Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2011, 12:03   #1281
nokialino9595
Član
 
Član od: 17.1.2011.
Poruke: 483
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Sve je to tacno za napad sto spominjete,samo ja jos nisam naleteo na takvo igraca ko ce da me lomi u 16 metara,i onaj ko zna da se postavi i cuva prostor nema sanse sa tim driblinzima o kojima pricate,precu preci igraca na skill dribling nego ovako,tako je barem kod mene a i ne igram preterano H2H season vise igram UT posto je zanimljivije i tu kako podesis taktiku tako i ostaje nema ponovnog namestanja i slicno.I dobro je sto ti pravis svoj tim po svojoj meri i imam mnogo jacu odbranu od barse i reala i nema te teorije da me neko zalama u 16 metara,mozda predje tako jednog ali drugi ga sacekuje i odnosi i njega i loptu jednostavno nema prostora za driblinge a igra formaciju 4-1-2-1-2 tako da ne bude igram one formacije 5-3-2 i slicno tome jer smatram da samo kukavice i pocetnici igraju sa tim formacijama i uvek bas te razbijam.
nokialino9595 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2011, 13:02   #1282
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
nokialino9595 kaže: Pregled poruke
Sve je to tacno za napad sto spominjete,samo ja jos nisam naleteo na takvo igraca ko ce da me lomi u 16 metara,i onaj ko zna da se postavi i cuva prostor nema sanse sa tim driblinzima o kojima pricate,precu preci igraca na skill dribling nego ovako,tako je barem kod mene a i ne igram preterano H2H season vise igram UT posto je zanimljivije i tu kako podesis taktiku tako i ostaje nema ponovnog namestanja i slicno.I dobro je sto ti pravis svoj tim po svojoj meri i imam mnogo jacu odbranu od barse i reala i nema te teorije da me neko zalama u 16 metara,mozda predje tako jednog ali drugi ga sacekuje i odnosi i njega i loptu jednostavno nema prostora za driblinge a igra formaciju 4-1-2-1-2 tako da ne bude igram one formacije 5-3-2 i slicno tome jer smatram da samo kukavice i pocetnici igraju sa tim formacijama i uvek bas te razbijam.
LJudski faktor je sam po sebi sklon greskama i online igranje je specificna stvar. S druge strane kompjuter je laserski precizan da te okrene za 360 stepeni, kada ga stisnes dobacuje se na svojoj polovini po 10min u igrici, a to je zaista iritirajuce. Ja sam zapamtio napamet koji igrac najcesce pravi njegove tipove driblinga pa sam tako naucio sta da ocekujem.

Da ne pominjem da mi defanzivac ako ne stisnem sut na vreme samo prodje kroz protivnickog igraca, a ovaj kao da ga niko nije ni pipnuo nastavlja dalje nonsalantno bez ikakvih problema, lopta kada prolazi pored noge mom igracu u odbrani on nece da je pokupi ako tokom pasa protivnika u istoj sekundi ne stisnem dugme za promenu igraca u kombinaciji sa sutom. Kakav smor.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _Maximus_ na korisnoj poruci:
Morandi (25.10.2011)
Stara 25.10.2011, 15:25   #1283
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
laske kaže: Pregled poruke
da li je neko imao problem kao ja...
Moji igrači neće da prime loptu,odbija se od njih ko od balvana?!
Il ja nešto pogrešno radim ili mi džojstik ne valja,nemam pojima...
Citat:
nigga kaže: Pregled poruke
resenje je da restartujes igru svaki put kad se to desi.to mi se desavalo i u fifi 11.
Фазон је што се мени ово није дешавало никада у Фифи 11. Нормално сасвим радио џојстик (односно гејмпад). У Фифи 12 ми се дешава ово, то одбијање лопте чим је играч прими. На тастатури нормално прима лопту, све је ок, али џојстик неће.
Решење са рестартовањем игре не ради, кад год рестартујем, иста ствар.

Има ли било ко можда неко друго рјешење?
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2011, 17:39   #1284
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Фазон је што се мени ово није дешавало никада у Фифи 11. Нормално сасвим радио џојстик (односно гејмпад). У Фифи 12 ми се дешава ово, то одбијање лопте чим је играч прими. На тастатури нормално прима лопту, све је ок, али џојстик неће.
Решење са рестартовањем игре не ради, кад год рестартујем, иста ствар.

Има ли било ко можда неко друго рјешење?
Moze jos jedino zabagovan gamepad.Meni se ovo desavalo na tastaturi u Fifi 11 i u 12 ali veoma retko.Kad mi se prvi put to desilo,mislio sam da je do tastature,pa sam tek onda otkrio u cemu je problem.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2011, 18:51   #1285
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Meni se to desilo samo jednom kada sam igrao Fifu 11 online sa nekim sa foruma i cim primi loptu da joj for... Ali to je bilo samo te tekme.
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 13:23   #1286
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
BiTrAtE kaže: Pregled poruke
Ne znam, pocinje zestoko da me nervira online... Kao prvo ne mogu da vjerujem da ne mogu da podesim brzinu pasova kako meni odgovara u online modu...Default je uzas, u single koristim 73 i tek tada je to kako treba...
Kao drugo opet ne mogu da vjerujem kako nece da mi upamti formaciju za neki tim nego posle svaaake utakmice, moram da namijestam formaciju i squad...Uzas... (edit team radi samo dok ne izgasim igru, posle ponovnog startovanja sve se resetuje) Kao trece rangiranje timova... Barselona 5 zvjezdica, i neki drugi timovi tipa Man City koji je isto jak, al barem eto treba da bude 4ipo zvjezdice... Ovako Man City ima 5 a npr prsla Fiorentina 4ipo... Balans je bas lose uradjen... Onda dalje, napad je favorizovan u odnosu na odbranu itekako, prvenstveno mislim na kad napadac probija i ja uz njega vucem ga za dres na "kocku" i pokusavam da mu oduzmem loptu cijelo vrijeme, on promijeni pravac u kontra i u 90% ispadam (pes like fora) Isto tako kao, okret u 16, po zemlji lopta za saigraca redovno je gol...Isto fora s pes-a...
Da ne pricam kad povedem vise od jednog gola razlike, kako se odbrana razrijedi nekako i vrlo cesto protivnik dodje do remija ili cak pobjede iako npr vodim po 2-3 nula...
I na kraju mnogo mi je bolje bio organizovan online kod PES-a, mogao si prije svakog meca da znas protiv koga igras, a sad koliko sam shvatio ovdje u utakmicama koje se boduju je random...Mozes da vidis protiv koga igras jedino u friendly utakmicama, koje mi nisu toliko bitne jer se ne upisuje pobjeda/poraz...

Ne znam u pocetku sam bio odusevljen a sad je vec to odusevljenje daleko manje Kako igram pes/iss evo 10ak godina, ove godine sam dao sansu fifi ali vec vidim da cu brzih dana uzeti i ovogodisnji PES orginal
Dodao bih jos, nemogucnost snimanja replay-a u online rezimu
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 13:31   #1287
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 973
Zahvalnice: 797
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

jedina moronska stvar koju sam nasao u karijeri kao menadzer(igram sa liverpulom) jeste da odmah u 1. sezoni svi mega igraci tipa ibrahimovica,pata,anelke drogbe idu u neke moronske klubove koji placaju malo vise od mene ali ja ipak imam ime....npr. anelka u stoke,ibraga u swanse,pato u man utd...sto je strasno,chicirito u fulam.....to su neke stvari koje su prakticno nemoguce u stvarnom svetu,sto je jos debilnije neki timovi su skroz promenili stukturu tima tipa milan,inter,man utd,chelsea...pola igraca otislo....do duse uspeo sam od suareza da napravim golgetera kupio benzemu i sad imam fantastican napad,nude mi za suareza od 50 miliona do 65 zavisi od kluba ali ja ne dam!! XD inace ovako karijera pun pogodak,samo jos cekam da zavrsim sezonu da vidim da li mogu da menjam klub ili da blejacim ovde...kako to inace funkcionise??
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 17:19   #1288
dc 22
Član
 
Član od: 4.3.2008.
Lokacija: tu iza coska...
Poruke: 226
Zahvalnice: 117
Zahvaljeno 47 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
jedina moronska stvar koju sam nasao u karijeri kao menadzer(igram sa liverpulom) jeste da odmah u 1. sezoni svi mega igraci tipa ibrahimovica,pata,anelke drogbe idu u neke moronske klubove koji placaju malo vise od mene ali ja ipak imam ime....npr. anelka u stoke,ibraga u swanse,pato u man utd...sto je strasno,chicirito u fulam.....to su neke stvari koje su prakticno nemoguce u stvarnom svetu,sto je jos debilnije neki timovi su skroz promenili stukturu tima tipa milan,inter,man utd,chelsea...pola igraca otislo....do duse uspeo sam od suareza da napravim golgetera kupio benzemu i sad imam fantastican napad,nude mi za suareza od 50 miliona do 65 zavisi od kluba ali ja ne dam!! XD inace ovako karijera pun pogodak,samo jos cekam da zavrsim sezonu da vidim da li mogu da menjam klub ili da blejacim ovde...kako to inace funkcionise??
mozes da menjas klub na kraju sezone te pita hoces li da ostanes a na strelice levo desno vidis ko je zainteresovan za tebe da te angazuje
dc 22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 20:36   #1289
nokialino9595
Član
 
Član od: 17.1.2011.
Poruke: 483
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

i moze da se snimi gol u online a kako?pa posle tekme odes na highlights i tamo odaberes koji gol hoces da snmis i to je to?
nokialino9595 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nokialino9595 na korisnoj poruci:
BiTrAtE (26.10.2011), nb97 (27.10.2011)
Stara 26.10.2011, 21:04   #1290
Stef
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2009.
Lokacija: 404 not found...
Poruke: 1.489
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 129 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Au koja katastrofa. Trci meni Rooney 1 na 1 sa golmanom i samo od jednom padne...Povredjen. Nigde zive duse pao sam od sebe i povredio se. Ja iz nerviranja alt+f4. Upalim opet (inace igrao sam protiv totenhema i dao mi gol van der vart sa jedno 30 m iz slobodnjaka) i krenem. I sad 0-0 90. minut imaju slobodnjak za 32 m. I naravno van der vart pogodi i pobede.
Stef je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2011, 21:10   #1291
Zokifcrs
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 295
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 65 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Je l ste probali ove dodatke koji se nude:
1. Easy career mode
2. Real grass
3. Navijanje za Premier ligu
4....
Ako neko jeste, neka napise svoje utiske!
Hvala!
Edit:
Ljudi, da li postoji neko resenje za optimizaciju? I na low i high, secka ko ludo, a skoro sve novije igre igram na high, dakle nemam bas los komp.
Imam 4gb rama, graficka mi je gts 250 1gb ram...
Probao sam sa Riva tunerom i sa D3DOverrider, ali koliko sam shvatio to je samo za Atijeve kartice, ja imam Nvidiu! Ubicu se ako ne resim ovo, treba da mi stigne Original Fifa, a ja izgleda necu moci da igram uopste!!!
I kako se uopste unnistalira ovaj Riva tuner, uvek kada probam pise failed i da je nemoguce ga izbrisati kompletno, jer je uvek kao ukljucen!
Unapred vam hvala vam u svakom slucaju!!!

Poslednja ispravka: Zokifcrs (27.10.2011 u 0:40)
Zokifcrs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zokifcrs na korisnoj poruci:
nb97 (27.10.2011)
Stara 27.10.2011, 0:40   #1292
OrthodoxBabec
Banned
 
Član od: 8.6.2010.
Lokacija: Čačak,Srbija
Poruke: 624
Zahvalnice: 451
Zahvaljeno 164 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
Zokifcrs kaže: Pregled poruke
Je l ste probali ove dodatke koji se nude:
1. Easy career mode
2. Real grass
3. Navijanje za Premier ligu
4....
Ako neko jeste, neka napise svoje utiske!
Hvala!
Edit:
Ljudi, da li postoji neko resenje za optimizaciju? I na low i high, secka ko ludo, a skoro sve novije igre igram na high, dakle nemam bas los komp.
Imam 4gb rama, graficka mi je gts 250 1gb ram...
Ja koristim samo navijanja i uz to imam i psovanje sudije kada navijaci procene losu odluku,pesme za ulaske na teren za mnoge timove,pesme kada se daju golovi za vise liga,himne... To preporucujem svima. Nadjite sve na modding way pod FIFA12/multimedia patches.
OrthodoxBabec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OrthodoxBabec na korisnoj poruci:
nb97 (27.10.2011)
Stara 27.10.2011, 0:41   #1293
liverpool
Član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 237
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Jel ova fifa trazi iste konf. ko fifa 11?
liverpool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2011, 3:02   #1294
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
liverpool kaže: Pregled poruke
Jel ova fifa trazi iste konf. ko fifa 11?
meni ide olje od fifa11... al sam za fifa11 imao rna fajl sa kojim je fifa11 bila igriva.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2011, 10:45   #1295
Zokifcrs
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 295
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 65 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Imam konfiguraciju:
Amd 64 x2 4000+
gigabyte 250 GTS 1gb DDr3
4 gb rama ddr2
hard disk 1,5 TB (storage)
hard disk 160 gb (operativni)
napajanje je WD 550W
Sve novije igrice sam igrao u high-u, izuzev Witchera 2, Crysisa 2, koji nisu bile u highu, ali sa malo oborenim peformansama i jako igrive, jedini problem mi pravi Fifa 12, i to je bas ne shvatljivo!
Interesuje me, kupovonom dobrog (jakog) duo core procesora, da li ce mi se poboljsati performanse posto je procesor bas slab i los!
Ako moze neka preporuka za neki dobar duo core procesor!
Hvala unapred!
Zokifcrs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2011, 12:22   #1296
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Koju plocu imas? Ako imas AM2 plocu moras i nju da menjas da bi zabo jaci procesor.
I kakvo je to WD napajanje? prvi put cujem za njega.
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2011, 12:39   #1297
Zokifcrs
Član
 
Član od: 14.9.2011.
Poruke: 295
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 65 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
MacGruber kaže: Pregled poruke
Koju plocu imas? Ako imas AM2 plocu moras i nju da menjas da bi zabo jaci procesor.
I kakvo je to WD napajanje? prvi put cujem za njega.
Greska, napajanje je ATX 500w frontier!
A ploca je ASUS M2N, i i mislim da je AM2, na poslu sam pa ne mogu tacno da tvrdim, ali gotovo sam siguran!
Jbg. onda bolje da prodam procesor, ram i MB, pa da uzmem novi komplet, posto graficka moze jos neko vreme da gura!
A da li bi nesto dobio da overclokujem masinu na 2,4ghz ili mozda 3ghz, sta mislite o tome, posto nisam bas sada pri kintom, a to je proces koji traje, prodaj, cekaj, uzmi...
Zokifcrs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2011, 0:20   #1298
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Ipak imam problem, sry

Kako da konfigurišem tastaturu ? Gledao sam ovo http://www.youtube.com/watch?v=WhhalX5kP4A međutim ja nigde ne mogu da uđem u ta podešavanja. Stoji mi samo da menjam pass assistance itd., nikako ne mogu da uđem u meni da promenim na koji ću taster da šutam, dodajem itd.

Poslednja ispravka: Dushan (28.10.2011 u 0:41)
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2011, 11:49   #1299
dacha1984
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: Pirot
Poruke: 30
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Jel moze neko da mi napise magistarski rad na temu: "Postizanje gola u Fifi 12 sa posebnim osvrtom na situaciju 1 na 1 sa golmanom" ?

Igrao sam sve do sada izasle fife i nikad me nije toliko iritirala igrica.A takodje mi je neverovatno da i sa stisnutim trcanjem me sustizu i "najgluplji" igraci a kad oni meni naprave kontru ja njih mogu samo da odgledam.
"What a pitty" ,sto bi rek'o komentator
dacha1984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacha1984 na korisnoj poruci:
nb97 (30.10.2011), Stefan 5 (28.10.2011)
Stara 28.10.2011, 12:47   #1300
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Fifa 12

Citat:
dacha1984 kaže: Pregled poruke
Jel moze neko da mi napise magistarski rad na temu: "Postizanje gola u Fifi 12 sa posebnim osvrtom na situaciju 1 na 1 sa golmanom" ?

Igrao sam sve do sada izasle fife i nikad me nije toliko iritirala igrica.A takodje mi je neverovatno da i sa stisnutim trcanjem me sustizu i "najgluplji" igraci a kad oni meni naprave kontru ja njih mogu samo da odgledam.
"What a pitty" ,sto bi rek'o komentator

1 na 1 na blizini o ovoj fifi prolazi bolje jaci sut, dok slabiji po zemlji su sada burek za golmane. Bukvalno sutiraj kroz usi u stranu i nemas problema.

Moras kada igras odbranu da stedis svoje igrace jer kada drzis dodavanje za pracenje oni to rade trcanjem bez pbzira sto ne drzis isto, i tako malo po malo ih iscedis i kada popijes kontru tvoji igraci ne mogu da stignu nikada. Meni se desavalo da sprintom ne mogu da stignem onoga ko trckara. Moras sam da provalis kako protivnik funkcionise da bi znao kako da igras. Vise ne pomaze iskustvo iz ranijih godina.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Fifa 11 Jelen Super Liga Devilish Soldier Sportske simulacije 62 27.7.2011 21:22
Fifa 09 Red Wing Sportske simulacije 275 13.7.2010 21:47
Fifa 08 Никола 91 Sportske simulacije 129 13.1.2010 22:28
Domaci FIFA patchevi pcigre Sportske simulacije 14 10.9.2006 17:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com