje, ona je jedna usijana glava
Ne sumnjam da on samo zeli dobro i nisam nikad rekao da je mislio lose niti sam ga optuzivao ni za sta osim sto sam ga kritikovao jer je preduzeo akciju na svoju ruku bez da se posavetovao sa nekim od nas dvojice. Ja nisam imao nameru ni da se svadjam a ni da nekog teram ali sam morao da odreagujem i da skrenem paznju, jer ne moze tako da se radi. E sad sto su se neki popalili ko mladi majmuni odmah pa poceli da se ostre na mene, ne mogu da razumem a pritom ih nisam ni spomenuo u tom kontekstu. Ali nema veze nastavljamo dalje....
Loodi je offline  
Stara 14.7.2006, 20:14   #14
PcelicaMaja.
Novi član
 
Član od: 8.7.2006.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
PcelicaMaja. kaže:
Gospodine "vodo",
onda se nadite malo vise i cesce na forumima, usmerite clanstvo, budite aktivniji i ponasajte se, elokventnije i civilizovanije da se autoritet za kojim tezi vas osiromasen ego potvrdi i podrskom clanstva!

Isto tako ne bi bilo lose da vas sretnemo i na Void-u [ja bar nisam imala tu cast] i da nas necemu naucite u dog-fight-u i drugim vestinama!

Ili bi vam mozda bilo bolje da nastavite sa vasim FS i ostavite nas svemir nama, a vi nastavite svojim putem?


ps.
kako zvuci, ha?
Ostriji ton je bio nameran,kako bi pojedini kroz samoosvescenje pristupili odgovornijoj komunikaciji prvenstveno osecajuci sopstveni nastup na svojoj kozi.Vidim da je to dalo rezultat.
PcelicaMaja. je offline  
Stara 14.7.2006, 22:17   #15
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

E sad je dosta...
Momci i devojke SK Foruma, 14.07.2006 godine na lokalnom blatistu odrzava se boks mec izmedju PceliceMaje i Loodog... Ulaznice uplacujte na ziro racun mmn-a koji ce vam biti dostavljen ubrzo... Zadnji red 5000 din. Loza 20000 din
Ne propustajte ovaj sjajan mec izmedju dva vecita rivala
mmn2911 je offline  
Stara 14.7.2006, 23:04   #16
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
mmn2911 kaže:
E sad je dosta...
Momci i devojke SK Foruma, 14.07.2006 godine na lokalnom blatistu odrzava se boks mec izmedju PceliceMaje i Loodog... Ulaznice uplacujte na ziro racun mmn-a koji ce vam biti dostavljen ubrzo... Zadnji red 5000 din. Loza 20000 din
Ne propustajte ovaj sjajan mec izmedju dva vecita rivala
Ma pusti maju ...ko zna ko je stvarno iznervirao pa sad nasla mene da maltretira ovde...
Citat:
mmn2911 kaže:
...Zadnji red 5000 din. Loza 20000 din
'ocu svoj deo necete da me prevarite!!!
Loodi je offline  
Stara 18.7.2006, 4:59   #17
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Hej, drugari,
razmisljajte koji bi sistem mogli proglasiti za nas maticni i imajte u vidu da moramo biti spremni da ga po potrebi odbranimo, dakle da je podesan za odbranu, da ima izvesnu vaznost, saobracaj ...i sl.

Kad ojacamo mozemo formirati i drugi fajterski account koji bi za stalno bio stacioniran u home system-u i po potrebi aktiviran pri presretanju nepozvanih ili bolje receno nepozeljnih....

Poslednja ispravka: BabaRoga (18.7.2006 u 14:04)
BabaRoga je offline  
Stara 19.7.2006, 4:36   #18
PreF
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Lokacija: Beograd-Dorchol
Poruke: 93
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku PreF
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Što se tiče politike klana ja sam glasao za ambicioznu i osvajačku!!! Šta ću, takav mi mentalni sklop... Naravno, prikloniću se mišljenju većine, a onima koji su za miroljubivu koegzistenciju na void-u mogu samo da skrenem pažnju da je, kao što je već neko ovde rekao, to nemoguće!
Još od kad nam je stigao Štampajzer, koji em je zaj**an igrač , em obožava da čačka koga stigne, smatram da će priča o miroljubivoj koegzistenciji teško da drži vodu!! Pa tamo je džungla, bre! I ako se ne snađeš i ne nateraš ostale da te poštuju, pojede te mrak... i to ce tek da se vidi kad još malo ojačamo, pa nekom zapadnemo za oko..

Poslednja ispravka: PreF (19.7.2006 u 5:05)
PreF je offline  
Stara 19.7.2006, 16:04   #19
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: FL/<4S_SQUAD>/politika/glasanje

Citat:
PreF kaže:
Što se tiče politike klana ja sam glasao za ambicioznu i osvajačku!!! Šta ću, takav mi mentalni sklop... Naravno, prikloniću se mišljenju većine, a onima koji su za miroljubivu koegzistenciju na void-u mogu samo da skrenem pažnju da je, kao što je već neko ovde rekao, to nemoguće!
Još od kad nam je stigao Štampajzer, koji em je zaj**an igrač , em obožava da čačka koga stigne, smatram da će priča o miroljubivoj koegzistenciji teško da drži vodu!! Pa tamo je džungla, bre! I ako se ne snađeš i ne nateraš ostale da te poštuju, pojede te mrak... i to ce tek da se vidi kad još malo ojačamo, pa nekom zapadnemo za oko..
, stari smekeru,
ako ovako simpaticno i empaticno nastavis da govoris imam utisak da ces me u sve ubediti . Zapravo kad sam stavio taj opis miroljubiva i koeigzistentna mislio sam da necemo mi biti ti koji ce prvi da zatalasaju [pod tom opcijom naravno] Ali, naravno svako ko krene na nas dobice adekvatan odgovor u stilu markiza De Sada. Takode pod tim sam mislio da neprijatelje biramo planski [ukoliko je do nas da mozemo da biramo] i sa svescu da gradimo odgovarajuci politicki balans.

Ali kao sto ti rece, svako od nas ima svoj sklop a moj je prilicno prilagodljiv i fleksibilan te sam se spreman infiltrirati u opciju koja ce biti volja vecine
BabaRoga je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com